Warto wspomnieć, że pożyczka udzielana jest za pomocą SMS Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SMS Kredyt. Firma SMS Invest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SMS Kredyt sp.j.działa na rynku już od 2007 roku, a od 2011 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych. PożyczkaOk to całkowicie polska firma.

Pożyczka OK – nowa marka SMS Kredyt

PożyczkaOk specjalizuje się w pożyczkach ratalnych online, całości procesu wnioskowania o pożyczkę dokonamy przez internet. Aby otrzymać pieniądze musimy wypełnić wniosek internetowy, decyzję o otrzymaniu zaobowiązania otrzymamy SMSem, umowę do podpisu przyniesie nam kurier, a pieniądze zostaną przelane na nasze konto lub będą do odebrania w banku lub na poczcie.

PożyczkaOK - skorzystaj z oferty!

Wypełnij wniosek o pożyczkę

PozyczkaOk – oferta

Serwis PozyczkaOk działa, aby spełniać oczekiwania wymagających klientów. W swojej ofercie posiada pożyczkę ratalną bez zastawów i poręczeń na kwotę od 1 500 zł do nawet 7 000 zł. Klient może samodzielnie wybrać okres kredytowania za pomocą suwaków znajdujących się na stronie. Czas na spłatę pożyczki może wynosić od 6 do 30 miesięcy. Warto wspomnieć, że po pożyczkę mogą sięgnąć zarówno osoby młode, jak i emeryci czy renciści, ponieważ pożyczka udzielana jest osobom w wieku 25-80 lat.

Bardzo ważne jest spełnienie warunków, jakie narzuca nam pożyczkodawca. W przeciwnym razie nasz wniosek o pożyczkę może zostać odrzucony. Pamiętajmy też o poprawnym wypełnieniu wniosku. Usprawni to proces wypłaty pieniędzy z pożyczki, tym samym zrealizowanie naszych planów.

Wymagania PozyczkaOk

Pożyczkodawca ceni sobie rzetelność i odpowiedzialność klientów. Udziela więc pożyczek wszystkim tym, którzy przestrzegają zasad rozsądnego pożyczania oraz spełniają podstawowe warunki. Jednym z nich jest odpowiedni wiek. Jeśli nie kwalifikujemy się do wnioskowania o pożyczkę, nie powinniśmy tracić na to czasu. Każda próba sięgnięcia po pożyczkę zostaje odnotowana w BIK. Ważne jest także posiadanie numeru pesel. Jeśli mamy więc dowód, co więcej, mieszkamy na terenie Polski, możemy aplikować o dodatkową gotówkę. Możemy o nią aplikować również wtedy, gdy posiadamy aktywny kredyt bankowy.

PozyczkaOk chce także, aby każda wnioskująca osoba wykazała otrzymywanie stałego dochodu. Pożyczkodawca musi wiedzieć, że udziela kredytu osobie, którą na niego stać. Pożyczka ma rozwiązać nasze problemy, a nie sprawić, że wpadniemy w spiralę zadłużenia, sięgając po pożyczkę na spłatę poprzedniej. W PozyczkaOk po kredyt możemy sięgnąć wyłącznie wtedy, gdy ocena ryzyka kredytowego wypadnie pozytywnie. Pamiętajmy więc, że PozyczkaOk sprawdza bazy: BIG InfoMonitor, KRD, ERIF, BIK.

Jak wziąć pożyczkę w PozyczkaOk?

Aby sięgnąć po pożyczkę ratalną w PozyczkaOk należy wejść na stronę internetową pożyczkodawcy i za pomocą suwaków wskazać interesującą nas kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty. Po dokonaniu tej czynności powinniśmy przejść do wypełnienia wniosku. Należy w nim podać wszelkie dane pochodzące z naszego dowodu osobistego. Na późniejszym etapie wnioskowania informacje te zostaną sprawdzone. Tuż po wypełnieniu wniosku należy go przesłać do pożyczkodawcy. Ten, gdy tylko podejmie decyzję dotyczącą wypłacenia nam pieniędzy, poinformuje nas za pomocą wiadomości SMS, co postanowił.

Jeśli okaże się, że kredyt został nam przyznany, na podany we wniosku adres kurier dostarczy nam do podpisania umowę pożyczki. Przy okazji może poprosić nas o pokazanie dowodu osobistego w celu weryfikacji naszych danych. Gdy tylko pracownik firmy kurierskiej dostarczy pożyczkodawcy podpisaną przez nas umowę, możemy odebrać nasze pieniądze. Zrobimy to udając się na do banku, na pocztę z czekiem GIRO lub wypłacając je z bankomatu.

Spłata pożyczki w PozyczkaOk

Jeśli wzięliśmy kredyt w PozyczkaOk, otrzymaliśmy także harmonogram spłaty naszego zadłużenia. To według niego powinniśmy uiszczać płatności. Miejmy na uwadze to, że wcześniejsza spłata pożyczki pozbawia nas obowiązku poniesienia dodatkowych kosztów. Pamiętajmy też o tym, że nie możemy wydłużyć terminu spłaty naszej pożyczki. Raty ustalamy samodzielnie, dlatego pożyczkodawca nie daje przyzwolenia na dokonywanie kolejnych zmian w trakcie trwania zadłużenia. Jeśli jednak mamy problem ze spłatą pożyczki, powinniśmy niezwłocznie zgłosić to naszemu pożyczkodawcy.

Spłaty pożyczki dokonujemy za pomocą przelewu na wskazany przez pożyczkodawcę rachunek bankowy. Kredyt możemy też spłacić dokonując płatności w dowolnym banku, na Poczcie lub w Agencji Opłat. Warto pamiętać, iż płatności na Poczcie lub w Agencji Opłat powinniśmy dokonać co najmniej na trzy dni przed terminem spłaty, pozwoli to na uniknięcie opóźnień. Gdy potrzebujemy sięgnąć po kolejną kwotę pożyczki, możemy to zrobić natychmiast po regulacji poprzedniej.

Negatywna decyzja kredytowa – dlaczego?

Sięgając po pożyczkę musimy mieć na uwadze także to, że może nam zostać ona nieprzyznana. Jakie mogą być tego powody? Przede wszystkim figurowania w rejestrze dłużników prowadzonym przez Biuro Informacji Gospodarczej (InfoMonitor, ERIF lub KRD). Pożyczkodawca nie przyzna nam kredytu jeśli będzie widział, że wcześniej nie radziliśmy sobie z płatnościami.

Jeśli dostrzeże on zbyt duże ryzyko związane z przyznaniem nam kredytu, także nie możemy liczyć na gotówkę. Pamiętajmy, że wszelkie informacje, jakie podajemy podczas wnioskowania o pożyczkę, służą sprawdzeniu naszej osoby. Ostatnim powodem, który może pozbawić nas otrzymania pieniędzy jest brak kontaktu w celu dokończenia procedury weryfikacyjnej.

PożyczkaOK - skorzystaj z oferty!

PożyczkaOK – Podsumowanie