Get In Bank – Kredyt gotówkowy

Getin Bank - opinie

3.48 z 5 Na podstawie 24 opinii
(24 opinie o Getin Bank)

Maksymalna kwota pożyczki: 150000 zł

Getin Bank to marka jednego z największych banków w Polsce z większościowym polskim kapitałem, czyli Getin Noble Bank S.A. Na rynku finansowym działa od 2004 roku. Misją Getin jest ciągłe doskonalenie swoich usług, tak by być dla klientów instytucją, której bez wahania powierzają swoje pieniądze.

Porównaj

Oferta banku dostępna jest w ponad 400 oddziałach własnych i franczyzowych rozsianych po całym kraju. Oczywiście do dyspozycji klientów Getin Bank jest również prosta w obsłudze bankowość elektroniczna, której częścią jest mobilna aplikacja. Pozwala ona trzymać rękę na finansowym pulsie niezależnie od tego, w jakim miejscu się znajdujemy. Wystarczy dostęp do internetu i możemy wykonywać przelewy, robić zakupy online i kontrolować stan naszych finansów.

Oferta Getin Bank

Getin Bank posiada zróżnicowany pakiet usług. Oferta instytucji dzieli się na kilka segmentów. Getin czyni starania, żeby być pierwszym wyborem klientów indywidualnych. Do ich dyspozycji jest np. bezpłatne konto bankowe lub jeden z kilku rachunków oszczędnościowych. Propozycje Getin kierowane są również do klientów klasy premium, dla których przeznaczona jest Bankowość Osobista. Bank udziela ponadto kredytów firmom, szpitalom, samorządom oraz innym jednostkom sektora publicznego. Klienci indywidualni oczywiście również mogą wybierać spośród bardzo bogatej oferty kredytów gotówkowych. Poza pożyczkami na dowolny cel, w katalogu produktów Getin Bank znajdują się kredyty konsolidacyjne i kredyty na zakup samochodu.

Kredyt gotówkowy w Getin Bank

Kredyt Getin Bank występuje w kilku wariantach. Najwyższa dostępna kwota wynosi 200 tys. zł. Pieniądze dostaniemy na dowolny cel, a dług spłacać możemy nawet przez 10 lat, bo tyle wynosi maksymalny okres kredytowania w Getin Bank. Po wypełnieniu formularza kredytowego konsultant z banku skontaktuje się z nami w ciągu 48 godzin. Warunki kredytu ustalane są wspólnie na podstawie danych, jakie przekażemy pracownikowi banku.

Możemy wnioskować również o mniejsze kwoty, w tym celu została stworzona pożyczka gotówkowa Getin Bank. Oferowana jest w dwóch wariantach.

Pożyczka gotówkowa Getin do 5000 zł

Decydując się na ten wariant, nie możemy wnioskować o więcej niż 5000 zł. Okres kredytowania mieści się w przedziale od 12 do 48 miesięcy. Z tą pożyczką mamy pewność stałych kosztów. Za każde pożyczone 1000 zł zapłacimy rocznie 50 zł. RRSO wynosi 9,7%. Pożyczka gotówkowa Getin Bank charakteryzuje się formalnościami ograniczonymi do minimum, wszystko załatwimy w trakcie jednej wizyty.

Pożyczka gotówkowa Getin do 20 tys. zł

Druga opcja przeznaczona jest dla klientów potrzebujących większej gotówki. Powinniśmy się nią zainteresować, jeśli chcemy pożyczyć kwoty od 5000,01 do 20 tys. zł. W tym wariancie również mamy przejrzyste, stałe oprocentowanie. Za każde 10 tys. zł zapłacimy 1000 zł w skali rocznej. Oznacza to, że RRSO pożyczki wynosi 19,6%. Pieniądze możemy przeznaczyć na dowolny cel i nie musimy się martwić uciążliwymi procedurami.

Darmowy kredyt gotówkowy Getin Bank

Osoby, które jeszcze nigdy nie korzystały z ofert kredytowej Getin Bank, mają teraz doskonałą okazję. Bank wprowadził darmowy kredyt gotówkowy. Jeśli się na niego zdecydujemy, możemy pożyczyć od 500 do 5000 zł. Oddamy dokładnie taką samą kwotę, jaką otrzymamy od banku. Maksymalny okres, na który możemy pożyczyć pieniądze bez prowizji w Getin Bank to 12 miesięcy.

Jak złożyć wniosek o kredyt w Getin Bank?

O kredyt gotówkowy w Getin Bank możemy ubiegać się na dwa sosoby:

 • wypełniając formularz na stronie internetowej banku,
 • odwiedzając jeden z 400 punktów stacjonarnych Getin Bank.

