6% w skali roku przez 12 miesięcy w Getin Bank!

Chociaż Getin Bank nie kusi nowych klientów atrakcyjnymi bonusami na start, dużą siłę przyciągania ma regularna promocja na konto oszczędnościowe. Po założeniu rachunku osobistego aktywni klienci uzyskać mogą na 12 miesięcy aż 2% w skali roku na dodatkowym Elastycznym Koncie Oszczędnościowym. Ile środków mogą wpłacić i na czym polega wymagana przez Getin Bank aktywność?
Getin Bank
Konto Proste Zasady w Getin Bank - zobacz ofertę
Konto Proste Zasady w Getin Bank

Konto Proste Zasady w Getin Banku, w zasadzie nie wiąże się z żadnymi opłatami, wystarczy, że spełnimy proste warunki. To konto występuje w co najmniej dwóch wariantach – dla osób młodszych (w wieku 18-26 lat) oraz starszych (powyżej 26 r.ż.). Przeczytaj nasz tekst i poznaj więcej szczegółów dotyczących tego rachunku bankowego oraz sprawdź, jakie niesie za sobą korzyści!

Złóż wniosek Opinie o Konto Proste Zasady w Getin Bank

Co można zyskać w promocji?
  • 6% na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym do 10 000 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 lipca 2022 roku

Dla kogo atrakcyjne konto oszczędnościowe Getin Banku?

Nie każda kategoria produktów finansowych może pochwalić się dziś nadmiarem wyboru. O ile znalezienie dobrego konta bankowego nie powinno być problemem, tak niewielkie pole do popisu mają osoby chcące ulokować oszczędności. Niedobory solidnych lokat i kont oszczędnościowych wykorzystuje Getin Bank, oferując nowym klientom nawet 6% w skali roku dla środków do 10 000 zł.

Kto dokładnie może liczyć na promocyjny „Bonus za aktywność”? Oferta kierowana jest do osób, które w okresie od 01.09.2019 r. do 31.05.2022 r. nie miały w Getin Banku konta osobistego i nie wcześniej nie brały udziału w poprzedniej edycji promocji “Bonus za aktywność”.

Oprócz tego potrzebne będą również środki do zdeponowania na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym. Bez nich spełnianie warunków aktywności nie przyniesie większych korzyści.

Promocja Getin Banku daje 6% na Elastyczne Konto Oszczędnościowe

Nagrodą w promocji Getin Banku jest oprocentowanie podwyższone do wysokości 6% w skali roku dla kwoty do 10 000 zł. Będzie ono naliczane przez 12 miesięcy od przystąpienia do oferty. Aby je uzyskać, należy spełnić kilka prostych warunków, przypominających te z promocji na nowe konta bankowe.

Co dokładnie należy zrobić?

  1. Do 31 lipca 2022 roku otworzyć konto osobiste w Getin Banku (oprócz Konta Proste Zasady może to być także Konto Osobiste Noble lub Konto Osobiste Noble Private Banking).
  2. Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta osobistego zapewnić jednorazowy wpływ wynagrodzenia w wysokości co najmniej 2000 zł.
  3. Otworzyć Elastyczne Konto Oszczędnościowe i przelać na nie do 10 000 zł (ponadprogramowe środki będą miały standardowe oprocentowanie bliskie zera).
  4. Każdego miesiąca zapewniać wpływ wynagrodzenia taki jak na start, czyli 2000.

Warto pamiętać, że konto oszczędnościowe musi być indywidualne, a nie współdzielone. Odsetki trafiać będą regularnie na konto do 15. dnia miesiąca następującego po tym, gdy spełnione zostaną warunki związane z jednorazowym wpływem wynagrodzenia.

Jak jeszcze można skorzystać z konta w Getin Banku?

Oprócz promocji “Bonus za aktywność” Getin Bank dodatkowo proponuje promocję “Polecam Proste Zasady”. Jest to typowy program poleceń konta osobistego, w ramach którego można zarobić nawet 800 zł. Sprawdź jakie zasady stawia Getin Bank i ile osób możesz zaprosić!

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść