InBank to estoński bank, który oferuje swoje produkty przez Oddział Banku w Polsce, jednak jest nadzorowany Finantsinspektsioo - odpowiednik polskiego KNF.

W ofercie InBanku ponownie pojawił się kredyt gotówkowy dostępny na dowolny cel! Z pomocą pożyczki można uzyskać kwotę od 2000 do 50 000 zł, bez skomplikowanych formalności i długiego czasu oczekiwania na decyzję. InBank przedstawia trzy rodzaje pożyczki: kredyt gotówkowy, kredyt na remont i kredyt samochodowy. Wybierz produkt, który jest Ci potrzeby, wypełnij prosty wniosek i ciesz się szybką gotówką!

Wnioskowanie o kredyt w InBank przez naszą stronę jest jeszcze prostsze! Kliknij przycisk “Weź pożyczkę” wybierz kwotę, której potrzebujesz a ekspert kredytowy zadzwoni do Ciebie z gotową ofertą i wstępną decyzją kredytową! Potrzebujesz więcej informacji na temat tego kredytu? Przeczytaj opis, zapoznaj się opiniami i wtedy złóż wniosek! Formularz możesz wypełnić za darmo o każdej porze!

InBank - zobacz ofertę

Cechy kredytu gotówkowego w InBank
Czas wypłaty Kilka minut
Online ✔️
Pożyczki z aplikacji mobilnej
Na dowód ✔️
Bez rozmowy z konsultantem ✔️
Bez zaświadczeń ✔️
Bez zastawu ✔️
Oprocentowanie 13,99%

Kredyt gotówkowy w InBank

InBank proponuje wygodny kredyt gotówkowy dostępny na bardzo prostych warunkach:

 • Całkowita kwota kredytu: 2 000 zł – 50 000 zł
 • Okres kredytowania: 4 – 72 miesiące
 • Stałe oprocentowanie kredytu w skali roku: 13.99%
 • Prowizja za udzielenie kredytu: 0.207% (miesięcznie)
 • RRSO: 19,90%

Prawda, że proste? Korzystając z kredytów InBank masz pewność, że koszty kredytu nie ulegną zmianie. Bank zapewnia stałe oprocentowanie 13,99% w skali roku. Dzięki temu rata kredytu nie zmieni się nawet przez okres 5 lat! Pieniądze z kredytu otrzymasz nawet w dniu wnioskowania. Ewentualnie będzie trzeba poczekać jeden dzień roboczy.

Gotówkę otrzymaną w InBank możesz wykorzystać na dowolny cel, pod warunkiem, że wykazujesz odpowiednią zdolność kredytową. Bank przeprowadza analizę wniosku na podstawie danych przekazanych we wniosku i weryfikuje je korzystając z informacji zebranych w bazach danych.

Sprawdź warunki kredytu

Przykład reprezentatywny kredytu InBank

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 19.90%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4 200.00 zł, całkowita kwota do zapłaty 5 862.65 zł, oprocentowanie stałe 13.99% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1 662.65 zł (w tym: prowizja 391.05 zł płatna z ratą kredytu po 8.69 zł miesięcznie, odsetki 1 271.60 zł), 44 miesięcze raty równe w kwocie 130.28 zł i ostatnia rata 130.33 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 05.01.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Jak wnioskować o kredyt gotówkowy w InBank?

Wniosek o kredyt można złożyć na dwa sposoby:

 • bezpośrednio na stronie internetowej InBank – musisz wypełnić wniosek na podstawie danych z dowodu osobistego,
 • za pośrednictwem naszego formularza – wystarczy wskazać kwotę potrzebnego kredytu i czas w jakim go spłacisz oraz zostawić dane kontaktowe – ekspert kredytowy przygotuje indywidualną ofertę i przedstawi Ci ją podczas rozmowy telefonicznej.

Obie metody wnioskowania są równie skuteczne. Pierwsza wymaga samodzielnego wypełnienia wniosku – potrzebujesz tylko dowodu osobistego. Następnie konieczna jest weryfikacja tożsamości z pomocą jednej z dostępnych metod i złożenie wniosku.

Druga metoda jest jeszcze prostsza, gdyż nie musisz robić praktycznie nic! Wszystkimi formalnościami zajmie się ekspert kredytowy. Na Twoje zapytanie bank przygotuje ofertę i wstępnie oceni możliwości kredytowe. Przedstawiciel kredytowy zadzwoni na Twój numer podany w formularzu i zaprezentuje Ci ofertę. Następnie wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań i poczekać na decyzję! Kredyt możesz otrzymać nawet podczas jednej rozmowy telefonicznej!

Wybierz, która metoda wnioskowania lepiej odpowiada Twoim potrzebom i skorzystaj już teraz!

Weź kredyt

Wymagania wobec kredytobiorców

Aby uzyskać kredyt gotówkowy w InBank wystarczy:

 • ukończone 18 lat,
 • ważny dowód osobisty,
 • numer telefonu,
 • adres e-mail,
 • rachunek bankowy.

To jedyne wymagania prezentowane przez bank. Jednakże aby uzyskać pozytywną decyzję kredytową konieczne jest wykazanie odpowiedniej zdolności kredytowej. Wymaga to m.in. posiadania stałego, regularnego dochodu.

Promocje kredytu gotówkowego w InBank

InBank nie oferuje żadnych promocji dla kredytów gotówkowych. Gdy tylko pojawi się nowa oferta promocyjna kredytu, informacje z linkiem do oferty znajdziesz w tym miejscu.

Inne produkty w InBank

Oprócz kredytu gotówkowego na dowolny cel w InBank znajdziesz atrakcyjne produkty oszczędnościowe w formie lokat terminowych. Oferta lokaty umożliwia uruchomienie oprocentowanego depozytu na okres od 1 do 60 miesięcy. Kwota jednej lokaty może wynosić od 1 000 do 50 000 zł, a jedne klient może zdeponować maksymalnie 1 000 000 zł. Oprocentowanie Lokaty Standardowej w Inbank wynosi  5.25%.

InBank - zobacz ofertę

InBank – podsumowanie

InBank przedstawia elastyczną ofertę kredytu gotówkowego na dowolny cel. W swojej ofercie bank posiada również kredyty celowe: na remont oraz zakup pojazdu. Parametry wszystkich tych produktów są praktycznie takie same: kredyt na maksymalnie 50 000 zł, ze spłatą w terminie od 4 do 72 miesięcy.

To co wyróżnia ofertę estońskiego banku to łatwość uzyskania i atrakcyjne warunki kredytowania. Wystarczy porównać ofertę kredytów w innych bankach oraz pożyczek pozabankowych do propozycji InBank by zobaczyć, że oferta ta idealnie wypełnia lukę pomiędzy tymi dwoma typami kredytów konsumenckich.

InBank - zalety

 • Wysoka kwota kredytu
 • Minimum formalności
 • Możliwość wyboru dnia spłaty
 • Szybka decyzja
 • Całkowicie online

InBank - wady

 • Wysokie oprocentowanie
 • Wysoka prowizja

Informacje o InBank

Nazwa firmy

AS Inbank Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

Adres ul. Fabryczna 5A
00-446 Warszawa
Telefon 801 805 805
Adres e-mail kontakt@inbankpolska.pl
Godziny pracy 08:00–16:00
Wniosek Wypełnij wniosek