Getin Bank oferuje do 800 zł w programie poleceń kont osobistych!

Posiadaczom kont osobistych Getin Bank da nawet 800 zł w programie Polecam Proste Zasady. Promocja może też przyciągnąć nowych klientów, ponieważ oprócz 50 zł do premii za założenie konta bank dokłada bonus za aktywność. To oprocentowaniem rzędu 2% w skali roku na kwotę 10 000 zł. Promocyjne odsetki odkładały będą się nawet przez 12 miesięcy!
Promocja Getin Banku daje nowemu klientowi 2% na koncie oszczędnościowym
Get In Bank - Kredyt gotówkowy

Konto Proste Zasady w Getin Banku, w zasadzie nie wiąże się z żadnymi opłatami, wystarczy, że spełnimy proste warunki. To konto występuje w co najmniej dwóch wariantach – dla osób młodszych (w wieku 18-26 lat) oraz starszych (powyżej 26 r.ż.). Przeczytaj nasz tekst i poznaj więcej szczegółów dotyczących tego rachunku bankowego oraz sprawdź, jakie niesie za sobą korzyści!

Złóż wniosek Opinie o Konto Proste Zasady w Getin Bank

Co można zyskać w promocji?
  • Do 800 zł w bonach na Allegro (stali klienci)
  • Bon 50 zł na Allegro za konto założone z polecenia
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 30 listopada 2021 roku

Program poleceń Getin Banku opłacalny dla wszystkich

Program “Polecam Proste Zasady” to typowa promocja, w której zyskać mogą stali klienci zadowoleni z usług banku. Podczas szukania konta bankowego często korzysta się w końcu z rekomendacji znajomych, a tutaj zapracować można dodatkowo na nagrodę. Na okazji skorzystają zarówno dotychczasowi klienci, jak i osoby otwierające rachunek. Jak Getin Bank ich definiuje?

Według regulaminu XIII edycji programu „Polecam Proste Zasady” obecny klient to osoba, która posiada rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy prowadzony przez Getin Bank w złotych. Nowy klient jest z kolei osobą, która nie korzystała z usług banku w tym zakresie po 28 lutego 2021 roku. To właściwie wszystko, czego bank wymaga od uczestników promocji do wzięcia w niej udziału. Co muszą zrobić, jeśli się na to zdecydują?

Program Polecam Proste Zasady dla stałych klientów

Stałym klientom Getin oferuje w programie Polecam Proste Zasady nawet 800 zł w bonach na Allegro. Za każdego znajomego, którego uda się przekonać do otwarcia konta osobistego, bank przyznaje kartę podarunkową na 80 zł. Do 30 listopada 2021 roku powalczyć można o dziesięć takich nagród.

Jeśli chce się otrzymać bonus za polecenie konta w Getin Banku, należy:

  1. Do 30 listopada 2021 roku zgłosić akces do programu Polecam Proste Zasady w bankowości elektronicznej, aplikacji mobilnej, na infolinii lub w placówce banku.
  2. Udostępnić uzyskany kod polecający osobom, które są zainteresowane otworzeniem konta.
  3. Poczekać na spełnienie warunków promocji przez rekomendowanego.

Jeśli nowy klient spełni wymagane warunki aktywności, do 20. dnia następnego miesiąca Getin Bank wyśle do polecającego wiadomość z informacją o przyznaniu nagrody. Bonusy z programu poleceń nie są zwolnione z opodatkowania, ale odpowiednią kwotę uiści w Urzędzie Skarbowym bank.

Nagłówek zmienić na: Program Polecam Proste Zasady dla nowego klienta

Klient zakładający nowy rachunek w celu uzyskania bonu o wartości 50 zł będzie musiał spełnić kilka warunków związanych z aktywnością. W jaki sposób zasłużyć na bonus z programu Polecam Proste Zasady? Zakładając konto z rekomendacji obecnego klienta, należy:

  1. Do 30 listopada 2021 roku założyć i aktywować Konto Osobiste Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble w placówce banku, placówce franczyzowej, bankowości elektronicznej lub na infolinii.
  2. We wniosku o konto podać kod polecający.
  3. W każdym z trzech pierwszych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji konta zapewnić co najmniej jeden wpływ o minimalnej jednorazowej wartości 2000 zł z rachunku w innym banku lub konta firmowego w Getin Noble Bank.

Zasady co do przyznawania bonów oraz sposobów ich wykorzystania są analogiczne do tych, które obowiązują dotychczasowych klientów. Jedyną różnicę zauważyć można w kwocie, na którą opiewa e-karta podarunkowa, jednak na niej nie kończą się przywileje posiadacza nowego konta. W promocji na konto oszczędnościowe Getin Banku dzięki podstawowej aktywności przez 12 miesięcy utrzymywać można oprocentowanie 2% w skali roku dla środków do 10 000 zł. Przy dzisiejszych stopach procentowych jest to unikatowa okazja!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze
Rychu
Ocena :
     

8 stówek to mega dużo siana!!! Getin- robicie to dobrze!!!

Łukasz
Ocena :
     

Oprocentowanie 2% w skali roku to serio sporo przy obecnych (nie oszukujmy się) niskich kwotach oprocentowania kont oszczędnościowych. Dobra promocja i warto z niej skorzystać póki jeszcze można!

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×