16 000 punktów Bezcenne Chwile za rejestrację karty Pekao

Kolejny bank w porozumieniu z Mastercard oferuje swoim klientom bonus powitalny w programie Bezcenne Chwile. Tym razem to Pekao i ich Karta Kredytowa z Żubrem może nam zapewnić aż 16 000 punktów programu o wartości 200 zł. Wystarczy zarejestrować ją w programie i wykonać jedną płatność o wartości min. 50 zł. Szczegóły najnowszej promocji Banku Pekao i Mastercard poniżej.
Jak zdobyć 16 000 punktów za transakcje Kartą Kredytową z Żubrem Pekao?
Karta kredytowa w Banku Pekao - zobacz ofertę
Karta kredytowa w Banku Pekao

Bank Pekao posiada w swojej ofercie tylko jedną kartę kredytową, kartę z Żubrem. Jednak karta ta posiada aż trzy dostępne warianty - Standard, Gold, Platinum. Karty posiadają jednakowy limit górny, jednak różnią się pod pewnymi względami. Karta standardowa jest kompletnie darmowa, natomiast opcje Gold i Platinum to pewnego rodzaju abonamenty do karty, które zapewniają liczne, zróżnicowane benefity. Od możliwości uzyskania zwrotu części środków za zakupy, po możliwość ubezpieczenia zakupów w internecie. O ile wybór odpowiedniego, najbardziej zadowalającego nas pakietu, to decyzja, która należy do klienta, tak maksymalny limit karty uzależniony już jest od wysokości zarobków. Mimo wszystko karta kredytowa banku Pekao to bardzo ciekawa oferta, której warto się bliżej przyjrzeć.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa w Banku Pekao

Co można zyskać w promocji?
  • 16 000 punktów Mastercard Bezcenne Chwile
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 grudnia 2022 roku

Kto może wziąć udział w promocji?

Bonus powitalny przeznaczony jest dla pełnoletnich właścicieli Karty Kredytowej z Żubrem bez względu na wybrany pakiet i limit. Wystarczy, że karta nie była wcześniej zarejestrowana w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

Jak zdobyć 16 000 punktów za transakcje Kartą Kredytową z Żubrem Pekao?

Warunki do spełnienia w szkolnej promocji Pekao nie są skomplikowane. Najważniejsze będzie zarejestrowanie swojej karty w programie Bezcenne Chwile i wykonanie jednej transakcji. By zdobyć 16 000 powitalnych punktów należy:

  1. Do 31 grudnia 2022 roku zarejestruj swoją Kartę Kredytową z Żubrem w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Promocja przeznaczona jest tylko dla kart, które dotychczas nie brału udziału w prgraamie.
  2. W ciągu 30 dni od rejestracji wykonaj przynajmniej jedną transakcją na kwotę min. 50 zł.
  3. Powitalne 16 000 punktów o wartości 200 zł otrzymasz w ciągu 30 dni od wykonania transakcji. Pojawią się one na Twoim koncie w programie.

Warto zwrócić uwagę na listę transakcji wyłączonych z promocji. Nie będą brane pod uwagę m.in. zakłady bukmacherskie, transakcje w barach czy klubach nocnych czy aptekach. Pełną listę wyłączeń znajdziesz na stronie internetowej promocji.

Bank Pekao – promocje na karty płatnicze i nie tylko!

Jeżeli jesteśmy zainteresowani bonusem powitalnym programu Bezcenne Chwile, ale nie posiadamy Karty Kredytowej z Żubrem powinna zainteresować nas inna promocja tego banku. Rejestrując kartę debetową Pekao w programie otrzymamy 4000 punktów. Jednak bank ten nie ogranicza swoich promocji tylko do sektora kart płatniczych. Już teraz można zdobyć 200 zł za otworzenie konta dla dziecka w Pekao. Polecamy śledzić ofertę banku, bowiem akcje promocyjne pojawiają się obecnie przy wielu jego produktach.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść