Pożyczka w Cashmey

W Cashmey można złożyć wniosek o pożyczkę na kwotę od 2 000 do 10 000 zł, a czas spłaty wynosi od 6 do 60 miesięcy. Jest to zatem jedna z potencjalnie najdłuższych pożyczek pozabankowych.

Cashmey to agregator pożyczkowy. W jednym miejscu gromadzi oferty wielu pożyczkodawców ratalnych i na podstawie przekazanych przez nas danych dobiera optymalne oferty pożyczkowe. Jest to znacznie prostsze i szybsze od składania wniosku osobno w poszczególnych instytucjach finansowych. Od razu wiemy kto i po jakiej cenie jest w stanie zaproponować nam dodatkowe finansowanie.

Weź pożyczkę

Cashmey – wymagania

Jako że ten pośrednik współpracuje z wieloma instytucjami finansowymi, to jego wymagania wobec klientów nie są wygórowane. Jeden z pożyczkodawców może akceptować np. niski wiek, a inny nie. Ci, którzy z góry odrzuciliby nasz wniosek zostaną automatycznie pominięci, a wniosek złożymy w miejscach, które faktycznie dają szansę na pozytywną decyzję kredytową. Podstawowe wymagania Cashmey to:

  • ukończony 20 rok życia,
  • regularny dochód,
  • polskie obywatelstwo,
  • stały adres zamieszkania,
  • aktywny numer telefonu komórkowego,
  • adres e-mail,
  • własny rachunek bankowy.

Jak widać pożyczkę w Cashmey można dostać bez żadnych zaświadczeń z pracy, rozmów telefonicznych, pośrednictwa kuriera czy jeszcze innych skomplikowanych czynności. We wniosku wystarczy podać podstawowe dane, które zostaną zweryfikowane przez konto bankowe.

Zobacz ofertę

Weryfikacja w Cashmey

Cashmey współpracuje z wieloma pożyczkodawcami, dlatego nie stosuje jednej metody weryfikacji tożsamości. Podczas rejestracji na portalu wymagane jest podanie podstawowych danych osobowych oraz dochodowych, ale nie weryfikacja tożsamości. Tej dokonują już poszczególni pożyczkodawcy.

Zazwyczaj pożyczkodawcy stosują jedną z dwóch metod weryfikacji: przez przelew groszowy lub bezpośrednio z konta. W pierwszym z tych przypadków należy przesłać na wskazane konto drobną sumę pieniędzy – jeden grosz lub złotówkę. Tożsamość nadawcy przelewu jest widoczna dla odbiorcy i w taki sposób potwierdza się, że pożyczka wpłynie na konto osoby, której dane podano we wniosku. W drugim przypadku tożsamość potwierdza się przez podanie danych do logowania w specjalnej aplikacji, która potwierdza prawidłowość danych. Drugi z wymienionych sposobów jest znacznie szybszy i działa również w nocy oraz w weekendy.

Cashmey – podsumowanie