Zacznij dobrze z Santander Consumer Bank

Kredyt bez prowizji oraz ze stałą ratą! Za mało? Santander Consumer Bank dorzuci do typowej promocji kredytowej jeszcze bon 50 zł na Allegro! Zobacz szereg bonusów i warunki kredytowania podczas black weeks w Santander Consumer Bank.
3 000 zł na dobrych warunkach, a do tego bonus!
Co można zyskać w promocji?
  • Kredyt ze stałą ratą, bez prowizji oraz bon na Allegro
Do kiedy trwa promocja?
  • 7 grudnia 2022 roku

3 000 zł na dobrych warunkach, a do tego bonus!

Black Weeks to okres obniżek cen, który powstał w wyniku popularności czarnego piątku. Sam czarny piątek był dniem opróżniania magazynów przez sklepy, aby podnieść zysk przed końcem roku. Ponieważ cieszył się ogromną popularnością, coraz więcej sieci sklepów i innych usług finansowych przedłuża czas trwania promocji nawet na kilka tygodni.

Nie wszyscy mają jednak środki aby skorzystać z atrakcyjnych okazji pod sam koniec roku — okres świąteczny w końcu pełen jest wydatków. Promocja bankowa “Zacznij Dobrze” Santander Consumer Bank skierowana jest właśnie do takich osób. W ramach wyjątkowej okazji możesz zarobić nawet 3 000 zł, ze stałą ratą, niezmiennym oprocentowaniem 19%, oraz bez prowizji. Do tego wszystkiego bank dodaje bon do wykorzystania na Allegro o wartości 50 zł. Okres kredytowania dla promocyjnego kredytu wynosi 12 miesięcy.

Jak zdobyć tani kredyt?

Oferta promocyjna Santander Consumer Bank dostępna jest dla wszystkich chętnych. Nie trzeba nawet zakładać konta w banku! Pieniądze zostaną przekazane na wybrany przez klienta rachunek.

Aby skorzystać z oferty wystarczy wejść na stronę internetową oferty promocyjnej i wcisnąć przycisk “Weź kredyt”. Zostaniesz przeniesiony na stronę formularza kontaktowego. Wypełnij go, a oddzwoni do ciebie doradca z banku i uzgodni z tobą warunki kredytowania.

Black Weeks również w ING

Nie tylko Santander Consumer Bank rozumie potrzeby swoich klientów w okresie wyprzedażowym. Jeżeli szukasz pokaźnej kwoty, ING oferuje kredyt od 1000 do 160 000 zł z okazji Black Weeks. Zobowiązanie udzielane jest bez prowizji oraz ze zmniejszonym oprocentowaniem. Niestety, z uwagi na wysokość kwoty konieczne jest założenie konta osobistego w banku. Kredyt będzie miał jeszcze mniejsze oprocentowanie, jeżeli zgodzisz się na ubezpieczenie zobowiązania.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść