W poszukiwaniu rzetelnego pożyczkodawcy warto zwrócić się do firmy Łatwa Pożyczka. Udziela ona wygodnych pożyczek na raty. Firma współpracuje z uznaną na naszym rynku instytucją finansową, jaką jest Aasa Polska, będąca częścią skandynawskiej grupy finansowej Aasa Global. Skandynawska firma poza Polską działa jeszcze w Finlandii, Szwecji, Estonii, Chile i Indonezji. Kooperacja Aasa Polska z brandem Łatwa Pożyczka gwarantuje solidność pożyczkodawcy, czego dowodem jest podobny brand Ratka.

Łatwa Pożyczka - nawet 10000 zł na 24 miesiące!

Łatwa Pożyczka – pożyczki online

Pożyczki ratalne przez internet to bardzo wygodna usługa, dzięki której w łatwy sposób zorganizujemy dodatkowe środki finansowe. Pomocna będzie firma Łatwa Pożyczka, oferująca pożyczki online od 1000 do 10000 zł. Zaciągnięte zobowiązanie możemy rozłożyć na raty adekwatne do naszych finansowych możliwości. Minimalny okres kredytowania to 6 miesięcy, a najdłuższy zamyka się w 24 miesiącach. Cały proces wnioskowania o pożyczkę przeniesiony został do internetu, co wyraźnie skraca czas rozpatrywania wniosków. Oczywiście ma to również pozytywny wpływ na okres, który upływa między złożeniem podania a przelaniem pieniędzy na konto.

Wnioskuj o 10000 zł!

W poszukiwaniu korzystnej oferty innych firm pozabankowych warto posiłkować się danymi, jakie oferuje nasz ranking pożyczek na raty.

Jak wziąć pożyczkę – krok po kroku

Ubieganie się o środki w serwisie Łatwa Pożyczka jest proste i zajmuje chwilę.

  1. Na początku określcie wysokość pożyczki i okres spłaty. Wykorzystajcie do tego suwaki na stronie pożyczkodawcy.
  2. W krótkim formularzu podajcie informacje niezbędne do oceny waszej zdolności kredytowej.
  3. Poczekajcie chwilę na rozpatrzenie wniosku. O wyniku weryfikacji zostaniecie niezwłocznie powiadomieni telefonicznie lub poprzez wiadomość mailową.
  4. Umowa i harmonogram spłat zostanie dostarczony na adres elektroniczny, a także przez kuriera. Pamiętajcie, żeby uważnie zapoznać się z dokumentami.
  5. Po podpisaniu umowy oddajcie ją kurierowi.

Weź Pożyczkę

W jaki sposób otrzymamy pieniądze?

Pieniądze dostaniecie na konto. Zostaną przelane od razu po dostarczeniu przez kuriera podpisanego egzemplarza umowy. Inną metodą na uzyskanie środków jest czek GIRO, który umożliwia wypłatę pieniędzy w placówkach Poczty Polskiej. Brak konta bankowego nie musi wcale dyskwalifikować potencjalnego pożyczkobiorcy.

Łatwa Pożyczka – warunki uzyskania pożyczki

Jak firmy pożyczkowe sprawdzają swoich klientów? Łatwa Pożyczka oczekuje od potencjalnych pożyczkobiorców stałego adresu na terenie Polski. Żeby ubiegać się o pożyczki online, należy również posiadać udokumentowany stały dochód. Respektowane są zarobki z tytułu umowy o pracę oraz świadczenia emerytalne i rentowe. Klientem firmy Łatwa Pożyczka może zostać każdy, kto spełnia powyższe warunki i mieści się w przedziale wiekowym między 20 a 80 rokiem życia. Pamiętać należy również, że Łatwa Pożyczka sprawdza nas pod kątem zdolności kredytowej w rejestrach dłużników BIG. To, czy figurujecie w KRD lub innej bazie biura informacji gospodarczej możecie sprawdzić sami, zanim zrobi to pożyczkodawca.

Weź Pożyczkę

Łatwa Pożyczka - nawet 10000 zł na 24 miesiące!

Łatwa Pożyczka – podsumowanie