Get In Bank – Kredyt gotówkowy

Getin Bank - opinie

3.19 z 5 Na podstawie 20 opinii
(20 opinie o Getin Bank)

Maksymalna kwota pożyczki: 150000 zł

Wypełnij Wniosek

Porównaj

Kredyt gotówkowy w Getin Banku ma oprocentowanie nawet 8,7% i prowizję 2,49%, niestety, żeby było ono takiej, wysokości musi być spełnionych kilka warunków. Kredyty w Getin Banku nie należą do najtańszych, ale mają inną zaletę – dużą akceptowalność wniosków. Getin ma pod tym względem najbardziej liberalną politykę. Jeśli nie dostałeś w jakimś banku kredytu, to spróbuj w Getinie, jeśli tam nie dostaniesz, no to zostają Ci tylko firmy pozabankowe.

Kredyt w Getin Bank bez zgody małżonka

Do 30 000zł Getin nie wymaga zgody małżonka. O kredyt może wnioskować każda osoba, która ukończyła 18 lat. Decyzję powinna dostać jeszcze tego samego dnia. Na podpisanie dokumentów spotkasz się z doradcą w jednej z 500 placówek. Dodatkowo Getin ogłosił promocję, gdzie za polecenie osoby, która weźmie kredyt, można zarobić 100 zł. Do otrzymania kredytu niezbędne jest zaświadczenie o dochodach, a jeśli pracujemy krócej niż 3 miesiące- świadectwo pracy z poprzedniej firmy. Getin Bank jest jednym z nieliczny polskich banków, więc oczywiście promujemy rodzime biznesy i zachęcamy do pożyczania w Getinie, można to zrobić korzystając z przycisku na naszym portalu

Get in Bank – Podsumowanie

Zalety

 • Wysoka akceptowalność.
 • Program Poleceń.
 • Wysoka kwota bez zgody małżonka.

Wady

 • Wymagane zaświadczenie o dochodach.
 • Dosyć drogi.

Adres:

Getin Noble Bank Spółka Akcyjna
ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

Kod SWIFT: GBGCPLPK

Infolinia

197 97
+48 32 604 30 01

Kredyt gotówkowy w Get In Banku

Dodaj opinię o Getin Bank

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 5 / 5.00

  Wszystko w jak najlepszym porządku, bardzo miła obsługa klienta, kredyt gotówkowy dostałem w ten sam dzień o dziwo w najmniejszym oprocentowaniu na rynku bez żadnych haczykow nad czym bardzo ubolewalem u konkurencji

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 2. 1 / 5.00

  Gówno nie bank żona udała się do banku po informacje ile na dzień dzisiejszy wynosi kwota kredytu pracownik poinformował ja że jest to 19 689,15 zł, żona tą kwotę natychmiast wpłaciła w kasie i złożyła wniosek o zaświadczenia całkowitej spłaty kredytu po 2 tygodniach przyszło pismo ,że zalegam 258 zł z tym pismem udała się do placówki a pracownik wyliczył 181 zł i powiedział że te zaświadczenia podrożało i musi dopłacić 10,01 zł. Szkoda mi słów na ten bank. Żal

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 3. 1 / 5.00

  CAŁA PRAWDA O GETIN BANKU !
  Jestem pracownikiem Getinu.
  Po:
  1.Urlopów nie mamy. bo nie puszczaja.
  2.Zusy za pracownika nie sa w całości płacone, wiec na emeryture nie ma co liczyc.
  3. Płaca to 1700 na rekę. Premi nie ma bo nie sposob wyrobic. To tylko taka iluzja, premie he he.
  4.Kobiety z tej firmy sypiaja z szefem to pewnie ZARABIAJA wiecej. Kto z nim nie sypia ma narne 1700zł i zero wizji na podwyzke. A jak szef sie dowie ze chcemu podwyzke to miesiacami nie pojawia sie i nie odbiera telefonu.
  5. Spotkania i wyjazdy organizowane przez ta firme to spotkania integracyjne, pij baw sie i w nocy chulaj dusza piekła nie ma. Nikt nie patrzy , ze ma męża zdrada to normalność. Sypiaja z szefem i menagerem. Jeden wielki burdel pod piekną przykrywka. Tylko sa głupie te kobiety bo szef zmienia je jak rekawiczki. Kiedy przestaje sie im opłacać pracowac u niego (premie za sex) to kończą współpracę. Co one myślą że sie zakocha? heh. NIE juz tyle przerobił ...brak słów.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 4. 1 / 5.00

