Bank swoją główną siedzibę posiada w Katowicach, jednak placówki banku rozmieszczone są w całej Polsce. Prócz stacjonarnych placówek ING Bank Śląski daje klientom dostęp do bankomatów. W całym kraju jest ich ok. 900, z czego ponad 500 oferuje funkcję zbliżeniową. Warto wspomnieć, że ING Bank Śląski prowadzi także bankowość internetową, telefoniczną i mobilną, oferując swoim klientom opcję korzystania z aplikacji na smartfony i tablety.

Ing Bank Śląski - Kredyt Gotówkowy

Cechy kredytu gotówkowego w ING Banku Śląskim
Czas wypłaty w dniu podpisania umowy
Online ✔️
Pożyczki z aplikacji mobilnej ✔️ – Moje ING
Na dowód ✔️
Bez rozmowy z konsultantem ✔️
Bez zaświadczeń ✔️
Bez zastawu ✔️
Oprocentowanie zmienne – 5,99 – 6,70%

ING Bank Śląski – oferta firmy

ING Bank Śląski jako bank z wieloletnią tradycją posiada w swojej ofercie produkty zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych, którzy szukają rozwiązania dla swojego przedsiębiorstwa. Prócz różnego rodzaju kont osobistych oraz możliwości wyboru kart kredytowych, możemy sięgnąć po lokatę czy produkty oszczędnościowe. Jeśli chodzi o zewnętrzne źródło finansowania, ING Bank Śląski oferuje klientom kredyty gotówkowe czy hipoteczne, a także możliwość stworzenia limitu zadłużenia na koncie.

Korzystając z oferty banku możemy także sięgnąć po ubezpieczenie kredytu gotówkowego. W ramach polisy możemy zabezpieczyć spłatę zadłużenia lub kartę należącą do rachunku. Możemy również sięgnąć po ubezpieczenie na życie, które uchroni nas, bliskich oraz nasze oszczędności na wypadek nieoczekiwanego zdarzenia. Jeśli ktoś z nas lubi podróżować, powinien sięgnąć po ubezpieczenie podróżne lub naszego samochodu. Warto także ubezpieczyć nasz dom, który ma stanowić oazę spokoju i miejsce do odpoczynku.

Zapytaj o szczegóły oferty

Kredyt gotówkowy w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski udziela kredytów gotówkowych w kwocie od 1 tys. zł do 200 tys. zł. Na spłatę zobowiązania mamy co najmniej miesiąc. Najdłuższy dostępny okres regulowania pożyczki to 10 lat (120 miesięcznych rat). Pożyczka w Banku Śląskim jest nisko oprocentowana – od 5,99 do 6,99 proc.

W ramach oferty specjalnej za pożyczkę nie jest pobierana prowizja. Pieniądze z kredytu w ING trafiają na konto klientów nawet w tym samym dniu. Niższe oprocentowanie (5,99 proc.) jest dostępne wyłącznie jeżeli zdecydujemy się na ubezpieczenie pożyczki. Dzięki obniżce oprocentowania, ubezpieczona pożyczka może być nawet tańsza od nieubezpieczonej. Bank zastrzega, że wykonane przez niego obliczenia mają charakter orientacyjny i nie mogą być traktowane jako ostateczna oferta.

Ubezpieczenie kredytu gotówkowego w ING Banku Śląskim

Wykupując pakiet ubezpieczenia do kredytu gotówkowego w tym banku uzyskamy szereg korzyści. Pierwszą i najbardziej odczuwalną jest obniżenie oprocentowania kredytu, a w zależności od wybranego wariantu ubezpieczenia chroni kredytobiorcę i jego bliskich na wypadek:

  • utraty pracy,
  • śmierci,
  • pobytu w szpitalu,
  • dłuższego zwolnienia chorobowego lub poważnego zachorowania

Składka ubezpieczenie jest pobierana automatycznie co miesiąc, razem z ratą pożyczki. Wysokość składki wynosi jedynie 0,28 proc. od udzielonej kwoty, a zabezpiecza kredytobiorcę przed skutkami nieprzewidzianych zdarzeń.

Ekopożyczka – na czym polega?

Ekopożyczka to oferta ING Banku Śląskiego, której celem jest zachęcenie do korzystania z usług bankowości internetowej. W ramach kredytowania od ING możemy sięgnąć po pożyczkę, która gwarantuje nam zwrot prowizji. Co powinniśmy zrobić?

Wystarczy, że wyślemy wniosek o pożyczkę i użyjemy w nim kodu podanego na stronie internetowej banku. Kod ten gwarantuje zwrot prowizji poniesionej podczas okresu kredytowania. Co ważne, Ekopożyczka może zostać wzięta wyłącznie na towary ekologiczne. Co należy rozumieć pod tym pojęciem? Towarem ekologicznym według regulaminu promocji Banku ING może być sprzęt klasy A+++, czyli lodówki, pralki czy suszarki. Nie jest to jedyna opcja zrobienia zakupu. Promocja obejmuje także zakup drzwi czy okien, a także materiałów służących do ocieplenia budynków mieszkalnych czy wykonania systemu odzysku wody deszczowej. W ramach promocji możemy zakupić także kotły grzewcze czy rowery. Należy jednak pamiętać, że wszystkie promocje oferowane przez ING Bank Śląski ograniczone są czasowo.

