Co można zyskać w promocji?800 zł w bonach w programie Polecam Proste Zasady

konto oszczędnościowe 2% na 10 000 zł jako Bonus za aktywność

Do kiedy trwa promocja?Do 31 grudnia 2020 r. (Polecam Proste Zasady)

Do 30 listopada 2020 r. (Bonus za aktywność)

W przeciwieństwie do wielu innych instytucji finansowych, Getin Bank stawia w swojej promocji przede wszystkim na dotychczasowych klientów. Dzięki programowi Polecam Proste Zasady dostaną oni nawet 800 zł w bonach, jeżeli będą w stanie zachęcić znajomych do korzystania z usług banku.

Świetnym argumentem w ich ustach może być promocja Bonus za aktywność, dzięki której nowi klienci liczyć mogą na atrakcyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego EKO. Sprawdzamy, jakie warunki musimy spełnić, aby załapać się na premie w Getinie.

Za polecanie Getin Banku dostaniemy nawet 800 zł

Program Polecam Proste Zasady to typowa promocja, w której zyskać mogą stali klienci zadowoleni z usług banku. Getin oferuje im nawet 800 zł w bonach do Decathlonu, Allegro oraz Empik.com. Za każdego znajomego, którego uda nam się przekonać do otwarcia Konta Osobistego Proste Zasady lub Konta Osobistego Noble, otrzymamy kartę podarunkową na 80 zł. Do 31.12.2020 r. dostać możemy aż dziesięć takich nagród. Za każdym razem wybieramy oddzielnie, w którym sklepie będziemy chcieli zrealizować bon.

Jeżeli chcemy otrzymać bonus, nowy klient musi postępować zgodnie z postanowieniami regulaminu promocji. Status “nowego” otrzymuje wówczas, gdy nie miał w Getin Banku konta osobistego od 29.02.2020 roku. To naprawdę krótka karencja. Większość promocji bankowych sięga pod tym kątem do początku 2019 roku.

Co powinien robić krok po kroku?

  1. Założyć Konto Osobiste Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble.
  2. Wyrazić zgodę na kontakt marketingowy ze strony pracowników banku.
  3. Przez trzy miesiące następujące po miesiącu aktywacji konta zapewnić co najmniej jeden wpływ o minimalnej wartości 1500 zł z rachunku w innym banku lub konta firmowego w Getin Noble Bank.
  4. Do dnia wyboru nagrody prowadzić konto i nie wypowiadać zgód marketingowych.

Co istotne, nowy klient również dostanie bon, tyle że o wartości 50 zł. Nie to będzie jednak główną zachętą do posiadania rachunku w Getin Banku.

Promocja Getin Banku daje nowemu klientowi 2% na koncie oszczędnościowym

W dobie nisko oprocentowanych lokat i kont oszczędnościowych, 2% w skali roku to fantastyczna ofertą. Tym bardziej, że promocje tego typu ograniczają się do większego oprocentowania na zaledwie trzy miesiące. W Getin Banku odłożona kwota pracowała będzie tymczasem przez okrąglutki rok, zwiększając się każdego miesiąca.

Co musimy zrobić, aby liczyć na otrzymanie takiego bonusu?

  1. Do 30.11.2020 r. zakładamy w Getin Banku Konto osobiste Proste Zasady, Konto osobiste Noble albo Konto osobiste Noble Private Banking.
  2. Wyrażamy zgodę na kontakt marketingowy ze strony pracowników banku, której nie powinniśmy wycofać przed otrzymaniem nagrody.
  3. Przez trzy miesiące następujące po miesiącu założeniu konta zapewniamy wpływ minimum 1500 zł z rachunków w innych bankach lub kont firmowych w Getinie.
  4. Otwieramy rachunek oszczędnościowy EKO (Elastyczne Konto Oszczędnościowe).
  5. Cieszymy się z oprocentowania rzędu 2% w skali roku przez 12 miesięcy od spełnienia powyższych warunków.

Bonusowe oprocentowanie naliczane będzie do kwoty maksymalnie 10 000 zł. Nie możemy na nie liczyć, jeśli posiadaliśmy konto bankowe w Getinie po 1 września 2019 roku. Punktem regulaminu różniącym ten program od innych promocji bankowych jest kwestia posiadaczy konta. Jeżeli dodamy do niego współwłaściciela, oprocentowanie wróci do poziomu bazowego dla konta EKO w danym okresie.