  To najgorszy bank, z jakim miałem do czynienia. Ciągle podnoszą opłaty. Ostatnio ograniczyli limit przelewów bankowych. Zrezygnowałem z konta osobistego w tym banku.
  ODRADZAM Getin Bank każdemu!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 5. 4 / 5.00

  Paprzac ogolnie na dzialanie banku to nie ma czego zbytnio przyczepic Jedynie dochodza niuanse typu: tranzakcje - ksiegowanie karta sa dosc dlugie od poszczegolnych marketow ( careffour ) , same osoby w bok nie wszystkie sa malo doinformowane w podstawowych sprawach bankowosci internetowej. Sama ocena dzialania i napraw zmian przez telefon jest nowatorska w tym zapewniajaca bezpieczenstwo. Bank polski ktory dobrze konkurowac z wielkimi korporacjami majac propozycje darmowego kozystania z konta i bankomatow. OGOLNIE POLECAM POLSKI PRODUKT I ZACHECAM DO PRZEKONANIA

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 6. 1 / 5.00

  Dziadostwo i oszustwo.Zmieniają warunki umowy w trakcie trwania umowy kredytowej.Podwajają sume zabezpieczeń kredytu podczas składania wniosku o zmiane terminu płatnosci.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 7. 1 / 5.00

  Nie polecam. Jest to chyba jedyny bank, w którym nic nie można normalnie załatwić. W oddziela na hasło "kredyt hipoteczny" dostają drgawek i z przerażeniem w oczach informują, że nie mają dostępu do danych. Proszę na infolinii o dokumenty, jakie ubezpieczenia zawarto w moim imieniu, za które składka jest doliczana do raty, przysyłają OWU Życie, OC i OP bez nr polis, daty zawarcia itp. Zero danych. Dzwonię do firmy ubezpieczeniowej - nic o moich ubezpieczeniach nie wiedzą. Wysyłam pocztą, bo inaczej nie można, zgłoszenie szkody, "młodsza specjalistka" odpisuje jakby w ogóle nie czytała pisma. Dzwonię, nie można się absolutnie skontaktować z działem, który w moim imieniu wydaje moje pieniądze. Ponieważ chciałem zgłosić szkodę z OP (ochrona prawna) to proszę o podanie nru polisy i szerszych danych. Okazuje się, że po 3 miesiącach moje ubezpieczenie nie miało OP a samo OC, chociaż w OWU jest to na jednej stronie. Przypadek?

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 8. 2 / 5.00

  Cennik bardzo wysoki i batdzo dużo formalności. Osobiście jestem na nie.

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 9. 1 / 5.00

  Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami na temat tego banku!!! ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!!! I żałuję, że nie zapoznałam się z tymi opiniami wcześniej. Mam tam kredyt. Przez jakiś czas miałam problemy finansowe i nie mogłam na czas spłacać raty (nigdy czas opóźnienia nie przekraczał 14 dni), a przez nich przeżyłam piekło. Wydają się w porządku do czasu kiedy płacisz wszystko w terminie, natomiast po każdym dniu opóźnienia dzwonią po setki razy dziennie, piszą smsy oraz DZWONIĄ DO FIRMY, w której jest się zatrudnionym (mimo że nie wyrażało się wcześniej na to zgody). Na pytanie "kiedy wyrażałam zgodę na kontaktowanie się z moją firmą" nie odpowiadają, tylko kręcą, że mogą skasować ten numer do kontaktu (opóźnienie w spłacie raty 3 dni). Kontakt z działem windykacji to ŻENADA. Z tak nieprofesjonalnym, chamskim podejściem nie spotkałam się nigdzie. Jak nawiedzeni zadają pytanie, na co wydałam ich pieniądze, że teraz nie mam na spłatę raty. Czasami miałam wybór: nakarmić dziecko lub zapłacić ratę - chyba wybór jest oczywisty! Nie chcą iść na żadne ustępstwa, żądają zapłaty "dzisiaj". Traktują ludzi jak przestępców, co specjalnie nie chcą płacić i/lub kombinują żeby nie zapłacić. Wszystkie swoje rachunki czy raty płaciłam na czas. W momencie trudności finansowych tylko ten cholerny bank potraktował mnie jak gów..o. Pozostali, u których byłam dłużna, potrafili wykazać się zrozumieniem i nie zadręczali dodatkowo setkami bardzo nieprzyjemnych telefonów i wyznaczali inny realny termin. Rozumiem w jakim celu działa dział windykacji, ale to co oni oferują swoim klientom, to nie da się opisać słowami. MASAKRA!!!!!!! Podkreślę, że nikt z nas nie ma żadnej gwarancji przy braniu kredytu, że po kilku latach nie wystąpią jakieś problemy finansowe, a jak się pojawią, to pracownicy tego banku codziennie będą przypominać Ci jak bardzo mają to w du..ie. Przy pierwszej możliwej okazji przenoszę kredyt do innego banku!!!

