Super Grosz to nowy gracz na rynku pożyczek online w Polsce. Firma zajmuje się udzielaniem pożyczek na kwoty nawet do 15000 zł. Pierwsza pożyczka w kwocie do 10000 zł jest za darmo. Dlatego warto zastanowić się nad skorzystaniem z oferty tej instytucji pozabankowej, a wcześniej zapoznać się z jej szczegółami. Firma pożycza nam pieniądze na okres od 4 do 48 miesięcy!

Super Grosz - pożycz do 10 000 zł

Pierwsza pożyczka do 1000 zł za darmo

Osoby, które pierwszy raz korzystają z usług firmy SuperGrosz mogą aplikować o darmowe 1000 zł, zaś w przypadku ponownego korzystania z oferty, maksymalnie o 15000 zł. Ponadto nowi klienci, którzy zdecydują się zaciągnąć pożyczkę w tej firmie otrzymają dodatkowy zastrzyk pieniędzy za darmo – nie poniosą żadnych dodatkowych opłat w przypadku spłaty wciągu 30 dni. Po spłacie pierwszego zobowiązania, kolejne może wynosić aż 15000 zł – jest to jednocześnie maksymalna kwota, o którą możemy wnioskować. Pożyczkę na raty w SuperGroszu otrzymamy na okres od 4 do 48 miesięcy. To bardzo korzystny okres kredytowania, który można elastycznie dopasować do pożyczanej kwoty. Pozwala to na uwzględnienie potrzeb i możliwości finansowych różnych klientów. Co więcej, firma daje nam możliwość przedłużenia terminu spłaty zobowiązania lub przedterminowego zwrotu pieniędzy, a kwota zobowiązania zostanie obniżona o koszty, które dotyczą okresu spłaty. To dodatkowe udogodnienia, które umożliwiają klientom sprostanie warunkom zawartym w ofercie.

Weź pożyczkę

Pożyczka w SuperGroszu – dla kogo?

Podobnie jak inne firmy pożyczkowe, ta instytucja posiada wymagania wobec swoich klientów. Nie są one jednak zbyt rygorystyczne i wiele osób może liczyć na zobowiązanie finansowe u tego pożyczkodawcy. Chcąc zostać klientem firmy SuperGrosz, trzeba być obywatelem RP, mieć przynajmniej 21, a maksymalnie 80 lat oraz posiadać własne konto bankowe. Uwzględniany przedział wiekowy klienta jest bardzo korzystny – firma bierze pod uwagę zarówno bardzo młodych pożyczkobiorców, jak również tych dużo starszych. Potrzebny jest również telefon komórkowy. Na decyzję wpływa też nasza historia w bazach dłużników – nie można figurować w rejestrach Biur Informacji Gospodarczej, czyli Krajowym Rejestrze Długów (KRD), Rejestrze Dłużników ERIF i BIG InfoMonitor. W przypadku stałych klientów, o kolejną pożyczkę do 15000 zł można ubiegać się dopiero po spłacie poprzedniej.

3 metody weryfikacji w Super Groszu

Proces wnioskowania o pożyczkę SuperGrosz jest przejrzysty i prosty. Do wyboru mamy trzy opcje potwierdzenia tożsamości: za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego, za pomocą logowania do aplikacji KontoX oraz w najbliższym urzędzie pocztowym przy użyciu czeku GIRO – ta ostatnia opcja jest w trakcie wdrażania. Po wybraniu kwoty i okresu spłaty za pomocą suwaka należy wypełnić formularz i w ten sposób zarejestrować się na stronie. W celu dokonania weryfikacji tożsamości i potwierdzenia rejestracji możemy zalogować się do rachunku bankowego przy wykorzystaniu aplikacji KontoX. W przypadku korzystania z aplikacji, dochodzi do kilkusekundowego połączenia z naszym Rachunkiem Bankowym za pomocą zaszyfrowanego połączenia SSL. Pozytywna weryfikacja pozwala na niezwłoczne przekazanie pieniędzy. Podczas połączenia z Rachunkiem Bankowym nie dochodzi do zapisu żadnych danych. Aplikacja jedynie porównuje nasze dane rejestracyjne z danymi podanymi przy logowaniu do Rachunku Bankowego. Informację o wyniku weryfikacji otrzymujemy przez SMS oraz e-mail.

Wypełnij formularz

Jak wziąć pożyczkę w Super Groszu?

Formularz rejestracyjny w Super Grosz nie odbiega specjalnie od formularza rejestracyjnego konkurencji. Na wypełnienie wszystkich pól potrzebujemy ok.5 minut, weryfikacja również jest prosta, szybka i bezbolesna. Sprawdź, jak wziąć pożyczkę w Super grosz na poniższym Video.

Super Grosz − firma otwarta na swoich klientów

Jeśli zależy nam na wygodnym kontakcie z pożyczkodawcą, tym bardziej powinniśmy skorzystać z usług firmy SuperGrosz. Ten pożyczkodawca umożliwia nam skonsultowanie się ze swoimi reprezentantami w momencie, gdy potrzebujemy porady. Istnieje taka możliwość, dzięki wielokanałowej obsłudze klienta. SuperGrosz. Do jego dyspozycji są konsultanci Call Center. Ich wsparcie będzie pomocne w momencie domykania sprzedaży. To bardzo istotne udogodnienie, ponieważ nie musimy być zdani wyłącznie na siebie i własną intuicję – w kwestiach finansowych ma to niebagatelne znaczenie. Zabiegi ułatwiające komunikację i atrakcyjną ofertę dostrzegają największe portale branżowe, czyli PożyczkaPortal i Loando. W rankingach obu porównywarek SuperGrosz zajmuje pozycję lidera. Ewolucję firmy w dobrym kierunku widać na przykładzie medialnej ekspansji. SuperGrosz udziela pożyczek online, jednak jeśli chodzi o obszar reklamy, postanowił wyjść poza sferę digitalu. Jak firma poradziła sobie z reklamowym debiutem telewizyjnym? Oceńcie sami.

Poza rozwojem oferty marketingowej, SuperGrosz udoskonala również proces wnioskowania o pożyczkę, wprowadza tzw. łagodny scoring. Przy analizie będzie brane pod uwagę więcej danych, co w wielu przypadkach może wpłynąć na pozytywną decyzję w kwestii naszej aplikacji. Zatem nasze szanse na pożyczkę są większe, co niewątpliwie jest istotnym udogodnieniem dla wielu klientów o niepewnej sytuacji.

Super Grosz - pożycz do 10 000 zł

Super Grosz – podsumowanie