Funeda to firma pożyczkowa, która działa na rynku pozabankowym od wielu lat. Swoje usługi świadczy w oparciu o minimum formalności, udzielając kredytów na kwotę od 2 000 do 12 000 zł. Okres kredytowania przy takiej pożyczce wynosi od 12 do 48 miesięcy. Pożyczka udzielana jest bez zaświadczeń, a decyzja pożyczkowa zostaje wydana w kilkanaście minut.

Pieniądze z pożyczki od Funeda mogą zostać przeznaczone na dowolny cel. Aby otrzymać pożyczkę należy spełnić określone przez pożyczkodawcę wymagania, a także wykazać pozytywną zdolność kredytową.

Funeda - nowa pożyczka do 12 000 zł

Oferta Funeda

Funeda to firma oferująca pożyczkę ratalną na kwotę od 2 000 do 12 000 zł. Okres kredytowania, jaki możemy wybrać, waha się od 12 do 48 miesięcy. Dzięki długiemu okresowi spłaty pożyczka nie będzie odczuwalna dla naszego budżetu.

Pożyczka od Funeda może zostać udzielona osobom w wieku 20-70 lat. Tak szeroki zakres wieku pożyczkobiorcy pozwala na to, aby pożyczkę wzięli zarówno studenci, jak i emeryci czy renciści. Pożyczkodawca w większości wypadków nie wymaga potwierdzenia dochodu. Wszystko zależy od naszej możliwości spłaty.

Kto może skorzystać z oferty Funeda?

Osoba ubiegająca się o pożyczkę w Funeda musi posiadać odpowiedni wiek. 20-70 lat to przedział, w jakim powinien znaleźć się pożyczkobiorca. Prócz tego powinien on posiadać polskie obywatelstwo, a także stały adres zamieszkania na terenie kraju. Pamiętajmy, że przy naszej niewypłacalności posłuży od do skontaktowania się z nami, a także dostarczenia nam monitu.

Niezbędny do otrzymania pożyczki jest także rachunek bankowy. To na niego tuż po rozpatrzeniu wniosku zostaną przelane dodatkowe pieniądze. Telefon komórkowy z kolei umożliwi pożyczkodawcy potwierdzenie naszej tożsamości. W tym celu posłuży także usługa Instantor.

Jak wziąć pożyczkę w Funeda?

Ubieganie się o pożyczkę w Funeda jest bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę internetową pożyczkodawcy i za pomocą specjalnych suwaków wybrać interesującą nas kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty. Pamiętajmy, aby parametry te były dopasowane do naszych finansowych możliwości. Po wykonaniu tej czynności powinniśmy przejść do wypełnienia wniosku. Powinny się w nim znaleźć najważniejsze dane pochodzące z naszego dowodu osobistego. Niezbędny do otrzymania pożyczki jest numer PESEL.

Po przesłaniu do pożyczkodawcy wniosku powinniśmy potwierdzić nasze dane oraz przedstawić pożyczkodawcy historię naszych płatności za pomocą aplikacji Instantor. Usługa ta działa w czasie rzeczywistym, dlatego tuż po zalogowaniu się do aplikacji za pomocą danych służących do logowania się do konta bankowego, możemy potwierdzić pożyczkodawcy naszą wypłacalność oraz otrzymywanie stałego dochodu. Jeśli pożyczkodawca pozytywnie oceni naszą zdolność kredytową, przyzna nam pożyczkę. Pieniądze na naszym koncie pojawią się w kilkanaście minut, dzięki czemu bardzo szybko będziemy mogli sfinalizować cel pożyczki.

Weź pożyczkę

Spłata pożyczki w Funeda – jak wygląda?

Spłatę pożyczki w Funeda możemy dokonać na konto bankowe za pomocą szybkiego przelewu, a także z wykorzystaniem karty płatniczej. Należy pamiętać, aby spłacając pożyczkę zaznaczyć w tytule spłaty, że jest to przelew od nas. Jak możemy to zrobić? Wystarczy, że w tytule przelewu zamieścimy numer naszej pożyczki. Tak powinna postąpić również osoba, która spłaca za nas pożyczkę z innego rachunku bankowego.

Osoby zapominalskie mogą skorzystać z oferty “Płatności cykliczne”. Dzięki zaprogramowaniu naszego konta pieniądze na spłatę pożyczki będą z niego pobierane niezależnie od naszych działań. Dzięki temu ułatwieniu nie przegapimy spłaty zadłużenia, nie narazimy więc naszej rodziny na dodatkowe koszty.

Jeśli mimo dogodnego rozłożenia rat mamy problem ze spłatą pożyczki, powinniśmy skonsultować się z pożyczkodawcą. Wspólnie łatwiej jest wypracować rozwiązanie korzystne dla obu stron. W Funeda możemy liczyć na przedłużenie terminu spłaty pożyczki. Dzięki temu nie zostaniemy wpisani w rejestry dłużników. Warto jednak pamiętać, że wiąże się to z dodatkowymi kosztami.

Funeda - nowa pożyczka do 12 000 zł

Funeda – podsumowanie

Funeda - zalety

  • Strona prosta w obsłudze
  • Wypłata pieniędzy w kilkanaście minut
  • Szybka decyzja pożyczkowa
  • Mało formalności
  • Pożyczka od 20 lat
  • Pożyczka bez zastawu
  • Możliwość przedłużenia spłaty pożyczki
  • Możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki
  • Możliwość szybkiej weryfikacji danych za pomocą Instantor

Funeda - wady

  • Niski górny wiek pożyczkobiorcy

Informacje o Funeda

Nazwa firmy

FUNEDA SP Z O O

Adres Henryka Sienkiewicza 85/87
90-057 Łódź
Telefon 22 598 79 29
Adres e-mail info@funeda.pl
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: pn. - pt. 09:00-18:00
Weekend: so. - ndz. nieczynne
Wniosek Wypełnij wniosek