8
Nasza ocena: (skala 1-10)

Konto w Getin Bank

Konto w Getin Bank - opłaty

Opłata za prowadzenie 0 zł
Opłata za kartę 0 zł
Płatności mobilne Tak

Konto Proste Zasady w Getin Banku, w zasadzie nie wiąże się z żadnymi opłatami, wystarczy, że spełnimy jeden warunek – wykonanie raz w miesiącu jednej transakcji kartą lub BLIK-iem. To konto występuje w dwóch wariantach – dla osób młodszych (w wieku 18-26 lat) oraz starszych (powyżej 26 r.ż.). Przeczytaj nasz tekst i poznaj więcej szczegółów dotyczących tego rachunku bankowego oraz sprawdź, jakie niesie za sobą korzyści!

Konto Proste Zasady to podstawowy rachunek płatniczy za 0 zł w Getin Bank. W ramach konta liczyć możemy na całkowicie darmowe bankomaty w całej Polsce oraz obsługę karty debetowej Visa lub Mastercard. Dodatkowym plusem są liczne promocje, które możemy upolować w tym banku. jest promocyjne oprocentowanie do 3,5 proc. w skali roku na koncie oszczędnościowym w ofercie specjalnej “Bonus za aktywność” oraz rabaty u partnerów banku. Do otwarcia konta wystarczy dowód osobisty. Wniosek możemy złożyć przez internet, w placówce banku lub podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem.

Do 500 zł premii w programie “Polecam Proste Zasady” i atrakcyjne rabaty

Skorzystanie z programu poleceń Getin Bank wymaga wygenerowania indywidualnego kodu i polecenia oferty banku swoim znajomym. Nowi klienci muszą otworzyć Konto Proste Zasady (podając przy tym otrzymany od nas kod) i zasilić swój rachunek kwotą minimum 1000 zł w każdym z kolejnych 3 miesięcy po otwarciu konta. Za każde nowo otwarte konto bank wypłaci nam 100 zł. Łącznie na nasz rachunek wpłynąć może kwota 500 zł. Dodatkowo każdy nowy klient otrzyma po 50 zł.

Nowi klienci, którzy otworzą Konto Proste Zasady wraz z Kontem Oszczędnościowym mogą wziąć udział w promocji “Bonus za aktywność”. W ramach oferty uzyskać można 3,5 proc. w skali roku do 10 000 zł z gwarancją niezmienności oprocentowania przez 12 miesięcy. Jedynym warunkiem jest zapewnienie wpływów na konto bankowe z wynagrodzenia w wysokości min. 1000 zł miesięcznie. Karta debetowa Getin Bank uprawnia także do skorzystania z 10 proc. zniżki w Multikinie (rabat dotyczy filmów 2D i 3D oraz przekąsek) oraz z rabatów dostępnych dla wszystkich użytkowników Mastercard i Visa.

Podstawowe opłaty w Konto w Getin Bank

Prowadzenie Konta Proste Zasady w Getin Bank jest bezpłatne dla klientów dokonujących co najmniej jednej płatności kartą lub BLIK-iem w miesiącu. W pozostałych przypadkach naliczona będzie opłata w wysokości 8 zł. Zwolnieni są z niej klienci, którzy korzystają rachunku dla młodych Konto Proste Zasady od 18 do 26 lat.

Opłata za otwarcie konta
 • 0 zł
Koszt prowadzenia rachunku
 • 0 zł - pod warunkiem dokonania co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIK w miesiącu
 • 8 zł - przy braku transakcji bezgotówkowych
Oprocentowanie w skali rocznej
 • brak

Opłaty za kartę, bankomaty i BLIK w Konto w Getin Bank

Do konta w Getin Bank wydawane są debetowe karty płatnicze Visa lub Mastercard, które pozwalają na płatności zbliżeniowe oraz przez internet i telefon na całym świecie. Posiadacze konta mogą wybrać wizerunek karty i złożyć wniosek o wydanie drugiej karty dowolnej osobie, w tym także małoletniej, powyżej 13. roku życia. Po uregulowaniu odpowiedniej opłaty skorzystać możemy z karty w formie małej naklejki zbliżeniowej lub oferty karty Mastercard Dynamic CVC (zmieniający się co godzinę kod zabezpieczający CVC widoczny jest na wyświetlaczu wbudowanym w naszą kartę płatniczą).

Rodzaj karty
 • karta płatnicza Visa lub Mastercard
Transakcje kartą
 • 0 zł
Wypłaty z bankomatów
 • 0 zł - wszystkie bankomaty w Polsce
 • prowizja 4,5 proc. (kwota min. 10 zł) - bankomaty za granicą
Wpłaty do wpłatomatów
 • 0 zł - wpłata gotówki we wpłatomatach w placówce Banku
 • prowizja 0,6 proc. (kwota min. 1 zł) - wpłata gotówki we wpłatomatach poza placówką Banku
Transakcje BLIK
 • 0 zł

Konto w Getin Bank - opłaty za przelewy

W ramach Konta Proste Zasady w Getin Bank liczyć możemy na brak opłat za krajowe przelewy przez internet oraz darmowe zlecenia stałe i polecenie zapłaty. Za sporą wadę uznać można płatne przelewy natychmiastowe i polecenia przelewu zewnętrznego przez usługę bankowości telefonicznej, za które zapłacimy (2 zł) i te dokonywane w placówce banku (5,99 zł). Najwyższe koszty są naliczane za obsługę przelewów walutowych.

Przelew internetowy
 • 0 zł
Przelew w placówce
 • 0 zł - polecenie przelewu wewnętrznego
 • 5,99 zł - polecenie przelewu zewnętrznego
Przelew ekspresowy
 • 5 zł
Przelew SWIFT
 • prowizja 0,20% (kwota min. 30 zł, max. 250 zł)
Przelew SEPA
 • 10 zł
Przelew SORBNET
 • 20 zł - dla kwoty poniżej 1 mln zł
 • 5,99 zł - dla kwoty od 1 mln zł

Zalety i wady Konto w Getin Bank

Otwarcie konta i jego prowadzenie jest całkowicie darmowe do 26. roku życia. Później warunkiem bezpłatnego prowadzenia konta jest dokonywanie minimum jednej płatności kartą lub BLIKiem miesięcznie. Konto Proste Zasady w Getin Bank to rozwiązanie dla osób ceniących nowinki technologiczne i dostęp do usług dodatkowych, jak np. wysoko oprocentowane lokaty czy konta oszczędnościowe. Oferta przypadnie do gustu szczególnie osobom preferującym korzystanie z bankowości mobilnej.

Konto w Getin Bank - zalety

 • brak opłat za prowadzenie konta pod warunkiem dokonywania min. 1 płatności bezgotówkowej,
 • dostęp do nowoczesnych rozwiązań płatniczych,
 • ciekawa szata graficzna kart debetowych,
 • darmowe potwierdzenie operacji kodami sms czy za korzystanie z usługi 3D Secure,
 • bezpłatne bankomaty w całym kraju,
 • darmowe uruchomienie i realizacja poleceń stałych,
 • bezpłatne konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 3,5 proc. i konto walutowe,
 • ubezpieczenie Pakiet Niezbędny zapewniające fachową pomoc w zakresie usług assistance medycznego i domowego,
 • dostęp do Pakietu Ochrony Karty za 3 zł miesięcznie,
 • dostęp do licznych premii i ofert promocyjnych i rabatów u partnerów banku,
 • dostosowanie oferty do klientów z różnych grup wiekowych.

Konto w Getin Bank - wady

 • płatne przelewy Express Elixir,
 • wysoka prowizja za wypłaty z bankomatów za granicą i przelewy walutowe,
 • opłata 99 gr. za sprawdzenie dostępnych środków w bankomacie.
Promocje Konto w Getin Bank

Opinie klientów o Konto w Getin Bank

OcenaLiczba głosów
5★
60%
3
4★
20%
1
3★
20%
1
2★
0%
0
1★
0%
0
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Mongi
Ocena :
     

Konto proste zaady getin jest super kontem, ale nie dla osob podrozujacych. Jesli bedziemy korzystac z bankomatow za granica albo bedziemy rodzic zagraniczne przelewy to poplyniemy z kosztami… chyba, ze nie jezdzimy po swiecie albo jezdzimy ale z keszem to wtedy jak najbardziej jest ok.

Lucyna
Ocena :
     

Konto proste zasady jest bardzo prostym w poruszaniu sie po nim kontem. Zasady serio sa proste, do tego zarówno założenie konta jak i prowadzenie go w banku Getin jest całkowicie bezpłatne.
Fajne jest to, ze oferta jest elastyczna i dostosowywana do naszych potrzeb oraz fakt, ze firma regularnie organizuje promocje i jakies kody rabatowe, zniżki itp.

Hugon
Ocena :
     

Konto proste zasady w getin bank to konto, które postawiło na bezpieczeństwo. Bardzo doceniam spokoj, ktory odczuwam za kazdym razem gdy wiem, że musze zatwierdzic kazda jedna platnosc online za pomoca kodu! Bardzo sie zdziwilam gdy przy dokonaniu platnosci na wysoka kwote dodatkowo otrzymalam telefon z banku czy to na pewno moja platnosc i czy ja potwierdzam. Dla mnie to jest super. Bo bezpieczenstwo moich pieniedzy powinno byc najwazniejsze- i getin bank to rozumie.

Mavi
Ocena :
     

Konto Proste Zasady w Getin Bank to konto, w którym najważniejszą zasadą jest: zero opłat! Co najważniejsze wszystkie wypłaty, ze wszystkich bankomatów Planet Cash na terenie całego kraju jak również wypłaty BLIKIEM ze wszystkich bankomatów, które obsługują taką funkcję są bezpłatne!!! To wielka zaleta! Dodatkowo założenie i prowadzenie konta są rzecz jasna darmowe. Wydanie karty debetowej oraz jej obsługa nie wiążą się z żadnymi kosztami. No i przelewy krajowe wykonane w bankowości internetowej oraz mobilnej również nic nas nie kosztują! A żeby tego było mało- na koncie oszczędnościowym zarabiamy do 2% w skali roku!

Jowita24
Ocena :
     

Mam to konto od dłuższego czasu i jestem zadowlony.

Polecane oferty

Get In Bank - Kredyt gotówkowy
Opłata za konto: 0 zł
Karta: 0 zł
Przelewy: 0 zł
Bankomaty:-
Płatności mobilne:
Bonus za założenie
Credit Agricole
Opłata za konto: 0 zł
Karta: 0 zł
Przelewy: 0 zł
Bankomaty:-
Płatności mobilne:
Bonus za założenie
Pożyczka z Kartą Kredytową Citi Simplicity
Opłata za konto: 0 zł
Karta: 0 zł
Przelewy: 0 zł
Bankomaty:-
Płatności mobilne:
Bonus za założenie

2021 © pozyczkaportal.pl