Kredyt gotówkowy w ING Bank Śląski Nasza ocena 9 /10

ING Bank Śląski - opinie

3.25 z 5 Na podstawie 19 opinii
(19 opinie o ING Bank Śląski)

Maksymalna kwota pożyczki: 160000 zł

Głównym udziałowcem ING Banku Śląskiego jest Group ING – międzynarodowa instytucja finansowa z Holandii. Pod obecnym szyldem ING Bank Śląski działa od 2001 roku.

Porównaj

Bank swoją główną siedzibę posiada w Katowicach, jednak placówki banku rozmieszczone są w całej Polsce. Prócz stacjonarnych placówek ING Bank Śląski daje klientom dostęp do bankomatów. W całym kraju jest ich ok. 900, z czego ponad 500 oferuje funkcję zbliżeniową. Warto wspomnieć, że ING Bank Śląski prowadzi także bankowość internetową, telefoniczną i mobilną, oferując swoim klientom opcję korzystania z aplikacji na smartfony i tablety.

Ing Bank Śląski - Kredyt Gotówkowy

ING Bank Śląski – oferta firmy

ING Bank Śląski jako bank z wieloletnią tradycją posiada w swojej ofercie produkty zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych, którzy szukają rozwiązania dla swojego przedsiębiorstwa. Prócz różnego rodzaju kont osobistych oraz możliwości wyboru kart kredytowych, możemy sięgnąć po lokatę czy produkty oszczędnościowe. Jeśli chodzi o zewnętrzne źródło finansowania, ING Bank Śląski oferuje klientom kredyty gotówkowe czy hipoteczne, a także możliwość stworzenia limitu zadłużenia na koncie.

Korzystając z oferty banku możemy także sięgnąć po ubezpieczenie kredytu gotówkowego. W ramach polisy możemy zabezpieczyć spłatę zadłużenia lub kartę należącą do rachunku. Możemy również sięgnąć po ubezpieczenie na życie, które uchroni nas, bliskich oraz nasze oszczędności na wypadek nieoczekiwanego zdarzenia. Jeśli ktoś z nas lubi podróżować, powinien sięgnąć po ubezpieczenie podróżne lub naszego samochodu. Warto także ubezpieczyć nasz dom, który ma stanowić oazę spokoju i miejsce do odpoczynku.

Zapytaj o szczegóły oferty

Kredyt gotówkowy w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski udziela kredytów gotówkowych w kwocie od 1 tys. zł do 160 tys. zł. Na spłatę zobowiązania mamy co najmniej miesiąc. Najdłuższy dostępny okres regulowania pożyczki to 8 lat (96 miesięcznych rat). Jeśli chcemy wykupić ubezpieczenie, nie możemy pożyczyć więcej niż 100 tys. zł. Pożyczka w Banku Śląskim jest wysoko oprocentowana – od 8,8 do 10 proc. W przypadku zobowiązań z okresem kredytowania nie dłuższym niż 3 lata (36 rat) pozostaje ono niezmienione.

Co ciekawe, bank pobiera prowizję jedynie od zobowiązań opiewających na kwotę większą niż 60 tys. zł, potem prowizja wynosi 0 zł. Ogólnie wysokość prowizji i opłat jest zależna od tego, czy jesteśmy nowymi czy stałymi klientami banku. W przypadku tych pierwszych zamykają się w przedziale do 5 proc. pożyczki, a drugich – nie przekraczają 4 proc. wysokości zobowiązania.

Jak wziąć kredyt gotówkowy w ING?

Aby ubiegać się o pożyczkę w ING Banku Śląskim, należy spełnić wymagania narzucone przez pożyczkodawcę. Są nimi m.in.: posiadanie ważnego dowodu osobistego, z którego dane musimy wpisać we wniosek oraz potwierdzenie otrzymywania dochodu ze stałego źródła. Może nim być umowa o pracę czy o dzieło, a nawet umowa zlecenie.

