Pożyczka ratalna w Profi Credit Nasza ocena 8 /10

Profi Credit - opinie

4.80 z 5 Na podstawie 278 opinii
(278 opinie o Profi Credit)

Maksymalna kwota pożyczki: 25000 zł

Profi Credit – należy do Profireal Group, która udziela pożyczek u naszych południowych sąsiadów – w Czechach i na Słowacji. Profi Credit z siedzibą w Bielsku Białej, jako jedna z niewielu firm pożyczkowych dysponuje rozbudowaną siecią oddziałów, w których możemy zaciągnąć pożyczkę.

Weź Pożyczkę

Porównaj

Jak dostać pożyczkę w Profi Credit?

Profi Credit jest jedną z najbardziej doświadczonych firm pożyczkowych w Polsce. Działa na naszym rynku już od 2004 roku i do tej pory zdążyła zdobyć zaufanie dzięki indywidualnemu podejściu do każdego konsumenta. Jest to możliwe z racji konsekwentnemu systemowi obsługi klienta, który odbywa się za pośrednictwem agentów. Aby otrzymać pożyczkę na raty w ProfiCredit , należy złożyć wniosek przez stronę www, a następnie udać się do jednego z ponad stu oddziałów lub zaprosić agenta do siebie.

Pożyczka ratalna w profi credit
Agentów jest ponad 3000, więc wizyta zazwyczaj możliwa jest już następnego dnia. Profi Credit chwali się liczbą ponad 200 milionów udzielonych pożyczek oraz 20 000 podpisanych umów, z czego w Polsce udzielono ponad 72 000 pożyczek na 686 mln złotych. Ponadto, Profi Credit jest firmą, która oferuje najwyższą kwotę pożyczki, bo jest możliwość zaciągnięcia nawet 25000 zł. Oczywiście przy takiej kwocie należy spełnić szereg wymagań, które potwierdzą naszą zdolność kredytową. Do takich wymagań można zaliczyć zaświadczenie o dochodach, wystawiony rachunek na nasze nazwisko czy wyciąg z konta bankowego. O maksymalną kwotę pożyczki można starać się dopiero po ukończeniu 30 roku życia. Spłata takiego zobowiązania może być rozłożona maksymalnie na 36 miesięcy.
Na stronie Profi Credit nie znajdziemy kalkulatora pożyczek. Wszystko dlatego, że firma przygotowuje odrębną ofertę dla każdego klienta zależnie od kwoty, okresu spłaty oraz jego zdolności kredytowej. Szczegóły dotyczące wysokości raty możemy poznać po wysłaniu wniosku o pożyczkę.

Weź pożyczkę

Pożyczki dla firm w Profi Credit

Warto również dodać, że Profi Credit oferuje możliwość zaciągnięcia pożyczki dla firm na kwotę do 4000 złotych. Decyzję kredytową możemy otrzymać nawet w 30 minut, jeśli potrzebujemy stosunkowo niskiej kwoty. W przypadku gdy staramy się o maksymalna kwotę okres oczekiwania może nieznacznie się wydłużyć, maksymalnie do 24 godzin.
Pożyczka Profi Credit w pełni odpowiada nowej ustawie o kredycie konsumenckim. Wszystkie koszty, w tym także pozaodsetkowe mieszą się w granicach ustawowej normy. Co więcej, od pożyczki możemy odstąpić w ciągu 14 dni od momentu jej udzielenia. Jeśli oddamy w tym terminie pieniądze i poinformujemy pisemnie o tym pożyczkodawcę, firma nie ma prawa naliczyć nam żadnych kosztów poza oprocentowaniem, które wynosi maksymalnie 16% rocznie oraz ewentualnym ubezpieczeniem. Prowizja, opłaty przygotowawcze i administracyjne nie zostaną nam naliczone.

Wypełnij wniosek o pożyczkę w profi credit

Pożyczki dla zadłużonych w Profi Credit

Profi Credit wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Ich oferta skierowana jest także dla osób, które nie mogą starać się o pożyczkę w bankach lub innych firmach pożyczkowych ze względu na dotychczasowe zadłużenie. Profi Credit podchodzi indywidualnie do sytuacji każdego klienta i udziela pożyczek osobom z długami. Bierze pod uwagę stopień obciążenia finansowego użytkownika i ustala wysokość i ratę pożyczki, która pozwoli na komfortowe pożyczanie jak i oddawanie pieniędzy.

Spot reklalmowy Profi Credit

Profi Credit – Podsumowanie

Zalety

 • Wysoka kwota kredytu
 • Oferta pożyczek również dla firm
 • Dużo oddziałów i agentów

Wady

 • Dużo formalności

PROFI CREDIT Polska S.A.

Browarna 2
Bielsko-Biała, Śląskie 43-300
Telefon: 801 805 806
Email: info@proficredit.pl

Wejdź na poficredit.pl

Profi Credit - pożyczka na raty

Maksymalna kwota pierwszej pożyczki

25000

Maksymalna kwota kolejnej pożyczki

25000

Okres spłaty

od 6 do 36 miesięcy

Możliwość wydłużenia spłaty

TAK

Wiek pożyczkobiorcy

od 18 do 80 lat

Opinie klientów o Profi Credit

Rated 4.80 out of 5 stars
278 opinii

Dodaj opinię o Profi Credit

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 5 / 5.00

  W Profi Credit na pewno załatwicie pieniądze bardzo szybko. Od wypełnienia formularza na stronie do telefonu konsultanta mija dosłownie chwila. Po tym już też praktycznie macie pieniadze na koncie :) Konsultantka była bardzo miła i pomocna, choć już praktycznie wszystko wiedziałam, bo zapoznałam się z wszystkimi warunkami na stronie internetowej

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 2. 5 / 5.00

  U mnie to była szybka akcja, nie miałam czasu biegać po bankach, a kwota, jakiej potrzebowałam nie była zawrotna. W Profi Credit w zasadzie załatwiono wszystko od ręki i dwa dni później miałam pieniądze na koncie. Bardzo wygodna opcja!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 3. 5 / 5.00

  W porównaniu do innych firm pożyczkowych oprocentowanie Proci Credit prezentuje się bardzo przyjemnie. Jest to także dobra opcja dla tych, którzy wyszli z kwitkiem z banku, dobrze wiem jak to jest. Pracując na umowy cywilnoprawne banki niechętnie udzielają pożyczek, nawet na te mniejsze kwoty. A w Profi Credit na pewno każdy dostanie pożyczkę i można tez tam liczyć na bardzo miłą obsługę.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 4. 5 / 5.00

  Nie wysyła do biku, wysyła tylko wtedy gdy rzeczywiście są duże opóźnienie w spłatach.Nie ma upierdliwych i bezczelnych windykatorów. Kultura ,grzeczne przypomnienia.Pożyczka droga ale czasem naprawdę lepiej mieć święty spokój.
  Zawsze pomocni!!!! Pożyczkodawca na poziomie!!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 5. 5 / 5.00

  Potrzebowałam na naprawę samochodu, nie stać mnie obecnie na zakup nowego a obecny wymaga tylko drobnego remontu zdecydowałam więc, że wezmę pożyczkę z małą i wygodną ratą. W banku okazało się, że potrzebuje miliona papierków w związku z czym zaczęłam szukać innej opcji. Znalazłam ofertę Profi Credit ,która przyciągnęła moją uwagę , doradcy są profesjonalni a decyzję o pożyczce otrzymuje się w ciągu kilku minut, super sprawa.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 6. 5 / 5.00

  Mam pożyczkę w Pc, którą spłacę w przyszłym miesiącu. Z uwagi na atrakcyjne oprocentowanie i warunki, gdy tylko zajdzie taka potrzeba, na pewno tu wrócę (a zajdzie w wakacje, gdy będę szukać funduszy na urlop).

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 7. 5 / 5.00

  Zanim wzięłam pożyczkę w Profi Credit, to czytałam wiele opinii w sieci na temat tej firmy a także innych. Wiadomo, zdania są podzielone ale musze przyznać że PC bezwarunkowo wygrywa. Miałam okazję być klientą tej firmy i jestem zadowolona, mogę wam szczerze polecić.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 8. 5 / 5.00

  Na pewno nikt chętnie pozyczek nie bierze, zawsze wiąże się to z jakimś obciążeniem. Ale z drugiej strony to też nic strasznego. Po prostu musicie co miesiąc przelewać na konto jakąś sumę, najczęsciej nie za dużą. W Profi Credit można właśnie rozłożyć pożyczkę nawet na 36 miesiący, co w moim przypadku było idealną opcją, bo brałam większa pożyczkę.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 9. 5 / 5.00

  Niewysokie oprocentowanie i super obsługa to tylko dwa spośród wielu atutów tej firmy. Gdy nie chciano udzielić mi kredytu w banku byłam pewna, że jestem skazana na pożyczkę wysoko oprocentowaną i najzwyczajniej dla mnie niekorzystną. Byłam w dużym błędzie.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 10. 5 / 5.00

  Miałam już okazję wziąć pożyczkę w innej firmie i nie wspominam tego dobrze, natomiast o Profi Credit dowiedziałam się od znajomego. Po przeczytaniu pochlebnych opini w internecie, długo się nie zastanawiałam. I faktycznie, był to lepszy wybór.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

  • Klamcy i naciagacze

   Czy ta opinia była pomocna? 2 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 11. 5 / 5.00

  Coraz więcej ludzi korzysta z ofert szybkich pożyczek, cenią sobie szybkość w załatwianiu gotówki na dowolny cel. Ja długo bałem się brać pożyczkę gdzieś indziej niz a banku. Trafiłem przez przypadek na oferte Profi Credit i muszę przyznać, że warunki u nich są nawet bardziej opłacalne niż w innych instytucjach Szybko załatwiłem potrzebną kwotę a raty są wygodne i możliwe do spłaty.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 12. 5 / 5.00

  Nie jestem zwolennikiem pożyczek pozabankowych. I pewnie nie skorzystałbym z oferty Profi Credit, gdyby bank udzielił mi pożyczkę, ale mimo niemałych dochodów, otrzymałem odmowę. Powinienem mu podziękować – wypełnienie wniosku o pożyczkę zajęło mi chwilę, a pieniążki tego samego dnia znalazły się na moim koncie :)

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 13. 5 / 5.00

  Szybko i bardzo profesjonalnie – tak mogę podsumować proces udzielania pozyczki przez Profi Credit. Spłacam raty na czas i wszystko jest w porządku!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 14. 5 / 5.00

  Zdecydowanie polecam firmę, potrzebowałam szybciej gotówki na remont kuchni, która ulegała zalaniu i gdyby nie Profi Credit, to do teraz musielibyśmy zamawiać jedzenie na wynos przez brak możliwości korzystania z kuchni. Pieniądze otrzymałam naprawdę błyskawicznie, więc też remont można było szybko zacząć i teraz już możemy się cieszyć nową kuchnią.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 15. 5 / 5.00

  Bardzo solidna i uczciwa firma. Warunki kredytu zostały mi przedstawione jasno i przejrzyście, mimo iż byłem zupełnie niezorientowany w temacie, bo był to mój pierwszy kredyt. Polecam szczególnie osobom, które nie mogą uzyskać kredytu bankowego, bo w Profi Credit naprawdę wychodzą naprzeciw potrzebom klientów.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 16. 5 / 5.00

  Decyzję o pożyczce w Profi Credit podjąłem właściwe w jeden dzień, z tego względu, że moje mieszkanie zostało zalane i musiałem zrobić remont praktycznie od razu. W żadnym banku formalności nie przebiegłyby tak szybko, dlatego jestem naprawdę zadowolony, że są takie firmy, w których kredyt nawet na większą kwotę można załatwić w dwa dni.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 17. 5 / 5.00

  Największym plusem w Profi Credit jest to że wniosek można złożyć nawet online. Ponadto infolinia zawsze służy poradą, co mnie bardzo pozytwnie zaskoczyło. Rzadko zdarza się, aby pracownicy w takich firmach byli kompetentni. Jeśli ktoś z was zastanawia się nad pożyczką w Profi Credit, to nie ma na co zwklekać. To naprawdę najlepszy wybór.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 18. 5 / 5.00

  Bardzo uczciwa i solidna firma. Jestem pozytywnie zaskoczona tym jak profesjonalnie mnie potraktowano. Również ofertę, którą mi zaproponowano pracownicy starannie przygotowali pod moje możliwości finansowe tak abym nie miała żadnych problemów ze spłatą. Serdecznie polecam profi credit każdemu.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 19. 5 / 5.00

  U mnie też zawsze bez pożyczek, aż tu nagle - bach! Okazało się, że muszę się zadłużyć, nie mam stałej umowy, pracuję na umowie o dzieło i w banku nic z tego! Profi Credit to jedyne miejsce, gdzie potraktowali mnie poważnie i po dopełnieniu formalności mogłam zaciągnąć pożyczkę. Jeśli będzie trzeba wrócę do nich na pewno!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 20. 5 / 5.00

  Po 7 latach ze swoją kobietą stwierdziłem, że pora się oświadczyć. Niestety nie było mnie stać na pierścionek, a nie chciałem kupować pierwszego lepszego. Dlatego też postanowiłem wziąć pożyczkę na pierścionek, tym bardziej że akurat lecieliśmy do Egiptu. To tam moja luba powiedziała "tak" . Pożyczkę udało spłacić mi się bardzo szybko i bez problemów.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Zapisz się do naszego newslettera

Darmowe chwilówki

 • Extra portfel Extraportfel
  4.17 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 6000 zł
 • MoneyMan Money Man na raty
  5.00 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 61 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Wandoo Wandoo
  4.25 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Net Credit Net Credit
  4.37 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • MoneyMan MoneyMan
  4.49 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 61 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Ale gotówka Ale Gotówka
  4.30 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Lendon LendOn
  3.94 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Visset Visset
  3.32 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Szybka Gotówka - Chwilówka Szybka Gotówka
  3.93 / 5.00
  Pierwsze 6000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6001 zł
 • MiLoan - opinie MiLoan
  2.57 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Chwilówkomat - opinie Chwilówkomat
  3.33 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Kuki.pl Kuki.pl
  3.75 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 10000 zł
 • Tani Kredyt Tani Kredyt
  4.18 / 5.00
  Pierwsze 3100 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6000 zł
 • Wonga WONGA
  3.78 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł za 10zł!
  1500 zł na 60 dni Maks. kwota: 20000 zł
 • Filarum Filarum
  4.23 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Vivus Sp. z o.o. VIVUS
  3.96 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7500 zł
 • Łatwy Kredyt Łatwy Kredyt
  3.96 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • Modna pożyczka Modna Pożyczka
  4.60 / 5.00
  Pierwsze 500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • VIA SMS Via SMS
  3.94 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Ofin.pl Ofin.pl
  4.07 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • SMART Pożyczka Smart Pożyczka
  4.04 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Kredyt OK KredytOK
  3.29 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł
 • Credit Credit
  2.60 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Pożyczka Plus Pożyczka Plus
  3.94 / 5.00
  Koszt pierwszej pożyczki - 10zł
  2000 zł na 45 dni Maks. kwota: 5000 zł