Obecnie na stronie Getin Bank odnajdziemy ofertę tylko jednej karty kredytowej, która występuje w dwóch wariantach. Jest to:

  • Standardowa Karta Kredytowa Mastercard
  • Standardowa Karta Kredytowa Visa

Pomiędzy wariantami kart nie ma wielkich różnic – są przyznawane na dokładnie takich samych warunkach cenowych. Najważniejszą różnicą są odmienne programy lojalnościowe. Na karcie Mastercard jest to Priceless Specials, a na Visa, VISA Oferty. Różnicę stanowi również okresowa promocja Priceless Specials umożliwiająca odbiór punktów o wartości nawet 100 zł, która jest dostępna wyłącznie na karcie od Mastercard.

Oprócz wskazanych kart w ofercie Getin Bank znajdują się również karty Platinum, Infinite/Elite i Elite Metal, ale informacje o nich są dostępne wyłącznie podczas indywidualnych konsultacji z pracownikiem banku.

Załóż kartę

Karta Kredytowa w Getin Bank
Wariant karty Standard
Oprocentowanie 7,2%
Limit kredytowy 50 000 zł
Okres bezodsetkowy 52 dni
Spłata minimalna 5% min. 50 zł
Opłata za przekroczenie limitu 0 zł

Karta Kredytowa Standard w Getin Bank

Opłaty za kartę kredytową Standard nie są wysokie, a warunki do jej darmowości mało skomplikowane. By uniknąć stałej opłaty za kartę wystarczy dokonać zaledwie 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie. Stosunkowo sporo zapłacimy tu za wypłatę z bankomatów oraz przelew z karty (3% kwoty przelewu).

Opłaty za Kartę Kredytową Standard w Getin Bank
Wydanie karty głównej 0 zł
Miesięczna opłata za kartę 0 zł / 5 zł
Miesięczna opłata za kartę dodatkową
Warunki darmowej karty kredytowej 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie
Bankomaty 3,5%, min. 7 zł
Koszt przewalutowania 0 zł

Zadłużenie na karcie kredytowej w Getin Bank

W Getinie na spłatę limitu kredytowego mamy aż 52 dni. Co istotne, karta Standard była nagradzana w branżowych rankingach za swoje doskonałe warunki cenowe. RRSO karty w wariancie Mastercard wynosi 9,07 proc., co stanowi jeden z najniższych wyników na rynku. Maksymalny limit na karcie wynosi 50 000 zł, a jego wysokość jest uzależniona od sytuacji finansowej wnioskującego.

Każdą transakcję kartą od kwoty 300 zł można rozłożyć na raty. Minimalna liczba rat to 3. Prowizja wynosi 0,8 proc. od kwoty transakcji za każdą ratę, ale raty na karcie są pozbawione oprocentowania.

Sprawdź ofertę

Korzyści i promocje karty kredytowej w Getin Bank

Obecnie oferta Getin w segmencie kart kredytowych jest skromna, bo obejmuje zaledwie jeden produkt. Kartę Standardową można pochwalić za doskonałe warunki cenowe (RRSO 9,07%), darmowe przewalutowanie, oraz promocję na 100 zł do Circle K.

  • Jedna z najtańszych kart kredytowych na rynku według współczynnika RRSO.
  • Bez opłat za przewalutowanie transakcji. Za operację bezgotówkową dokonaną za granicą zapłacimy zgodnie z tabelą przewalutowania Visa/Mastercard.
  • Na karcie Mastercard mamy możliwość uzyskania 100 zł do wykorzystania na stacjach Circle K. Wystarczy, że w czasie trwania promocji dokonamy kartą 5 zakupów premiowanych na kwotę co najmniej 100 zł, a następnie w ciągu 30 dni kolejnych 5 zakupów premiowanych na kwotę co najmniej 100 zł. Nagrodą są punkty w programie Priceless Specials, które można wykorzystać m.in. na wspomnianych stacjach Circle K, ale też w sklepie Xbox, PlayStation Store czy subskrypcję Tidal.
  • Karta jest dostępna dla wszystkich osób pełnoletnich z jakimkolwiek stałym źródłem dochodów. Akceptowane są wszystkie legalne formy zatrudnienia.

Jak założyć kartę kredytową w Getin Bank?

Kartę kredytową w Getin można założyć na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest wypełnienie formularza online. Można tego dokonać zarówno w aplikacji mobilnej, przez serwis transakcyjny, jak i w formularzu na stronie Pozyczkaportal oraz na stronie Getin.

Drugim sposobem jest odwiedzenie placówki Banku. W przypadku wizyty osobistej koniecznie musimy zaopatrzyć się w dowód osobisty oraz potwierdzenie uzyskiwanych dochodów – może to być choćby wyciąg z konta lub zaświadczenie o wysokości zarobków.