Nie należy się jednak obawiać, iż nasze dane trafią w niepowołane ręce. Ratado.pl wymaga jedynie podstawowych informacji o kliencie. Ponadto, instytucja kieruje się przepisami i zasadami przedstawionymi w Ustawie o ochronie danych osobowych – bezpieczeństwo klienta jest dla firmy najważniejsze.

Najprościej rzecz ujmując, składając wniosek o zobowiązanie w Ratado.pl, wysyłamy zapytanie do wielu firm jednocześnie. W ten sposób zwiększamy swoje szanse na otrzymanie korzystnej pożyczki na dogodnych warunkach.

Ratado - pozabankowe pożyczki bez przelewania 1 grosza

Ratado.pl – pożyczki ratalne do 15 000 zł

Dzięki serwisowi Ratado.pl, możemy się starać o ratalną pożyczkę nawet do kwoty 15 000 zł. Minimalna suma zobowiązania, o jaką możemy wnioskować, wynosi natomiast 500 zł. Należność możemy z kolei spłacić w okresie od 2 do 48 miesięcy. Jak widać, Ratado skupia się przede wszystkim na komforcie klienta. Firma inwestuje w kompleksowe rozwiązania, odpowiadające osobom o najróżniejszych potrzebach.

Warto także pamiętać, że pieniądze w Ratado możemy pożyczyć na dowolny cel, a procedura wnioskodawcza jest uproszczona do minimum. Decyzja o przyznaniu zobowiązania następuje od razu po pozytywnej weryfikacji klienta. W procesie sprawdzania wnioskodawcy nie jest również wymagany przelew weryfikacyjny. Wszystkie formalności są obsługiwane przez kuriera, który przyjedzie do domu klienta z odpowiednią umową.

W celu wzięcia pożyczki za pomocą serwisu Ratado.pl, wystarczy podać wyłącznie podstawowe dane osobowe oraz wykazać stałe źródło dochodu, które będzie stanowiło zabezpieczenie dla pożyczkodawcy.

Wnioskuj o 15 000 zł!

Warunki otrzymania pożyczki przez Ratado.pl

Aby wnioskować o otrzymanie zobowiązania przez serwis Ratado.pl, należy mieć ukończone 20 lat. Serwis wychodzi również naprzeciw potrzebom emerytów, jednak aby zgłosić wniosek o pożyczkę, nie można przekroczyć 80. roku życia.

Kolejnym warunkiem jest posiadanie stałego źródła dochodu. Płynność finansowa nie musi jednak wynikać z umowy o pracę. Akceptowane są także świadczenia emerytalne, socjalne oraz rodzinne. Ważne jest przede wszystkim to, aby pieniądze pojawiały się regularnie na naszym koncie bankowym.

Należy także pamiętać, że wnioskodawca powinien się wykazać pozytywną zdolnością kredytową. Instytucje współpracujące z Ratado.pl sprawdzają bowiem historię kredytową klienta w takich bazach, jak BIK, BIG InfoMonitor, a także KRD. Warto wiedzieć, że zanim zdecydujemy się na zaciągnięcie zobowiązania, swoją ocenę w Bazie dłużników możemy sprawdzić samodzielnie.

Ponadto, w celu uzyskania zobowiązania dzięki Ratado.pl, musimy być również obywatelami Rzeczypospolitej oraz posiadać stały adres zamieszkania na terenie Polski. W specjalnym formularzu należy również podać swoje podstawowe dane osobowe, takie jak numer oraz seria dowodu tożsamości, PESEL oraz adres e-mail i numer telefonu komórkowego.

Weź pożyczkę

Jak otrzymać pożyczkę w Ratado.pl?

Proces ubiegania się o zobowiązanie w serwisie Ratado.pl jest niezwykle prosty i intuicyjny. Aby otrzymać pieniądze w danej firmy pożyczkowej, wystarczy wypełnić kilka prostych kroków, opisanych poniżej:

  1. Na początku należy wejść na stronę serwisu oraz wybrać interesującą nas kwotę pożyczki za pomocą wygodnych suwaków. Do tego celu nie trzeba zakładać konta na stronie internetowej.
  2. W następnej kolejności klient musi wypełnić krótki formularz wnioskodawczy, w którym należy podać swoje podstawowe dane osobowe.
    Po wstępnej weryfikacji, na adres klienta zostanie wysłany kurier z umową, którą należy własnoręcznie podpisać. Kurier ma również za zadanie dokładne zweryfikowanie naszej tożsamości (na podstawie dowodu osobistego).
  3. Jeżeli cały proces przebiegnie bez żadnych przeszkód, a umowa zostanie podpisana, pieniądze pojawią się na naszym koncie nawet w ciągu kilkunastu minut.

Ratado - pozabankowe pożyczki bez przelewania 1 grosza

Ratado – Podsumowanie