Inbank – nowoczesna bankowość z Estonii

Inbank działa w kilku europejskich krajach. Jego ojczyzną jest Estonia, gdzie instytucja rozpoczęła działalność w 2011 roku. Dzisiaj usługi banku dostępne są dla osób mieszkających w Niemczech, Austrii oraz na Łotwie. Teraz z produktów Inbanku możemy korzystać także w Polsce.

Inbank rozumie potrzeby swoich klientów i stara się odpowiadać na nie coraz lepszymi finansowymi propozycjami. To instytucja, która w świadomy sposób reaguje na zmiany zachodzące w dzisiejszym świecie. Misją Inbanku jest zapewnienie swoim klientom wsparcia koniecznego do realizacji nawet najbardziej śmiałych planów.

Sprawdź warunki kredytu

Oferta produktowa Inbanku

Produkty finansowe Inbanku kierowane są do klientów indywidualnych oraz biznesowych. W ramach oferty Inbanku możemy starać się o pożyczki i kredyty gotówkowe, a także zakładać lokaty bankowe. Wszystkie propozycje banku przygotowane są przez ekspertów i w porównaniu z innymi ofertami wypadają bardzo dobrze.

Warto wspomnieć o wymaganiach, jakie stawia przed swoimi klientami Inbank. Oferta produktowa banku skierowana jest do osób, które ukończyły 21 lat. Koniecznością jest posiadanie polskiego obywatelstwa oraz stałego adresu zamieszkania na terenie Polski. Bank stawia również wymóg odnoszący się do dochodów potencjalnego klienta, które muszą wynosić minimum 600 zł netto miesięcznie. Podczas składania wniosku klient będzie zobowiązany przedstawić dokumenty, które poświadczą, że uzyskuje on dochód nieprzerwanie od przynajmniej 3 miesięcy.

Wypełnij wniosek

Kredyt gotówkowy w Inbanku

Inbank proponuje swoim klientom kredyty gotówkowe, które uzyskać można w szybki i bezproblemowy sposób, a co najważniejsze – bez wychodzenia z domu. Instytucji nie są obce nowoczesne technologie – cały proces starania się o kredyt możemy przeprowadzić online. Aby otrzymać finansowe wsparcie od Inbanku, musimy przejść przez trzy kroki aplikacji:

  • Rejestracja w serwisie – każdy, kto chce otrzymać kredyt gotówkowy, zobowiązany jest zarejestrować się na stronie Inbanku, aby mieć dostęp do wniosku;
  • Wypełnienie wniosku – składanie aplikacji jest najistotniejszym elementem, gdyż to tutaj wybieramy kwotę i okres spłaty kredytu oraz uzupełniamy niezbędne dane;
  • Przelew weryfikacyjny – Inbank jako formę potwierdzenia naszych danych osobowych stosuje przelew weryfikacyjny, który wykonujemy z osobistego konta bankowego na kwotę 1 zł.

W ramach kredytu gotówkowego możemy ubiegać o dofinansowanie w wysokości od 2 000 zł do nawet 50 000 zł. System ratalny ma charakter miesięczny i od nas zależy, jaki okres kredytowania dopasujemy do wybranego przez nas zobowiązania. Minimalny okres spłaty to 4 miesiące, zaś najdłuższy okres regulowania pożyczki wynosi 60 miesięcy. Najpopularniejszą opcją kredytu gotówkowego, która wygrywa w ostatnich zestawieniach, jest 25 000 zł do spłaty w ciągu 2 lat. Przy takim zobowiązaniu miesięczna rata wyniesie 1163, 12 zł, a koszty kredytu będą wynosiły odpowiednio: 1,99% prowizji oraz oprocentowanie w wysokości 8,85%. Tak więc jeśli zastanawiamy się nad realizacją kosztownych planów, warto wziąć pod uwagę propozycję Inbanku, która zbudowana jest na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Weź kredyt

Pozostałe propozycje Inbanku

Kredyt gotówkowy to dobre rozwiązanie dla tych klientów, którzy mają jasno zdefiniowane i kosztowne cele. Natomiast jeśli nie potrzebujemy wysokich kwot, to powinniśmy zastanowić się nad pożyczką ratalną, którą Inbank również posiada w swojej ofercie. W ramach pożyczki możemy zaciągnąć zobowiązanie od 1000 zł do 4000 zł. Tak samo jak przy kredycie gotówkowym, również dostosowujemy okres kredytowania do swoich możliwości. Spłacać możemy w terminie od 1 do 4 miesięcy.

lokaty bankowe w inbank

Inbank proponuje także lokaty bankowe. W przypadku Inbanku minimalną kwotą, jaką możemy powierzyć bankowi w formie pojedynczej lokaty jest 5000 zł, a maksymalną 50 000zł. Natomiast jeśli chcemy założyć kilka lokat, to ich łączna wartość nie może przekroczyć 100 000zł. Oprocentowanie (w skali roku) lokat przedstawia się następująco: 6 miesięcy to oprocentowanie 2,40%, 12 – 2,60%, 24 – 2,80%, a lokata na 36 miesięcy oprocentowana zostanie na 3%.

InBank – Podsumowanie