Pożyczka OK to pośrednik pożyczkowy, który posiada bardzo ciekawą ofertę pożyczki na raty. Sprawdź warunki Pożyczka OK, w której możesz uzyskać nawet do 20 000 złotych na okres 60 miesięcy. Proste zasady udzielania pożyczek czynią z Pożyczka OK wyjątkowo atrakcyjną ofertę pośród licznej konkurencji. Dowiedz się więcej na temat Pożyczka OK.

Pożyczka na raty w Pożyczka OK – kwoty i czas spłaty

Od 2000 do 20 000 złotych, na okres od 6 do 60 miesięcy. Tak w skrócie wygląda oferta Pożyczka OK. Pożyczka OK przyjmuje wnioski od klientów i wyszukuje ofert pożyczkowych, które najlepiej wpiszą się w oczekiwania przyszłych pożyczkobiorców. Proste zasady, krótki wniosek i szybkość, to cechy Pożyczka OK, które pozwoliły zyskać grono zadowolonych klientów. Pożyczka udzielana przez Pożyczka OK dostępna jest od 25 roku życia.

 • Kwota pożyczki to od 2000 do 20 000 złotych
 • Okres spłaty to od 6 do 60 miesięcy
 • Krótki wniosek
 • Pożyczka dostępna dla klientów, którzy ukończyli 25 lat

Aktualne promocje i kody rabatowe

Pożyczka OK nie posiada aktualnie żadnych promocji, ani nie udostępnia kodów rabatowych.

Weź pożyczkę!

Warunki otrzymania pożyczki ratalnej w Pożyczka OK

Aby uzyskać pożyczkę za pośrednictwem Pożyczka OK trzeba być obywatelem Polski z adresem zameldowania na terenie kraju. Klienci Pożyczka OK musze mieć więcej jak 25 lat, ale nie mogą być starsi niż 80. Do tego Pożyczka OK wymaga posiadania stałego, udokumentowanego źródła dochodu. Niezbędny będzie także ważny dowód osobisty, numer telefonu oraz rachunek bankowy.

 • Polskie obywatelstwo i adres zameldowania na terenie kraju
 • Wiek pożyczkobiorcy to od 25 do 80 lat
 • Ważny dowód osobisty
 • Numer telefonu i rachunek bankowy

Dokumenty niezbędne do wzięcia pożyczka na raty online

Jedyny dokument niezbędny do uzyskania pożyczki w Pożyczka OK to ważny dowód osobisty.

Pożyczka OK – weryfikacja w bazach dłużników

Pożyczka OK dokonuje weryfikacji klienta w następujących bazach dłużników:

 • BIK S.A.
 • BIG InfoMonitor
 • BIG KRD
 • BIG ERIF

Czy Pożyczka OK udziela pożyczek na raty bez sprawdzania BIK?

Niestety nie, Pożyczka OK, każdorazowo sprawdza wnioskujących w bazach dłużników.

Czy Pożyczka OK udziela pożyczek dla zadłużonych?

Pożyczka OK rozpatruje wszystkie wnioski. Każdy wniosek weryfikowany jest w bazach dłużników. Jeśli istnieją niespłacone długi, to szansa na uzyskanie pozytywnej decyzji jest znikoma.

Jakie formy zatrudnienia akceptuje Pożyczka OK?

Pożyczka OK akceptuje dochód z tytułu umowy o pracę, renty oraz emerytury.

Sprawdź ofertę

Jak wziąć pożyczkę online na raty w Pożyczka OK – krok po kroku

 1. Wybierz kwotę i okres spłaty pożyczki na raty
 2. Wypełnij formularz rejestracyjny
 3. Zaczekaj na SMS z decyzją o przyznaniu pożyczki
 4. Podpisz umowę pożyczki ratalnej, która dostarczy Ci kurier i korzystaj z gotówki na co chcesz

Pierwszym krokiem do uzyskania pożyczki za pośrednictwem Pożyczka OK jest wybranie kwoty i okresu kredytowania. Suwaki interaktywne pozwalają wybrać kwotę z przedziału 2000 do 20 000 złotych na okres od 6 do 60 miesięcy. Następnie, po kliknięciu “Wnioskuj o…”, zostaniemy przekierowani do krótkiego wniosku. Korzystając z dowodu osobistego należy wniosek wypełnić, a następnie zaakceptować wymagane zgody.. Firma Pożyczka OK bardzo szybko dokonuje weryfikacji wniosku i wydaje decyzję o przyznaniu pożyczki, o czym informuje klienta za pomocą SMS.

Klient dostanie wzór umowy oraz harmonogram spłaty na email. Umowa zostanie dostarczona przed kurierem. Kurier, przedtem jak pożyczkobiorca podpisze umowę, dokonuje weryfikacji danych z dowodem osobistym klienta. Jeśli wszystko się zgadza, klient dostaje umowę, a niewiele później, kwota pożyczki zostanie przelana na konto. Ewentualnie, zamiast przelewu, można skorzystać z wypłaty na poczcie przy pomocy czeku GIRO.

Weryfikacja tożsamości klienta Pożyczka OK

Weryfikacji tożsamości w przypadku korzystania z usług Pożyczka OK, dokonywana jest przez kuriera w momencie dostarczenia umowy. Przed podpisaniem umowy, kurier sprawdza poprawność danych wprowadzonych we wniosku, z danymi z dowodu osobistego klienta. Dopiero, jeśli nie ma rozbieżności w danych, kurier wręcza umowę do podpisu.

Spłata pożyczki na raty w Pożyczka OK

Spłaty rat dokonuje się przelewem na rachunek przypisany do klienta. Informacje o terminach spłat i numerze konta, na które należy wpłat dokonać, znajdują się zarówno w harmonogramie spłat, jak i na umowie pożyczki. Pożyczkę spłacać można również przelewem z poczty, czy agencji opłat. Wtedy warto pamiętać o tym, aby przelew zrobić wcześniej i uniknąć opóźnień.

Czy możliwa jest spłata pożyczki ratalnej przed terminem?

Tak, klient ma możliwość spłacić pożyczkę przed terminem, obniżając tym samym całkowity koszt pożyczki.

Wydłużenie terminu spłaty

Pożyczka OK nie oferuje możliwości wydłużenia terminu spłaty. Jest on ustalany przed podpisaniem umowy, na etapie wnioskowania o pożyczkę. Po podpisaniu umowy, terminy spłat nie mogą już zostać wydłużone.

Brak spłaty – co jeśli pożyczka nie zostanie spłacona na czas

W przypadku, gdy klient ma świadomość, że nie uda mu się spłacić raty, powinien niezwłocznie skontaktować się z biurem obsługi klienta. Jeśli nie uda się, spłacić pożyczki w terminie, firma ma prawo nałożyć odsetki za zwłokę. W przypadku braku dalszych spłat, firma może wypowiedzieć umowę pożyczki oraz wszcząć postępowanie windykacyjne. Jeśli w procesie windykacji nadal nie uda się odzyskać należności, sprawa może trafić na drogę postępowania sądowego.

Jak przebiega windykacja należności?

W przypadku pojawienia się dużych zaległości w spłatach, firma ma prawo wypowiedzieć umowę, oraz wszcząć postępowanie windykacyjne. Windykacja podejmie wszystkie, niezbędne kroki na mocy prawa, aby odzyskać należność.

Kolejna pożyczka w Pożyczka OK

O kolejną pożyczkę można wnioskować niemalże natychmiast po spłaceniu ostatniej raty aktualnego zadłużenia. Jedyne co, to należy poczekać na zaksięgowanie ostatniej raty na koncie firmy pożyczkowej i wtedy, bez przeszkód, można składać wniosek.

Logowanie do panelu użytkownika

Pożyczka OK nie posiada konta klienta i panelu użytkownika.

Problemy z logowaniem

Pożyczka OK nie posiada konta klienta i panelu użytkownika, więc problemy z logowaniem się nie pojawią.

Zmiana danych w Profilu Klienta

Pożyczka OK nie posiada konta klienta i panelu użytkownika. Klient każdorazowo zobligowany jest do wypełnienia wniosku. W przypadku zaistnienia zmian w danych klienta po prostu należy odpowiednimi danymi uzupełnić wniosek.

Pożyczka OK – Najczęściej zadawane pytania

Czy w Pożyczka OK można mieć kilka pożyczek jednocześnie?

Nie, Pożyczka OK oferuje możliwość posiadania tylko jednej aktywnej pożyczki w danym momencie.

Jakie są powody odrzucenia wniosku przez Pożyczka OK?

Do powodów odrzucenia wniosku można zaliczyć:

 • figurowanie w rejestrze dłużników prowadzonym przez Biuro Informacji Gospodarczej (InfoMonitor, ERIF lub KRD)
 • zbyt duże ryzyko niespłacenia pożyczki w terminie stwierdzone na podstawie informacji zebranych w procesie rozpatrywania wniosku
 • brak możliwości kontaktu telefonicznego z klientem w celu dokończenia procedury weryfikacyjnej

Czy w Pożyczka OK dostanę pożyczkę w weekend/święto?

Wniosek można złożyć o dowolnej porze, każdego dnia tygodnia, jednak aby otrzymać pożyczkę, najpierw trzeba podpisać dostarczoną przez kuriera umowę, co w niedziele i święta jest niemożliwe.

Czy i kiedy niespłacona pożyczka online na raty w Pożyczka OK trafi do sądu?

W przypadku zwłoki ze spłacaniem rat, firma w pierwszej kolejności ma prawo nałożyć odsetki karne. W przypadku dalszych problemów z odzyskaniem należności, firma pożyczkowa może wypowiedzieć umowę pożyczki i wszcząć postępowanie windykacyjne. Dopiero, jeśli windykacja nie przyniesie zamierzonego skutku, sprawa może zostać skierowana na drogę postępowania sądowego.

Jakie źródła dochodu akceptuje Pożyczka OK?

Pożyczka OK akceptuje stałe źródła dochodu, jak dochód z tytułu umowy o pracę, renty lub emerytury.

Czy Pożyczka OK wymaga zaświadczenia od pracodawcy?

Nie, Pożyczka OK nie wymaga zaświadczenia od pracodawcy.

Jaki długo czeka się na pożyczkę online w Pożyczka OK?

Wnioski złożone za pośrednictwem Pożyczka OK rozpatrywane są w ciągu kilkunastu minut od złożenia. Wypłata środków jest jednak uzależniona od wizyty kuriera, który dokona weryfikacji danych osobowych i dostarczy umowę.

Czy w Pożyczka OK trzeba podawać cel przeznaczenia pożyczki?

Nie, Pożyczka OK nie wymaga podawania celu przeznaczenia pożyczki.

Co uzyskam dokonując wcześniejszej spłaty pożyczki ratalnej w Pożyczka OK?

Dokonując wcześniejszej spłaty pożyczki, całkowity koszt pożyczki zostanie odpowiednio zmniejszony.

Czy mogę wziąć pożyczkę w Pożyczka OK, jeśli mam zobowiązanie w innej firmie pożyczkowej?

Tak, jeśli klient nie ma zaległości w spłacaniu rat i odsetek oraz nie figuruje w rejestrach dłużników BiG (InfoMonitor, ERIF lub KRD) może wnioskować o pożyczkę w Pożyczka OK.

Jak podpisać umowę pożyczki na raty w Pożyczka OK?

Umowa zostanie dostarczona do rąk własnych przez kuriera. Podpisanie umowy możliwe jest po wcześniejszej weryfikacji danych osobowych, której także dokona kurier.

Czy inna osoba może spłacić moją pożyczkę w Pożyczka OK?

Tak, nie jest istotne dla Pożyczka OK z jakiego rachunku wyjdzie spłata, byle by wpłynęła na odpowiednie, przypisane do klienta konto pożyczkodawcy.

Na jakich zasadach można składać reklamacje w Pożyczka OK?

Reklamacje można składać na piśmie, do rąk własnych, oraz mailowo i telefonicznie.

Pożyczka OK – podsumowanie

Od 2000 złotych do 20 000 złotych na 6 do 60 miesięcy. Tak wygląda oferta pożyczkowa dostępna za pośrednictwem Pożyczka OK. O pożyczkę wnioskować może każdy w wieku od 25 do 80 lat z polskim obywatelstwem i adresem zameldowania na terenie kraju. Niezbędny będzie dowód osobisty, aktualny numer telefonu, adres email oraz osobisty rachunek bankowy. Pożyczka OK dokonuje weryfikacji wniosku i podejmuje decyzję w kilka minut po zatwierdzeniu wniosku. Klient weryfikowany jest pod kątem zdolności i historii kredytowej. Umowa zostanie doręczona przez kuriera, który dokona także ostatecznej weryfikacji danych osobowych.

PożyczkaOK - zalety

 • Pożyczka od 2000 do 20 000 złotych
 • Okres kredytowania od 6 do 60 miesięcy
 • Wnioski rozpatrywane są w kilka minut od złożenia
 • Możliwość wypłaty środków przelewem na konto, lub odbioru na poczcie przy użyciu czeku GIRO

PożyczkaOK - wady

 • Weryfikacja w bazach dłużników
 • Konieczność oczekiwania na kuriera z umową

Informacje o PożyczkaOK

Nazwa firmy

SMS Kredyt Sp. z o. o.

Adres Św. Mikołaja 8-11
50-125 Wrocław
Telefon 611 100 414
Adres e-mail info@pozyczkaok.pl
Godziny pracy poniedziałek-piątek 8:00-18:00
Wniosek Wypełnij wniosek