Z początkiem października 2022 roku Getin Bank został poddany przymusowej restrukturyzacji, a działalność banku zostanie przeniesiona do VeloBanku. Getin Bank nie oferuje już usług dla nowych klientów, jednak aktualni klienci banku posiadają dostęp do swoich produktów przez bankowość elektroniczną i gwarancję posiadanych umów ze strony BFG oraz Systemu Ochrony Banków Komercyjnych.

Od kwietnia 2022 roku Getin Bank informował o zagrożeniu upadłością. Getin Bank był marką jednego z największych banków w Polsce z większościowym polskim kapitałem, czyli Getin Noble Bank S.A. Na rynku finansowym działał od 2004 roku.

Cechy kredytu gotówkowego w Getin Bank
Czas wypłaty w dniu podpisania umowy
Online ✔️
Pożyczki z aplikacji mobilnej ✔️ – Getin Mobile
Na dowód ✔️
Bez rozmowy z konsultantem ✔️
Bez zaświadczeń ✔️
Bez zastawu ✔️
Oprocentowanie zmienne –  13,74%

Kredyt gotówkowy w Getin Bank

Kredyt Getin Bank występuje w kilku wariantach. Najwyższa dostępna kwota wynosi 200 tys. zł. Pieniądze dostaniemy na dowolny cel, a dług spłacać możemy nawet przez 10 lat, bo tyle wynosi maksymalny okres kredytowania w Getin Bank. Po wypełnieniu formularza kredytowego konsultant z banku skontaktuje się z nami w ciągu 48 godzin. Warunki kredytu ustalane są wspólnie na podstawie danych, jakie przekażemy pracownikowi banku.

Możemy wnioskować również o mniejsze kwoty, w tym celu została stworzona pożyczka gotówkowa Getin Bank. Oferowana jest w dwóch wariantach.

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 28,5%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 33 200 zł, całkowita kwota do zapłaty 73 966,12 zł, oprocentowanie zmienne 13,74%, całkowity koszt kredytu 40 766,12 zł (w tym: prowizja 5543,35 zł, odsetki 27733,0 zł, koszt ubezpieczenia 7489,77 zł), 89 miesięcznych rat równych w wysokości po 831,08 zł.

Stan na dzień 8.09.2022 r.

Kredyt EKO w Getin Banku

Oprócz podstawowego kredytu gotówkowego, Getin Bank proponuje również kredyt z przeznaczeniem na energooszczędne zmiany w domu. Ten kredyt gotówkowy jest dedykowany klientom, którzy chcą dokonać zakupu i montażu urządzeń do pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych. W ten sposób możemy uzyskać nawet do 40 000 zł, z okresem spłaty rozłożonym na 120 rat.

Jak wnioskować o kredyt gotówkowy w Getin Bank?

O kredyt gotówkowy w Getin Bank możemy ubiegać się na dwa sosoby:

  • wypełniając formularz na stronie internetowej banku,
  • odwiedzając jeden z 400 punktów stacjonarnych Getin Bank.

Przy wyborze pierwszej opcji do uzyskania kredytu całkowicie online konieczna jest weryfikacja tożsamości przez selfie oraz założenie konta w Getinie. Dzięki formularzowi internetowemu szybciej i łatwiej ustalimy szczegóły oferty kredytowej, tak by była jak najlepiej dopasowana do naszych oczekiwań.

Wymagania wobec kredytobiorcy

Wniosek o kredyt w Getin dla nowych klientów składa się w placówce banku. Pracownik na jego podstawie sprawdzi naszą zdolność kredytową. Żeby otrzymać pożyczkę nie możemy posiadać negatywnych wpisów w Biurze Informacji Kredytowej, co oznacza, że nie możemy mieć zaległości w spłacie zobowiązań. Oprócz tego wystarczy pełnoletność i stałe źródło dochodów.

Inne produkty w Getin Bank

Getin Bank ułatwia życie codzienne umożliwiając załatwienie większości spraw drogą internetową. Konto osobiste oraz lokata oszczędnościowa najlepiej sprawdzają się działając w połączeniu,gdyż środki można przesyłać pomiędzy nim bardzo szybko za pomocą aplikacji bankowej. Rozbudowana oferta banku pozwala na uzyskanie korzystnego kredytu na optymalnych warunkach, a także przeprowadzenie konsolidacji posiadanych zadłużeń.

Konto osobiste Proste Zasady w Getin Bank

Podstawowy rachunek bankowy w tym banku pozwala na bezpłatną obsługę i darmowe operację. Otwarcie oraz prowadzenie konta bankowego w Getin Bank, wydanie i obsługa karty debetowej, wypłaty z bankomatów Planet Cash i za pomocą BLIK we wszystkich bankomatach w Polsce oraz przelewy krajowe w bankowości internetowej i mobilnej są w pełni darmowe. By wykorzystać wspomniane funkcje bez ponoszenia kosztów, należy spełnić podstawowe warunki min. dokonać miesięcznie jednej płatności kartą lub BLIK-iem.

Kredyt hipoteczny w Getin Bank

Bank nie udziela nowych kredytów, jednak wciąż udziela wsparcia dla klientów posiadających aktywny kredyt hipoteczny. Kredytobiorcy mogą ubiegać się o zmianę warunków spłaty kredytu lub dokonać wcześniejszej spłaty całkowitej lub częściowej nadpłaty. Getin Bank zachęca do kontaktu telefonicznego i zapewnia pomoc w organizacji spłaty kredytu hipotecznego.

Kredyt konsolidacyjny w Getin Bank

Getin Bank proponuje konsolidację pożyczek i kredytów zaciągniętych w innych placówkach finansowych. Decydując się na kredyt konsolidacyjny w Getin Banku klient może uzyskać nawet do 200 000 zł na okres 10 lat, z możliwością wyboru dogodnego dnia spłaty.

Karty kredytowe w Getin Bank

W swojej ofercie kart kredytowych Getin Bank posiada karty płatnicze MasterCard oraz Visa, możliwe do wyboru dla klienta. Maksymalny limit karty kredytowej Getin Bank wynosi 50 000 zł, a przyznawany jest on na podstawie indywidualnej analizy sytuacji finansowej, niezależnie od źródła dochodów. Limit jest odnawialny, a jego maksymalna kwota jest dostępna z momentem spłacenia zobowiązania. Wykorzystaną kwotę można zwrócić bez dodatkowych kosztów w przeciągu 52 dni.

Lokaty bankowe w Getin Bank

Podstawowa lokata pod nazwą Elastyczne Konto Oszczędnościowe, pozwala na sprawne zarządzanie finansami i efektywne oszczędzanie. Lokata jest w pełni bezpłatna, można ją otworzyć już od złotówki, która aktywnie pracuję i raz w miesiącu za darmo wypłacić z niej środki. Obecnie oprocentowanie Elastycznego Konta w Getin Bank wynosi 6% w skali roku do 400 tys. zł przez 3 miesiące.

Getin Bank – podsumowanie

Kredyt gotówkowy do 200 000 złotych z możliwością rozłożenia nawet na 120 miesięcznych rat, to oferta kredytowa Getin banku. Wniosek o kredyt można złożyć zarówno w placówkach, jak i z własnego fotela drogą online. Kredyt istnieje również w wersji EKO, gdzie klient może uzyskać do 40 000 złotych z możliwością rozłożenia go na 120 rat. Co prawda kredyt EKO może tylko służyć, do finansowania zmiany ogrzewania na ekologiczne. Jednak Kredyt EKO nie posiada dodatkowych kosztów. Klient oddaje tyle ile uzyskał. Wniosek o kredyt w GetIn banku to tak naprawdę formalność. Jest on prosty i bardzo krótki. Warto pamiętać, że GetIn bank przede wszystkim dba o komfort klientów. Wszystkie koszty są dobrze widoczne, wnioskujący jest w pełni o wszystkim poinformowany. Oferta kredytowa GetIn banku to coś, na co warto zwrócić uwagę w trakcie poszukiwań najlepszego kredytu gotówkowego.

Getin Bank - zalety

  • Możliwość ubiegania się o darmowy kredyt,
  • Stałe koszty, co zapewnia przejrzystość,
  • Bogata oferta kredytowa,
  • Wysokie kwoty kredytów.

Getin Bank - wady

  • Brak możliwości złożenia wniosku online,
  • Konieczność dostarczenia zaświadczenia o zarobkach.

Informacje o Getin Bank

Nazwa firmy

Getin Noble Bank Spółka Akcyjna

Adres ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa
Telefon +48 664 919 797
Adres e-mail
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 00:00-24:00
Weekend: 00:00-24:00
Wniosek Wypełnij wniosek