Karta kredytowa w ING

Informacje o Karta kredytowa w ING
Karta kredytowa w ING - zobacz ofertę
4.9/5
8
opinii
Ocena
7/10
Złóż wniosek
Opłata za kartę:
0 zł
Maks. okres bezodsetkowy
52 dni
Maksymalny limit
20000 zł
Płatności mobilne:
Tak
Bonus za założenie karty
-
Karta kredytowa od ING to aż 4 różne warianty do wyboru. To, jaki rodzaj karty będzie dla nas dostępny zależy od wysokości uzyskiwanych dochodów. Im wyższe zarobki, tym większy limit kredytu na karcie oraz korzystniejsze warunki. Najniższe dochody miesięczne, które pozwolą na uzyskanie karty kredytowej od ING to już zaledwie 800 złotych. Karta kredytowa od ING przeznaczona jest zatem dla prawie każdego. Żadnych wygórowanych wymagań, a wręcz przejrzysta i korzystna oferta. Do tego dochodzi prosty sposób wnioskowania. Warto też pamiętać, że im bardziej prestiżowy wariant karty, z tym ciekawszych benefitów korzysta klient.

ING Bank Śląski posiada w swojej ofercie cztery rodzaje kart kredytowych. Dostępne warianty uzależnione są od miesięcznych dochodów klienta:

 • Karta kredytowa Visa – dostępna przy dochodzie min. 800 zł netto miesięcznie,
 • Karta kredytowa Mastercard – dostępna przy dochodzie min. 800 zł netto miesięcznie,
 • Złota karta kredytowa Visa – dostępna przy dochodzie min. 3 500 zł netto miesięcznie,
 • Platynowa karta kredytowa – dostępna przy wysokich dochodach.

Karty kredytowe ING umożliwiają dokonywanie płatności stacjonarnych i internetowych, wypłaty gotówki z bankomatów czy przelewy na konto osobiste środkami dostępnymi w ramach limitu na karcie kredytowej. Osoby korzystające z Apple Pay lub Google Pay mogą też korzystać z płatności telefonem. Na wniosek klienta, do karty głównej wydawana jest karta dodatkowa dla osób od 13 roku życia.

Karty kredytowe ING

Wariant karty Karta kredytowa Visa ING Karta kredytowa Mastercard ING Złota karta kredytowa Visa ING Platynowa karta kredytowa Mastercard ING
Oprocentowanie 16,50% 16,50% 16,50% 16,50%
Limit kredytowy 500 – 20 000 zł 2000 – 20 000 zł 5000 – 50 000 zł 20 000 – 200 000 zł
Okres bezodsetkowy 52 dni 52 dni 52 dni 52 dni
Spłata minimalna 4% (min. 50 zł) 5% (min. 50 zł) 5% (min. 50 zł) 5% (min. 50 zł)
Opłata za przekroczenie limitu 0 zł 0 zł 0 zł 0 zł

Opłaty za kartę kredytową ING

Opłaty za usługi związane z kartami kredytowymi ING zaliczamy do najniższych, co sprawia, że oferta ING jest jedną z lepszych na rynku. Produkt kierowany jest do aktywnych użytkowników kart – zwolnienie z opłat uzależnione jest od średniej miesięcznej wartości transakcji w roku. Opłata roczna pobierana jest w przypadku, gdy średnia miesięczna transakcji bezgotówkowych w okresie 12 miesięcy, będzie poniżej wyznaczonej kwoty, uzależnionej od rodzaju karty. Za wydanie karty i transakcje bezgotówkowe nie jest pobierana prowizja. Za polecenie przelewu wewnętrznego i zewnętrznego z rachunku karty kredytowej ING pobierana jest opłata w wysokości 2% kwoty przelewu min. 5 zł.

Opłaty za kartę kredytową ING

Wariant karty Karta kredytowa Visa ING Karta kredytowa Mastercard ING Złota karta kredytowa Visa ING Platynowa karta kredytowa Mastercard ING
Wydanie karty głównej 0 zł 0 zł 0 zł 0 zł
Wydanie karty dodatkowej 0 zł 0 zł 0 zł 0 zł
Opłata za kartę główną 0 zł / 35 zł 0 zł / 50 zł 0 zł / 100 zł 0 zł / 650 zł
Opłata za kartę dodatkową 0 zł / 25 zł 0 zł / 30 zł 0 zł / 60 zł 0 zł / 200 zł
Warunki darmowej karty kredytowej zwolnienie z opłat przy średniej miesięcznej wartości transakcji w roku na poziomie min. 200 zł zwolnienie z opłat przy średniej miesięcznej wartości transakcji w roku na poziomie  min. 500 zł zwolnienie z opłat przy średniej miesięcznej wartości transakcji w roku na poziomie min. 1000 zł zwolnienie z opłat przy średniej miesięcznej wartości transakcji w roku na poziomie min. 12 500 zł
Bankomaty 2% min. 5 zł w bankomatach ING

3% min. 9 zł w pozostałych bankomatach

3% min. 9 zł 3% min. 9 zł 0 zł na całym świecie
Koszt przewalutowania 0 zł 0 zł 0 zł 0 zł

Zadłużenie na karcie kredytowej ING

ING pozwala na dopasowanie terminu spłaty karty do swoich preferencji. Limit na karcie można spłacić w całości lub uregulować tylko kwotę minimalną, która wynosi 4% lub 5% wykorzystanego limitu (min. 50 zł). By uniknąć opłat za kartę wystarczy dokonać płatności bezgotówkowych na określoną kwotę. Średniomiesięczna wartość transakcji liczona jest na podstawie całego wolumenu transakcji dokonanych w zakończonym okresie rocznym, zatem w niektórych miesiącach nasze wydatki mogą  być niższe a w innych wyższe.

Dla wygody klientów, Bank ING umożliwia bezpłatne ustanowienie automatycznej spłaty zadłużenia. We właściwym terminie bank obciąży nasze konto osobiste określoną kwotą, co pozwoli uniknąć opóźnień w spłacie. Spłatę od 300 zł wykorzystanego limitu można rozłożyć na wygodne raty. Za uruchomienie usługi pobierana jest prowizja w wysokości 1% kwoty rozkładanej na raty.

Korzyści karty kredytowej ING

Karty kredytowe ING spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Automatyczna usługa 3D Secure zapewnia dodatkową ochronę płatności przez internet. Klienci mogą również odzyskać pieniądze za usługi lub zakupy, które nie zostaną zrealizowane dzięki usłudze chargeback. Bez problemu możliwe jest też ustanowienie czasowej blokady karty w przypadku, gdy została zgubiona lub skradziona.

Dodatkowe korzyści do kart kredytowych ING to:

 • samodzielna zmiana limitów transakcji zbliżeniowych, internetowych i zagranicznych,
 • włączanie/wyłączanie funkcji płatności zbliżeniowych karty,
 • bezpłatna, automatyczna spłata zadłużenia,
 • brak opłat za przewalutowanie,
 • dodatkowa karta kredytowa za 0 zł,

Ekstra korzyści dla posiadaczy Platynowej karty kredytowej ING

 • Program Priority Pass – dodatkowa karta Priority Pass, która umożliwia dostęp do ponad 1300 ekskluzywnych saloników wypoczynkowych na lotniskach całego świata,
 • Program ING Concierge – zapewnia bogaty pakietu usług organizacyjnych i informacyjnych.

Jak założyć kartę kredytową w Banku ING?

Karty kredytowe ING wydawane są osobom, które pozytywnie przejdą oceną zdolności kredytowej. Głównym kryterium będzie tu udokumentowanie stałego dochodu na poziomie min. 800 zł netto miesięcznie. By otrzymać kartę kredytową ING wystarczy zalogować się do bankowości internetowej i złożyć wniosek online. Osoby nieposiadające konta osobistego w ING mogą natomiast zostawić swój numer telefonu i zaczekać na telefon od konsultanta lub zamówić kartę w dowolnym oddziale stacjonarnym ING Banku Śląskiego. Warto też poczekać na moment, kiedy będziemy mogli skorzystać z promocji ING i zakładając kartę kredytową otrzymać np. dodatkowy zwrot środków za zakupy.

Sprawdź ofertę

Opinie klientów o Karta kredytowa w ING

4.9/5
8 opinii
7
1
0
0
0
Subskrybuj
Powiadom o
guest
14 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
Gaga
Ocena :
     

Największą zaletą karty kredytowej ING jest to, że nie trzeba co miesiąc nią płacić. Wystarczy w ciągu roku zapłacić za zakupy 2400 zł ( może to być jednorazowa płatność za jakiś większy zakup) i karta jest bezpłatna. Poprzednio miałam kartę z innego banku, gdzie wymagają 10 transakcji miesięcznie i to była totalna bzdura.

Mikołaj

Zdecydowałem się na kredytówkę Visa u nich, bo jest tańsza niż karta debetowa. Prowadzę jednak działalność gospodarczą, więc nie byłem w stanie złożyć wniosku online a do oddziału musiałem dostarczyć PIT i potwierdzenia zapłaty składek ZUS i podatków. Czekam na rozpatrzenie wniosku. Mimo wszystko oferta wyglada obiecująco (brak opłat przy stosunkowo łatwym do spełnienia warunku).

Wojciech
Ocena :
     

Zdecydowałem sie na kartę visa ING z bardzo prostego powodu- ma najlepsze warunki finansowe!!! wszystko jest darmowe, od wypadnie przez posiadanie zarowno karty głownej jak i dodatkowej! Super sprawa! Jedyny warunek to płatności ok. 200 zł w miesiącu!!! No rewelacja!

Zachary
Ocena :
     

ING ma jedną z najlepszych ofert kart kredytowych na rynku.
Do wyboru mamy i karty Martercard i Visa, 52 dniowy okres bezodsetkowy, ale co najważniejsze- brak dopłat za przewalutowanie!!!

Pawel

Przestań pisać bajki o 52 dniach okresu bezodsetkowego.

Kamil

dlaczego to są bajki?

Brzuszek
Ocena :
     

Jestem jednym z zadowolonych klientów ING bank! Standardowo moja przygoda zaczęła się od konta osobistego i oczywiście karty debetowej- ale ponieważ nie każda płatność internetowa była kiedyś akceptowana jak sie używało płaskiej karty to zdecydowałem się na kartę kredytową i to byla super decyzja. Karta kredytowa bardzo ułatwia życie! Ja mam podstawową kartę ING Visa i uważam, że jest super! Polecam bardzo!

NIKOLA
Ocena :
     

ING! ROBICIE TO DOBRZE!!!

Tadek

I to się nazywa dobra oferta!
Posiadanie karty kredytowej w ING Bank jest udogodnieniem, a nie comiesięcznym koszmarem! Bardzo się cieszę, że zdecydowałem się na ich ofertę bo wypada super na tle konkurencyjnych bankówSuper cennik z wieloma dogodnieniami. WARTO!

Krysztof
Ocena :
     

ING to bank, który a dobrą ofertę i stale się stara- organizuje promocje dla klientów, zarówno tych nowych jak i stałych klientów swojego banku! Ulepsza ofertę, bo wie, że konkurencja nie śpi, inni pracują nad ofertą i możliwościami zdobywania nowych klientów- tak samo oni!

Arni
Ocena :
     

ING rozwala konkurencje na łeb.
Najlepszy bank w Polsce.

Andrzej

W moim przypadku od ponad 2 lat pracuje na umowie o dzieło i jednocześnie od ponad 1,5 roku na umowie zlecenie. Ze względu na to, że nie jestem na umowie o pracę nie jestem w stanie otrzymać karty kredytowej pomimo miesięcznych dochodów na poziomie 8 tysięcy netto..

Tomek

Witam,
od kilku miesięcy posiadam kartę kredytową banku ING, na chwilę obecną jestem zadowolony, nie ponoszę żadnych opłat ponieważ użytkuję ja rozsądnie tzn. płacę nią za zakupy powyżej 200 zł miesięcznie, nie robię wypłat z bankomatu i nie robię przelewów z karty jest możliwość to robić, ale jest to obaczone wysokimi opłatami. Na kartę zdecydowałem się ponieważ chcę budować pozytywną historię kredytową. Posiadam jeszcze kartę debetową w innym banku i tą kartą wypłacam pieniądze z bankomatu. Generalnie polecam kartę kredytową, ale nie każdemu

Michał
Ocena :
     

Zacny produkt!

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Złóż wniosek
Porównaj (0) Wyczyść