Nawet 1400 zł w bonusach z Kartą z Żubrem w Pekao

Kolejny bank w porozumieniu z Mastercard oferuje swoim klientom bonus powitalny w programie Bezcenne Chwile. Tym razem to Pekao i ich Karta Kredytowa z Żubrem może nam zapewnić aż 64 000 punktów programu o wartości 800 zł. To jednak nie wszystko! Jeżeli wybierzemy wyższe pakiety karty, to czekać może na nas nawet 600 zł zwrotu moneyback. Wystarczy przystąpić do akcji i regularnie korzystać z karty w internecie. Szczegóły najnowszej promocji Banku Pekao i Mastercard poniżej.
Jak zdobyć 16 000 punktów za transakcje Kartą Kredytową z Żubrem Pekao?
Karta kredytowa w Banku Pekao - zobacz ofertę
Karta kredytowa w Banku Pekao

Bank Pekao posiada w swojej ofercie tylko jedną kartę kredytową, kartę z Żubrem. Jednak karta ta posiada aż trzy dostępne warianty - Standard, Gold, Platinum. Karty posiadają jednakowy limit górny, jednak różnią się pod pewnymi względami. Karta standardowa jest kompletnie darmowa, natomiast opcje Gold i Platinum to pewnego rodzaju abonamenty do karty, które zapewniają liczne, zróżnicowane benefity. Od możliwości uzyskania zwrotu części środków za zakupy, po możliwość ubezpieczenia zakupów w internecie. O ile wybór odpowiedniego, najbardziej zadowalającego nas pakietu, to decyzja, która należy do klienta, tak maksymalny limit karty uzależniony już jest od wysokości zarobków. Mimo wszystko karta kredytowa banku Pekao to bardzo ciekawa oferta, której warto się bliżej przyjrzeć.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa w Banku Pekao

Co można zyskać w promocji?
  • 64 000 punktów Mastercard Bezcenne Chwile
  • 600 zł zwrotu moneyback
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 30 kwietnia 2023 roku

Kto może wziąć udział w promocji?

Bonus powitalny przeznaczony jest dla pełnoletnich właścicieli Karty Kredytowej z Żubrem bez względu na wybrany pakiet i limit. Wystarczy, że klient nie posiadał wcześniej karty kredytowej w Pekao oraz nie był uczestnikiem programu Mastercard Bezcenne Chwile.

Jak zdobyć 64 000 punktów za transakcje Kartą Kredytową z Żubrem Pekao?

Warunki do spełnienia w szkolnej promocji Pekao nie są skomplikowane. Najważniejsze będzie zarejestrowanie swojej karty w programie Bezcenne Chwile i wykonanie transakcji na określoną kwotę. By zdobyć 64 000 powitalnych punktów należy:

  1. Do 30 kwietnia 2023 roku zarejestruj swoją Kartę Kredytową z Żubrem w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Promocja przeznaczona jest tylko dla kart, które dotychczas nie brału udziału w prgraamie.
  2. W ciągu 30 dni od rejestracji wykonaj przynajmniej transakcje na łączną kwotę min. 250 zł.
  3. Powitalne 64 00 punktów o wartości 80 zł otrzymasz w ciągu 30 dni od wykonania transakcji. Pojawią się one na Twoim koncie w programie.
  4. W kolejnych 9 miesiącach również korzystaj z karty i wykonują nią transakcje na min. 250 zł (w każdym z nich). Co miesiąc będziesz za to otrzymywał kolejne 6400 punktów. Łącznie możesz więc zdobyć ich aż 64 000 punktów o wartości 800 zł

Warto zwrócić uwagę na listę transakcji wyłączonych z promocji. Nie będą brane pod uwagę m.in. zakłady bukmacherskie, transakcje w barach czy klubach nocnych czy aptekach. Pełną listę wyłączeń znajdziesz na stronie internetowej promocji.

Jak zdobyć 600 zwrotu moneyback z Kartą Kredytową z Żubrem Pekao?

To jednak nie koniec bonusów, które może zdobyć posiadacz Karty Kredytowej z Żubrem. Jednak na to czy będziemy mogli otrzymać zwrot części wydatków z karty wpływ będzie miał wybrany przez nas pakiet.

  • Pakiet Standardowy – niestety nie uprawnia do zwrotu wydatków z karty,
  • Pakiet Złoty – otrzyma zwrot 2% wydanej kwoty (do 20 zł miesięcznie) na zakupy w internecie,
  • Pakiet Platynowy – otrzyma zwrot 2% wydanej kwoty (do 20 zł miesięcznie) na zakupy w internecie oraz zwrot 5% wydatków na przejazdy autostradami (do 20 zł miesięcznie).

By wziąć udział w tej części promocji należy zalogować się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej i skorzystać z zaproszenia do akcji. Następnie wystarczy jak najczęściej płacić Kartą Kredytową z Żubrem, by cieszyć się zwrotem części wydatków. Pieniądze z moneyback trafiają na konto powiązane z kartą, jako środki do wykorzystania w kolejnym okresie rozliczeniowym.

Bank Pekao – promocje na karty kredytowe, konta i kredyty!

Bank Pekao prowadzi obecnie promocje nie tylko w sektorze kart kredytowych. Jeżeli interesuje nas rachunek osobisty, to warto otworzyć konto na selfie w Pekao i zgarnąć 200 zł bonusu. Zaś dla posiadaczy kredytów interesując propozycją jest kredyt konsolidacyjny bez prowizji w Peako. Pozwala on nie tylko obniżyć miesięczną ratę, ale też zmniejszyć koszty obsługi kredytu dzięki powizji 0%.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść