Bank Funkcjonuje pod marką T-Mobile, ale za produkty i usługi finansowe oraz zaplecze informatyczne odpowiada Alior Bank. Na współpracy operatora komórkowego z uniwersalnym bankiem skorzystali przede wszystkim klienci pierwszego podmiotu, uzyskując dostęp do nowych usług (skupionych wokół zarządzania finansami osobistymi) i wielu atrakcyjnych promocji.

Alior Bank, który jest faktycznym dostawcą usług jest bankiem uniwersalnym. Swoje usługi kieruje zarówno do klientów indywidualnych jak i biznesowych. W swojej działalności instytucja łączy zasady tradycyjnej bankowości z innowacyjnym rozwiązaniami.

T mobile - tani kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy w T -Mobile Usługi Bankowe

W T-Mobile Usługach Bankowych możemy dostać kredyt gotówkowy na kwotę od 5 000 do 200 000 zł. Nie będą wymagane zaświadczenia dochodowe, ale bank dokona weryfikacji w Biurze Informacji Kredytowej (BIK). O dodatkowe pieniądze można wnioskować przez internet lub w oddziale. Uzyskane środki można wykorzystać w dowolny sposób. Dla kredytów powyżej 150 000 zł Bank będzie chciał, by spłata została zabezpieczony przez poręczyciela.

Okres kredytowania natomiast wynosi od 3 do 120 miesięcy. Raty można wpłacać na kilka sposobów. Opcja pierwsza – tradycyjny przelew z rachunku bankowego kredytobiorcy. Opcja druga, jest dedykowana osobom posiadającym konto osobiste w T-Mobile Usługi Bankowe. Właściciele rachunku mogą ustawić automatyczną spłatę lub zlecić transakcję przez bankowość telefoniczną. Ważne – rat nie można regulować za pomocą zlecenia stałego.

Pożyczka gotówkowa w T-Mobile Usługi Bankowe

Instytucja finansowa w swojej ofercie posiada także pożyczkę gotówkową. Kwota – od 500 do 3500 zł. Co ciekawe okres kredytowania może wynieść nawet 10 lat. Oprocentowanie wynosi 0 proc. Jedyną opłatą jest prowizja. RRSO wynosi 21,77 proc. Klienci banku o pożyczkę mogą wnioskować za pośrednictwem bankowości internetowej.

Kredyt refinansowy – kilka kredytów w jednej racie

Kredyt refinansowy może zostać przeznaczony na spłatę kredytów gotówkowych, limitów na koncie i kart kredytowych. Co istotne, istnieje możliwość wnioskowania online. W ramach kredytu można otrzymać do 200 tys. zł. Okres kredytowania – do 10 lat. Co ciekawe, pieniądze można otrzymać tego samego dnia. RRSO – 13,75 proc.

Procedura przeniesienia kredytu z innego banku nie jest skomplikowana. Formalności są ograniczone do minimum. Największa zaleta – wszystkie kredyty można połączyć w jedną, niższą ratę.

Jak wnioskować o kredyt gotówkowy w T-Mobile Usługi Bankowe?

  1. Wypełnij wniosek.
  2. Oczekuj na telefon od konsultanta.
  3. Dostarcz wszystkie wymagane dokumenty.
  4. Czekaj na przelew.

Pierwszym etapem ubiegania się o kredyt gotówkowy w T-Mobile Usługi Bankowe jest wypełnienie wniosku. Formularz jest dostępny na stronie internetowej kredytodawcy. We wniosku muszą się znaleźć twoje dane osobowe, wysokość oraz źródło dochodu. Po wysłaniu dokumentu, zadzwoni do ciebie konsultant, w celu przedstawienia szczegółowych warunków oferty. Co istotne, umowę kredytu można zawrzeć w trakcie rozmowy z przedstawicielem banku (opcja dostępna tylko do kwoty 20 tys. zł). Umowę kredytu dostarcza kurier.

Pieniądze zostaną przelane niezwłocznie po podpisaniu umowy. Czas otrzymania kredytu jest uzależniony od polityki transferowej banku, w którym prowadzisz rachunek.

Ważne – wniosek o kredyt gotówkowy można złożyć osobiście, w oddziale T -Mobile Usługi Bankowe. Natomiast osoby, które są klientami instytucji mogą ubiegać się pożyczkę za pośrednictwem bankowości internetowej.

T mobile - tani kredyt gotówkowy

T-mobile Usługi Bankowe – podsumowanie

T-mobile Usługi Bankowe - zalety

  • Wysoka kwota kredytu do 200 000 zł
  • Wniosek przez internet
  • Długi okres kredytowania do 10 lat
  • Szybka decyzja wstępna

T-mobile Usługi Bankowe - wady

  • Faktycznym dostawcą usług jest Alior Bank

Informacje o T-mobile Usługi Bankowe

Nazwa firmy

Alior Bank Spółka Akcyjna

Adres ul. Postępu 18B
02-676 Warszawa
Telefon 19 506
Adres e-mail
Godziny pracy
Wniosek Wypełnij wniosek