Karta kredytowa w Getin Bank

Informacje o Karta kredytowa w Getin Bank
Karta kredytowa w Getin Bank - weź pożyczkę
4/5
2
opinii
Ocena
7/10
Złóż wniosek
Opłata za kartę:
0 zł
Maks. okres bezodsetkowy
52 dni
Maksymalny limit
50000 zł
Płatności mobilne:
Tak
Bonus za założenie karty
-
Getin Bank posiada w swojej ofercie jedynie dwie karty kredytowe. To wersje standardowe kart od różnych dostawców usługi - Visa oraz MasterCard. Nie różnią się one praktycznie niczym. Posiadają taki sam limit górny, który wynosi do 50 000 złotych i ustalany jest indywidualnie dla każdego klienta. Karty posiadają również takie same koszty, cennik usług do obu kart jest jednakowy. Jednak obie karty w ofercie Getin banku są wyjątkowo tanie w utrzymaniu oraz posiadają niskie oprocentowanie. Warto przyjrzeć się bliżej warunkom i możliwościom jakie oferują karty od Getin banku, ponieważ jest to korzystna oferta.

Obecnie na stronie Getin Bank odnajdziemy ofertę tylko jednej karty kredytowej, która występuje w dwóch wariantach. Jest to:

  • Standardowa Karta Kredytowa Mastercard
  • Standardowa Karta Kredytowa Visa

Pomiędzy wariantami kart nie ma wielkich różnic – są przyznawane na dokładnie takich samych warunkach cenowych. Najważniejszą różnicą są odmienne programy lojalnościowe. Na karcie Mastercard jest to Priceless Specials, a na Visa, VISA Oferty. Różnicę stanowi również okresowa promocja Priceless Specials umożliwiająca odbiór punktów o wartości nawet 100 zł, która jest dostępna wyłącznie na karcie od Mastercard.

Oprócz wskazanych kart w ofercie Getin Bank znajdują się również karty Platinum, Infinite/Elite i Elite Metal, ale informacje o nich są dostępne wyłącznie podczas indywidualnych konsultacji z pracownikiem banku.

Załóż kartę

Karta Kredytowa w Getin Bank
Wariant karty Standard
Oprocentowanie 7,2%
Limit kredytowy 50 000 zł
Okres bezodsetkowy 52 dni
Spłata minimalna 5% min. 50 zł
Opłata za przekroczenie limitu 0 zł

Karta Kredytowa Standard w Getin Bank

Opłaty za kartę kredytową Standard nie są wysokie, a warunki do jej darmowości mało skomplikowane. By uniknąć stałej opłaty za kartę wystarczy dokonać zaledwie 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie. Stosunkowo sporo zapłacimy tu za wypłatę z bankomatów oraz przelew z karty (3% kwoty przelewu).

Opłaty za Kartę Kredytową Standard w Getin Bank
Wydanie karty głównej 0 zł
Miesięczna opłata za kartę 0 zł / 5 zł
Miesięczna opłata za kartę dodatkową
Warunki darmowej karty kredytowej 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie
Bankomaty 3,5%, min. 7 zł
Koszt przewalutowania 0 zł

Zadłużenie na karcie kredytowej w Getin Bank

W Getinie na spłatę limitu kredytowego mamy aż 52 dni. Co istotne, karta Standard była nagradzana w branżowych rankingach za swoje doskonałe warunki cenowe. RRSO karty w wariancie Mastercard wynosi 9,07 proc., co stanowi jeden z najniższych wyników na rynku. Maksymalny limit na karcie wynosi 50 000 zł, a jego wysokość jest uzależniona od sytuacji finansowej wnioskującego.

Każdą transakcję kartą od kwoty 300 zł można rozłożyć na raty. Minimalna liczba rat to 3. Prowizja wynosi 0,8 proc. od kwoty transakcji za każdą ratę, ale raty na karcie są pozbawione oprocentowania.

Sprawdź ofertę

Promocje karty kredytowej Getin Bank

”Punkty na start dla kart debetowych z Getin Noble Bank S.A.” to najnowsza promocja pozwalająca na zgarnięcie aż 12 000 punktów programu Bezcenne Chwile.

Promocje Karta kredytowa w Getin Bank
Jak zdobyć 150 zł powitalnego bonusu?
12 września 2022 • 2 min czytania

12000 powitalnych punktów Bezcenne Chwile z kartą Getin Bank

Co można zyskać w promocji? 12000 punktów Bezcenne Chwile o wartości 150 zł Do kiedy trwa promocja? 31 grudnia 2022 roku Dla kogo jest ta promocja? W promocji ”Punkty...

Korzyści karty kredytowej w Getin Bank

Obecnie oferta Getin w segmencie kart kredytowych jest skromna, bo obejmuje zaledwie jeden produkt. Kartę Standardową można pochwalić za doskonałe warunki cenowe (RRSO 9,07%), darmowe przewalutowanie, oraz promocję na 100 zł do Circle K.

  • Jedna z najtańszych kart kredytowych na rynku według współczynnika RRSO.
  • Bez opłat za przewalutowanie transakcji. Za operację bezgotówkową dokonaną za granicą zapłacimy zgodnie z tabelą przewalutowania Visa/Mastercard.
  • Na karcie Mastercard mamy możliwość uzyskania 100 zł do wykorzystania na stacjach Circle K. Wystarczy, że w czasie trwania promocji dokonamy kartą 5 zakupów premiowanych na kwotę co najmniej 100 zł, a następnie w ciągu 30 dni kolejnych 5 zakupów premiowanych na kwotę co najmniej 100 zł. Nagrodą są punkty w programie Priceless Specials, które można wykorzystać m.in. na wspomnianych stacjach Circle K, ale też w sklepie Xbox, PlayStation Store czy subskrypcję Tidal.
  • Karta jest dostępna dla wszystkich osób pełnoletnich z jakimkolwiek stałym źródłem dochodów. Akceptowane są wszystkie legalne formy zatrudnienia.

Jak założyć kartę kredytową w Getin Bank?

Kartę kredytową w Getin można założyć na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest wypełnienie formularza online. Można tego dokonać zarówno w aplikacji mobilnej, przez serwis transakcyjny, jak i w formularzu na stronie Pozyczkaportal oraz na stronie Getin.

Drugim sposobem jest odwiedzenie placówki Banku. W przypadku wizyty osobistej koniecznie musimy zaopatrzyć się w dowód osobisty oraz potwierdzenie uzyskiwanych dochodów – może to być choćby wyciąg z konta lub zaświadczenie o wysokości zarobków.

Opinie klientów o Karta kredytowa w Getin Bank

4/5
2 opinii
1
0
1
0
0
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
Zaszek
Ocena :
     

Getin Bank jest bankiem, który dba o swoich klientów i wychodzi na przeciw ich oczekiwaniom- i co ważne- bez względu o jaki produkt finansowy sie staramy zawsze jakość usług oferowanych przez getin jest na najwyższym poziomie. Szczerze polecam ten bank.

Alexy
Ocena :
     

Getin nie jest złym bankiem, ale są lepsze! Tak jak i są lepsze oferty kart kredytowych!

Daniel

W którym np? 🙂

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Złóż wniosek
Porównaj (0) Wyczyść