  Czy ta opinia była pomocna? 6 z 9 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 10. 5 / 5.00

  Kredyt łatwo dostępny. Można bez problemu dostać kredyt mimo niskiego wieku, podpisu żony czy męża i decyzja jest niemal od razu. Szybko i przyjemnie. Polecam!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 11. 4 / 5.00

  Kwota kredytu jest wysoka, a miesięczny koszt raty jest niski. Obsługa dobrze przeszkolona i kompetentna- nie dochodzi do sytuacji, że człowiek zadaje pytanie o kredyt otrzymuje odpowiedz, jest zadowolony, ze jest tak jakby sobie tego życzył a później w umowie zupełnie co innego! To trzeba im przyzynać- jest uczciwie!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 12. 5 / 5.00

  Wysoka akceptowalność- naprawdę! U konkurencji miałem problem i aż w 3 bankach mi odmowiono! W getInie nie było problemu! Polecam!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 13. 4 / 5.00

  NIE POTRZEBNA JEST ZGODA MAŁZONKA NAWET GDY DECYDUJEMY SIE NA KREDYT W WYSOKIEJ KWOCIE!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 14. 4 / 5.00

  Nie ma problemu z przyznaniem kredytu!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 15. 5 / 5.00

  ja jestem zadowolony. malo formalnosci, szybko i bezproblemowo- w moim przypadku.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 16. 2 / 5.00

  Cennik nie przemawia na korzyść banku!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 17. 3 / 5.00

  Mam bardzo mieszane odczucia co do tej oferty. Z jednej strony super, że nie jest konieczna zgoda małżónka a z drugiej wymagane zaświadczenia o dochodach- nawet przy niksiej kwocie kredytu.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 18. 5 / 5.00

  Dla mnie oferta bardziej niż przyzwoita. Działają bardzo sprawnie i nie wymagają miliona formalności- jak to banki mają w zwyczaju! Co jeszcze mi się podoba to, że nie wymagają zgody małżonka/małżonki.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 19. 5 / 5.00

  Wysoka kwota kredytu bez zgody drugiej połowy i brak problemów z przyzynaniem kredytu. Ha! Bardzo dobra oferta GetInu!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 20. 4 / 5.00

  Może nie byl to najtańszy kredyt gotówkowy na rynku, ale nie ma problemu z przyznaniem, poza tym co było dla mnie ważne nie była konieczna zgoda żony. Wszystko odbyło się sprawnie. Jestem zadowolony, gdyby jeszcze raty były nieco niższe to już w ogole bajka.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Zapisz się do naszego newslettera

Darmowe chwilówki

 • Ale gotówka Ale Gotówka
  4.29 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Wandoo Wandoo
  4.24 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • MoneyMan MoneyMan
  4.44 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 61 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Net Credit Net Credit
  4.36 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Lendon LendOn
  3.94 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • SMART Pożyczka Smart Pożyczka
  4.08 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Extra portfel Extraportfel
  4.17 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Visset Visset
  3.34 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Pożyczka Plus Pożyczka Plus
  3.98 / 5.00
  Koszt pierwszej pożyczki - 10zł
  2000 zł na 45 dni Maks. kwota: 5000 zł
 • Łatwy Kredyt Łatwy Kredyt
  3.98 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • Kuki.pl Kuki.pl
  3.77 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 8000 zł
 • Chwilówkomat - opinie Chwilówkomat
  3.17 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • MiLoan - opinie MiLoan
  2.45 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Vivus Sp. z o.o. VIVUS
  3.96 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7500 zł
 • Szybka Gotówka - Chwilówka Szybka Gotówka
  3.93 / 5.00
  Pierwsze 6000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6001 zł
 • Tani Kredyt Tani Kredyt
  4.15 / 5.00
  Pierwsze 3100 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6000 zł
 • Filarum Filarum
  4.24 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Modna pożyczka Modna Pożyczka
  4.58 / 5.00
  Pierwsze 500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • VIA SMS Via SMS
  3.96 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Ofin.pl Ofin.pl
  4.06 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Kredyt OK KredytOK
  3.31 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł
 • Credit Credit
  2.61 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Wonga WONGA
  3.84 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł za 10zł!
  1500 zł na 60 dni Maks. kwota: 10000 zł