BNP Paribas wychodzi naprzeciw potrzebom zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców, oferując kredyt samochodowy z możliwością finansowania szerokiej gamy pojazdów - od samochodów osobowych i ciężarowych, przez skutery, motocykle, quady, aż po jachty. Oferta ta jest wyjątkowo atrakcyjna ze względu na możliwość uzyskania finansowania do 500 000 zł oraz elastyczny okres kredytowania, który może wynosić do 10 lat. Kluczowym warunkiem jest, aby na koniec spłaty kredytu pojazd nie przekraczał 20 lat.

BNP Paribas przychodzi do swoich klientów z atrakcyjną ofertą kredytu samochodowego skierowaną zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Maksymalny okres kredytowania sięga aż do 10 lat, a kredytowanymi pojazdami mogą być samochody osobowe i ciężarowe, skutery, motocykle, quady, a nawet jachty! Kwota kredytu sięga maksymalnie do 500 000 zł, a oferta kredytu samochodowego BNP Paribas obejmuje pojazdy nowe i używane. Warunek jest jeden – Na zakończenie spłaty kredytu pojazd musi mieć maksymalnie 20 lat.

O kredyt samochodowy BNP Paribas starać się mogą wszystkie osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz osiągające stały dochód. BNP Paribas akceptuje wszelkie źródła dochodu, tj. z tytułu: umowy o pracę, emerytury, renty, prowadzonej działalności gospodarczej i rolniczej czy wszelkiej innej udokumentowanej działalności.

Cechy kredytu samochodowego w BNP Paribas
Maksymalna kwota kredytu 
 • 500 000 zł
Maksymalny wiek samochodu
 • 20 lat
Online ✔️
Czas wypłaty
 • 1 dzień roboczy
RRSO
 • 19,61%
Oprocentowanie
 • 9,49%

Kredyt samochodowy w BNP Paribas

Kredyt samochodowy w BNP Paribas to atrakcyjna oferta kredytu skierowana do klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Maksymalna kwota finansowania sięga aż do 500 000 zł i obejmuje pojazdy nowe i używane do 20 lat. Z oferty korzystać mogą osoby pełnoletnie posiadające zdolność do czynności prawnych, uzyskujące stały dochód.

O atrakcyjności oferty kredytu samochodowego świadczy szeroki wybór finansowych przez bank pojazdów. BNP Paribas finansuje pojazdy, takie jak:

 • Pojazdy osobowe i ciężarowe do 3,5 t DMC,
 • Motocykle, skutery, quady (zarejestrowane),
 • Pojazdy typu „camper”,
 • Przyczepy towarowe i minibusy do 3,5t DMC.

To nie wszystko! Oferta BNP Paribas odpowiada też na potrzeby prowadzonych działalności gospodarczych i gospodarstwa rolnego, dlatego finansowanie dodatkowo obejmuje:

 • Ciągniki siodłowe i rolnicze,
 • Autobusy (nie dotyczy działalności rolnej),
 • Koparki, ładowarki, spychacze – za wyjątkiem nierejestrowanych,
 • Naczepy towarowe,
 • Pozostałe samochody ciężarowe i przyczepy towarowe.

Przykład reprezentatywny kredytu samochodowego w BNP Paribas

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu samochodowego na zakup używanego pojazdu wynosi 19,61%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu) 47 298 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 77 288,86 zł, oprocentowanie stałe 13,70%, całkowity koszt kredytu 29 990,86 zł (w tym: prowizja 5 486,57 zł, odsetki 24 504,29 zł), 69 miesięcznych rat równych w wysokości 1 104,13 zł oraz ostatnia rata wyrównująca w wysokości 1 103,89 zł. Do uzyskania kredytu na powyższych warunkach wymagane jest zawarcie umowy ubezpieczenia pojazdu w zakresie autocasco, której koszt nie został wliczony do RRSO oraz ustanowienie zabezpieczenia w postaci cesji praw z tego ubezpieczenia. Kalkulacja została dokonana na dzień 22 czerwca 2022r. na reprezentatywnym przykładzie: Kredyt na zakup używanego pojazdu w cenie 59 370 zł, z wpłatą własną 12 072 zł z zabezpieczeniem w formie cesji praw do odszkodowania z polisy autocasco.

Dostępność produktu oraz warunki kredytowania uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przekazanych przez niego informacji. Świadczenie reklamowanych usług bankowych następuje na warunkach i zasadach szczegółowo określonych w umowie zawartej z Klientem.

Jak wnioskować o kredyt samochodowy w BNP Paribas?

O kredyt samochodowy w BNP Paribas można wnioskować aż na 4 sposoby:

 1. W Centrum Klienta banku,
 2. Przez internet,
 3. W komisie lub u dealera,
 4. Przez telefon.

W przypadku wnioskowania o kredyt samochodowy w Centrum Klienta banku wystarczy zarezerwować spotkanie z doradcą na konkretną godzinę i umówić się z nim na wygodny termin w placówce banku.

Wnioskowanie o kredyt samochodowy w BNP Paribas przez internet jest bardzo proste. Wystarczy wypełnić formularz dostępny na oficjalnej stronie BNP Paribas i poczekać na telefon od doradcy, który zadzwoni w celu dopełnienia reszty formalności.

BNP Paribas umożliwia też wnioskowanie o kredyt samochodowy w komisie lub u dealera. Oferta dostępna jest jedynie w wybranych komisach samochodowych i u autoryzowanych dealerów.

W razie chęci wnioskowania o kredyt samochodowy w BNP Paribas przez telefon wystarczy zadzwonić na infolinię +48 519 921 555 aktywną we wszystkie dni robocze w godzinach
8.00 -19.00.

Wymagania wobec kredytobiorcy

Wymagania wobec kredytobiorcy chcącego skorzystać z oferty kredytu samochodowego w BNP Paribas są niewielkie. Wystarczy jedynie:

 • Posiadać pełną zdolność do czynności prawnych,
 • Uzyskiwać stały dochód.

Kredyt samochodowy w BNP Paribas – podsumowanie

Kredyt samochodowy w BNP Paribas to produkt, który sprawdzi się idealnie zarówno u klientów indywidualnych chcących nabyć nowy pojazd, jak i przedsiębiorców oraz rolników potrzebujących pojazdu na potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej i rolnej. Warunkami koniecznymi do spełnienia są jedynie zdolność do czynności prawnych oraz uzyskiwanie stałego dochodu. Kwota finansowania sięga aż do 500 tys. złotych z oprocentowaniem 9,49% i RRSO wynoszącym 19,61%. Tak wysokie finansowanie pozwoli więc kredytobiorcy spokojnie nabyć wysokiej klasy pojazd. Maksymalny wiek samochodu na zakończenie spłaty kredytu musi wynosić maksymalnie 20 lat. Wniosek o przyznanie kredytu samochodowego w BNP Paribas można wygodnie złożyć w domu online i telefonicznie. Klienci preferujący tradycyjną formę wnioskowania mogą to zrobić podczas osobistej wizycie w Centrum Klienta banku oraz w wybranych komisach samochodowych i u autoryzowanych dealerów.

Kredyt samochodowy BNP Paribas - zalety

 • Wysoka maksymalna kwota kredytu - do 500 000 zł
 • Okres kredytowania aż do 10 lat
 • Szeroki wybór finansowych pojazdów
 • Szybkie wnioskowanie
 • RRSO 19,61%
 • Atrakcyjne oprocentowanie 9,49%
 • Wnioskowanie online/ w placówce banku/ w komisach samochodowych/ u autoryzowanych dealerów

Kredyt samochodowy BNP Paribas - wady

 • Konieczność uzyskiwania stałego dochodu
 • Dostępność oferty uzależniona od zdolności kredytowej wnioskującego