PożyczkaOK Nasza ocena 9 /10

PożyczkaOK - opinie

4.89 z 5 Na podstawie 63 opinii
(63 opinie o PożyczkaOK)

Maksymalna kwota pożyczki: 7000 zł

PozyczkaOk to serwis stworzony z myślą o klientach indywidualnych. W swojej ofercie posiada pożyczkę ratalną na kwotę 7 000 zł. Klienci cenią PożyczkaOK za rzetelność oraz przyjazną obsługę klienta.

Porównaj

Warto wspomnieć, że pożyczka udzielana jest za pomocą SMS Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SMS Kredyt. Firma SMS Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SMS Kredyt sp.j. działa na rynku już od 2007 roku, a od 2011 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych. PożyczkaOk to całkowicie polska firma.

Pozabankowa pożyczka do 7000 zł

Pożyczka OK – nowa marka SMS Kredyt

PożyczkaOk specjalizuje się w pożyczkach ratalnych online, całości procesu wnioskowania o pożyczkę dokonamy przez internet. Aby otrzymać pieniądze musimy wypełnić wniosek internetowy, decyzję o otrzymaniu zaobowiązania otrzymamy SMSem, umowę do podpisu przyniesie nam kurier, a pieniądze zostaną przelane na nasze konto lub będą do odebrania w banku lub na poczcie.

Wypełnij wniosek o pożyczkę

PozyczkaOk – oferta

Serwis PozyczkaOk działa, aby spełniać oczekiwania wymagających klientów. W swojej ofercie posiada pożyczkę ratalną bez zastawów i poręczeń na kwotę od 1 500 zł do nawet 7 000 zł. Klient może samodzielnie wybrać okres kredytowania za pomocą suwaków znajdujących się na stronie. Czas na spłatę pożyczki może wynosić od 6 do 30 miesięcy. Warto wspomnieć, że po pożyczkę mogą sięgnąć zarówno osoby młode, jak i emeryci czy renciści, ponieważ pożyczka udzielana jest osobom w wieku 25-80 lat.

Bardzo ważne jest spełnienie warunków, jakie narzuca nam pożyczkodawca. W przeciwnym razie nasz wniosek o pożyczkę może zostać odrzucony. Pamiętajmy też o poprawnym wypełnieniu wniosku. Usprawni to proces wypłaty pieniędzy z pożyczki, tym samym zrealizowanie naszych planów.

Wymagania PozyczkaOk

Pożyczkodawca ceni sobie rzetelność i odpowiedzialność klientów. Udziela więc pożyczek wszystkim tym, którzy przestrzegają zasad rozsądnego pożyczania oraz spełniają podstawowe warunki. Jednym z nich jest odpowiedni wiek. Jeśli nie kwalifikujemy się do wnioskowania o pożyczkę, nie powinniśmy tracić na to czasu. Każda próba sięgnięcia po pożyczkę zostaje odnotowana w BIK. Ważne jest także posiadanie numeru pesel. Jeśli mamy więc dowód, co więcej, mieszkamy na terenie Polski, możemy aplikować o dodatkową gotówkę. Możemy o nią aplikować również wtedy, gdy posiadamy aktywny kredyt bankowy.

PozyczkaOk chce także, aby każda wnioskująca osoba wykazała otrzymywanie stałego dochodu. Pożyczkodawca musi wiedzieć, że udziela kredytu osobie, którą na niego stać. Pożyczka ma rozwiązać nasze problemy, a nie sprawić, że wpadniemy w spiralę zadłużenia, sięgając po pożyczkę na spłatę poprzedniej. W PozyczkaOk po kredyt możemy sięgnąć wyłącznie wtedy, gdy ocena ryzyka kredytowego wypadnie pozytywnie. Pamiętajmy więc, że PozyczkaOk sprawdza bazy: BIG InfoMonitor, KRD, ERIF, BIK.

Jak wziąć pożyczkę w PozyczkaOk?

Aby sięgnąć po pożyczkę ratalną w PozyczkaOk należy wejść na stronę internetową pożyczkodawcy i za pomocą suwaków wskazać interesującą nas kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty. Po dokonaniu tej czynności powinniśmy przejść do wypełnienia wniosku. Należy w nim podać wszelkie dane pochodzące z naszego dowodu osobistego. Na późniejszym etapie wnioskowania informacje te zostaną sprawdzone. Tuż po wypełnieniu wniosku należy go przesłać do pożyczkodawcy. Ten, gdy tylko podejmie decyzję dotyczącą wypłacenia nam pieniędzy, poinformuje nas za pomocą wiadomości SMS, co postanowił.

