Bank swoją główną siedzibę posiada w Katowicach, jednak placówki banku rozmieszczone są w całej Polsce. Prócz stacjonarnych placówek ING Bank Śląski daje klientom dostęp do bankomatów. W całym kraju jest ich ok. 900, z czego ponad 500 oferuje funkcję zbliżeniową. Warto wspomnieć, że ING Bank Śląski prowadzi także bankowość internetową, telefoniczną i mobilną, oferując swoim klientom opcję korzystania z aplikacji na smartfony i tablety.

Ing Bank Śląski - Kredyt Gotówkowy

ING Bank Śląski – oferta firmy

ING Bank Śląski jako bank z wieloletnią tradycją posiada w swojej ofercie produkty zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych, którzy szukają rozwiązania dla swojego przedsiębiorstwa. Prócz różnego rodzaju kont osobistych oraz możliwości wyboru kart kredytowych, możemy sięgnąć po lokatę czy produkty oszczędnościowe. Jeśli chodzi o zewnętrzne źródło finansowania, ING Bank Śląski oferuje klientom kredyty gotówkowe czy hipoteczne, a także możliwość stworzenia limitu zadłużenia na koncie.

Korzystając z oferty banku możemy także sięgnąć po ubezpieczenie kredytu gotówkowego. W ramach polisy możemy zabezpieczyć spłatę zadłużenia lub kartę należącą do rachunku. Możemy również sięgnąć po ubezpieczenie na życie, które uchroni nas, bliskich oraz nasze oszczędności na wypadek nieoczekiwanego zdarzenia. Jeśli ktoś z nas lubi podróżować, powinien sięgnąć po ubezpieczenie podróżne lub naszego samochodu. Warto także ubezpieczyć nasz dom, który ma stanowić oazę spokoju i miejsce do odpoczynku.

Zapytaj o szczegóły oferty

Kredyt gotówkowy w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski udziela kredytów gotówkowych w kwocie od 1 tys. zł do 160 tys. zł. Na spłatę zobowiązania mamy co najmniej miesiąc. Najdłuższy dostępny okres regulowania pożyczki to 8 lat (96 miesięcznych rat). Jeśli chcemy wykupić ubezpieczenie, nie możemy pożyczyć więcej niż 100 tys. zł. Pożyczka w Banku Śląskim jest wysoko oprocentowana – od 8,8 do 10 proc. W przypadku zobowiązań z okresem kredytowania nie dłuższym niż 3 lata (36 rat) pozostaje ono niezmienione.

Co ciekawe, bank pobiera prowizję jedynie od zobowiązań opiewających na kwotę większą niż 60 tys. zł, potem prowizja wynosi 0 zł. Ogólnie wysokość prowizji i opłat jest zależna od tego, czy jesteśmy nowymi czy stałymi klientami banku. W przypadku tych pierwszych zamykają się w przedziale do 5 proc. pożyczki, a drugich – nie przekraczają 4 proc. wysokości zobowiązania.

Jak wziąć kredyt gotówkowy w ING?

Aby ubiegać się o pożyczkę w ING Banku Śląskim, należy spełnić wymagania narzucone przez pożyczkodawcę. Są nimi m.in.: posiadanie ważnego dowodu osobistego, z którego dane musimy wpisać we wniosek oraz potwierdzenie otrzymywania dochodu ze stałego źródła. Może nim być umowa o pracę czy o dzieło, a nawet umowa zlecenie.

Dalsza część procesu ubiegania się o gotówkę jest bardzo prosta. Wystarczy wysłać pożyczkodawcy wypełniony wniosek i czekać na jego decyzję. Ta pojawi się natychmiastowo. Co ważne, osoby posiadające konto w ING Banku Śląskim, na które co najmniej od 3 miesięcy wpływa wynagrodzenie, nie muszą dodawać do wniosku żadnych załączników.

Oferta promocyjna ING

ING Bank Śląski prócz szerokiej gamy produktów posiada liczne bankowe oferty promocyjne. Jedną z nich jest ta nosząca nazwę “Pieniądze wracają na klik”. Na czym polega? Gdy sięgniemy po pożyczkę z ubezpieczeniem na kwotę minimum 5 000 zł i spełnimy wszystkie oczekiwania pożyczkodawcy co do promocji, możemy otrzymać 150 zł. Co ważne, nawet ci, którzy nie skorzystają z opcji zabezpieczenia swoich finansów, także dostaną gotówkę. Będzie to kwota 50 zł.

Jeśli planujemy zakup samochodu i weźmiemy pożyczkę na kwotę minimum 15 000 zł, a dodatkowo użyjemy kodu promocyjnego zamieszczonego na stronie internetowej pożyczkodawcy, otrzymamy zwrot w wysokości 500 zł. Jedną z ciekawszych ofert promocyjnych w ING jest Ekopożyczka.

Ekopożyczka – na czym polega?

Ekopożyczka to oferta ING Banku Śląskiego, której celem jest zachęcenie do korzystania z usług bankowości internetowej. W ramach kredytowania od ING możemy sięgnąć po pożyczkę, która gwarantuje nam zwrot prowizji. Co powinniśmy zrobić?

Wystarczy, że wyślemy wniosek o pożyczkę i użyjemy w nim kodu podanego na stronie internetowej banku. Kod ten gwarantuje zwrot prowizji poniesionej podczas okresu kredytowania. Co ważne, Ekopożyczka może zostać wzięta wyłącznie na towary ekologiczne. Co należy rozumieć pod tym pojęciem? Towarem ekologicznym według regulaminu promocji Banku ING może być sprzęt klasy A+++, czyli lodówki, pralki czy suszarki. Nie jest to jedyna opcja zrobienia zakupu. Promocja obejmuje także zakup drzwi czy okien, a także materiałów służących do ocieplenia budynków mieszkalnych czy wykonania systemu odzysku wody deszczowej. W ramach promocji możemy zakupić także kotły grzewcze czy rowery. Należy jednak pamiętać, że wszystkie promocje oferowane przez ING Bank Śląski ograniczone są czasowo.

Ing Bank Śląski - Kredyt Gotówkowy

ING Bank Śląski – podsumowanie