Oferta banku dostępna jest w ponad 400 oddziałach własnych i franczyzowych rozsianych po całym kraju. Oczywiście do dyspozycji klientów Getin Bank jest również prosta w obsłudze bankowość elektroniczna, której częścią jest mobilna aplikacja. Pozwala ona trzymać rękę na finansowym pulsie niezależnie od tego, w jakim miejscu się znajdujemy. Wystarczy dostęp do internetu i możemy wykonywać przelewy, robić zakupy online i kontrolować stan naszych finansów.

Oferta Getin Bank

Getin Bank posiada zróżnicowany pakiet usług. Oferta instytucji dzieli się na kilka segmentów. Getin czyni starania, żeby być pierwszym wyborem klientów indywidualnych. Do ich dyspozycji jest np. bezpłatne konto bankowe lub jeden z kilku rachunków oszczędnościowych. Propozycje Getin kierowane są również do klientów klasy premium, dla których przeznaczona jest Bankowość Osobista. Bank udziela ponadto kredytów firmom, szpitalom, samorządom oraz innym jednostkom sektora publicznego. Klienci indywidualni oczywiście również mogą wybierać spośród bardzo bogatej oferty kredytów gotówkowych. Poza pożyczkami na dowolny cel, w katalogu produktów Getin Bank znajdują się kredyty konsolidacyjne i kredyty na zakup samochodu.

Kredyt gotówkowy w Getin Bank

Kredyt Getin Bank występuje w kilku wariantach. Najwyższa dostępna kwota wynosi 200 tys. zł. Pieniądze dostaniemy na dowolny cel, a dług spłacać możemy nawet przez 10 lat, bo tyle wynosi maksymalny okres kredytowania w Getin Bank. Po wypełnieniu formularza kredytowego konsultant z banku skontaktuje się z nami w ciągu 48 godzin. Warunki kredytu ustalane są wspólnie na podstawie danych, jakie przekażemy pracownikowi banku.

Możemy wnioskować również o mniejsze kwoty, w tym celu została stworzona pożyczka gotówkowa Getin Bank. Oferowana jest w dwóch wariantach.

Pożyczka gotówkowa Getin do 5000 zł

Decydując się na ten wariant, nie możemy wnioskować o więcej niż 5000 zł. Okres kredytowania mieści się w przedziale od 12 do 48 miesięcy. Z tą pożyczką mamy pewność stałych kosztów. Za każde pożyczone 1000 zł zapłacimy rocznie 50 zł. RRSO wynosi 9,7%. Pożyczka gotówkowa Getin Bank charakteryzuje się formalnościami ograniczonymi do minimum, wszystko załatwimy w trakcie jednej wizyty.

Pożyczka gotówkowa Getin do 20 tys. zł

Druga opcja przeznaczona jest dla klientów potrzebujących większej gotówki. Powinniśmy się nią zainteresować, jeśli chcemy pożyczyć kwoty od 5000,01 do 20 tys. zł. W tym wariancie również mamy przejrzyste, stałe oprocentowanie. Za każde 10 tys. zł zapłacimy 1000 zł w skali rocznej. Oznacza to, że RRSO pożyczki wynosi 19,6%. Pieniądze możemy przeznaczyć na dowolny cel i nie musimy się martwić uciążliwymi procedurami.

Darmowy kredyt gotówkowy Getin Bank

Osoby, które jeszcze nigdy nie korzystały z ofert kredytowej Getin Bank, mają teraz doskonałą okazję. Bank wprowadził darmowy kredyt gotówkowy. Jeśli się na niego zdecydujemy, możemy pożyczyć od 500 do 5000 zł. Oddamy dokładnie taką samą kwotę, jaką otrzymamy od banku. Maksymalny okres, na który możemy pożyczyć pieniądze bez prowizji w Getin Bank to 12 miesięcy.

Jak złożyć wniosek o kredyt w Getin Bank?

O kredyt gotówkowy w Getin Bank możemy ubiegać się na dwa sosoby:

  • wypełniając formularz na stronie internetowej banku,
  • odwiedzając jeden z 400 punktów stacjonarnych Getin Bank.

Co prawda, nawet jeżeli wybierzemy pierwszą opcję, będziemy musieli odwiedzić oddział. Jednak, dzięki formularzowi internetowemu szybciej i łatwiej ustalimy szczegóły oferty kredytowej, tak by była, jak najlepiej dopasowana do naszych oczekiwań.

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby dostać kredyt w Getin Bank?

Wniosek o kredyt w Getin składa się w placówce banku. Pracownik na jego podstawie sprawdzi naszą zdolność kredytową. Żeby otrzymać pożyczkę, nie możemy posiadać negatywnych wpisów w Biurze Informacji Kredytowej, co oznacza, że nie możemy mieć przeterminowanych długów. Do ubiegania się o kredyt będzie też potrzebne zaświadczenie o wysokości zarobków. Wzór dostępny jest na stronie Getin Bank.

Get in Bank – Podsumowanie