Getin Bank to marka jednego z największych banków w Polsce z większościowym polskim kapitałem, czyli Getin Noble Bank S.A. Na rynku finansowym działa od 2004 roku. Misją Getin jest ciągłe doskonalenie swoich usług, tak by być dla klientów instytucją, której bez wahania powierzają swoje pieniądze.

Oferta banku dostępna jest w ponad 400 oddziałach własnych i franczyzowych rozsianych po całym kraju. Oczywiście do dyspozycji klientów Getin Bank jest również prosta w obsłudze bankowość elektroniczna, której częścią jest mobilna aplikacja. Pozwala ona trzymać rękę na finansowym pulsie niezależnie od tego, w jakim miejscu się znajdujemy. Wystarczy dostęp do internetu i możemy wykonywać przelewy, robić zakupy online i kontrolować stan naszych finansów.

Cechy kredytu gotówkowego w Getin Bank
Czas wypłaty w dniu podpisania umowy
Online ✔️
Pożyczki z aplikacji mobilnej ✔️ – Getin Mobile
Na dowód ✔️
Bez rozmowy z konsultantem ✔️
Bez zaświadczeń ✔️
Bez zastawu ✔️
Oprocentowanie zmienne –  7,2%

Oferta Getin Bank

Getin Bank posiada zróżnicowany pakiet usług. Oferta instytucji dzieli się na kilka segmentów. Getin czyni starania, żeby być pierwszym wyborem klientów indywidualnych. Do ich dyspozycji jest np. bezpłatne konto bankowe lub jeden z kilku rachunków oszczędnościowych. Propozycje Getin kierowane są również do klientów klasy premium, dla których przeznaczona jest Bankowość Osobista. Bank udziela ponadto kredytów firmom, szpitalom, samorządom oraz innym jednostkom sektora publicznego. Klienci indywidualni oczywiście również mogą wybierać spośród bardzo bogatej oferty kredytów gotówkowych. Poza pożyczkami na dowolny cel, w katalogu produktów Getin Bank znajdują się kredyty konsolidacyjne i kredyty na zakup samochodu.

Kredyt gotówkowy w Getin Bank

Kredyt Getin Bank występuje w kilku wariantach. Najwyższa dostępna kwota wynosi 200 tys. zł. Pieniądze dostaniemy na dowolny cel, a dług spłacać możemy nawet przez 10 lat, bo tyle wynosi maksymalny okres kredytowania w Getin Bank. Po wypełnieniu formularza kredytowego konsultant z banku skontaktuje się z nami w ciągu 48 godzin. Warunki kredytu ustalane są wspólnie na podstawie danych, jakie przekażemy pracownikowi banku.

Możemy wnioskować również o mniejsze kwoty, w tym celu została stworzona pożyczka gotówkowa Getin Bank. Oferowana jest w dwóch wariantach.

Kredyt EKO w Getin Banku

Oprócz podstawowego kredytu gotówkowego, Getin Bank proponuje również kredyt z przeznaczeniem na energooszczędne zmiany w domu. Ten kredyt gotówkowy jest dedykowany klientom, którzy chcą dokonać zakupu i montażu urządzeń do pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych. W ten sposób możemy uzyskać nawet do 40 000 zł, z okresem spłaty rozłożonym na 120 rat.

Jak złożyć wniosek o kredyt w Getin Bank?

O kredyt gotówkowy w Getin Bank możemy ubiegać się na dwa sosoby:

  • wypełniając formularz na stronie internetowej banku,
  • odwiedzając jeden z 400 punktów stacjonarnych Getin Bank.

Przy wyborze pierwszej opcji do uzyskania kredytu całkowicie online konieczna jest weryfikacja tożsamości przez selfie oraz założenie konta w Getinie. Dzięki formularzowi internetowemu szybciej i łatwiej ustalimy szczegóły oferty kredytowej, tak by była jak najlepiej dopasowana do naszych oczekiwań.

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby dostać kredyt w Getin Bank?

Wniosek o kredyt w Getin dla nowych klientów składa się w placówce banku. Pracownik na jego podstawie sprawdzi naszą zdolność kredytową. Żeby otrzymać pożyczkę nie możemy posiadać negatywnych wpisów w Biurze Informacji Kredytowej, co oznacza, że nie możemy mieć zaległości w spłacie zobowiązań. Oprócz tego wystarczy pełnoletność i stałe źródło dochodów.

Jak dostać kredyt gotówkowy w Getin Bank szybciej?

Jeżeli szczególnie zależy nam na szybkiej wypłacie środków, bez konieczności wychodzenia z domu, Getin Bank posiada specjalną ofertę kredytu gotówkowego dla klientów posiadających konto osobiste w tym banku. Jednakże, nie trzeba być stałym klientem Getin Banku, wystarczy, że złożymy wniosek o kredyt i wyrazimy chęć założenia rachunku osobistego. Dzięki temu kredyt otrzymamy znacznie szybciej – po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, środki znajdą się na naszym koncie nawet w 15 minut. Klienci posiadający konto mogą wnioskować o kredyt online do kwoty 25 000 zł.

Inne produkty w Getin Bank

Getin Bank ułatwia życie codzienne umożliwiając załatwienie większości spraw drogą internetową. Konto osobiste oraz lokata oszczędnościowa najlepiej sprawdzają się działając w połączeniu,gdyż środki można przesyłać pomiędzy nim bardzo szybko za pomocą aplikacji bankowej. Rozbudowana oferta banku pozwala na uzyskanie korzystnego kredytu na optymalnych warunkach, a także przeprowadzenie konsolidacji posiadanych zadłużeń.

Konto osobiste Proste Zasady w Getin Bank

Podstawowy rachunek bankowy w tym banku pozwala na bezpłatną obsługę i darmowe operację. Otwarcie oraz prowadzenie konta bankowego w Getin Bank, wydanie i obsługa karty debetowej, wypłaty z bankomatów Planet Cash i za pomocą BLIK we wszystkich bankomatach w Polsce oraz przelewy krajowe w bankowości internetowej i mobilnej są w pełni darmowe. By wykorzystać wspomniane funkcje bez ponoszenia kosztów, należy spełnić podstawowe warunki min. dokonać miesięcznie jednej płatności kartą lub BLIK-iem.

Kredyt hipoteczny w Getin Bank

Bank nie udziela nowych kredytów, jednak wciąż udziela wsparcia dla klientów posiadających aktywny kredyt hipoteczny. Kredytobiorcy mogą ubiegać się o zmianę warunków spłaty kredytu lub dokonać wcześniejszej spłaty całkowitej lub częściowej nadpłaty. Getin Bank zachęca do kontaktu telefonicznego i zapewnia pomoc w organizacji spłaty kredytu hipotecznego.

Kredyt konsolidacyjny w Getin Bank

Getin Bank proponuje konsolidację pożyczek i kredytów zaciągniętych w innych placówkach finansowych. Decydując się na kredyt konsolidacyjny w Getin Banku klient może uzyskać nawet do 200 000 zł na okres 10 lat, z możliwością wyboru dogodnego dnia spłaty.

Karty kredytowe w Getin Bank

W swojej ofercie kart kredytowych bank posiada karty płatnicze MasterCard oraz Visa, możliwe do wyboru dla klienta. Maksymalny limit karty kredytowej Getin Bank wynosi 50 000 zł, a przyznawany jest on na podstawie indywidualnej analizy sytuacji finansowej, niezależnie od źródła dochodów. Limit jest odnawialny, a jego maksymalna kwota jest dostępna z momentem spłacenia zobowiązania. Wykorzystaną kwotę można zwrócić bez dodatkowych kosztów w przeciągu 52 dni.

Lokaty bankowe w Getin Bank

Podstawowa lokata pod nazwą Elastyczne Konto Oszczędnościowe, pozwala na sprawne zarządzanie finansami i efektywne oszczędzanie. Lokata jest w pełni bezpłatna, można ją otworzyć już od złotówki, która aktywnie pracuję i raz w miesiącu za darmo wypłacić z niej środki. Decydując się na lokatę bankową w Getin Bank, po wykazaniu odpowiedniego dochodu na konto osobiste w wysokości 1500 zł, klient może zdecydować pomiędzy dwoma wariantami:

  • 2% w skali roku do 10 000 zł, na okres 12 miesięcy,
  • 0,5% w skali roku do 200 000 zł, na okres 3 miesięcy.

Getin Bank – Podsumowanie