As Kredyt Nasza ocena 9 /10

As Kredyt - opinie

4.40 z 5 Na podstawie 15 opinii
(15 opinie o As Kredyt)

Maksymalna kwota pożyczki: 15000 zł

As Kredyt specjalizuje się w udzielaniu pożyczek na raty. W ramach oferty firmy mamy możliwość uzyskania od 800 do 15000 zł. Co więcej termin spłaty naszej pożyczki zamyka się w przedziale od 3 do 36 miesięcy.

Porównaj

As Kredyt to firma, która zajmuje się udzielaniem pożyczek pozabankowych w systemie ratalnym. Należy do Polskiej Grupy Pożyczkowej Sp. z o.o., znanej już instytucji, która udziela kredytów oraz pożyczek online. Gdy chcemy skorzystać usług firmy, wniosek zawsze składamy za pośrednictwem internetu. Gwarantuje to nam wygodę i minimum formalności, a co za tym idzie, dużą oszczędność czasu.

Finbo - pierwsza promocyjna pożyczka do 3000 zł na 30 dni

As Kredyt − Uwzględnianie różnych źródeł dochodu

W przypadku wielu firm pożyczkowych jedynym uwzględnianym źródłem dochodów jest umowa o pracę. W ten sposób wielu potencjalnych klientów nie może skorzystać z oferty, chociaż bez problemu mogliby oddać kwotę wraz z odsetkami. Jeśli chodzi o As Kredyt, uwzględniane są różne formy dochodów. Chodzi tu o każdy rodzaju umowy, jaka wiąże się z formalnym zatrudnieniem. Ponadto ta instytucja pozabankowa dostosowuje się do potrzeb różnych klientów, dlatego potencjalny pożyczkobiorca może posiadać dochody nawet w formie emerytury albo renty. Dzięki temu wiele osób, które w innym przypadku zostałyby wykluczone, może z powodzeniem ubiegać się o tego typu wsparcie finansowe. Jeśli będą potrzebne dodatkowe dokumenty, instytucja pozabankowa poinformuje nas o tym niezwłocznie.

Wypełnij wniosek

AsKredyt – do 15000 zł w korzystnych ratach

Gdy zastanawiamy się nad wzięciem pożyczki na raty, warto zapoznać się z tym, co proponuje nam As Kredyt. Możemy uzyskać od 800 do nawet 15000 zł. Bardzo korzystny jest okres spłaty – na uregulowanie zobowiązania mamy od 3 do 36 miesięcy. Mając tak szeroki zakres terminów i proponowanych sum, niewątpliwie wybierzemy najlepszą dla nas ofertę.

Jeśli posiadamy jakieś wątpliwości lub chcemy zyskać więcej informacji, możemy skontaktować się z Biurem Obsługi Klientów. Otrzymamy tam rzetelne przedstawione szczegóły, które pomogą nam podjąć właściwą decyzję.

Wnioskuj o 150000 zł!

Wymagania w As Kredyt

As Kredyt to firma, której zależy na współpracy z rzetelnymi klientami. Dlatego ma swoje wymagania względem potencjalnych pożyczkobiorców. To normalne w przypadku firm pożyczkowych i zrozumiałe, biorąc pod uwagę fakt, że nie brakuje osób, które unikają płacenia rat swoich pożyczek. Właśnie z tego powodu planując wzięcie pożyczki w As Kredyt należy sprawdzić, jakie czynniki są brane pod uwagę przy rozpatrywaniu wniosków.

Na pewno nie bez znaczenia jest tu obywatelstwo. Instytucje pozabankowe wymagają od klientów posiadania obywatelstwa Rzeczypospolitej Polskiej. Inny aspekt brany pod uwagę to wiek. As Kredyt udziela pożyczek na raty osobom, które ukończyły 18 lat i posiadają nr PESEL. Warto zauważyć, że nie określono maksymalnego wieku przyszłego klienta. Dzięki temu pożyczkodawca nie zamyka się na osoby starsze, które często mają problem z uzyskaniem wsparcia finansowego.

Niezbędne dokumenty do pożyczki w AsKredyt

Poza numerem PESEL, potrzebne jest zaświadczenie o uzyskiwanych dochodach. To bardzo ważne, ponieważ firma pożyczkowa musi mieć podstawy, aby móc ocenić, czy posiadane przez nas środki pozwolą na oddanie całej kwoty wraz z odsetkami. Jeżeli zaistnieje potrzeba udostępniania innych dokumentów, firma pożyczkowa informuje o tym telefonicznie.

Należy tu wspomnieć, że figurowanie w rejestrze dłużników wcale nie musi przekreślać naszych szans na pożyczkę ratalną. As Kredyt jest firmą pożyczkową, która rozpatruje każdy przypadek indywidualnie, a co za tym idzie, bierze pod uwagę różne okoliczności.

Weź pożyczkę

Proces wnioskowania w As Kredyt

Jeśli zależy nam na wzięciu pożyczki w As Kredyt, musimy najpierw dokładnie sprawdzić, czy spełniamy wszystkie warunki, które wprowadziła firma pożyczkowa. Jeśli tak jest, możemy przejść do konkretnych działań. Chodzi tu o złożenie wniosku metodą online. Odpowiedni formularz wypełniamy za pośrednictwem strony internetowej pożyczkodawcy. Znajdziemy tam kalkulator pożyczkowy, który pomoże nam wygodnie dopasować interesującą nas sumę do okresu spłaty, który nam odpowiada. Dowiemy się wówczas, ile będzie wynosił całkowity koszt naszych rat. To bardzo ważne informacje, biorąc pod uwagę fakt, że decydujemy się na zobowiązanie długoterminowe. Dlatego powinniśmy bardzo odpowiedzialnie dobierać kwoty, uwzględniając przy tym nasze zyski i wydatki.

Ze względu na bezpieczeństwo pożyczkobiorców, As Kredyt wymaga potwierdzenia tożsamości potencjalnych klientów. Dokonać tego można za pomocą usługi Kontomatik, która jest rozwiązaniem znacznie szybszym niż tradycyjny przelew weryfikacyjny. Wystarczy w trakcie składania wniosku kliknąć w link przekierowujący do aplikacji Kontomatik i zalogować się do swojej bankowości internetowej. Pozwoli to na jednorazowe pobranie przez pożyczkodawcę podstawowych danych klienta.

Gdy już to zrobimy, pozostaje nam czekać na odpowiedź. Otrzymamy ją bardzo szybko. Jeśli będzie ona pozytywna, pieniądze niebawem trafią na nasze konto bankowe. Następnie będziemy mogli wydać je na dowolny cel. Powinniśmy jednak pamiętać o terminowej spłacie zobowiązania, jeśli chcemy uniknąć dodatkowych kosztów.

Weź pożyczkę

Możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki AsKredyt

Mówiąc o ofercie A Kredyt warto wspomnieć, że ten pożyczkodawca umożliwia wcześniejszą spłatę naszego zobowiązania. Co więcej, wiąże się to z korzyściami dla nas. Chodzi tu konkretnie o zmniejszenie kosztów spłaty pożyczki. O jakich sumach mowa? To zależy od indywidualnej sytuacji klienta oraz warunków pożyczki ratalnej, na którą się zdecydował. Niemniej jednak wywiązanie się ze spłaty przed terminem zawsze będzie korzyścią, gdy podpisujemy umowę z As Kredyt. Powinniśmy o tym pamiętać, ponieważ nie każda instytucja pozabankowa, która udziela pożyczek na raty, daje taką możliwość. Tym bardziej opłacalne będzie dla nas zapoznanie się ze szczegółami oferty, jaką proponuje As Kredyt.

As Kredyt – podsumowanie

Zalety

 • Możliwość wcześniejszej spłaty
 • Brak górnej granicy wieku
 • Uwzględnianie różnych źródeł dochodów
 • Indywidualne rozpatrywanie każdego przypadku
 • Błyskawiczna weryfikacja w usłudze Kontomatik

Wady

 • Wysoka dolna granica wieku
 • Sprawdzanie klientów w bazach dłużników

Dodaj opinię o As Kredyt

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 5 / 5.00

  mają pożyczkę od osiemnastki. to rzadkość. naprawdę mnie uratowali z kasą w momencie, kiedy jej mocno potrzebowałem

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 2. 5 / 5.00

  Jedna z wyższych pożyczek jakie widziałam na rynku. Warunki jasno opisane. Spłaciłam przed czasem więc nie kosztowała mnie wiele.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 3. 5 / 5.00

  wzięcie pozyczki jest proste jeśli masz prosta sytuację. gorzej jeśli musisz znaleźć pożyczkę na już, a nie masz umowy o pracę i sporo pożyczkodawców mówi, że nie da ci pieniędzy. tu nie było żadnego problemu. jak widać dobrego pożyczkodawcę poznaje się po sytuacji, gdy otrzymanie kasy wcale nie jest oczywiste

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 4. 5 / 5.00

  myślałam, że pewnie nie przejdę sprawdzania BIK i nie bardzo chciałam wysyłać do nich wniosek, ale mają jedną z lepszych ofert. jak się okazało pieniądze na koncie były już tego samego dnia ;)

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 5. 5 / 5.00

  Pożyczki są od 18 lat więc mogłem opłacić kurs prawa jazdy już teraz. polecam

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 6. 5 / 5.00

  Indywidualne podejście do petenta. Nie mam stałej pensji, ale to nikomu nie przeszkadzało. Ważne, że spłacałam pożyczkę wg ustaleń.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 7. 5 / 5.00

  fajnie, że bez przelewania grosza. moja bankowość online jest beznadziejnaa

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 8. 5 / 5.00

  Potrzebowałem pożyczyć szybko gotówkę i tu taj najszybciej udało mi się uzyskać pieniądze. Spłaciłem i wszystko jest dobrze. Polecam

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 9. 2 / 5.00

  Bardzo dużo formalności.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 10. 3 / 5.00

  Bardzo wysokie koszty pożyczki. Prowizja jest zbyt wysoka

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 11. 3 / 5.00

  Sprawdzają klientów w bazach danych.

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 12. 4 / 5.00

  Indywidualne podejscie do klienta, nie przeszkadza fakt, że w związku z wolnym zawodem moje dochody nie zawsze sa regularne.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 13. 5 / 5.00

  Koszty nie są wysokie w porównaniu do innych, przejrzysty formularz, szybka decyzja - bardzo spoko.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 14. 5 / 5.00

  Ratalna oferta numer jeden! Zdecydowanie najlepsza ze wszystkich!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 15. 4 / 5.00

  Mogę polecić ofertę. Opłaty jak przy innych pożyczkach ale czas spłaty zdecydowanie dłuższy

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Zapisz się do naszego newslettera

Darmowe chwilówki

 • Lendon LendOn
  3.88 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Extra portfel Extraportfel
  4.16 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 6000 zł
 • Net Credit Net Credit
  4.43 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Ale gotówka Ale Gotówka
  4.40 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Kuki.pl Kuki.pl
  3.75 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 10000 zł
 • MiLoan - opinie MiLoan
  3.57 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Visset Visset
  3.39 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • zylion logo Zylion
  4.26 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3500 zł
 • Halo Pożyczka opinie Halo Pożyczka
  3.67 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Polożyczka Logo POLOżyczka
  3.87 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 8000 zł
 • Finbo - pierwsza promocyjna pożyczka do 3000 zł na 30 dni Finbo
  4.50 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 10000 zł
 • Tani Kredyt Tani Kredyt
  4.12 / 5.00
  Pierwsze 3100 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • VIA SMS Via SMS
  4.00 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Sloan logo Sloan
  4.38 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Modna pożyczka Modna Pożyczka
  4.67 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 2001 zł
 • Szybka Gotówka - Chwilówka Szybka Gotówka
  3.91 / 5.00
  Pierwsze 6000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Pożyczka Plus Pożyczka Plus
  3.97 / 5.00
  Koszt pierwszej pożyczki - 0 zł
  2000 zł na 30 dni Maks. kwota: 8000 zł
 • Filarum Filarum
  4.26 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • SMART Pożyczka Smart Pożyczka
  4.12 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Kredyt OK KredytOK
  3.20 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 40 dni gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł
 • Łatwy Kredyt Łatwy Kredyt
  3.93 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • Super Grosz Supergrosz Express Pierwsze 3000 zł gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł
 • Credilo - opinie Credilo
  2.58 / 5.00
  1200 na 30 dni gratis!
  1200 zł Maks. kwota: 3500 zł
 • Chwilówkomat - opinie Chwilówkomat
  3.38 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Soho Credit Soho Credit
  3.55 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł