Black Weeks w ING bez prowizji i z mniejszym oprocentowaniem

Kredyty gotówkowe zaciągane na raty w bankach mogą być znacznie większe niż szybkie pożyczki. Długi okres spłaty ma wpływ na zmniejszenie miesięcznych kosztów zobowiązania. Dzięki promocji ING Banku Śląskiego większa kwota równa się także zerowej prowizji i mniejszemu oprocentowaniu. Dodatkowe obniżki uzyskać można też za ubezpieczenie. Jak dokładnie to działa?
Jak wziąć promocyjną pożyczkę bez prowizji w ING?
ING Bank Śląski - weź pożyczkę
ING Bank Śląski

Głównym udziałowcem ING Banku Śląskiego jest Group ING - międzynarodowa instytucja finansowa z Holandii. Pod obecnym szyldem ING Bank Śląski działa od 2001 roku.

Weź pożyczkę Opinie o ING Bank Śląski

Co można zyskać w promocji?
  • Brak prowizji
  • Mniejsze oprocentowanie
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 7 grudnia 2022 roku

Pożyczka ING bez prowizji nie tylko z umową o pracę

Jedna z największych zalet kredytów gotówkowych w bankach jest fakt, że klienci posiadający zdolność kredytową nie muszą płacić za udzielenie finansowania nawet kilkudziesięciu procent prowizji. Co więcej, czasami opłata ta może zmaleć do 0 zł. Tak właśnie jest w promocji ING Banku Śląskiego z okazji nadchodzącego czarnego piątku. Decydując się na ubezpieczenie, można także obniżyć oprocentowanie.

Co najważniejsze, na kredyt gotówkowy ING z prowizją 0 zł liczyć mogą nie tylko osoby z umową o pracę. Bank w ocenie zdolności kredytowej akceptuje różne źródła dochodów, w tym umowę zlecenie i umowę o dzieło. Finansowanie trafi także do osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Jedynymi dokumentami potrzebnymi do zaciągnięcia pożyczki są dowód tożsamości i dokument potwierdzający dochody. Zaciągnięcie zobowiązania nie będzie możliwe, jeśli klient posiada złą historię kredytową i negatywne wpisy w bazach.

Jak wziąć promocyjną pożyczkę bez prowizji w ING?

Proces wnioskowania o promocyjną pożyczkę bez prowizji i z obniżonym oprocentowaniem nie jest skomplikowany. Ubiegać można się o kredyt od 1000 do 160 000 zł. Maksymalny okres kredytowania wynosi 120 miesięcy, ale dla zobowiązań dłuższych niż 3 lata bank wprowadza oprocentowanie zmienne.

Aby otrzymać promocyjną pożyczkę bez prowizji w ING, należy:

  1. Wypełnić wniosek na stronie oferty.
  2. Potwierdzić swoje dochody zaświadczeniem od pracodawcy lub podłączając konto bankowe do systemu Moje ING.
  3. Podpisać umowę kredytową po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku.
  4. Poczekać na przelew środków na konto.

Warto dodać, że w wypadku ubezpieczenia pożyczki symbolicznie zmniejszone zostanie także oprocentowanie, wynoszące 10% dla pożyczek z ubezpieczeniem oraz 10,50% dla pożyczek bez ubezpieczenia. Nie wpłynie to jednak tak znacząco na koszt pożyczki, a składka ubezpieczeniowa zdecydowanie podniesie wysokość raty.

Prowizje znikają z banków

Oferty bez prowizji są coraz częstszym zjawiskiem. Nie tylko ING zachęca w ten sposób swoich klientów. Millennium oferuje do 40 000 zł bez prowizji dla klientów, którzy nie posiadali pożyczki w banku od roku. W podobny sposób mBank udostępnia aż do 200 000 zł z mniejszą prowizją. O ile promocja mBanku nie jest w pełni darmową ofertą, możliwość uzyskania wysokiej kwoty sprawia, że w niektórych przypadkach wciąż jest to najlepsze rozwiązanie.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść