Pożyczka w ofercie specjalnej ING

W ramach nowej oferty specjalnej bank ING oferuje pożyczki do 30 000 zł bez prowizji. Pieniądze w ofercie można otrzymać również ze stałym oprocentowaniem, zależnie od warunków umowy.
0 zł prowizji za 30 000 zł kredytu
ING Bank Śląski - weź pożyczkę
ING Bank Śląski

Głównym udziałowcem ING Banku Śląskiego jest Group ING - międzynarodowa instytucja finansowa z Holandii. Pod obecnym szyldem ING Bank Śląski działa od 2001 roku.

Weź pożyczkę Opinie o ING Bank Śląski

Co można zyskać w promocji?
  • 0 zł prowizji przy kredycie do 30 000 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • do odwołania

0 zł prowizji za 30 000 zł kredytu

W ramach swojej nowej oferty, ING udostępnia kredyty do nawet 30 000 zł w całości pozbawione prowizji. Warunki oferty nie stawiają przed uczestnikami żadnych dodatkowych wymagań czy oczekiwań. Oferta specjalna może za to być jeszcze lepsza, jeżeli spełnimy warunki dodatkowych bonusów.

Po pierwsze, klienci mają wybór oprocentowania między 11,49% a 10,99%. Jeżeli chcemy zapłacić mniej za raty kredytu, musimy zgodzić się na ubezpieczenie pożyczki. Zmniejszone koszta pomogą nam pokryć koszta rat ubezpieczeniowych.

Ponadto zależnie od warunków zobowiązania, możemy otrzymać stałe oprocentowanie. Kredyt udzielany jest na maksymalnie 120 miesięcy, jeżeli jednak pożyczysz pieniądze na nie więcej niż 3 lata, czyli 36 miesięcy, twoje raty nie ulegną zmianom.

Aby wziąć udział w promocji:

  • Udaj się na stronę banku i określ warunki umowy w kalkulatorze kredytowym,
  • Wciśnij przycisk “weź pożyczkę” i wypełnij formularz kontaktowy lub załóż konto w banku,
  • Posiadając konto w ING, formularz wypełnisz przez internet. W innym przypadku, warunki umowy przedyskutujesz telefonicznie z doradcą kredytowym.

Kredyty bez prowizji

Kredyty bez prowizji stały się w ostatnim czasie swego rodzaju standardem. Citibank oferuje nawet 150 000 zł bez prowizji, choć niestety w jego przypadku okres maksymalny kredytowania jest dość krótki. W podobny sposób Millennium bank pożycza do 40 000 zł w swoich ofertach kredytów bez prowizji. Bank odnowił tę ofertę po raz kolejny, co wskazuje, że trend powinien utrzymać się jeszcze przez dłuższą chwilę.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść