Cashmey to agregator pożyczkowy umożliwiający szybkie wnioskowanie o pożyczkę ratalną przez Internet. Składając wniosek o pożyczkę za pośrednictwem serwisu internetowego możesz uzyskać nawet 10 000 zł! Sprawdź jak łatwo uzyskać pożyczkę na raty i skorzystaj już teraz!

Informacje o kosztach pożyczki w Cashmey

Wysokość kosztów pożyczki ratalnej, którą można uzyskać za pośrednictwem Cashmey, w głównej mierze zależy od dwóch czynników: kwoty pożyczki oraz okresu trwania umowy. Pożyczki są objęte oprocentowaniem zmiennym, aktualnie wynoszącym 7,2%.

Korzystając z kalkulatora pożyczki Cashmey możesz sprawdzić przybliżoną wysokość kosztów. Ostateczna oferta pożyczki, w tym wysokość miesięcznej raty oraz całkowitych kosztów pożyczki, uzależniona jest od indywidualnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Co więcej, koszty mogą być różne ze względu na pożyczkodawcę, który zgodzi się udzielić gotówki na raty.

Cashmey - weź pożyczkę

Pożyczka na raty w Cashmey – kwoty i czas spłaty

Cashmey to internetowy pośrednik pożyczkowy, który umożliwia podjęcie pożyczki na raty online w 15 minut! Możesz się tu ubiegać o pożyczkę na kwotę od 2000 do 10 000 zł. Okres spłaty pożyczki ratalnej może wynosić od 6 do 60 miesięcy.

Wniosek złożony za pośrednictwem serwisu Cashmey zostanie rozpatrzony przez wiele różnych podmiotów: pozabankowe firmy pożyczkowe oraz banki. Skorzystanie z usług cashmey.pl maksymalizuje szanse na uzsykanie pozytywnej decyzji pożyczkowej.

Ofertę Cashmey wyróżnia:

 • Jeden wniosek zostanie rozpatrzony przez wiele różnych podmiotów.
 • Maksymalizacja szans na otrzymanie pozytywnej decyzji o przyznaniu gotówki.
 • Gotówka na koncie nawet w 15 minut od złożenia wniosku.
 • Klient otrzymuje kilka propozycji pożyczki online z możliwością wyboru najlepszej oferty.
 • Złożenie wniosku wymaga zaakceptowania wielu zgód na przetwarzanie danych osobowych.

Aktualne promocje i kody rabatowe

Cashmey jako agregator pożyczkowy nie ma wpływu na ofertę promocyjną firm, z którymi współpracuje. Dostęp do promocji zależy od pożyczkodawców, którzy zgodzą się udzielić nam pożyczki na raty. Decydując się na konkretną propozycję warto zapytać o dostęp do promocji i kodów rabatowych jeszcze przed podpisaniem umowy.

Weź pożyczkę!

Warunki otrzymania pożyczki ratalnej w Cashmey

Uzyskanie pożyczki ratalnej w Cashmey jest naprawdę proste. Pośrednik pożyczkowy stawia na minimum formalności i umożliwia złożenie wniosku osobom, które spełniają podstawowe warunki. Są to:

 • wiek minimum 20 lat,
 • aktualny dowód osobisty,
 • obywatelstwo polskie,
 • stały i regularny dochód,
 • aktywny numer telefonu i adres e-mail,
 • własny rachunek bankowy.

Osoba, która spełnia powyższe wymagania może złożyć wniosek pożyczkowy. Wystarczy wypełnić rozbudowany formularz, w którym podamy dane osobowe, kontaktowe oraz opisujące sytuację finansową i mieszkaniową. Co więcej, wnioskodawca musi zaakceptować wiele różnych zgód na weryfikację w bazach dłużników i przetwarzanie danych osobowych.

Dokumenty niezbędne do wzięcia pożyczka na raty online

Do złożenia wniosku pożyczkowego w firmie Cashmey potrzebny jest tylko jeden dokument: dowód osobisty. Wystarczy, że w odpowiednich rubrykach podasz numer i serię dokumentu tożsamości oraz numer PESEL. Nie musisz wysyłać skanu czy zdjęcia dowodu, gdyż zgodność i prawdziwość wszystkich informacji zostanie sprawdzona przez pożyczkodawcę.

Cashmey – weryfikacja w bazach dłużników

Składając wniosek o pożyczkę na raty online w Cashmey i akceptując wszystkie zgody należy liczyć się z możliwością weryfikacji w różnych bazach dłużników. Wnioskodawca może zostać zweryfikowany w:

 • Biurze Informacji Kredytowej (BIK),
 • Biurach Informacji Gospodarczej – KRD, KBIG, ERIF, BIG InfoMonitor,
 • CRIF,
 • bazy danych Kaczmarski Group,
 • EUCB.

Czy Cashmey udziela pożyczek na raty bez sprawdzania BIK?

Cashmey współpracuje z wieloma firmami pożyczkowymi. Nie każda z nich weryfikuje rejestr BIK. Oznacza to, że możesz otrzymać pożyczkę na raty, nawet jeśli posiadasz słabą historię kredytową. Jeżeli ocena Twojej sytuacji finansowej wskazuje na możliwość spłaty pożyczki ratalnej online, otrzymasz ją bez żadnego problemu.

Czy Cashmey udziela pożyczek dla zadłużonych?

Uzyskanie pożyczki ratalnej przez osobę zadłużoną jest możliwe. Jak zaznacza Cashmey, każdy klient jest poddawany indywidualnej ocenie. Jeżeli ekspert pożyczkowy stwierdzi, że zadłużenie nie stanowi zagrożenia spłaty rat pożyczki online to można ją otrzymać.

Jakie formy zatrudnienia akceptuje Cashmey?

Cashmey akceptuje wiele różnych from zatrudnienie i udziela pożyczek na raty bez zaświadczeń. Status zatrudnienia i stosunek pracy nie mają jednak szczególnego znaczenia. Najważniejsze aby wykazać stały i regularny dochód, który jest możliwy do zweryfikowania.

Sprawdź ofertę

Jak wziąć pożyczkę online na raty w Cashmey – krok po kroku

Firma Cashmey umożliwia wnioskowanie o pożyczki ratalne przez Internet. Wniosek można złożyć korzystając z serwisu internetowego. Procedura ubiegania się o pożyczkę online przebiega następująco:

 • Za pomocą kalkulatora pożyczki wybierz kwotę i okres spłaty, a następnie kliknij “Wnioskuj o”.
 • Wypełnij formularz przechodząc przez kolejne kroki: dane podstawowe, dane dodatkowe, dochód i zatrudnienie, finanse oraz zamieszkanie.
 • Zaakceptuj wymagane zgody i wyślij wniosek.
 • Zweryfikuj tożsamość online lub umów się z kurierem.
 • Poczekaj na przelew środków na konto lub odbierz wypłatę za pomocą czeku GIRO.

Weryfikacja tożsamości klienta Cashmey

Pośrednik pożyczkowy Cashmey nie przeprowadza weryfikacji danych podanych we wniosku. Tym zajmują się pożyczkodawcy, którzy zgodzą się udzielić nam pożyczki na raty. Co więcej to od pożyczkodawcy zależy jak będzie wyglądał proces sprawdzenia zgodności danych. Weryfikacji tożsamości można dokonać na kilka sposobów:

 • przelew weryfikacyjny na kwotę 1 gr lub 1 zł,
 • przy pomocy Kontomatik,
 • na podstawie dodatkowych dokumentów – wymagane przez nielicznych pożyczkodawców.

Spłata pożyczki na raty w Cashmey

Cashmey jako pośrednik pożyczkowy zajmuje się wyłącznie znalezieniem i przedstawieniem oferty pożyczki ratalnej. Spłata pożyczki przebiega na zasadach ustalonych w umowie pożyczkowej, podpisanej z wybraną firmą.

W większości przypadków spłata pożyczki polega na zleceniu przelewu na kwotę i w terminie, określonych w harmonogramie spłaty. Informacje potrzebne do zrealizowania przelewu: numer konta czy tytuł przelewu, znajdziesz po zalogowaniu do profilu klienta, w serwisie internetowym Twojego pożyczkodawcy.

Czy możliwa jest spłata pożyczki ratalnej przed terminem?

Tak, Cashmey zezwala na wcześniejszą spłatę pożyczki ratalnej bez dodatkowych opłat. Jeśli chcesz ustalić kwotę do wcześniejszej spłaty skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta. Można to zrobić za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej Cashmey lub kontaktując się bezpośrednio z pożyczkodawcą.

Wydłużenie terminu spłaty

Możliwość wydłużenia/zmiany terminu spłaty pożyczki ratalnej uzyskanej za pośrednictwem Cashmey, zależy od warunków przedstawionych przez pożyczkodawcę. W przypadku, gdy spodziewasz się komplikacji z terminową spłatą, skontaktuj się z Cashmey lub ze swoim pożyczkodawcą. Pracownik działu obsługi klienta przedstawi Ci możliwości wydłużenia terminu spłaty i przedstawi rozwiązania problemu.

Brak spłaty – co jeśli pożyczka nie zostanie spłacona na czas

Brak spłaty całości pożyczki lub pojedynczych rat pożyczki ratalnej w Cashmey, wiąże się z konsekwencjami. W pierwszej kolejności, pożyczkodawca naliczy odsetki karne za opóźnienie w spłacie. Następnym krokiem jest dostarczenie informacji o opóźnieniu w spłacie do baz danych BIK i BIG. W skrajnych przypadkach, pożyczkodawca przekazuje sprawę firmie windykacyjnej, a w ostateczności dług zostanie poddany egzekucji sądowej.

Jak przebiega windykacja należności?

Cashmey nie zajmuje się windykacją należności z długu powstałego z pożyczki ratalnej. To jakie metody przyjmie wierzyciel zależy od ustaleń w umowie pożyczkowej. Działania windykacyjne mogą być realizowane przez dział windykacji lub przez zewnętrzny podmiot.

Pierwszym etapem windykacji jest wezwanie dłużnika do zapłaty za pośrednictwem monitów. Te zostaną dostarczone dostępnymi kanałami komunikacji. W ostateczności sprawa zostanie skierowana do sądu. Należy liczyć się z faktem, że kosztami postępowania windykacyjnego zostanie obarczony dłużnik.

Kolejna pożyczka w Cashmey

Cashmey umożliwia posiadanie jednej, aktywnej pożyczki ratalnej. Możliwość wnioskowania o kolejną pożyczkę na raty online jest dostępna od razu po zaksięgowaniu wpłaty ostatniej raty. Co ważne, pożyczkobiorca zostanie poddany ponownej weryfikacji zdolności kredytowej.

W przypadku, gdy spłacaliśmy swoje zadłużenie w terminie, a sytuacja finansowa nie uległa pogorszeniu możemy liczyć na pozytywną decyzję o przyznaniu pożyczki.

Logowanie do panelu użytkownika

Cashmey nie udziela dostępu do profilu klienta w swoim serwisie. Możesz jednak zalogować się do profilu klienta na stronie internetowej pożyczkodawcy, który udzielił Ci pożyczki na raty. Dane do logowania: login oraz hasło, zostaną wysłane na adres mailowy podany przy rejestracji.

Problemy z logowaniem

Wszelkie problemy z logowaniem do panelu klienta należy zgłaszać do działu obsługi klienta swojego pożyczkodawcy. Jeżeli nie możesz nawiązać kontaktu z firmą pożyczkową, która udzieliła Ci gotówki skontaktuj się z działem obsługi klienta Cashmey. Możesz to zrobić za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie cashmey.pl, w zakładce “Kontakt”.

Zmiana danych w Profilu Klienta

W przypadku, gdy we wniosku o pożyczkę w Cashmey podaliśmy błędne dane, wystarczy wypełnić wniosek ponownie. Informacje o zmianie danych osobowych lub kontaktowych należy zgłaszać pożyczkodawcy, który udzielił nam pożyczki ratalnej.

Cashmey – Najczęściej zadawane pytania

Czy w Cashmey można mieć kilka pożyczek jednocześnie?

Nie, Cashmey umożliwia posiadanie jednej aktywnej pożyczki na raty. Wniosek o kolejną możesz złożyć po spłacie poprzedniej pożyczki online.

Jakie są powody odrzucenia wniosku przez Cashmey?

Głównym powodem odrzucenia wniosku o pożyczkę ratalną w Cashmey jest niespełnienie jednego z podstawowych warunków pośrednika. Mogą to być:

 • zbyt niski dochód,
 • negatywna historia kredytowa,
 • wysokie zadłużenie,
 • wiek poniżej 20 lat,
 • niepoprawnie wypełniony wniosek pożyczkowy.

Czy w Cashmey dostanę pożyczkę w weekend/święto?

Wniosek o pożyczkę na raty w Cashmey możesz składać o każdej porze, przez 365 dni w roku. Kwestia rozpatrzenia wniosku i wypłaty środków zależy od pożyczkodawców, którzy zgodzą się udzielić Ci pożyczki.

Czy i kiedy niespłacona pożyczka online na raty w Cashmey trafi do sądu?

Niespłacona pożyczka ratalna otrzymana za pośrednictwem Cashmey trafi do sądu, gdy będziesz długo zalegał ze spłatą zadłużenia. Nie warto unikać kontaktu z działem windykacji, gdyż to spowoduje to znaczne konsekwencje i w ostateczności doprowadzi do egzekucji komorniczej.

Jakie źródła dochodu akceptuje Cashmey?

Cashmey akceptuje wiele różnych źródeł dochodu. Forma zatrudnienia ma jednak znaczenie drugorzędne.

Czy Cashmey wymaga zaświadczenia od pracodawcy?

Nie, Cashmey pośredniczy w udzielaniu pożyczek bez zaświadczeń. Pożyczkodawcy oczekują jedynie oświadczenia o dochodzie. Ten zostanie zweryfikowany w trakcie analizy zdolności kredytowej.

Jaki długo czeka się na pożyczkę online w Cashmey?

Pożyczkę ratalną online w Cashmey można uzyskać nawet w 15 minut. Ostateczny czas oczekiwania jest zależny od wielu różnych czynników np. metody weryfikacji, sposobu wypłaty czy terminu złożenia wniosku.

Czy w Cashmey trzeba podawać cel przeznaczenia pożyczki?

Złożenie wniosku o pożyczkę ratalną w Cashmey wymaga podania celu pożyczki. Jednakże, pożyczkodawcy współpracujący z tym pośrednikiem udzielają pożyczek na dowolny cel.

Co uzyskam dokonując wcześniejszej spłaty pożyczki ratalnej w Cashmey?

Spłacając całą pożyczkę lub pojedyncze raty przed wyznaczonym terminem możesz uzyskać zwrot części kosztów za niewykorzystany okres kredytowania. Jeśli planujesz spłatę przed terminem, skontaktuj się z działem obsługi klienta Cashmey w celu poznania kwoty po odliczeniu prowizji.

Czy mogę wziąć pożyczkę w Cashmey, jeśli mam zobowiązanie w innej firmie pożyczkowej?

Tak, możesz uzyskać pożyczkę w Cashmey nawet w przypadku posiadania kredytu bankowego lub kilku pożyczek pozabankowych. Dostęp do nowej pożyczki ratalnej jest zależny od wykazywanej zdolności kredytowej.

Jak podpisać umowę pożyczki na raty w Cashmey?

Umowę pożyczki ratalnej, udzielonej za pośrednictwem Cashmey, możesz podpisać zdalnie lub przez kuriera. Metoda zawarcia umowy jest różna zależnie od firmy pożyczkowej.

Czy inna osoba może spłacić moją pożyczkę w Cashmey?

Tak, spłaty pożyczki ratalnej w Cashmey może dokonać dowolna osoba, z dowolnego rachunku.

Na jakich zasadach można składać reklamacje w Cashmey?

Użytkownik korzystający z usług serwisu Cashmey może zgodnie z przysługującym mu prawem składać reklamacje. Wszelkie reklamacje co do korzystania z serwisu, należy zgłaszać drogą elektroniczną na adres: info@cashmey.pl

Cashmey - weź pożyczkę

Cashmey – podsumowanie

Cashmey to internetowy pośrednik pożyczkowy, który gromadzi dane na temat pożyczkobiorcy. Na podstawie tych danych dobiera i przedstawia ofertę pożyczek ratalnych dopasowanych do oczekiwań i możliwości klienta.

Złożenie wniosku online umożliwia ubieganie się o pożyczkę na kwotę od 1000 do 10 000 zł. Okres spłaty zobowiązania może wynosić od 6 do 60 miesięcy. Cashmey nie gwarantuje otrzymania pożyczki, jednak skorzystanie z usług serwisu maksymalizuje szanse na uzyskanie pozytywnej decyzji pożyczkowej.

Cashmey - zalety

 • Jeden wniosek zostanie rozpatrzony przez wielu różnych pożyczkodawców.
 • Maksymalizacja szans na otrzymanie pozytywnej decyzji kredytowej.
 • Wysoka kwota pożyczki ratalnej - nawet do 10 000 zł.
 • Możliwość porównania kilku ofert i wybrania najlepszej pożyczki na raty.
 • Pożyczka na raty bez zaświadczeń.
 • Możliwość uzyskania pożyczki w 15 minut.
 • Dwie metody wypłaty środków - przelew na konto lub za pomocą czeku GIRO.

Cashmey - wady

 • Konieczność zaakceptowania wielu zgód na przetwarzanie danych.
 • Weryfikacja w bazach dłużników przez kilka instytucji pożyczkowych.

Informacje o Cashmey

Nazwa firmy

SilkLead Sp. z o.o.

Adres Marka Kotańskiego 8 3
10-166 Olsztyn
Telefon 611 100 420
Adres e-mail
Godziny pracy 8:00-17:00
Wniosek Wypełnij wniosek