InBank – opinie Nasza ocena 10 /10

InBank - opinie

3.31 z 5 Na podstawie 35 opinii
(35 opinie o InBank)

Maksymalna kwota pożyczki: 50000 zł

Inbank pochodzi z Estonii. Instytucja stawia sobie za cel tworzenie jak najatrakcyjniejszych produktów finansowych dla swoich klientów – ludzi nowoczesnych, którzy nie lubią się ograniczać. Inbank inwestuje w technologiczne udogodnienia, zapewniając maksimum wygody na każdym etapie starania się o wsparcie finansowe.

Porównaj

Inbank – nowoczesna bankowość z Estonii

Inbank działa w kilku europejskich krajach. Jego ojczyzną jest Estonia, gdzie instytucja rozpoczęła działalność w 2011 roku. Dzisiaj usługi banku dostępne są dla osób mieszkających w Niemczech, Austrii oraz na Łotwie. Teraz z produktów Inbanku możemy korzystać także w Polsce.
Inbank rozumie potrzeby swoich klientów i stara się odpowiadać na nie coraz lepszymi finansowymi propozycjami. To instytucja, która w świadomy sposób reaguje na zmiany zachodzące w dzisiejszym świecie. Misją Inbanku jest zapewnienie swoim klientom wsparcia koniecznego do realizacji nawet najbardziej śmiałych planów.

Sprawdź warunki kredytu

Oferta produktowa Inbanku

Produkty finansowe Inbanku kierowane są do klientów indywidualnych oraz biznesowych. W ramach oferty Inbanku możemy starać się o pożyczki i kredyty gotówkowe, a także zakładać lokaty bankowe. Wszystkie propozycje banku przygotowane są przez ekspertów i w porównaniu z innymi ofertami wypadają bardzo dobrze.
Warto wspomnieć o wymaganiach, jakie stawia przed swoimi klientami Inbank. Oferta produktowa banku skierowana jest do osób, które ukończyły 21 lat. Koniecznością jest posiadanie polskiego obywatelstwa oraz stałego adresu zamieszkania na terenie Polski. Bank stawia również wymóg odnoszący się do dochodów potencjalnego klienta, które muszą wynosić minimum 600 zł netto miesięcznie. Podczas składania wniosku klient będzie zobowiązany przedstawić dokumenty, które poświadczą, że uzyskuje on dochód nieprzerwanie od przynajmniej 3 miesięcy.

Wypełnij wniosek

Kredyt gotówkowy w Inbanku

Inbank proponuje swoim klientom kredyty gotówkowe, które uzyskać można w szybki i bezproblemowy sposób, a co najważniejsze – bez wychodzenia z domu. Instytucji nie są obce nowoczesne technologie – cały proces starania się o kredyt możemy przeprowadzić online. Aby otrzymać finansowe wsparcie od Inbanku, musimy przejść przez trzy kroki aplikacji:

 • Rejestracja w serwisie – każdy, kto chce otrzymać kredyt gotówkowy, zobowiązany jest zarejestrować się na stronie Inbanku, aby mieć dostęp do wniosku;
 • Wypełnienie wniosku – składanie aplikacji jest najistotniejszym elementem, gdyż to tutaj wybieramy kwotę i okres spłaty kredytu oraz uzupełniamy niezbędne dane;
 • Przelew weryfikacyjny – Inbank jako formę potwierdzenia naszych danych osobowych stosuje przelew weryfikacyjny, który wykonujemy z osobistego konta bankowego na kwotę 1 zł.

W ramach kredytu gotówkowego możemy ubiegać o dofinansowanie w wysokości od 2 000 zł do nawet 50 000 zł. System ratalny ma charakter miesięczny i od nas zależy, jaki okres kredytowania dopasujemy do wybranego przez nas zobowiązania. Minimalny okres spłaty to 4 miesiące, zaś najdłuższy okres regulowania pożyczki wynosi 60 miesięcy. Najpopularniejszą opcją kredytu gotówkowego, która wygrywa w ostatnich zestawieniach, jest 25 000 zł do spłaty w ciągu 2 lat. Przy takim zobowiązaniu miesięczna rata wyniesie 1163, 12 zł, a koszty kredytu będą wynosiły odpowiednio: 1,99% prowizji oraz oprocentowanie w wysokości 8,85%. Tak więc jeśli zastanawiamy się nad realizacją kosztownych planów, warto wziąć pod uwagę propozycję Inbanku, która zbudowana jest na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Weź kredyt

Pozostałe propozycje Inbanku

Kredyt gotówkowy to dobre rozwiązanie dla tych klientów, którzy mają jasno zdefiniowane i kosztowne cele. Natomiast jeśli nie potrzebujemy wysokich kwot, to powinniśmy zastanowić się nad pożyczką ratalną, którą Inbank również posiada w swojej ofercie. W ramach pożyczki możemy zaciągnąć zobowiązanie od 1000 zł do 4000 zł. Tak samo jak przy kredycie gotówkowym, również dostosowujemy okres kredytowania do swoich możliwości. Spłacać możemy w terminie od 1 do 4 miesięcy.

lokaty bankowe w inbank

Inbank proponuje także lokaty bankowe. W przypadku Inbanku minimalną kwotą, jaką możemy powierzyć bankowi w formie pojedynczej lokaty jest 5000 zł, a maksymalną 50 000zł. Natomiast jeśli chcemy założyć kilka lokat, to ich łączna wartość nie może przekroczyć 100 000zł. Oprocentowanie (w skali roku) lokat przedstawia się następująco: 6 miesięcy to oprocentowanie 2,40%, 12 – 2,60%, 24 – 2,80%, a lokata na 36 miesięcy oprocentowana zostanie na 3%.

InBank – Podsumowanie

Zalety

 • Wysoka kwota kredytu
 • Minimum formalności
 • Możliwość wyboru dnia spłaty
 • Szybka decyzja

Wady

 • Wysokie oprocentowanie
 • Wysoka prowizja

Opinie klientów o InBank

Rated 3.31 out of 5 stars
35 opinii

Dodaj opinię o InBank

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 4 / 5.00

  Chciałem w Inbanku kredyt samochodowy ale taniej wyszedł o dziwo kredyt gotówkowy, warto wiec przed podjęciem decyzji przekalkulować sobie oba warianty. Koszty kredytu w Inbanku nie są najniższe ale dopuszczalne uwzględniając szybkość pozyskania kredytu i jego maksymalną wysokość. W swoich porównywaniach najbardziej złodziejskim/bandyckim kredytem okazała się słynna MiniRatka (pamiętać należy, że jest to pożyczka a nie kredyt może więc dlatego) z mojego banku w którym jestem 20 lat dlatego może z uwagi na wieloletnią współpracę mam wyższe oprocentowanie o ponad 10%.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 2. 5 / 5.00

  Szczerze ? Byłam mega zadłużona w bankach, chwilowkach. Inbank pomógł mi wyjść na prostą. Jestem mega wdzięczna. Teraz, gdy moje finanse już po 2 latach się bardzo poprawiły, biorę 2 tysiące na pilny remont. I dalej inbank ma najlepsze warunki. Najlepszy bank w Polsce. W moim banku gdzie przelewam wynagrodzenie było gorsze oprocentowanie niż tutaj.

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 3. 5 / 5.00

  Obsluge kredytu oceniam na wysokim pozimie.Wszystkie formalności bez uwag,bez zbędnych formalności.Decyzja to była chwila i bardzo szybki przelew.Polecam- wszystko trwalo około 2 godzin .

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 4. 1 / 5.00

  Nie polecam, masa formalności dokumenty wysłane z wyciągami z konta z potwierdzeniem wpływów od pracodawcy, potem żądano wysłania pełnego rachunku a potem jeszcze zestawienie transakcji z historii na rachunku. Decyzja o kredycie przyznana na następny dzień, w międzyczasie kilka telefonów jak na przesłuchaniu, decyzja pozytywna na następny dzień. Kredyt samochodowy bardzo drogi przy 15 tys zł na 60 miesięcy rata ponad 360 zł, w międzyczasie złożyłem wniosek w innym banku decyzja w ciągu dosłownie dwóch minut i rata duuuuuużooo niższa!!!!!! Wynosząca tylko 307 zł przy tych przy tych samych paramterach. Nie polecam inbanku estońskiego oszustwa. Nie warto przepłacać i się męczyć z dokumentami.

  Czy ta opinia była pomocna? 7 z 10 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 5. 1 / 5.00

  Na stronie biją po oczach niezłym RRSO 9,51%. Niestety - w kalkulatorze dostępnym dwa kliknięcia niżej podają RRSO między 14% a 20%. Czyli bardzo niekorzystne warunki. Po co te kłamstwa w reklamach? Czy w Estonii dopuszczalne jest tak ewidentne naciągactwo? Na ściemie daleko nie zajadą...

  Czy ta opinia była pomocna? 11 z 13 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 6. 1 / 5.00

  Bank twierdzi że załatwia się u nich wszystko w 5 minut. A czasochłonne jest to bardziej niż pójście do stacjonarnego punktu (włącznie z dojazdem) zaświadczenie o zarobkach - twierdzą że jesteś oszustem, bo sami kazali Ci zmienić kwotę dochodu netto na niższą (która nie była taka sama jak faktycznie dostajesz na rękę). Generalnie nie polecam - w swoim banku wziąłem kredyt w 5 minut bez żadnych problemów.

  Czy ta opinia była pomocna? 8 z 9 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 7. 5 / 5.00

  5400 za rękę dochodu, 2 osoby. Przyznane 7k gotówkowego.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 8. 5 / 5.00

  Mega kredyt samochodowy.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 9. 5 / 5.00

  RRSO inne niż w reklamie. Kasę dali, a wcale genialnego wyniku nie mieliśmy.

  Czy ta opinia była pomocna? 4 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 10. 5 / 5.00

  Warunki trochę inne niż się spodziewałem, ale dalej najtaniej.

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 11. 5 / 5.00

  17 tysięcy kredytu na auto przyznane, wszystko przez net, cały temat bez problemów.

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 12. 1 / 5.00

  Fake oceny wszędzie. Bank to lipa. Nie ma z kim gadać. Dostałem umowę na innych warunkach niż reklamowali

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • Dokładnie mam to samo, uważać przed podpisaniem umowy!!!
   Ja dostałem ratę 330zł zamiast umówionych 298zł!! No spora różnica

   Czy ta opinia była pomocna? 5 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 13. 5 / 5.00

  Dostałem 8 tysięcy na samochód. Moje dochody do 4,2 na rękę.
  Justa - to nie jest żaden parabank, tylko normalny bank.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 14. 1 / 5.00

  Totalna porażka i podstępne wyłudzenie danych osobowych oraz złotówki. Przy dochodach 4000 brak zdolności kredytowej ( wnioskowana kwota to 4000zł - brakująca do auta ). W Banku Millennium bez problemu otrzymałam tą kwotę nawet przy mniejszym oprocentowaniu. Skoro normalny Bank udziela kredytu a parabank nie to powinno dać do myślenia, że coś tu nie gra a pobierane dane z biur kredytowych chyba nawet w Inbanku nie są przy zdolności brane pod uwagę. Nie polecam! W skali od 0-5 wielkie 0. Oferta dla tych, którzy chcą zmarnować swój czas i wyrzucić swoje dane osobowe w świat. No i jeszcze ta złotówka hehe, która chyba jest głównym dochodem tego tworu.

