Creditron to serwis pożyczek pozabankowych oferujących usługi premium. Opłacając piętnasto dniową subskrypcję, otrzymujemy dostęp do pożyczek na aż 15 000 zł z czasem spłaty od 2 do 24 miesięcy oraz specjalnej podstrony omawiającej nasze zdrowie finansowe. Czytając dalej poznasz wszystkie szczegóły usługi Creditron.

Informacje o kosztach pożyczki w Creditron

Aby otrzymać dostęp do usługi Creditron, musimy najpierw dokonać płatności w wysokości 19,99 euro za okres 15 dni. Wtedy dostaniemy dostęp do listy opcji pożyczkowych, które pozwolą nam wybrać kwotę i termin pożyczki dostosowanych do naszej zdolności kredytowej. To od tych parametrów będzie zależeć koszt rat za pożyczkę online.

Pożyczka na raty w Creditron – kwoty i czas spłaty

Dzięki Creditron możemy uzyskać pożyczkę na sumę od 300 do 15 000 zł z okresem kredytowania od 2 do 24 miesięcy. Żeby otrzymać pożyczkę online, nie trzeba wysyłać żadnych dokumentów. Wystarczy być osobą dorosłą, posiadać konto bankowe oraz ważny dowód tożsamości.

 • Kwota pożyczki od 300 do 15 000 zł
 • Okres kredytowania od 2 do 24 miesięcy
 • Pożyczka dla osób od 18 do 75 roku życia
 • Wymagana karta bankowa oraz ważny dokument tożsamości

Aktualne promocje i kody rabatowe

Creditron obecnie nie przeprowadza promocji i nie oferuje kodów rabatowych.

Weź pożyczkę!

Warunki otrzymania pożyczki ratalnej w Creditron

Pożyczki ratalne Creditron są dostępne dla osób dorosłych w wieku pomiędzy 18 a 75 lat, które posiadają aktualny dowód osobisty. Klient musi również przypisać kartę kredytową do konta, z której zostanie pobrana prowizja w wysokości 19,99 euro jako opłata za korzystanie z serwisu przez 15 dni. Niezbędny będzie również telefon komórkowy, który pozwoli firmie pożyczkowej na skontaktowanie się z nami.

W skrócie uzyskanie pożyczki w Creditor wymaga:

 • Zamieszkania na terenie Polski
 • Ukończenia 18 lat
 • Opłacenia kwoty usługowej 19,99 euro
 • Posiadania aktywnego adresu e-mail i telefonu komórkowego
 • Ważnego dokumentu tożsamości

Dokumenty niezbędne do wzięcia pożyczki na raty online

Aby uzyskać pożyczkę w Creditron, wystarczy posiadać ważny dokument tożsamości. Zwykle jest nim dowód osobisty, który posłuży nam przy rejestracji. Serwis nie wymaga wysyłania żadnych dokumentów do firmy.

Creditron – weryfikacja w bazach dłużników

Klienci Creditron mogą spodziewać się weryfikacji w bazie dłużników Biura Informacji Kredytowej BIK.

Czy Creditron udziela pożyczek na raty bez sprawdzania BIK?

Nie. Wnioskując o pożyczkę na raty online w Creditron, klient musi się liczyć ze sprawdzeniem jego historii kredytowej w BIK.

Czy Creditron udziela pożyczek dla zadłużonych?

Serwis współpracuje z ponad trzydziestoma firmami-partnerami udzielającymi pożyczek, z których część jest skora wspomóc klientów w trudnej sytuacji finansowej. Składając formularz pożyczkowy w Creditron dostaniemy dostęp do katalogu ofert, z których mogą skorzystać nawet osoby zadłużone.

Jakie formy zatrudnienia akceptuje Creditron?

Serwis Creditron nie wyszczególnia zastrzeżeń odnośnie do formy zatrudnienia klienta. Wniosek możemy składać, zarówno pracując na umowie o pracę, jak i zlecenie bądź dzieło.

Sprawdź ofertę

Jak wziąć pożyczkę online na raty w Creditron – krok po kroku

Pożyczkę na raty w Creditron uzyskamy poprzez wybór wniosku po szybkiej rejestracji. Cały proces przebiega następująco:

 1. Określ kwotę pożyczki i okres kredytowania, które cię interesują, po czym wciśnij przycisk “otrzymaj pieniądze”.
 2. W panelu rejestracji podaj między innymi swój numer komórkowy, adres e-mail, oraz adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym.
 3. Następnie dodaj dane karty kredytowej. Zostanie z niej automatycznie pobrana kwota 19,99 euro. Jest to opłata cykliczna, która będzie pobierana co 15 dni, dopóki nie zrezygnujemy z usług serwisu.
 4. Po zakończeniu rejestracji należy wypełnić kwestionariusz możliwości finansowych. Na jego podstawie otrzymamy dostęp do listy ofert pożyczkowych dostosowanych do naszej zdolności kredytowej.
 5. Dobieramy odpowiadającą nam ofertę ze spersonalizowanej listy i wypełniamy związany nią formularz.
 6. Po weryfikacji bankowej pieniądze pojawią się na naszym koncie.

Weryfikacja tożsamości klienta Creditron

Wstępna weryfikacja klienta w Creditron następuje w trakcie zakładania konta, gdy z karty kredytowej klienta zostanie pobrana opłata za korzystanie ze strony. Dalsza weryfikacja następuje dopiero po przyjęciu oferty jednej z firm współpracujących z serwisem. Zależnie od pożyczkodawcy, proces ten będzie przebiegał za pomocą aplikacji Instantor lub Kontomatik, albo za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 grosza lub 1 złotówki.

Spłata pożyczki na raty w Creditron

Aby spłacić raty pożyczki, będziemy musieli wykonywać regularne przelewy na wskazane konto bankowe, zgodnie z harmonogramem zawartym w umowie pożyczki. Szczegółowe zasady spłaty pożyczki zdobytej dzięki pomocy Creditron będą zależały od wybranej przez nas oferty, obranej kwoty oraz długości okresu kredytowania.

Czy możliwa jest spłata pożyczki ratalnej przed terminem?

Tak. Klienci Creditron mają możliwość wcześniejszego uregulowania należności związanych z pożyczką. W ten sposób pożyczkobiorca unika kosztów związanych z odsetkami i częścią prowizji, które musiałby opłacić, spłacając raty zgodnie z harmonogramem. Aby dokonać wcześniejszej spłaty pożyczki, musimy skontaktować się z biurem obsługi klienta firmy, z której oferty korzystamy.

Wydłużenie terminu spłaty

Aby przedłużyć termin spłaty, klient musi skonsultować się z biurem obsługi klienta firmy pożyczkowej, z którą zawarł współpracę dzięki Creditron. Warunki spłaty są indywidualnie dostosowane do możliwości kredytowej klienta i opisane w umowie, która również zawiera szczegóły potencjalnego wydłużenia terminu spłaty.

Brak spłaty – co jeśli pożyczka nie zostanie spłacona na czas

Jeżeli zaczniemy zalegać ze spłatą rat, zostaniemy obciążeni dodatkowymi kosztami. Firma pożyczkowa może nas jednocześnie zgłosić do rejestru dłużników. Osłabi to naszą zdolność kredytową, zmniejszając ilość dostępnych ofert.

Szczegóły na temat naszej zdolności kredytowej, długach i opóźnieniach w płatnościach możemy śledzić na portalu Creditron dzięki funkcji serwisu “Moja ocena”.

Jak przebiega windykacja należności?

Jeżeli klient regularnie zwleka ze spłatą zadłużenia, firma pożyczkowa może wypowiedzieć zawartą z nim umowę i rozpocząć proces windykacyjny. Oznacza to wpisanie pożyczkobiorcy do rejestru dłużników oraz przekazanie sprawy firmie windykacyjnej. Możliwe jest również rozpoczęcie postępowania sądowego.

Kolejna pożyczka w Creditron

Creditron wykorzystuje wypełniony przez nas formularz do wyszukania szeregu ofert dopasowanych do naszych możliwości finansowych. Posiadanie jednej pożyczki zmniejsza pulę dostępnych dla nas ofert. W wielu przypadkach będziemy jednak dalej mogli skorzystać z kolejnej pożyczki w Creditron.

Logowanie do panelu użytkownika

Aby wejść do naszego panelu użytkownika Creditron, musimy wcisnąć ikonę trzech równoległych pasków znajdującą się w prawym górnym rogu strony. Tam wybieramy opcję “zaloguj się”, gdzie możemy podać nasz e-mail i hasło.

Problemy z logowaniem

Jeżeli zapomnimy hasła do serwisu Creditron, możemy je odzyskać wybierając opcję “Zapomniałeś hasła?” w panelu logowania. Pozwoli nam ona na podanie adresu e-mail do konta, na który zostaną wysłane nowe instrukcje logowania. W przypadku wystąpienia innych problemów musimy skontaktować się z biurem obsługi klienta pod adresem support@creditron.org.

Zmiana danych w Profilu Klienta

Część danych profilu będziemy mogli zmienić po zalogowaniu się na konto w sekcji “Moje dane”. Jeżeli nie znajdziemy opcji edycji informacji, które nas interesują, musimy skontaktować się z biurem obsługi klienta.

Creditron – Najczęściej zadawane pytania

Czy w Creditron można mieć kilka pożyczek jednocześnie?

Tak. Creditron pozwala na kolejne pożyczki, nie ograniczając odgórnie ilości ofert, z których może skorzystać klient. Każde zadłużenie obniża jednak naszą zdolność kredytową, co zmniejszy ilość dostępnych dla nas ofert.

Jakie są powody odrzucenia wniosku przez Creditron?

Creditron pozwala klientom na podgląd swojego zdrowia finansowego w zakładce “Moja ocena”. Zawiera on informacje na temat naszej sytuacji finansowej, długach i opóźnieniach w płatnościach. Wszystkie z tych cech wpływają na naszą zdolność kredytową i mogą przyczynić się do odrzucenia wniosku złożonego w Creditron.

Do najczęstszych przyczyn odrzucenia wniosku należą:

 • Zbyt niska zdolność kredytowa
 • Obecność w bazach danych dłużników, takich jak BIK, BIG, ERIF lub KRD.
 • Zbyt duża ilość aktywnych, niespłaconych pożyczek.
 • Źle podane dane kontaktowe, co uniemożliwiło pożyczkodawcy kontakt z nami

Czy w Creditron dostanę pożyczkę w weekend/święto?

Oferta Creditron jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Oznacza to, że możemy składać nasz wniosek o pożyczkę na raty nawet w weekendy. Istnieje jednak możliwość, że firmy współpracujące z Creditron nie będą rozpatrywały nowych wniosków w okresie niektórych świąt. W takim wypadku realizacja oferty nastąpi w następny dzień roboczy.

Czy i kiedy niespłacona pożyczka online na raty w Creditron trafi do sądu?

Jeżeli nie będziemy spłacać rat pożyczki zgodnie z ustalonym harmonogramem i nie osiągniemy porozumienia z pożyczkodawcą, ten może zerwać umowę. Wtedy sprawą zajmie się firma windykacyjna, a później może być ona skierowana do sądu.

Jakie źródła dochodu akceptuje Creditron?

Choć podajemy szczegóły naszego zatrudnienia w formularzu umowy, nasza forma zatrudnienia nie wpływa na możliwość dostania pożyczki na raty w Creditron.

Czy Creditron wymaga zaświadczenia od pracodawcy?

Nie. Dostarczenie zaświadczenia od pracodawcy nie będzie potrzebne w celu skorzystania z oferty Creditron.

Jak długo czeka się na pożyczkę online w Creditron?

Aby uzyskać dostęp do ofert pożyczek na raty online, wystarczy założyć konto na portalu Creditron oraz wypełnić kwestionariusz pożyczkowy, co zajmuje kilka minut. Realizacja wybranej oferty pożyczkowej może przebiec jeszcze tego samego dnia.

Czy w Creditron trzeba podawać cel przeznaczenia pożyczki?

Nie. Creditron nie wymaga od klienta informacji na temat planowanego przeznaczenia pożyczki.

Co uzyskam, dokonując wcześniejszej spłaty pożyczki ratalnej w Creditron?

Wcześniejsza spłata pożyczki ratalnej w Creditron umożliwi nam zmniejszenie kosztów odsetek i prowizji, które musielibyśmy zapłacić, dokonując spłat zgodnie z harmonogramem.

Czy mogę wziąć pożyczkę w Creditron, jeśli mam zobowiązanie w innej firmie pożyczkowej?

Creditron dobiera oferty do możliwości klienta spośród ponad trzydziestu firm pożyczkowych. Umożliwia to firmie znalezienie ofert, które są dostępne również dla osób w ciężkiej sytuacji finansowej i posiadających wcześniejsze, wciąż aktywne pożyczki. Aby otrzymać dodatkową pożyczkę, wystarczy posiadać umożliwiające jej spłatę dochody oraz brak zaległości ze spłatą rat obecnej pożyczki.

Jak podpisać umowę pożyczki na raty w Creditron?

Metoda podpisania umowy będzie uzależniona od wybranej przez nas oferty. W wielu przypadkach umowa zostanie dostarczona do nas przez kuriera.

Czy inna osoba może spłacić moją pożyczkę w Creditron?

Tak. Pożyczkobiorca ma możliwość spłacenia swojej pożyczki z pomocą osoby trzeciej. Szczegóły tego procesu będą zawarte w zawartej z pożyczkodawcą umowie. Dodatkowe pytania możemy kierować do biura obsługi klienta firmy, która udzieliła nam pożyczki na raty.

Na jakich zasadach można składać reklamacje w Creditron?

W sprawie reklamacji należy skonsultować się z biurem obsługi klienta Creditron pod adresem support@creditron.org.

Creditron – podsumowanie

Creditron oferuje pożyczki o wartości od 300 do 15 000 zł z okresem kredytowania od 2 do 24 miesięcy. Użytkownicy mogą również liczyć na dostęp do specjalnego profilu, który określi ich zdrowie finansowe. Klienci są zobowiązani do opłacenia subskrypcji za dostęp do serwisu. Oferta jest dostępna dla osób pełnoletnich, które stale zamieszkałe w Polsce.

Creditron - zalety

 • Możliwość uzyskania od 300 do 15 000 zł,
 • Okres kredytowania od 2 do 24 miesięcy,
 • Sekcja “Moja ocena” podsumowująca naszą sytuację finansową,
 • Możliwość uzyskania pożyczki nawet przy niskiej zdolności kredytowej.

Creditron - wady

 • Wysoki koszt subskrypcji.

Informacje o Creditron

Nazwa firmy

SIA LeadProm Media

Adres Matīsa iela 61 - 31
LV-100 Rīga
Telefon
Adres e-mail
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 09:00 – 17:00
Weekend: nieczynne
Wniosek Wypełnij wniosek