Jak wziąć kredyt gotówkowy w ING?

Aby ubiegać się o pożyczkę w ING Banku Śląskim, należy spełnić wymagania narzucone przez bank. Są nimi m.in.: posiadanie ważnego dowodu osobistego, z którego dane musimy wpisać we wniosek oraz potwierdzenie otrzymywania dochodu ze stałego źródła. Może nim być umowa o pracę czy o dzieło, a nawet umowa zlecenie.

Dalsza część procesu ubiegania się o gotówkę jest bardzo prosta. Wystarczy wysłać pożyczkodawcy wypełniony wniosek i czekać na jego decyzję. Ta pojawi się natychmiastowo. Co ważne, osoby posiadające konto w ING Banku Śląskim, na które co najmniej od 3 miesięcy wpływa wynagrodzenie, nie muszą dodawać do wniosku żadnych załączników.

Pozostałe produkty w ofercie ING Banku Śląskim

Produkty bankowe ING Banku Śląskiego pozwalają na zarządzanie finansami bez wychodzenia z domu, przy pomocy bankowości internetowej i mobilnej, dla klientów w różnym wieku. W ramach potrzeb ING proponuje kredyty hipoteczne na korzystnych warunkach oraz opcję przeniesienia zobowiązań z innych banków i połączenie w jedną atrakcyjną ratę. Rozbudowany system lokat jest szansą na rozmnożenie ulokowanych środków, z możliwością decyzji o stopniu ryzyka inwestycyjnego.

Konto Direct w banku ING

Oferta kont bankowych w ING składa się z kilku różnych typów kont, skierowanych do konkretnych klientów: Konto Direct, Konto Mobi dla młodych, Konto Komfort, Konto walutowe i Podstawowy Rachunek Płatniczy. Najpopularniejsze konto bankowe w ING Banku Śląskim to Konto Direct. Dla nowych klientów istnieje szansa na uzyskanie dodatkowych 160 zł za otwarcie konta, po spełnieniu pewnych warunków. Prowadzenie konta osobistego Direct jest darmowe podobnie jak usługi przelewów internetowych i karta Visa.

Kredyt hipoteczny w ING Banku Śląskim

ING specjalizuje się w kredytach hipotecznych. Mamy tu do wyboru nawet kilkanaście różnych produktów tego typu. Korzystając z oferty specjalnej klient ma do wyboru dwa warianty: Lekka rata lub Łatwy start, które zmniejszają prowizje lub miesięczne oprocentowanie. Kredyt hipoteczny w ING Banku Śląskim udzielany jest na maksymalny okres 35 lat, a RRSO wynosi już około 2,60 proc.. Wymagany wkład własny wynosi 20 proc. całkowitej wartości nieruchomości.

Pożyczka z konsolidacją w ING Banku Śląskim

Konsolidacja w ING należy do jednej z najlepszych ofert dostępnych na rynku. Ubiegając się o kredyt konsolidacyjny w ING Banku Śląskim, wnioskodawca może ubiegać się o połączenie 7 zobowiązań z innych banków w jedną ratę i dodatkowo uzyskać nawet do 200 000 zł, na okres 10 lat. Uporządkowanie finansów, dzięki konsolidacji jest możliwe z prowizją równą 0%. Oprocentowanie wynosi od 5,99 do 7,20 proc.. Zaciągając kredyt do 100 000 zł, można dodatkowo ubezpieczyć pożyczkę.

Karty kredytowe w ING

Wnioskując o kartę kredytową w ING Banku Śląskim do wyboru są cztery różne warianty, dwóch operatorów: MasterCard oraz Visa. Standardowe karty kredytowe różnią się jedynie minimalną kwotą kredytowania dla Visa jest to 500 zł, a MasterCard 2000 zł. Obie oferują maksymalny limit kredytowy do 20 000 zł. Użytkownicy kart mają możliwość bezkosztowego spłacenia kart w terminie do 52 dni. Złota karta Visa i Platynowa MasterCard oferują znacznie wyższe limity, dla pierwszej jest to 50 000 zł, dla drugiej aż 200 000 zł oraz bogaty pakiet usług dodatkowych.

Lokata terminowa w ING Banku Śląskim

Bank oferuje różnorodne formy zarabiania przez oszczędzanie w wybrany sposób. Podstawową lokatę terminową w ING Banku Śląskim można założyć od 1000 zł na okres 3 miesięcy. Miesięczne oprocentowanie lokaty wynosi 0,05%. Decydując się na inne formy oszczędzania w ING Banku Śląskim, klient podejmuje ryzyko związane z inwestycją. Tak jest w przypadku wyboru Lokaty z Funduszem, gdzie osoba umieszczająca pieniądze może zdecydować o rozkładzie środków na obligacje i akcje. Akcje wiążą się z możliwością utraty środków umieszczonych na lokacie, jednak przynoszą korzyści wymierne do poniesionego ryzyka.

Ing Bank Śląski - Kredyt Gotówkowy

ING Bank Śląski – podsumowanie