  Czy ta opinia była pomocna? 8 z 12 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 15. 5 / 5.00

  Dostałem 15 tysięcy kredytu gotówkowego, ale dochody mamy wysokie. Jeśli chodzi o całą procedurę załatwienia kredytu to wszystko przebiegło bez większych problemów.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 16. 5 / 5.00

  Nie jestem żadna postawiona klientka mam kredy w bz wbk na 14 ty i przy dochodach 2,5 dostalam nieduży kredyt na 2 tys. Calkowicie online weryfikacja tożsamości tez online. Wyplata na rachunek bankowy jaki chcesz

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 17. 1 / 5.00

  Oferują na stronie głównej RRSO 9,51%, a do podpisania jest umowa z RRSO 16,49%.

  Czy ta opinia była pomocna? 11 z 14 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 18. 4 / 5.00

  Możliwość uzyskania kredytu z negatywnym bikem (w moim przypadku spóźnienie w spłacie 1-2 rat)
  Trochę drożej niż w banku, ale taniej niż normalne chwilówki.
  Brałem pożyczkę na auto, ale auto, które chciałem wziąć okazało się dużo gorsze i nie wziąłem go, znalazłem dopiero po 1 mc i tak jak wg regulaminu chcą większą prowizję wtedy... Czyli dopłata 600zł. Bez tego cena byłaby jak w banku za pożyczkę gotówkową (normalne banki na pożyczkę na auto chcą aby auto było na nie (wychodzi dużo mniejszy %, ale wymagają autocasco), a w inbanku tego nie wymagają - za to plus).

  Czy ta opinia była pomocna? 4 z 8 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 19. 1 / 5.00

  Przy dochodach 2.300zł brak zdolności, trudno dostała u nich kredyt,wszytkie te pozytywne opinie to kłamstwa.

  Czy ta opinia była pomocna? 5 z 6 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 20. 1 / 5.00

  Nie polecam !!!!!!Wymagania wielkie i wielka ściema!!!!

  Czy ta opinia była pomocna? 10 z 12 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Zapisz się do naszego newslettera

Darmowe chwilówki

 • Lendon LendOn
  3.88 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Extra portfel Extraportfel
  4.15 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 6000 zł
 • Net Credit Net Credit
  4.43 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Ale gotówka Ale Gotówka
  4.41 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Kuki.pl Kuki.pl
  3.76 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 10000 zł
 • MiLoan - opinie MiLoan
  3.59 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Visset Visset
  3.39 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • zylion logo Zylion
  4.26 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3500 zł
 • Halo Pożyczka opinie Halo Pożyczka
  3.67 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Polożyczka Logo POLOżyczka
  3.87 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 8000 zł
 • Finbo - pierwsza promocyjna pożyczka do 3000 zł na 30 dni Finbo
  4.50 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 10000 zł
 • Tani Kredyt Tani Kredyt
  4.12 / 5.00
  Pierwsze 3100 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • VIA SMS Via SMS
  4.00 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Sloan logo Sloan
  4.43 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Modna pożyczka Modna Pożyczka
  4.67 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 2001 zł
 • Szybka Gotówka - Chwilówka Szybka Gotówka
  3.91 / 5.00
  Pierwsze 6000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Pożyczka Plus Pożyczka Plus
  3.97 / 5.00
  Koszt pierwszej pożyczki - 0 zł
  2000 zł na 30 dni Maks. kwota: 8000 zł
 • Filarum Filarum
  4.26 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • SMART Pożyczka Smart Pożyczka
  4.12 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Kredyt OK KredytOK
  3.20 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 40 dni gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł
 • Łatwy Kredyt Łatwy Kredyt
  3.93 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • Super Grosz Supergrosz Express Pierwsze 3000 zł gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł
 • Credilo - opinie Credilo
  2.58 / 5.00
  1200 na 30 dni gratis!
  1200 zł Maks. kwota: 3500 zł
 • Chwilówkomat - opinie Chwilówkomat
  3.38 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Soho Credit Soho Credit
  3.55 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł