Co można zyskać w promocji?800 zł w bonach w programie Polecam Proste Zasady

konto oszczędnościowe 2% na 10 000 zł jako Bonus za aktywność

Do kiedy trwa promocja?Do 31 stycznia 2021 roku (Bonus za aktywność)

Do 31 marca 2021 roku (Polecam Proste Zasady)

W przeciwieństwie do wielu innych instytucji finansowych, Getin Bank stawia w swojej promocji przede wszystkim na dotychczasowych klientów. Dzięki programowi Polecam Proste Zasady dostaną oni nawet 800 zł w bonach, jeżeli będą w stanie zachęcić znajomych do korzystania z usług banku.

Świetnym argumentem w ich ustach może być promocja Bonus za aktywność, dzięki której nowi klienci liczyć mogą na atrakcyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego EKO. Sprawdzamy, jakie warunki musimy spełnić, aby załapać się na premie w Getinie.

Za polecanie Getin Banku dostaniemy nawet 800 zł

Program Polecam Proste Zasady to typowa promocja, w której zyskać mogą stali klienci zadowoleni z usług banku. Getin oferuje im nawet 800 zł w bonach do Decathlonu, Allegro oraz Empik.com. Za każdego znajomego, którego uda nam się przekonać do otwarcia Konta Osobistego Proste Zasady lub Konta Osobistego Noble, otrzymamy kartę podarunkową na 80 zł. Do 31 marca 2021 roku dostać możemy aż dziesięć takich nagród. Za każdym razem wybieramy oddzielnie, w którym sklepie będziemy chcieli zrealizować bon.

Jeżeli chcemy otrzymać bonus, nowy klient musi postępować zgodnie z postanowieniami regulaminu X edycji programu poleceń. Status “nowego” otrzymuje w promocji wówczas, gdy nie miał w Getin Banku konta osobistego od 30 czerwca 2020 roku. To naprawdę krótka karencja. Większość promocji bankowych sięga pod tym kątem co najmniej do końca 2019 roku.

Jedynym zadaniem polecającego jest zgłoszenie się do promocji w placówce banku, placówce franczyzowej, bankowości elektronicznej, aplikacji mobilnej lub na infolinii. Wystarczy zapoznać się z warunkami programu poleceń i wygenerować kod rekomendacyjny. Nie trzeba wykazywać aktywności na koncie. A co powinien robić krok po kroku nowy klient?

  1. Do 31.03.2021 r. założyć i aktywować Konto Osobiste Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble w placówce banku, placówce franczyzowej, bankowości elektronicznej lub na infolinii, podając kod polecający.
  2. Wyrazić zgodę na kontakt marketingowy ze strony pracowników banku.
  3. Przez trzy miesiące następujące po miesiącu aktywacji konta zapewniać co najmniej jeden wpływ o minimalnej wartości 1500 zł z rachunku w innym banku lub konta firmowego w Getin Noble Bank.
  4. Do dnia wyboru nagrody prowadzić konto i nie wypowiadać zgód marketingowych.

Co istotne, nowy klient również dostanie bon, tyle że o wartości 50 zł. Obaj uczestnicy promocji po otrzymaniu wiadomości o przyznaniu premii muszą wskazać do 31 sierpnia 2021 roku, czy kartę podarunkową będą chcieli zrealizować na Allegro, w Decathlonie czy w Empiku. Oprócz bonu istnieje jeszcze jedna zaleta nowego konta w Getin Banku, którą skusić możemy znajomych.

Promocja Getin Banku daje nowemu klientowi 2% na koncie oszczędnościowym

W dobie nisko oprocentowanych lokat i kont oszczędnościowych, 2% w skali roku to fantastyczna ofertą. Tym bardziej, że promocje tego typu ograniczają się do większego oprocentowania na zaledwie trzy miesiące. W Getin Banku odłożona kwota pracowała będzie tymczasem przez okrąglutki rok, zwiększając się każdego miesiąca. Co musimy zrobić, aby liczyć na otrzymanie takiego bonusu?

  1. Do 31.01.2020 r. zakładamy w Getin Banku Konto osobiste Proste Zasady, Konto osobiste Noble albo Konto osobiste Noble Private Banking.
  2. Wyrażamy zgodę na kontakt marketingowy ze strony pracowników banku, której nie powinniśmy wycofać przed otrzymaniem nagrody.
  3. Przez trzy miesiące następujące po miesiącu założeniu konta zapewniamy wpływ minimum 1500 zł z rachunków w innych bankach lub kont firmowych w Getinie.
  4. Otwieramy rachunek oszczędnościowy EKO (Elastyczne Konto Oszczędnościowe).
  5. Cieszymy się z oprocentowania rzędu 2% w skali roku przez 12 miesięcy od spełnienia powyższych warunków.

Bonusowe oprocentowanie naliczane będzie do kwoty maksymalnie 10 000 zł. Nie możemy na nie liczyć, jeśli posiadaliśmy konto bankowe w Getinie po 1 września 2019 roku.