Dalsza część procesu ubiegania się o gotówkę jest bardzo prosta. Wystarczy wysłać pożyczkodawcy wypełniony wniosek i czekać na jego decyzję. Ta pojawi się natychmiastowo. Co ważne, osoby posiadające konto w ING Banku Śląskim, na które co najmniej od 3 miesięcy wpływa wynagrodzenie, nie muszą dodawać do wniosku żadnych załączników.

Oferta promocyjna ING

ING Bank Śląski prócz szerokiej gamy produktów posiada liczne oferty promocyjne. Jedną z nich jest ta nosząca nazwę “Pieniądze wracają na klik”. Na czym polega? Gdy sięgniemy po pożyczkę z ubezpieczeniem na kwotę minimum 5 000 zł i spełnimy wszystkie oczekiwania pożyczkodawcy co do promocji, możemy otrzymać 150 zł. Co ważne, nawet ci, którzy nie skorzystają z opcji zabezpieczenia swoich finansów, także dostaną gotówkę. Będzie to kwota 50 zł.

Jeśli planujemy zakup samochodu i weźmiemy pożyczkę na kwotę minimum 15 000 zł, a dodatkowo użyjemy kodu promocyjnego zamieszczonego na stronie internetowej pożyczkodawcy, otrzymamy zwrot w wysokości 500 zł. Jedną z ciekawszych ofert promocyjnych w ING jest Ekopożyczka.

Ekopożyczka – na czym polega?

Ekopożyczka to oferta ING Banku Śląskiego, której celem jest zachęcenie do korzystania z usług bankowości internetowej. W ramach kredytowania od ING możemy sięgnąć po pożyczkę, która gwarantuje nam zwrot prowizji. Co powinniśmy zrobić?

Wystarczy, że wyślemy wniosek o pożyczkę i użyjemy w nim kodu podanego na stronie internetowej banku. Kod ten gwarantuje zwrot prowizji poniesionej podczas okresu kredytowania. Co ważne, Ekopożyczka może zostać wzięta wyłącznie na towary ekologiczne. Co należy rozumieć pod tym pojęciem? Towarem ekologicznym według regulaminu promocji Banku ING może być sprzęt klasy A+++, czyli lodówki, pralki czy suszarki. Nie jest to jedyna opcja zrobienia zakupu. Promocja obejmuje także zakup drzwi czy okien, a także materiałów służących do ocieplenia budynków mieszkalnych czy wykonania systemu odzysku wody deszczowej. W ramach promocji możemy zakupić także kotły grzewcze czy rowery. Należy jednak pamiętać, że wszystkie promocje oferowane przez ING Bank Śląski ograniczone są czasowo.

Złóż wniosek o kredyt

ING Bank Śląski – Podsumowanie

Zalety

 • Wysoka kwota kredytu
 • Minimum formalności
 • Możliwość wyboru dnia spłaty pożyczki
 • Szybka decyzja pożyczkowa
 • Kredyt na różną formę zatrudnienia

Wady

 • Wysokie oprocentowanie
 • Wysoka prowizja

ING Bank Śląski S.A.

Sokolska 34
Katowice, Śląskie 40-086
Polska
Telefon: 801 222 222
Email: mampytanie@ingbank.pl

Wejdź na ing.pl

Pożyczka gotówkowa w ING

Okres spłaty

od 3 miesięcy do 8 lat

Godziny pracy w weekendy

Infolinia czynna całą dobę

Godziny pracy w dni powszednie

Infolinia czynna całą dobę

Dodaj opinię o ING Bank Śląski

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 1 / 5.00

  Nie polecam. Ponad 26 lat w jednym banku , stałe wpływy, umowa na czas nieokreślony, czysta historia w BIK , zero jakichkolwiek kredytów a nawet rat i okazuje się, że nie jest się wiarygodnym klientem. Szkoda tylko, ze nikt nie umie wyjaśnić czemu taka decyzja została podjęta

  Czy ta opinia była pomocna? 7 z 7 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 2. 1 / 5.00

  Dno oprocentowanie 9% u konkurencji idzie znaleźć 5%, wypłaty z bankomatów 2.5zl juz w większości banków jest ze wszystkich za darmo, prowizja dużą co już się zdaza ze idzie znaleza 0%

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 3. 1 / 5.00

  Nie polecam, nie potrafią załatwić sprawy nawet w okresie 45 dni ! Ciągle przeciągają terminy, a ustawa o 21 dniach ich nie obowiązuje. Biorą wniosek czekają ustawowe 20 dni, w ostatnim dniu proszą o Uzupełnienie i wymyślają a to operat szacunkowy, a to chcą jakiś papierek od sprzedającego nieruchomość...itp. Jednym słowem porażka i nie polecam.

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 4. 5 / 5.00

  Świetny oddział na ul.Rolnej w Katowicach.Polecam. Pracownicy uśmiechnięci, kameralna atmosfera, szybka obsługa.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 5. 3 / 5.00

  Słabo bo tylko na 96 rat, powinna być możliwość spłaty na 120 rat

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 6. 1 / 5.00

  Zdania podzielone.Ale moim skromnym zdaniem nie ma co skupiać się na jednym banku.Multikredyt na Racławickich polecam.Korzystaem osobicie ,wiem co mówię.Wszystko na tip top,a oferta ,nie wiem jak oni znależli tak tani kredyt ?Człowiek czasu nie marnuje,ani nie musi czytać sterty papierów,żeby wiedzieć o co chodzi.Wszystko za mnie załatwili,a wytłumaczyli jak dziecku dosłownie i odrazu życie staje sie prostsze.Najważniejsze TANIO,polecam,nie skupiajcie się na jednym banku,bo nawet człowiek pojęcia nie ma ja nas potrafią nakręcicić pseudodoradcy

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 7. 5 / 5.00

  oferta bardzo dobra dla tych, którym zależy na czasie. Formalności ograniczono do minimum, szybka decyzja, kasa na konto przelewana bardzo szybko. Szok, że bank też potrafi tak szybko działać! Miłe zaskoczenie

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 8. 5 / 5.00

  Bank godny polecenia. Mało formalności, szybka decyzja o przyznaniu kredytu jak najbardziej dla osób, dla których czas ma znaczenie!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 9. 2 / 5.00

  prowizja i oprocentowanie bardzo wysokie- nie wiem dkąd całe to zamieszanie i opinie, że to dobry bank. Na mnie bank zrobił bardzo złe wrażenia- a to oferta, b to traktowanie klienta. Nie jestem zadowolony i odradzam!

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 10. 5 / 5.00

  Bank jak bank- musi zarobić na kredycie to wiadomo! jak się komuś nie podoba to niech nie bierze. przynajmniej jest szybko i formalności mało!

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 11. 2 / 5.00

  tanio nie jest. wysokie oprocentowanie. wysoka prowizja. nie polecam.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 12. 5 / 5.00

  Formalności tyke co nic- o kredyt wnioskuje się prawie jak o chwilówke:D Dla mnie bomba bo wszytsko odbywa sie bardzo szybko i bezproblemowo!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 13. 2 / 5.00

  Ha! Wszystko spoko- plusów co niemiara- ale co z tego? Kwoty mogą być wysokie i formalności tyle co nic ale i tak prowizja i oprocentowanie wysokie. Sorry ale koszt kredytu jest najważniejszy- a u nich jest wysoki- i to bardzo!!!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 14. 2 / 5.00

  Wosoka prowizja i wysokie oprocentowanie. tyle w temacie!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 15. 5 / 5.00

  Możliwość wyboru dnia spłaty ( co jest wygodne bo zrobiłem sobie stały przelew dwa dni po otrzymywaniu wypłaty), szybka decyzja i w ogóle miła obsługa

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 16. 5 / 5.00

  Kredyt w bardzo wysokiej kwocie maksymalknej. Formalności ograniczone do minimum. Dla mnie Bomba!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 17. 1 / 5.00

  Wniosek o kredyt został odrzucony... Niby bywa... Ale cały proces trwał 2 miesiące! Nie polecam nikomu jeśli zależy wam na czasie. To była masakra a osoby, które zatrudniają są tam przez przypadek. Analityk też sam nie wie co robi. Beznadzieja.

  Czy ta opinia była pomocna? 4 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 18. 4 / 5.00

  Wszystko super extra tylko oprocentowanie mogłoby być niższe

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 19. 5 / 5.00

  Dobry bank, bardzo elastyczny. Oferta kredytowa bardzo przystępna. Osobiście jestem bardzo zadowolony z kredytu u nich bo nie byli potrzebni żadni poręczyciele ani inne zabezpieczenia, a kwota kredytu jest bardzo wysoka.

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Zapisz się do naszego newslettera

Wiedza o kredytach

Instytucje finansowe oferują wiele rodzajów kredytów.
Rodzaje kredytów – co to jest kredyt i który wybrać?
Na rynku usług bankowych dostępnych jest wiele rodzajów kredytów. Który kredyt wybrać, kiedy chcemy zrobić remont, kupić mieszkanie albo rozpocząć własną działalność? Osoby fizyczne i przedsiębiorcy mogą korzystać z różnych rodzajów kredytów udzielanych przez banki. Poznajmy typy kredytów.
Od sierpnia wszystkie banki muszą oferować podstawowy rachunek płatniczy
Podstawowy rachunek płatniczy, czyli darmowe konto bankowe
Od lipca 2018 roku banki powinny przestać kusić klientów ofertami kont za 0 zł. Wszystko dlatego, że będą miały obowiązek oferowania darmowych rachunków każdemu zainteresowanemu. Prawo do bezpłatnego konta zapewnia nowelizacja ustawy o usługach płatniczych, wymuszona przez unijną dyrektywę PAD.
Kalkulator wydatków ślubnych pozwala oszacować koszty wesela i ewentualną wysokość pożyczki.
Kredyt na wesele – przekonaj się, że nie jest błędem!
Kredyt na wesele? Wiele osób odradza Młodej Parze takie posunięcie. A to wcale nie jest złe rozwiązanie na pokrycie wydatków ślubnych. Mądre pożyczanie będzie wsparciem naszego budżetu i nie zamieni przygotowań w weselny koszmar. Sprawdź, jak i dlaczego warto wziąć pożyczkę na wesele.
Kredyty dla wolnych zawodów i freelancerów
Kredyt dla wolnych zawodów – czy łatwiej go uzyskać?
Wykonywanie wolnego zawodu wiąże się z posiadaniem wysokich kwalifikacji. Czy automatycznie oznacza to lepsze traktowanie przez banki? Przekonaj się, kto może ubiegać się o kredyt dla profesjonalisty i z jakimi korzyściami może się to wiązać.
Kredyt gotówkowy na preferencyjnych warunkach z Kartą Dużej Rodziny
Co to jest kredyt hipoteczny?
W kraju nad Wisłą spłaca się ponad 2 mln kredytów hipotecznych. Większość z nich jest w złotówkach. Zabezpieczeniem kredytu jest kupiona nieruchomość. Czym jest i kto może się starać o kredyt hipoteczny?
Co zrobić w sytuacji, gdy podamy błędny numer rachunku odbiorcy
Błędny przelew bankowy – jak odzyskać pieniądze?
Pan Mariusz płacąc ratę pożyczki pomylił rachunki bankowe i wysłał pieniądze osobie trzeciej. Niestety środki zostały zaksięgowane i na anulowanie transakcji było za późno. Jak postępować w takiej sytuacji? Zapraszamy do lektury!