W 2017 roku firma Cardina uzyskała licencję Krajowej Instytucji Płatniczej i stworzyła jako pierwsza w Polsce, pozabankową kartę kredytową. To nowoczesny i jakościowy produkt finansowy, który zapewnia konsumentom szybki dostęp do dodatkowych pieniędzy w każdym miejscu o każdej porze dnia i nocy.

Oferta pierwszej pozabankowej karty kredytowej Cardina jest skierowana w głównej mierze do klientów, którzy szukają nowoczesnych produktów finansowych i lubią innowacyjne rozwiązania. Ten produkt z pewnością zainteresuje też konsumentów, którym zależy na bezpiecznym i stabilnym kredytowaniu.

Warto podkreślić, że karta kredytowa Cardina została stworzona we współpracy z Santander Bank Polska S.A. i MasterCard, aby zapewnić produkt wyróżniający się najwyższą jakością.

Zamów pozabankową kartę kredytową!

Cardina – oferta

Karta kredytowa Cardina daje możliwość wykonywania operacji bezgotówkowych oraz wypłatę pieniędzy na całym świecie w miejscach oznaczonych logo MasterCard. Ponadto ten produkt finansowy zawiera opcję płatności zbliżeniowej.

Oferta firmy Cardina obejmuje limity kredytowe na karcie kredytowej w wysokości od 600 zł do 3000 zł. W tym miejscu warto zaznaczyć, że limit jest uzależniony od indywidualnej oceny zdolności kredytowej klienta. Spłatę wykorzystanej kwoty lub minimalnej kwoty można dokonać w dogodnym dla siebie terminie z kilku dostępnych okresów rozliczeniowych. Standardowy okres rozliczeniowy trwa 30 dni.

W przypadku, gdy zdecydujemy się uzyskać kartę kredytową Cardina, wtedy w pierwszym roku korzystania nie będziemy płacili żadnych odsetek.

Cardina oferuje też możliwość złożenia dyspozycji przelewu FastCash do 80% wartości przyznanego limitu. W ten sposób środki finansowe znajdą się na naszym koncie bankowym w ciągu jednego dnia roboczego. Co ważne, pozostałą kwotę można wykorzystać za pomocą karty, która zostanie wysłana na wskazany adres.

Wypełnij wniosek

Cardina – zwiększenie limitu kredytowego na karcie kredytowej Cardina

Każdy klient posiadający kartę kredytową Cardina może zwiększyć limit kredytowy za pośrednictwem:

 • panelu klienta,
 • telefonicznego kontaktu z obsługą klienta,
 • e-maila lub przesyłki pocztowej,
 • wizyty w siedzibie firmy Cardina.

Cardina – jak przebiega proces wnioskowania o kartę kredytową?

Poniżej przedstawiamy poradnik krok po kroku, który w szczegółowy sposób wyjaśnia proces wnioskowania o kartę kredytową Cardina.

 • Najpierw trzeba wejść na stronę internetową firmy Cardina, wybrać kwotę limitu na karcie kredytowej oraz określić, ile pieniędzy z karty chcemy otrzymać szybkim przelewem na nasze konto bankowe,
 • Następnie wypełniamy prosty wniosek o kartę kredytową Cardina. W tym formularzu podajemy informacje dotyczące naszych danych osobowych,
 • Ostatni krok dotyczy przelewu weryfikacyjnego w wysokości jednego grosza. W ten sposób firma Cardina zweryfikuje naszą tożsamość i konto bankowe.

Gdy uzyskamy pozytywną decyzję kredytową od razu otrzymamy szybkim przelewem pieniądze na nasz rachunek bankowy. Ponadto firma Cardina wyśle nam fizyczną kartę kredytową.

Ważne – klient firmy Cardina może wnioskować tylko o jedną kartę kredytową.

Skorzystaj z oferty

Cardina – warunki

Trzeba pamiętać, że w procesie wnioskowania o kartę kredytową Cardina mogą wziąć konsumenci, którzy spełniają następujące warunki:

 • posiadają obywatelstwo Rzeczpospolitej Polskiej,
 • mają aktywny telefon komórkowy,
 • są w przedziale wiekowym od 21 do 65 lat,

Cardina wymaga od swoich klientów przelewu jednego grosza, w celu zweryfikowania tożsamości i konta bankowego. To rozwiązanie stosuje się w razie, gdyby ktoś próbowałby wykorzystać nasze dane osobowe w celu uzyskania zobowiązania finansowego.

W sytuacji, gdy jesteśmy niecierpliwi i nie chcemy czekać na zaksięgowanie przelewu weryfikacyjnego przez firmę Cardina, możemy skorzystać z błyskawicznego przelewu BlueMedia. To znakomite rozwiązanie, które obecnie zyskuje coraz większą popularność wśród konsumentów w naszym kraju.

Cardina – podsumowanie

Cardina - zalety

 • Szybka decyzja kredytowa,
 • Prosty wniosek kredytowy,
 • Elastyczny termin spłaty wykorzystanego limitu kredytowego,
 • Zapewnienie bezpieczeństwa wykonywanych transakcji.

Cardina - wady

 • Niska górna granica wieku

Informacje o Cardina

Nazwa firmy

Cardina Sp. z o.o.

Adres Wałbrzyska 11 253A
02-739 Warszawa
Telefon 22 100 32 23
Adres e-mail info@cardina.pl
Godziny pracy
Wniosek Wypełnij wniosek