10 000 punktów Bezcenne Chwile za szkolne zakupy z Citi

Citi Handlowy postanowił wesprzeć rodziców podczas kompletowania szkolnych wyprawek. Płacąc u partnerów promocji kartą Mastercard, wydaną przez Citi, możemy uzyskać nawet 10 000 punktów Bezcenne Chwile. Próg wydatków jest naprawdę niski, zaś promocja trwa aż do 30 września. Warto się jednak pospieszyć - pula nagród jest ograniczona. Wszystko, co musisz wiedzieć o promocji “Rozwijaj swoje pasje w szkole” w Citi Handlowy, znajdziesz poniżej.
Jak zdobyć 10 000 punktów za szkolne zakupy z Citi?
Karta kredytowa CitiBank - zobacz ofertę
Karta kredytowa CitiBank

Oferta banku Citi Handlowego jest niezwykle bogata. Nie zabrakło w niej również kart kredytowych, których do wyboru mamy aż cztery. Karty kierowane są do różnych klientów, którzy posiadają różne wymagania i oczekiwania od produktu. Karty różnią się między sobą pakietem korzyści dostępnymi dla ich posiadacza, ale przede wszystkim limitami i kosztem posiadania karty. Oferta ta jest niezwykle bogata i zróżnicowana, więc zapewne każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Do tego Citi Handlowy oferuje niezwykle korzystne warunki dla wnioskujących o ich karty kredytowe. Oferta ciekawa, warta sprawdzenia i odnalezienia swojej karty kredytowej.

Złóż wniosek Opinie o Karta kredytowa CitiBank

Co można zyskać w promocji?
  • 10 000 punktów Mastercard Bezcenne Chwile
Do kiedy trwa promocja?
  • 30 września 2022 roku lub wyczerpania puli nagród

Kto może wziąć udział w promocji?

W najnowszej promocji Citi Handlowego może wziąć udział każdy, pełnoletni, posiadacz karty płatniczej Mastercard wydanej przez ten bank. Oczywiście karta musi być zarejestrowana w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

Jak zdobyć 10 000 punktów za szkolne zakupy z Citi?

Warunki do spełnienia w szkolnej promocji Citi nie są skomplikowane. Najważniejsze będzie zarejestrowanie swojej karty w programie Bezcenne Chwile. Jeżeli już to zrobiłeś, to następnie:

  1. Do 30 września 2022 roku wykonaj przynajmniej dwie transakcje bezgotówkowe o wartości min. 100 zł u partnerów promocji: Empik, Smyk, RTV Euro AGD, Intersport. Możesz tego dokonać zarówno w placówkach stacjonarnych, jak i sklepach internetowych.
  2. Za każdą z nich otrzymasz 5000 punktów Bezcenne Chwile. Pamiętaj jednak, że transakcje muszą być wykonane u dwóch RÓŻNYCH partnerów.
  3. W ten sposób możesz otrzymać aż 10 000 punktów, które pojawią się na Twoim koncie w programie w ciągu 31 dni od dokonania zakupu.

Jak widać warunki nie są wygórowane, a próg 100 zł jest łatwy do przekroczenia dla każdego, kto szykuje właśnie szkolną wyprawkę.

Citi Handlowy – mega promocje na karty i konta!

Citibank przeprowadza obecnie prawdziwą ofensywę promocji, co bardzo nas cieszy. Otworzenie nowego konta osobistego w Citi to premia w wysokości 270 zł. Nowi klienci wyrabiający kartę kredytową mogą zaś liczyć na bon na Allegro o wartości 600 zł! Warto uważnie śledzić ofertę tego banku, bowiem do zyskania jest naprawdę dużo.

Udostępnij

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Uwagi
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Codziennie świeże treści z rynku finansów, fintechu. Aktualne porady, najciekawsze wydarzenia w branży, opinie, komentarze ekspertów. Innymi słowy - pożyczkaportal w pigułce.

Co w nim znajdziesz?

Aktualności branżowe
Co warto zobaczyć w branży
Opinie ekspertów
Praktyczne porady z zakresu finansów
Porównaj (0) Wyczyść