Jeśli okaże się, że kredyt został nam przyznany, na podany we wniosku adres kurier dostarczy nam do podpisania umowę pożyczki. Przy okazji może poprosić nas o pokazanie dowodu osobistego w celu weryfikacji naszych danych. Gdy tylko pracownik firmy kurierskiej dostarczy pożyczkodawcy podpisaną przez nas umowę, możemy odebrać nasze pieniądze. Zrobimy to udając się na do banku, na pocztę z czekiem GIRO lub wypłacając je z bankomatu.

Spłata pożyczki w PozyczkaOk

Jeśli wzięliśmy kredyt w PozyczkaOk, otrzymaliśmy także harmonogram spłaty naszego zadłużenia. To według niego powinniśmy uiszczać płatności. Miejmy na uwadze to, że wcześniejsza spłata pożyczki pozbawia nas obowiązku poniesienia dodatkowych kosztów. Pamiętajmy też o tym, że nie możemy wydłużyć terminu spłaty naszej pożyczki. Raty ustalamy samodzielnie, dlatego pożyczkodawca nie daje przyzwolenia na dokonywanie kolejnych zmian w trakcie trwania zadłużenia. Jeśli jednak mamy problem ze spłatą pożyczki, powinniśmy niezwłocznie zgłosić to naszemu pożyczkodawcy.

Spłaty pożyczki dokonujemy za pomocą przelewu na wskazany przez pożyczkodawcę rachunek bankowy. Kredyt możemy też spłacić dokonując płatności w dowolnym banku, na Poczcie lub w Agencji Opłat. Warto pamiętać, iż płatności na Poczcie lub w Agencji Opłat powinniśmy dokonać co najmniej na trzy dni przed terminem spłaty, pozwoli to na uniknięcie opóźnień. Gdy potrzebujemy sięgnąć po kolejną kwotę pożyczki, możemy to zrobić natychmiast po regulacji poprzedniej.

Negatywna decyzja kredytowa – dlaczego?

Sięgając po pożyczkę musimy mieć na uwadze także to, że może nam zostać ona nieprzyznana. Jakie mogą być tego powody? Przede wszystkim figurowania w rejestrze dłużników prowadzonym przez Biuro Informacji Gospodarczej (InfoMonitor, ERIF lub KRD). Pożyczkodawca nie przyzna nam kredytu jeśli będzie widział, że wcześniej nie radziliśmy sobie z płatnościami.

Jeśli dostrzeże on zbyt duże ryzyko związane z przyznaniem nam kredytu, także nie możemy liczyć na gotówkę. Pamiętajmy, że wszelkie informacje, jakie podajemy podczas wnioskowania o pożyczkę, służą sprawdzeniu naszej osoby. Ostatnim powodem, który może pozbawić nas otrzymania pieniędzy jest brak kontaktu w celu dokończenia procedury weryfikacyjnej.

Koszt pożyczki dla kwoty 3000 zł na 24 miesiące to 2871,15 zł, daje to RRSO na poziomie 106,84%.

PożyczkaOK – Podsumowanie

Zalety

 • Strona prosta w obsłudze
 • Wysoka kwota pożyczki
 • Szybka decyzja kredytowa
 • Wysoka górna granica wieku pożyczkobiorcy
 • Obniżone koszty pożyczki przy wcześniejszej spłacie
 • Pożyczka bez zastawów i poręczeń

Wady

 • Pożyczkodawca sprawdza BIK i BIG
 • Wysoka dolna granica wieku pożyczkobiorcy
 • Obsługa klienta od pon. do pt. 8:00-18:00.
 • Brak możliwości przedłużenia terminu spłaty

SMS Kredyt sp. z o.o

Św. Mikołaja 8-11
Wrocław, Donlośląskie 50-125
Polska
Telefon: 71 719 33 03
Email: smskredyt@smskredyt.pl

Wejdź na pozyczkaok.pl

Pozabankowa pożyczka do 7000 zł

Maksymalna kwota pierwszej pożyczki

3000 zł

Maksymalna kwota kolejnej pożyczki

3000 zł

Okres spłaty

od 1 do 24 miesięcy

Godziny pracy w dni powszednie

od 8:00 do 18:00

Godziny pracy w weekendy

nie pracuje

Banki, w któych firma posiada rachunek

Możliwość wydłużenia spłaty

Nie

Bazy, z których korzysta firma

BIG InfoMonitor, KRD, BIK S.A.

Wiek pożyczkobiorcy

od 25 do 80 lat

Łączny koszt

106 %

Opinie klientów o PożyczkaOK

Rated 4.89 out of 5 stars
63 opinie

Dodaj opinię o PożyczkaOK

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 5 / 5.00

  Jak dla mnie lepszej oferty pożyczkowej na rynku nie ma.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 2. 5 / 5.00

  Stronka super, wszystko działa szybko i sprawnie, bardzo intuicyjnie, kwestionariusz krótki, wszytsko odbywa sie bardzo szybko, kwoty równiez są wysokie i za rozsądne pieniądze- OBY JAK NAJWIECEJ TAKICH OFERT!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 3. 5 / 5.00

  Spoko, nawet bardzo spoko oferta. Cennik daje rade, o pożyczke latwo i generalnie szybko i milo. Dla mnie git.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 4. 5 / 5.00

  Oferta numer jeden na rynku pożyczek na raty. Najlepsi.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 5. 5 / 5.00

  Moim zdaniem lepszej okazji nie ma. Cennik super. Miła obsługa!!!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 6. 5 / 5.00

  rewelacja. Lepszej oferty nie ma, przynajmniej cenowo.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 7. 5 / 5.00

  Właściciel mieszkania wypowiedział nam umowe i trzeba było szybko szukać nowego lokum. Znaleźliśmy. Nawet lepsze. Co z tego jak przeprowadzka zawsze generuje koszta! Spore koszta... Dodatkowo trzeba było zapłacić kaucje... pożyczkaOk nam pomogła. Gdyby nie pożyczka u nich nie wiem jakbyśmy to ogarneli.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 8. 5 / 5.00

  Cennik jest SUPER i wszystkim polecam.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 9. 5 / 5.00

  Na Raty lepszej oferty nie znajdziecie.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 10. 5 / 5.00

  Niemal wszyscy klienci zadowoleni, a wyjątek potwierdza regułe- wiec jest to jedna z najlepszych ofert na raty.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 11. 5 / 5.00

  Na Raty lepszej oferty nie ma. Polecam bardzo.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 12. 5 / 5.00

  Rewelacja

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 13. 5 / 5.00

  OFERTA REWELACJA.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 14. 5 / 5.00

  REWELACJA!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 15. 5 / 5.00

  Firma, której można zaufać.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 16. 5 / 5.00

  Wszystko ok to za mało powiedziane. Obsługa profesjonalna- doradzili mi co i jak mam robić jak zbliżał się termin spłaty, a ja miałem poślizg i nie miałem kasy. Super! Zdecydowanie polecam takie firmy, oni rozumieją, że istnieja dzieki klientom i dlatego o nich dbają.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 17. 5 / 5.00

  Oferta rewelacyjna. Jak zalałem chatę sąsiadowi i musiałem wyskoczy z kasy to mi pomogli- nie wiem co bym bez nich zrobił- sprzedał fure? albo nerke?:D

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 18. 5 / 5.00

  Super! Warto im zaufać.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 19. 5 / 5.00

  Szybko, tanio i bez miliona zaświadczeń. Super.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 20. 5 / 5.00

  Świetny cennik i super podejscie do klienta, nawet w razie problemów można sie dogadać.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Zapisz się do naszego newslettera

Darmowe chwilówki

 • Lendon LendOn
  3.88 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Extra portfel Extraportfel
  4.16 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 6000 zł
 • Net Credit Net Credit
  4.43 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Ale gotówka Ale Gotówka
  4.40 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Kuki.pl Kuki.pl
  3.75 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 10000 zł
 • MiLoan - opinie MiLoan
  3.57 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Visset Visset
  3.39 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • zylion logo Zylion
  4.26 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3500 zł
 • Halo Pożyczka opinie Halo Pożyczka
  3.67 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Polożyczka Logo POLOżyczka
  3.87 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 8000 zł
 • Finbo - pierwsza promocyjna pożyczka do 3000 zł na 30 dni Finbo
  4.50 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 10000 zł
 • Tani Kredyt Tani Kredyt
  4.12 / 5.00
  Pierwsze 3100 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • VIA SMS Via SMS
  4.00 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Sloan logo Sloan
  4.38 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Modna pożyczka Modna Pożyczka
  4.67 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 2001 zł
 • Szybka Gotówka - Chwilówka Szybka Gotówka
  3.91 / 5.00
  Pierwsze 6000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Pożyczka Plus Pożyczka Plus
  3.97 / 5.00
  Koszt pierwszej pożyczki - 0 zł
  2000 zł na 30 dni Maks. kwota: 8000 zł
 • Filarum Filarum
  4.26 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • SMART Pożyczka Smart Pożyczka
  4.12 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Kredyt OK KredytOK
  3.20 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 40 dni gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł
 • Łatwy Kredyt Łatwy Kredyt
  3.93 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • Super Grosz Supergrosz Express Pierwsze 3000 zł gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł
 • Credilo - opinie Credilo
  2.58 / 5.00
  1200 na 30 dni gratis!
  1200 zł Maks. kwota: 3500 zł
 • Chwilówkomat - opinie Chwilówkomat
  3.38 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Soho Credit Soho Credit
  3.55 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł