As Kredyt oferuje możliwość uzyskania pożyczki do 20 000 złotych z możliwością rozłożenia spłaty na nawet 60 miesięcy. Bardzo przejrzyste warunki, jakie oferuje ten pośrednik pożyczkowy, czynią z niego instytucję, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. As Kredyt bez wątpienia jest jednym z wiodących pośredników na polskim rynku. Świadczą o tym opinie zadowolonych klientów, którzy chętnie wracają do oferty As Kredyt.

Pożyczka na raty w As Kredyt – kwoty i czas spłaty

Od 2000 do 20 000 złotych pożyczki z możliwością rozłożenia na 6 do 60 rat. Tak w skrócie wygląda oferta pożyczki ratalnej w As Kredyt. Należy jednak pamiętać, że As Kredyt to jedynie pośrednik pożyczkowy i nie przedstawia finalnej formy oferty. Korzystając z pośrednictwa As Kredyt, pożyczkobiorca, według swoich oczekiwań, dostaje ofertę najlepiej dopasowanej do jego potrzeb pożyczki. Pożyczka udzielona zostanie przez konkretną instytucję na jej warunkach.

 • Pożyczka od 2000 do 20 000 złotych
 • Okres kredytowania to od 6 do 60 miesięcy
 • Pożyczka dostępna dla klientów powyżej 18 roku życia
 • Wymagane jest zaświadczenie o źródle dochodu

Aktualne promocje i kody rabatowe

As Kredyt nie oferuje w tym momencie żadnych promocji, oraz nie udostępnia kodów rabatowych.

Weź pożyczkę!

Warunki otrzymania pożyczki ratalnej w As Kredyt

Aby złożyć wniosek w As Kredyt, trzeba być obywatelem Polski oraz posiadać zameldowanie na terenie kraju. Do tego należy mieć ukończone 18 lat oraz ważny dowód osobisty. Nie jest niezbędne przedłożenie dokumentów potwierdzających dochód, ale konieczne jest jego posiadanie. Numer telefonu, oraz rachunek bankowy w polskim banku także są potrzebne.

 • Posiadanie polskiego obywatelstwa i zameldowanie na terenie kraju
 • Ukończone 18 lat i ważny dowód osobisty
 • Aktualny numer telefonu oraz osobisty rachunek bankowy
 • Posiadanie stałego źródła dochodu

As Kredyt - weź pożyczkę

Dokumenty niezbędne do wzięcia pożyczka na raty online

Aby móc ubiegać się o pożyczkę za pośrednictwem As Kredyt konieczny będzie jedynie ważny dowód osobisty.

As Kredyt – weryfikacja w bazach dłużników

Weryfikacji w bazach dłużników zależna jest od instytucji, która będzie docelowym pożyczkodawcą. As Kredyt nie dokonuje weryfikacji historii kredytowej, więc nie współpracuje z żadnymi instytucjami zbierającymi dane pożyczkodawców.

Czy As Kredyt udziela pożyczek na raty bez sprawdzania BIK?

As Kredyt jest jedynie pośrednikiem pożyczkowym. Ewentualnej weryfikacji w BIK dokonuje firma, która będzie docelowym pożyczkodawcą.

Czy As Kredyt udziela pożyczek dla zadłużonych?

Czy będąc zadłużonym można uzyskać pożyczkę, zadecyduje firma, w której klient będzie się o nią ubiegał.

Jakie formy zatrudnienia akceptuje As Kredyt?

As Kredyt oferuje możliwość skorzystania z ich usług wszystkim, którzy uzyskują dochód z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenia, umowy o dzieło, emerytury, renty, własnej działalności gospodarczej lub działalności rolniczej.

Sprawdź ofertę

Jak wziąć pożyczkę online na raty w As Kredyt – krok po kroku

 1. Wybierz kwotę i okres pożyczki
 2. Wypełnij formularz aplikacyjny
 3. Dokonaj szybkiej weryfikacji za pomocą usługi Kontomatik
 4. Ciesz się pieniędzmi na koncie

Aby ubiegać się o pożyczkę za pośrednictwem As Kredyt trzeba wykonać parę niezbędnych kroków. Pierwszym z nich jest oczywiście wybór kwoty i okresu kredytowania na stronie As Kredyt. Po zatwierdzeniu przyciskiem “Wnioskuj o…” strona odsyła do formularza wniosku. We wniosku należy wpisać dane z dowodu osobistego, oraz swój numer telefonu. Po zatwierdzeniu wniosku przez klienta, przychodzi czas na weryfikację tożsamości.

Weryfikacja tożsamości odbywa się poprzez usługę Kontomatik, która pozwala od razu zweryfikować zdolność kredytową klienta. Na podstawie poprawnych danych i oszacowanej zdolności kredytowej, As Kredyt wybiera najlepiej dopasowaną do potrzeb klienta ofertę. Tam przesyła wniosek i od tego momentu klient oczekuje informacji o zaakceptowaniu, bądź odrzuceniu wniosku. W przypadku pozytywnej decyzji, firma pożyczkowa wypłaca świadczenie najszybciej jak to możliwe.

Weryfikacja tożsamości klienta As Kredyt

Weryfikacja klienta w As Kredyt odbywa się za pośrednictwem usługi Kontomatik. Mimo, iż As Kredyt nie jest pożyczkodawcą, a pośrednikiem, to oni dokonują weryfikacji. W specjalnym oknie przeglądarki należy zalogować się do swojej bankowości internetowej. W procesie następuje weryfikacja tożsamości oraz weryfikacja zdolności kredytowej. Na podstawie wniosku oraz dokonanej weryfikacji, As Kredyt wybiera najkorzystniejszą dla klienta ofertę i tam przesyła wniosek.

Spłata pożyczki na raty w As Kredyt

To nie As Kredyt przyjmuje spłatę pożyczki, a docelowy pożyczkodawca. To w zależności od instytucji, która bezpośrednio udziela pożyczki, uzależniony jest termin i sposób spłaty zadłużenia. Normowane jest to wewnętrzną polityką danej firmy.

Czy możliwa jest spłata pożyczki ratalnej przed terminem?

Możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki normowana jest ustawą o kredycie konsumenckim, jednak możliwość i ewentualne korzyści płynące z wcześniejszej spłaty, uzależnione są od polityki firmy, która będzie bezpośrednim pożyczkodawcą.

Wydłużenie terminu spłaty

Możliwość wydłużenia terminu spłaty uwarunkowana jest wewnętrzną polityką firmy, która udzieli klientowi pożyczki. As Kredyt nie decyduje o możliwości wydłużenia terminu spłaty, a co za tym idzie, o konsekwencjach jej braku.

Brak spłaty – co jeśli pożyczka nie zostanie spłacona na czas

As Kredyt nie ma wpływu na to, jak wygląda postępowanie firmy pożyczkowej w wypadku braku terminowej spłaty. To docelowy pożyczkodawca ustala, jakie konsekwencje spadają na klienta w przypadku, kiedy nie uregulował zapłaty w terminie.

Jak przebiega windykacja należności?

Proces windykacji należności uzależniony jest od polityki firmy, która będzie bezpośrednim pożyczkodawcą.

Kolejna pożyczka w As Kredyt

Kolejny wniosek w As Kredyt można złożyc od razu po uzyskaniu pożyczki w jednej z instytucji finansowych, do której As Kredyt skieruje klienta. Kolejny wniosek rozpatrywany jest na takich samych zasadach jak poprzedni. Aby móc uzyskać kolejną pożyczkę niezbędne jest wypełnienie danych we wniosku poprawnie oraz pomyślne przejście przez proces weryfikacji danych i zdolności kredytowej.

Logowanie do panelu użytkownika

As Kredyt nie umożliwia logowania do panelu klienta, gdyż nie oferuje możliwości założenia konta. Krótko mówiąc, As Kredyt nie tworzy profilu klienta dla potencjalnych pożyczkobiorców.

Problemy z logowaniem

As Kredyt nie oferuje możliwości założenia konta, co za tym idzie, nie pojawią się żadne problemy z logowaniem.

Zmiana danych w Profilu Klienta

As Kredyt nie tworzy profilu klienta. Wszystkie dane każdorazowo należy umieścić we wniosku o pożyczkę.

As Kredyt – Najczęściej zadawane pytania

Czy w As Kredyt można mieć kilka pożyczek jednocześnie?

As Kredyt nie jest pożyczkodawcą, a pośrednikiem. As Kredyt nie oferuje pożyczek, a odsyła do firm pożyczkowych, które dopiero są bezpośrednimi pożyczkodawcami. Możliwość uzyskania większej ilości pożyczek uzależnione jest od polityki firmy, do której odeśle aktualny wniosek As Kredyt.

Jakie są powody odrzucenia wniosku przez As Kredyt?

Choć As Kredyt nie jest pożyczkodawcą, a pośrednikiem, to już As Kredyt dokonuje weryfikacji klienta pod kątem zgodności danych oraz zdolności kredytowej. Jedynym powodem odrzucenia wniosku przez As Kredyt jest problem z danymi lub ze zdolnością kredytową ujawniony w procesie weryfikacji.

Czy w As Kredyt dostanę pożyczkę w weekend/święto?

Możliwość uzyskania pożyczki w dni wolne od pracy uzależniona jest od firmy pożyczkowej, które zostanie wybrana przez As Kredyt jako docelowy pożyczkodawca.

Czy i kiedy niespłacona pożyczka online na raty w As Kredyt trafi do sądu?

Proces windykacji oraz potencjalnego wejścia na drogę postępowania sądowego uzależnione jest od indywidualnej polityki i warunków firmy, która będzie pożyczkodawcą.

Jakie źródła dochodu akceptuje As Kredyt?

As Kredyt weryfikuje zdolność kredytową w procesie weryfikacji tożsamości. Nie wymaga żadnych zaświadczeń, jednak akceptuje dochód z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenia, umowy o dzieło, renty, emerytury, a także własnej działalności gospodarczej lub rolniczej.

Czy As Kredyt wymaga zaświadczenia od pracodawcy?

Nie, As Kredyt zwykle nie wymaga zaświadczenia od pracodawcy. W skrajnych sytuacjach jednak As Kredyt może prosić o dokumenty, które zweryfikują dodatkowo źródło oraz wysokość dochodów.

Jak długo czeka się na pożyczkę online w As Kredyt?

Czas oczekiwania na wypłatę środków w przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku, uzależnione jest od warunków, jakie oferuje bezpośredni pożyczkodawca.

Czy w As Kredyt trzeba podawać cel przeznaczenia pożyczki?

Nie, As Kredyt nie wymaga podawania celu przeznaczenia środków.

Co uzyskam dokonując wcześniejszej spłaty pożyczki ratalnej w As Kredyt?

Warunki i korzyści wynikające z wcześniejszej spłaty doprecyzowane zostaną przez konkretnego pożyczkodawcę. As Kredyt nie ma wpływu na korzyści płynące z wcześniejszej spłaty pożyczki.

Czy mogę wziąć pożyczkę w As Kredyt, jeśli mam zobowiązanie w innej firmie pożyczkowej?

As Kredyt nie weryfikuje historii kredytowej pod kątem aktualnie posiadanych przez klienta zadłużeń. Tego dokonuje dopiero docelowy pożyczkodawca i od niego uzależnione jest, czy będzie można uzyskać kolejną pożyczkę, mając aktualne zadłużenie w innej firmie pożyczkowej.

Jak podpisać umowę pożyczki na raty w As Kredyt?

Forma umowy oraz sposób akceptacji umowy leży po stronie firmy, która zostanie docelowym pożyczkodawcą. As Kredyt nie ma na to wpływu.

Czy inna osoba może spłacić moją pożyczkę w As Kredyt?

Ewentualna możliwość spłaty pożyczki przez osoby trzecie uzależniona jest od wewnętrznej polityki firmy pożyczkowej, która zostanie bezpośrednim pożyczkodawcą.

Na jakich zasadach można składać reklamacje w As Kredyt?

As Kredyt przyjmuje reklamacje drogą pisemną, do rąk własnych, a także drogą mailową oraz poprzez kontakt z infolinią.

As Kredyt - weź pożyczkę

As Kredyt – podsumowanie

As Kredyt jako pośrednik pożyczkowy, a nie pożyczkodawca, jedynie przyjmuje wnioski, oraz dokonuje weryfikacji danych oraz zdolności kredytowej. Na podstawie zebranych danych oraz dokonanej analizy, przesyła wniosek do firmy pożyczkowej, której oferta najlepiej dopasuje się do oczekiwań i możliwości klienta. Możliwości jakie daje As Kredyt to od 2000 złotych do nawet 20 000 złotych, na okres od 3 do 36 miesięcy. Indywidualne warunki pożyczki zostaną ustalone przez firmę, która zostanie bezpośrednim pożyczkodawcą.

Informacje w pigułce o pożyczce.

As Kredyt - zalety

 • Pożyczka do 20 000 złotych na okres do 60 miesięcy,
 • As Kredyt wybiera najlepszą ofertę po przeanalizowaniu wniosku,
 • As Kredyt nie dokonuje weryfikacji klienta pod kątem historii kredytowej,
 • Pożyczka na dowód od 18 roku życia,
 • Akceptowane dużo różnych źródeł dochodu.

As Kredyt - wady

 • Konkretną ofertę prezentuje dopiero docelowy pożyczkodawca,
 • As Kredyt sam wybiera ofertę, nie daje klientowi możliwości wyboru pożyczkodawcy.

Informacje o As Kredyt

Nazwa firmy

Polska Grupa Pożyczkowa Sp. z o.o.

Adres ul. Lindleya 16
02-013 Warszawa
Telefon 563 004 102
Adres e-mail info@askredyt.pl
Godziny pracy 9:00 - 17:00
Wniosek Wypełnij wniosek