As Kredyt to firma, która zajmuje się udzielaniem pożyczek pozabankowych w systemie ratalnym. Należy do Polskiej Grupy Pożyczkowej Sp. z o.o., znanej już instytucji, która udziela kredytów oraz pożyczek online. Gdy chcemy skorzystać usług firmy, wniosek zawsze składamy za pośrednictwem internetu. Gwarantuje to nam wygodę i minimum formalności, a co za tym idzie, dużą oszczędność czasu.

AS Kredyt - nawet 15 000 złotych na 36 miesięcy

As Kredyt − Uwzględnianie różnych źródeł dochodu

W przypadku wielu firm pożyczkowych jedynym uwzględnianym źródłem dochodów jest umowa o pracę. W ten sposób wielu potencjalnych klientów nie może skorzystać z oferty, chociaż bez problemu mogliby oddać kwotę wraz z odsetkami. Jeśli chodzi o As Kredyt, uwzględniane są różne formy dochodów. Chodzi tu o każdy rodzaju umowy, jaka wiąże się z formalnym zatrudnieniem. Ponadto ta instytucja pozabankowa dostosowuje się do potrzeb różnych klientów, dlatego potencjalny pożyczkobiorca może posiadać dochody nawet w formie emerytury albo renty. Dzięki temu wiele osób, które w innym przypadku zostałyby wykluczone, może z powodzeniem ubiegać się o tego typu wsparcie finansowe. Jeśli będą potrzebne dodatkowe dokumenty, instytucja pozabankowa poinformuje nas o tym niezwłocznie.

Wypełnij wniosek

AsKredyt – do 15000 zł w korzystnych ratach

Gdy zastanawiamy się nad wzięciem pożyczki na raty, warto zapoznać się z tym, co proponuje nam As Kredyt. Możemy uzyskać od 800 do nawet 15000 zł. Bardzo korzystny jest okres spłaty – na uregulowanie zobowiązania mamy od 3 do 36 miesięcy. Mając tak szeroki zakres terminów i proponowanych sum, niewątpliwie wybierzemy najlepszą dla nas ofertę.

Jeśli posiadamy jakieś wątpliwości lub chcemy zyskać więcej informacji, możemy skontaktować się z Biurem Obsługi Klientów. Otrzymamy tam rzetelne przedstawione szczegóły, które pomogą nam podjąć właściwą decyzję.

Wnioskuj o 150000 zł!

Wymagania w As Kredyt

As Kredyt to firma, której zależy na współpracy z rzetelnymi klientami. Dlatego ma swoje wymagania względem potencjalnych pożyczkobiorców. To normalne w przypadku firm pożyczkowych i zrozumiałe, biorąc pod uwagę fakt, że nie brakuje osób, które unikają płacenia rat swoich pożyczek. Właśnie z tego powodu planując wzięcie pożyczki w As Kredyt należy sprawdzić, jakie czynniki są brane pod uwagę przy rozpatrywaniu wniosków.

Na pewno nie bez znaczenia jest tu obywatelstwo. Instytucje pozabankowe wymagają od klientów posiadania obywatelstwa Rzeczypospolitej Polskiej. Inny aspekt brany pod uwagę to wiek. As Kredyt udziela pożyczek na raty osobom, które ukończyły 18 lat i posiadają nr PESEL. Warto zauważyć, że nie określono maksymalnego wieku przyszłego klienta. Dzięki temu pożyczkodawca nie zamyka się na osoby starsze, które często mają problem z uzyskaniem wsparcia finansowego.

Niezbędne dokumenty do pożyczki w AsKredyt

Poza numerem PESEL, potrzebne jest zaświadczenie o uzyskiwanych dochodach. To bardzo ważne, ponieważ firma pożyczkowa musi mieć podstawy, aby móc ocenić, czy posiadane przez nas środki pozwolą na oddanie całej kwoty wraz z odsetkami. Jeżeli zaistnieje potrzeba udostępniania innych dokumentów, firma pożyczkowa informuje o tym telefonicznie.

Należy tu wspomnieć, że figurowanie w rejestrze dłużników wcale nie musi przekreślać naszych szans na pożyczkę ratalną. As Kredyt jest firmą pożyczkową, która rozpatruje każdy przypadek indywidualnie, a co za tym idzie, bierze pod uwagę różne okoliczności.

Weź pożyczkę

Proces wnioskowania w As Kredyt

Jeśli zależy nam na wzięciu pożyczki w As Kredyt, musimy najpierw dokładnie sprawdzić, czy spełniamy wszystkie warunki, które wprowadziła firma pożyczkowa. Jeśli tak jest, możemy przejść do konkretnych działań. Chodzi tu o złożenie wniosku metodą online. Odpowiedni formularz wypełniamy za pośrednictwem strony internetowej pożyczkodawcy. Znajdziemy tam kalkulator pożyczkowy, który pomoże nam wygodnie dopasować interesującą nas sumę do okresu spłaty, który nam odpowiada. Dowiemy się wówczas, ile będzie wynosił całkowity koszt naszych rat. To bardzo ważne informacje, biorąc pod uwagę fakt, że decydujemy się na zobowiązanie długoterminowe. Dlatego powinniśmy bardzo odpowiedzialnie dobierać kwoty, uwzględniając przy tym nasze zyski i wydatki.

Z racji tego, że firma pożyczkowa musi mieć pewność, z kim podpisuje umowę, As Kredyt sprawdza tożsamość swoich potencjalnych klientów. Możemy ją potwierdzić metodą online lub na poczcie. Gdy już to zrobimy, pozostaje nam czekać na odpowiedź. Otrzymamy ją bardzo szybko. Jeśli będzie ona pozytywna, pieniądze niebawem trafią na nasze konto lub odbierzemy je na poczcie w formie czeku GIRO. Następnie będziemy mogli wydać je na dowolny cel. Powinniśmy jednak pamiętać o terminowej spłacie zobowiązania, jeśli chcemy uniknąć dodatkowych kosztów.

Weź pożyczkę

Możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki AsKredyt

Mówiąc o ofercie A Kredyt warto wspomnieć, że ten pożyczkodawca umożliwia wcześniejszą spłatę naszego zobowiązania. Co więcej, wiąże się to z korzyściami dla nas. Chodzi tu konkretnie o zmniejszenie kosztów spłaty pożyczki. O jakich sumach mowa? To zależy od indywidualnej sytuacji klienta oraz warunków pożyczki ratalnej, na którą się zdecydował. Niemniej jednak wywiązanie się ze spłaty przed terminem zawsze będzie korzyścią, gdy podpisujemy umowę z As Kredyt. Powinniśmy o tym pamiętać, ponieważ nie każda instytucja pozabankowa, która udziela pożyczek na raty, daje taką możliwość. Tym bardziej opłacalne będzie dla nas zapoznanie się ze szczegółami oferty, jaką proponuje As Kredyt.

AS Kredyt - nawet 15 000 złotych na 36 miesięcy

As Kredyt – podsumowanie