Co prawda, nawet jeżeli wybierzemy pierwszą opcję, będziemy musieli odwiedzić oddział. Jednak, dzięki formularzowi internetowemu szybciej i łatwiej ustalimy szczegóły oferty kredytowej, tak by była, jak najlepiej dopasowana do naszych oczekiwań.

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby dostać kredyt w Getin Bank?

Wniosek o kredyt w Getin składa się w placówce banku. Pracownik na jego podstawie sprawdzi naszą zdolność kredytową. Żeby otrzymać pożyczkę, nie możemy posiadać negatywnych wpisów w Biurze Informacji Kredytowej, co oznacza, że nie możemy mieć przeterminowanych długów. Do ubiegania się o kredyt będzie też potrzebne zaświadczenie o wysokości zarobków. Wzór dostępny jest na stronie Getin Bank.

Get in Bank – Podsumowanie

Zalety

 • Możliwość ubiegania się o darmowy kredyt
 • Stałe koszty, co zapewnia przejrzystość
 • Bogata oferta kredytowa
 • Wysokie kwoty kredytów

Wady

 • Brak możliwości złożenia wniosku online
 • Konieczność dostarczenia zaświadczenia o zarobkach

Adres:

Getin Noble Bank Spółka Akcyjna
ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

Kod SWIFT: GBGCPLPK

Infolinia

197 97
+48 32 604 30 01

Kredyt gotówkowy w Get In Banku

Godziny pracy w dni powszednie

8:00 – 20:00

Godziny pracy w weekendy

w soboty 8:00 – 16:00

Okres spłaty

od 3 miesięcy do 10 lat

Dodaj opinię o Getin Bank

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 5 / 5.00

  Polecam wszystkim. Dostałem kredyt w 15 minut

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 2. 5 / 5.00

  po pierwszych 3 nie zapłaconych ratach,komornik też wpadnie.....oni kochają ten bank

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 3. 5 / 5.00

  Rewelacja. Jedna z najlepszych ofert kredytowych na rynku. Szybko, a nie oszukujmy się- kredyt to jakaś walka trwającą wieki, a tutaj co? Szybko i bezproblemowo.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 4. 5 / 5.00

  Polecam wszystkim! KRedyt gotówkowy przyznany błyskawicznie. Tylko udajcie się do placówek Partnerskich bo są o wiele bardziej przyjazne i kompetentne!

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 5. 5 / 5.00

  Wszystko w jak najlepszym porządku, bardzo miła obsługa klienta, kredyt gotówkowy dostałem w ten sam dzień o dziwo w najmniejszym oprocentowaniu na rynku bez żadnych haczykow nad czym bardzo ubolewalem u konkurencji

  Czy ta opinia była pomocna? 6 z 6 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 6. 1 / 5.00

  Gówno nie bank żona udała się do banku po informacje ile na dzień dzisiejszy wynosi kwota kredytu pracownik poinformował ja że jest to 19 689,15 zł, żona tą kwotę natychmiast wpłaciła w kasie i złożyła wniosek o zaświadczenia całkowitej spłaty kredytu po 2 tygodniach przyszło pismo ,że zalegam 258 zł z tym pismem udała się do placówki a pracownik wyliczył 181 zł i powiedział że te zaświadczenia podrożało i musi dopłacić 10,01 zł. Szkoda mi słów na ten bank. Żal

  Czy ta opinia była pomocna? 4 z 9 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 7. 1 / 5.00

  CAŁA PRAWDA O GETIN BANKU !
  Jestem pracownikiem Getinu.
  Po:
  1.Urlopów nie mamy. bo nie puszczaja.
  2.Zusy za pracownika nie sa w całości płacone, wiec na emeryture nie ma co liczyc.
  3. Płaca to 1700 na rekę. Premi nie ma bo nie sposob wyrobic. To tylko taka iluzja, premie he he.
  4.Kobiety z tej firmy sypiaja z szefem to pewnie ZARABIAJA wiecej. Kto z nim nie sypia ma narne 1700zł i zero wizji na podwyzke. A jak szef sie dowie ze chcemu podwyzke to miesiacami nie pojawia sie i nie odbiera telefonu.
  5. Spotkania i wyjazdy organizowane przez ta firme to spotkania integracyjne, pij baw sie i w nocy chulaj dusza piekła nie ma. Nikt nie patrzy , ze ma męża zdrada to normalność. Sypiaja z szefem i menagerem. Jeden wielki burdel pod piekną przykrywka. Tylko sa głupie te kobiety bo szef zmienia je jak rekawiczki. Kiedy przestaje sie im opłacać pracowac u niego (premie za sex) to kończą współpracę. Co one myślą że sie zakocha? heh. NIE juz tyle przerobił ...brak słów.

  Czy ta opinia była pomocna? 4 z 11 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 8. 1 / 5.00

  To najgorszy bank, z jakim miałem do czynienia. Ciągle podnoszą opłaty. Ostatnio ograniczyli limit przelewów bankowych. Zrezygnowałem z konta osobistego w tym banku.
  ODRADZAM Getin Bank każdemu!

  Czy ta opinia była pomocna? 4 z 6 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 9. 4 / 5.00

  Paprzac ogolnie na dzialanie banku to nie ma czego zbytnio przyczepic Jedynie dochodza niuanse typu: tranzakcje - ksiegowanie karta sa dosc dlugie od poszczegolnych marketow ( careffour ) , same osoby w bok nie wszystkie sa malo doinformowane w podstawowych sprawach bankowosci internetowej. Sama ocena dzialania i napraw zmian przez telefon jest nowatorska w tym zapewniajaca bezpieczenstwo. Bank polski ktory dobrze konkurowac z wielkimi korporacjami majac propozycje darmowego kozystania z konta i bankomatow. OGOLNIE POLECAM POLSKI PRODUKT I ZACHECAM DO PRZEKONANIA

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 10. 1 / 5.00

  Dziadostwo i oszustwo.Zmieniają warunki umowy w trakcie trwania umowy kredytowej.Podwajają sume zabezpieczeń kredytu podczas składania wniosku o zmiane terminu płatnosci.

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 11. 1 / 5.00

  Nie polecam. Jest to chyba jedyny bank, w którym nic nie można normalnie załatwić. W oddziela na hasło "kredyt hipoteczny" dostają drgawek i z przerażeniem w oczach informują, że nie mają dostępu do danych. Proszę na infolinii o dokumenty, jakie ubezpieczenia zawarto w moim imieniu, za które składka jest doliczana do raty, przysyłają OWU Życie, OC i OP bez nr polis, daty zawarcia itp. Zero danych. Dzwonię do firmy ubezpieczeniowej - nic o moich ubezpieczeniach nie wiedzą. Wysyłam pocztą, bo inaczej nie można, zgłoszenie szkody, "młodsza specjalistka" odpisuje jakby w ogóle nie czytała pisma. Dzwonię, nie można się absolutnie skontaktować z działem, który w moim imieniu wydaje moje pieniądze. Ponieważ chciałem zgłosić szkodę z OP (ochrona prawna) to proszę o podanie nru polisy i szerszych danych. Okazuje się, że po 3 miesiącach moje ubezpieczenie nie miało OP a samo OC, chociaż w OWU jest to na jednej stronie. Przypadek?

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 12. 2 / 5.00

  Cennik bardzo wysoki i batdzo dużo formalności. Osobiście jestem na nie.

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 13. 1 / 5.00

  Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami na temat tego banku!!! ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!!! I żałuję, że nie zapoznałam się z tymi opiniami wcześniej. Mam tam kredyt. Przez jakiś czas miałam problemy finansowe i nie mogłam na czas spłacać raty (nigdy czas opóźnienia nie przekraczał 14 dni), a przez nich przeżyłam piekło. Wydają się w porządku do czasu kiedy płacisz wszystko w terminie, natomiast po każdym dniu opóźnienia dzwonią po setki razy dziennie, piszą smsy oraz DZWONIĄ DO FIRMY, w której jest się zatrudnionym (mimo że nie wyrażało się wcześniej na to zgody). Na pytanie "kiedy wyrażałam zgodę na kontaktowanie się z moją firmą" nie odpowiadają, tylko kręcą, że mogą skasować ten numer do kontaktu (opóźnienie w spłacie raty 3 dni). Kontakt z działem windykacji to ŻENADA. Z tak nieprofesjonalnym, chamskim podejściem nie spotkałam się nigdzie. Jak nawiedzeni zadają pytanie, na co wydałam ich pieniądze, że teraz nie mam na spłatę raty. Czasami miałam wybór: nakarmić dziecko lub zapłacić ratę - chyba wybór jest oczywisty! Nie chcą iść na żadne ustępstwa, żądają zapłaty "dzisiaj". Traktują ludzi jak przestępców, co specjalnie nie chcą płacić i/lub kombinują żeby nie zapłacić. Wszystkie swoje rachunki czy raty płaciłam na czas. W momencie trudności finansowych tylko ten cholerny bank potraktował mnie jak gów..o. Pozostali, u których byłam dłużna, potrafili wykazać się zrozumieniem i nie zadręczali dodatkowo setkami bardzo nieprzyjemnych telefonów i wyznaczali inny realny termin. Rozumiem w jakim celu działa dział windykacji, ale to co oni oferują swoim klientom, to nie da się opisać słowami. MASAKRA!!!!!!! Podkreślę, że nikt z nas nie ma żadnej gwarancji przy braniu kredytu, że po kilku latach nie wystąpią jakieś problemy finansowe, a jak się pojawią, to pracownicy tego banku codziennie będą przypominać Ci jak bardzo mają to w du..ie. Przy pierwszej możliwej okazji przenoszę kredyt do innego banku!!!

  Czy ta opinia była pomocna? 10 z 15 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 14. 5 / 5.00

  Kredyt łatwo dostępny. Można bez problemu dostać kredyt mimo niskiego wieku, podpisu żony czy męża i decyzja jest niemal od razu. Szybko i przyjemnie. Polecam!

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 15. 4 / 5.00

  Kwota kredytu jest wysoka, a miesięczny koszt raty jest niski. Obsługa dobrze przeszkolona i kompetentna- nie dochodzi do sytuacji, że człowiek zadaje pytanie o kredyt otrzymuje odpowiedz, jest zadowolony, ze jest tak jakby sobie tego życzył a później w umowie zupełnie co innego! To trzeba im przyzynać- jest uczciwie!

  Czy ta opinia była pomocna? 4 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 16. 5 / 5.00

  Wysoka akceptowalność- naprawdę! U konkurencji miałem problem i aż w 3 bankach mi odmowiono! W getInie nie było problemu! Polecam!

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 17. 4 / 5.00

  NIE POTRZEBNA JEST ZGODA MAŁZONKA NAWET GDY DECYDUJEMY SIE NA KREDYT W WYSOKIEJ KWOCIE!

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 18. 4 / 5.00

  Nie ma problemu z przyznaniem kredytu!

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 5 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 19. 5 / 5.00

  ja jestem zadowolony. malo formalnosci, szybko i bezproblemowo- w moim przypadku.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 20. 2 / 5.00

  Cennik nie przemawia na korzyść banku!

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Zapisz się do naszego newslettera

Wiedza o kredytach

Instytucje finansowe oferują wiele rodzajów kredytów.
Rodzaje kredytów – co to jest kredyt i który wybrać?
Na rynku usług bankowych dostępnych jest wiele rodzajów kredytów. Który kredyt wybrać, kiedy chcemy zrobić remont, kupić mieszkanie albo rozpocząć własną działalność? Osoby fizyczne i przedsiębiorcy mogą korzystać z różnych rodzajów kredytów udzielanych przez banki. Poznajmy typy kredytów.
Od sierpnia wszystkie banki muszą oferować podstawowy rachunek płatniczy
Podstawowy rachunek płatniczy, czyli darmowe konto bankowe
Od lipca 2018 roku banki powinny przestać kusić klientów ofertami kont za 0 zł. Wszystko dlatego, że będą miały obowiązek oferowania darmowych rachunków każdemu zainteresowanemu. Prawo do bezpłatnego konta zapewnia nowelizacja ustawy o usługach płatniczych, wymuszona przez unijną dyrektywę PAD.
Kalkulator wydatków ślubnych pozwala oszacować koszty wesela i ewentualną wysokość pożyczki.
Kredyt na wesele – przekonaj się, że nie jest błędem!
Kredyt na wesele? Wiele osób odradza Młodej Parze takie posunięcie. A to wcale nie jest złe rozwiązanie na pokrycie wydatków ślubnych. Mądre pożyczanie będzie wsparciem naszego budżetu i nie zamieni przygotowań w weselny koszmar. Sprawdź, jak i dlaczego warto wziąć pożyczkę na wesele.
Kredyty dla wolnych zawodów i freelancerów
Kredyt dla wolnych zawodów – czy łatwiej go uzyskać?
Wykonywanie wolnego zawodu wiąże się z posiadaniem wysokich kwalifikacji. Czy automatycznie oznacza to lepsze traktowanie przez banki? Przekonaj się, kto może ubiegać się o kredyt dla profesjonalisty i z jakimi korzyściami może się to wiązać.
Kredyt gotówkowy na preferencyjnych warunkach z Kartą Dużej Rodziny
Co to jest kredyt hipoteczny?
W kraju nad Wisłą spłaca się ponad 2 mln kredytów hipotecznych. Większość z nich jest w złotówkach. Zabezpieczeniem kredytu jest kupiona nieruchomość. Czym jest i kto może się starać o kredyt hipoteczny?
Co zrobić w sytuacji, gdy podamy błędny numer rachunku odbiorcy
Błędny przelew bankowy – jak odzyskać pieniądze?
Pan Mariusz płacąc ratę pożyczki pomylił rachunki bankowe i wysłał pieniądze osobie trzeciej. Niestety środki zostały zaksięgowane i na anulowanie transakcji było za późno. Jak postępować w takiej sytuacji? Zapraszamy do lektury!