Inbank pochodzi z Estonii. Instytucja stawia sobie za cel tworzenie jak najatrakcyjniejszych produktów finansowych dla swoich klientów – ludzi nowoczesnych, którzy nie lubią się ograniczać. Inbank inwestuje w technologiczne udogodnienia, zapewniając maksimum wygody na każdym etapie starania się o kredyt. Flagowym produktem Banku jest kredyt gotówkowy, ale możemy tu dostać także kredyt ratalny oraz lokatę bankową.

Inbank – nowoczesna bankowość z Estonii

Inbank działa w kilku europejskich krajach. Jego ojczyzną jest Estonia, gdzie instytucja rozpoczęła działalność w 2011 roku. Dzisiaj usługi banku dostępne są dla osób mieszkających w Niemczech, Austrii oraz na Łotwie. Teraz z produktów Inbanku możemy korzystać także w Polsce.

Inbank rozumie potrzeby swoich klientów i stara się odpowiadać na nie coraz lepszymi finansowymi propozycjami. To instytucja, która w świadomy sposób reaguje na zmiany zachodzące w dzisiejszym świecie. Misją Inbanku jest zapewnienie swoim klientom wsparcia koniecznego do realizacji nawet najbardziej śmiałych planów.

Sprawdź warunki kredytu

Cechy kredytu gotówkowego w InBank
Czas wypłaty w dniu podpisania umowy
Online ✔️
Pożyczki z aplikacji mobilnej
Na dowód ✔️
Bez rozmowy z konsultantem ✔️
Bez zaświadczeń ✔️
Bez zastawu ✔️
Oprocentowanie zmienne – 6,99%

Weź kredyt gotówkowy w In Bank

Oferta produktowa Inbanku

Produkty finansowe Inbank kierowane są do klientów indywidualnych oraz biznesowych. W ramach oferty Inbank możemy starać się o pożyczki i kredyty gotówkowe, a także zakładać lokaty bankowe. Wszystkie propozycje banku są przygotowane przez ekspertów i są konkurencyjne wobec ofert innych instytucji finansowych.

Warto wspomnieć o wymaganiach, jakie stawia przed swoimi klientami Inbank. Koniecznością jest posiadanie polskiego obywatelstwa oraz stałego adresu zamieszkania na terenie Polski. Podczas składania wniosku klient będzie zobowiązany przedstawić dokumenty, które poświadczają, że uzyskuje on dochód nieprzerwanie od przynajmniej 3 miesięcy. Takim dokumentem może być wyciąg bankowy lub zaświadczenie o zatrudnieniu i dochodach.

Wypełnij wniosek

Kredyt gotówkowy w Inbanku

Inbank proponuje swoim klientom kredyty gotówkowe, które uzyskać można w szybki i bezproblemowy sposób, a co najważniejsze – bez wychodzenia z domu. Instytucji nie są obce nowoczesne technologie – cały proces starania się o kredyt możemy przeprowadzić online. Aby otrzymać finansowe wsparcie od Inbanku, musimy przejść przez trzy kroki aplikacji:

  • Rejestracja w serwisie – każdy, kto chce otrzymać kredyt gotówkowy, zobowiązany jest zarejestrować się na stronie Inbanku, aby mieć dostęp do wniosku;
  • Wypełnienie wniosku – składanie aplikacji jest najistotniejszym elementem, gdyż to tutaj wybieramy kwotę i okres spłaty kredytu oraz uzupełniamy niezbędne dane;
  • Przelew weryfikacyjny – Inbank jako formę potwierdzenia naszych danych osobowych stosuje przelew weryfikacyjny, który wykonujemy z osobistego konta bankowego na kwotę 1 zł.

W ramach kredytu gotówkowego możemy ubiegać się o dofinansowanie w wysokości od 2 000 zł do nawet 50 000 zł. System ratalny ma charakter miesięczny i od nas zależy, jaki okres kredytowania dopasujemy do wybranego przez nas zobowiązania. Minimalny okres spłaty to 4 miesiące, zaś najdłuższy okres regulowania pożyczki wynosi 72 miesiące.

Weź kredyt

Pozostałe produkty finansowe Inbank

Kredyt gotówkowy to dobre rozwiązanie dla tych klientów, którzy mają jasno zdefiniowane i kosztowne cele. W ofercie banku znajdują się jeszcze kredyt ratalny dostępny w sklepach internetowych i stacjonarnych oraz atrakcyjna lokata bankowa. Czekamy na jeszcze więcej produktów tego na razie niewielkiego, ale bardzo nowoczesnego banku.

Lokaty bankowe w Inbank

Inbank proponuje także lokaty bankowe. W przypadku Inbank minimalną kwotą, jaką możemy powierzyć bankowi w formie pojedynczej lokaty jest 5000 zł, a maksymalną 500 000 zł. Natomiast jeśli chcemy założyć kilka lokat, to ich łączna wartość nie może przekroczyć 1 000 000 zł. Oprocentowanie (w skali roku) przykładowych lokat przedstawia się następująco: 1 miesiąc – 6,50%, 3 miesiące – 7.50%, 6 miesięcy – 7,50%, 24 miesiące to 4%, 36 miesiące to 3,5%, aż do maksymalnej długości lokaty 60 miesięcy, której oprocentowanie wynosi również 3,50%.

Inbank posiada w swojej ofercie również Lokatę Lojalną, której oprocentowanie wynosi 8,5% przez okres 3 miesięcy.

Weź kredyt gotówkowy w In Bank

InBank – Podsumowanie

InBank - zalety

  • Wysoka kwota kredytu
  • Minimum formalności
  • Możliwość wyboru dnia spłaty
  • Szybka decyzja
  • Całkowicie online

InBank - wady

  • Wysokie oprocentowanie
  • Wysoka prowizja

Informacje o InBank

Nazwa firmy

AS Inbank Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

Adres ul. Fabryczna 5A
00-446 Warszawa
Telefon 801 805 805
Adres e-mail kontakt@inbankpolska.pl
Godziny pracy 08:00–16:00
Wniosek Wypełnij wniosek