12000 powitalnych punktów Bezcenne Chwile z kartą Getin Bank

”Punkty na start dla kart debetowych z Getin Noble Bank S.A.” to najnowsza promocja pozwalająca na zgarnięcie aż 12 000 punktów programu Bezcenne Chwile. To równowartość 150 zł! Wystarczy zarejestrować swoją kartę i wykonać transakcje na kwotę 100 zł. Warto się pospieszyć, bowiem pula nagród promocji Getin Bank jest ograniczona.
Jak zdobyć 150 zł powitalnego bonusu?
Karta kredytowa w Getin Bank - weź pożyczkę
Karta kredytowa w Getin Bank

Getin Bank posiada w swojej ofercie jedynie dwie karty kredytowe. To wersje standardowe kart od różnych dostawców usługi - Visa oraz MasterCard. Nie różnią się one praktycznie niczym. Posiadają taki sam limit górny, który wynosi do 50 000 złotych i ustalany jest indywidualnie dla każdego klienta. Karty posiadają również takie same koszty, cennik usług do obu kart jest jednakowy. Jednak obie karty w ofercie Getin banku są wyjątkowo tanie w utrzymaniu oraz posiadają niskie oprocentowanie. Warto przyjrzeć się bliżej warunkom i możliwościom jakie oferują karty od Getin banku, ponieważ jest to korzystna oferta.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa w Getin Bank

Co można zyskać w promocji?
  • 12000 punktów Bezcenne Chwile o wartości 150 zł
Do kiedy trwa promocja?
  • 31 grudnia 2022 roku

Dla kogo jest ta promocja?

W promocji ”Punkty na start dla kart debetowych z Getin Noble Bank S.A.” mogą wziąć udział wszyscy posiadacze karty debetowej Mastercard wydanej przez Getin Bank, którzy dotychczas nie zarejestrowali jej w programie Bezcenne Chwile.

Jak zdobyć 150 zł powitalnego bonusu?

Promocja ”Punkty na start dla kart debetowych z Getin Noble Bank S.A.” ma bardzo proste zasady. Oto jak zdobyć powitalny bonus:

  1. Do 31.12.2022 zarejestruj swoją kartę debetową wydaną przez Getin Bank w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Jeżeli jeszcze nie posiadasz takiej karty, to złóż o nią wniosek.
  2. W ciągu 30 dni od rejestracji karty wykonaj nią transakcje na łączną kwotę min. 100 zł.
  3. W ciągu 20 dni od spełnienia tego warunku zostaną Ci przyznane bonusowe punkty (12 000) o wartości 150 zł. Będą one ważne jedynie przez miesiąc, więc szybko wymień je na nagrody lub vouchery.

Pamiętaj o ograniczonej puli nagród (4300 pakietów powitalnych) i nie zwlekaj z rejestracją do ostatniej chwili.

Mastercard Bezcenne Chwile – moc promocji

Współpraca Mastercard i wielu banków komercyjnych w ramach programu Bezcenne Chwile przynosi klientom coraz to nowsze promocje. Nie tylko klienci Getin Bank mogą się nimi cieszyć. Zgarnij 16 000 punktów za rejestrację Karty Kredytowej z Żubrem od Pekao lub odbierz 10 000 punktów Bezcenne Chwile za szkolną wyprawkę z Citi Bank. Uważniej obserwuj również komunikaty o innych promocjach w swoim banku i u konkurencji. Wymagania w tego typu akcjach są zazwyczaj bardzo niskie, a nagrody łatwe do zdobycia.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze
Grzegorz

Gdzie znajdzie się informacja o przyznanych punktach, na stronie Getin Bank czy na stronie Mastercard bezcenne chwile ?

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść