Konsumenci zainteresowani usługą mogą składać wniosek do kilkunastu firm pożyczkowych, które prowadzą działalność na terenie Polski. Ta instytucja umożliwia uzyskanie nawet 5000 zł do spłaty w okresie 12 miesięcy. Warto rozważyć taką opcję, ponieważ może być ona bardzo korzystna.Jak już zostało wspomniane, podstawą działania Super Kasa jest gromadzenie informacji na temat potencjalnych pożyczkobiorców, którym zależy na uzyskaniu środków od wiarygodnych firm pożyczkowych. Gdy klienci sprecyzują swoje oczekiwania oraz możliwości finansowe, pośrednik podejmuje kroki służące wyszukaniu pożyczkodawcy. Maksymalna kwota, o jaką można wnioskować to 5000 zł. Zostanie ona udzielona na czas do 12 miesięcy. To bardzo atrakcyjne warunki. Warto rozważyć skorzystanie z usług Super Kasa, jeśli szukamy rzetelnego serwisu pośredniczącego.

Super Kasa - pożyczki bez zaświadczeń o dochodach

Super Kasa – serwis pośredniczący

Fakt, że klienci korzystają z usług serwisów pośredniczących nie jest nowością. Popularność takiego rozwiązania rośnie, w związku z tym powstają kolejne serwisy świadczące takie usługi. Nie należy mylić ich z firmami pożyczkowymi. Serwisy pośredniczące umożliwiają klientom złożenie wniosku do kilkunastu pożyczkodawców jednocześnie, a tym samym znalezienie idealnie dobranej oferty.

Jeśli jakiś pożyczkodawca będzie skłonny podjąć współpracę, na tym etapie zakończy się udział instytucji pośredniczącej. Nie bierze ona odpowiedzialności zarówno za postępowanie klienta, jak również firmy pożyczkowej. Jej funkcja ogranicza się w tym przypadku do przekazania wniosku.

Weź pożyczkę

Pożyczka do 5000 zł od sprawdzonych firm

Super Kasa jest serwisem, który pośredniczy w relacjach między pożyczkobiorcami, a sprawdzonymi instytucjami pozabankowymi. Nie udziela pożyczek, lecz pomaga wyszukać firmy, które skłonne są zaproponować najkorzystniejsze oferty wnioskującemu. Maksymalna kwota, o jaką można aplikować to 5000 zł, zaś minimum to 100 zł. Taki szeroki zakres pozwala na precyzyjne dopasowanie sumy do własnych potrzeb. Sprzyja temu też korzystny okres kredytowania, który obejmuje od 1 do nawet 12 miesięcy. Szczegóły są rzecz jasna zależne od warunków konkretnego pożyczkodawcy, jednak wstępna propozycja prezentuje się bardzo korzystnie.

Obecnie Super Kasa współpracuje z 20 firmami pożyczkowymi, które działają na terenie Polski. Chodzi tu o znane i cenione marki, świadczące wysokiej jakości usługi. Jako podstawowe założenie przyjmują dążenie do zrealizowania potrzeb klienta. Biorą pod uwagę to, że potencjalni pożyczkobiorcy mogą mieć zróżnicowane wymagania. Świadczy to o bardzo otwartej postawie i chęci nawiązania współpracy, na której skorzystają obie strony.

Sprawdź super kasa!

Proces ubiegania się o pożyczkę w Supr kasie

Każdy, kto chce skorzystać z usług Super Kasa, może to zrobić metodą online. Za pośrednictwem strony tego serwisu można wypełnić określony wniosek, w którym m.in. sprecyzujemy nasze możliwości oraz oczekiwania finansowe. Następnie przekazane informacje trafiają do bazy danych. Jeśli któraś z firm pożyczkowych jest skłonna udzielić potencjalnemu klientowi takiego wsparcia, otrzymuje on odpowiedź z propozycją usługi.

Super Kasa nie gwarantuje, że któryś z pożyczkodawców odpowie na ofertę składaną przez potencjalnego klienta. Decyzja podejmowana przez firmy pożyczkowe może zależeć od różnych czynników, na które pośrednik nie ma wpływu. Pożyczkodawcy mają różne oczekiwania wobec swoich klientów.

Zaletą korzystania z usług pośrednika przy pożyczaniu jest to, że nie będzie konieczne składanie wniosków w kliku instytucjach. W tym przypadku klient wypełnia jeden wniosek, który może trafić do wielu instytucji pozabankowych. To spora oszczędność czasu i ograniczenie formalności do absolutnego minimum.

Weryfikacja potencjalnych klientów

Podobnie jak w przypadku innych, podobnych serwisów, Super Kasa weryfikuje osoby korzystające z jej usług. To standardowa procedura, na którą warto być przygotowanym. Ta instytucja sprawdza, czy potencjalny klient figuruje w rejestrach dłużników. Konkretnie chodzi tu o BIK i BIG, które przechowują dane dotyczące zaległych zobowiązań. Jak łatwo się domyślić, dłużnicy mają ograniczone szanse na otrzymanie potrzebnych środków. Nikogo nie powinno to dziwić, ponieważ nikt nie chce podpisywać umowy z kimś nierzetelnym.
Potwierdzenie tożsamości to warunek konieczny przy wnioskowaniu, dlatego instytucje finansowe znalazły skuteczną metodę, która to umożliwia. Chodzi tu o przelew weryfikacyjny. Zazwyczaj dotyczy on niewielkich kwot, w przypadku Super Kasa jest to 1 grosz. Taką właśnie kwotę należy przelać na wskazane konto, dzięki czemu pośrednik może sprawdzić dane. To bardzo istotna kwestia, ponieważ dotyczy ona bezpieczeństwa danych.

Wyślij formularz

Szybka decyzja

Składając wniosek za pośrednictwem Super Kasa, można liczyć na to, że odpowiedź zostanie szybko udzielona. Usługodawca deklaruje, że decyzja zapadnie w ciągu zaledwie 15 minut. Instytucja pozabankowa nie gwarantuje jednak, że pieniądze pojawią się na koncie klienta równie sprawnie. Nawet jeśli jakaś firma pożyczkowa podejmie się udzielenia wsparcia, nie oznacza to, że określona suma zasili rachunek pożyczkobiorcy na przestrzeni godziny. W gruncie rzeczy zależy to od innych czynników, takich jak m.in. migracja danych w banku. Odbywa się ona w różnych porach, dlatego właśnie pożyczka nie zawsze jest ekspresowa.

Super Kasa - pożyczki bez zaświadczeń o dochodach

Super kasa – podsumowanie