Pożyczka ratalna w Profi Credit Nasza ocena 8 /10

Profi Credit - opinie

4.74 z 5 Na podstawie 211 opinii
(211 opinie o Profi Credit)

Maksymalna kwota pożyczki: 25000 zł

Profi Credit – należy do Profireal Group, która udziela pożyczek u naszych południowych sąsiadów – w Czechach i na Słowacji. Profi Credit z siedzibą w Bielsku Białej, jako jedna z niewielu firm pożyczkowych dysponuje rozbudowaną siecią oddziałów, w których możemy zaciągnąć pożyczkę.

Weź Pożyczkę

Porównaj

Jak dostać pożyczkę w Profi Credit?

Profi Credit jest jedną z najbardziej doświadczonych firm pożyczkowych w Polsce. Działa na naszym rynku już od 2004 roku i do tej pory zdążyła zdobyć zaufanie dzięki indywidualnemu podejściu do każdego konsumenta. Jest to możliwe z racji konsekwentnemu systemowi obsługi klienta, który odbywa się za pośrednictwem agentów. Aby otrzymać pożyczkę na raty w ProfiCredit , należy złożyć wniosek przez stronę www, a następnie udać się do jednego z ponad stu oddziałów lub zaprosić agenta do siebie.

Pożyczka ratalna w profi credit
Agentów jest ponad 3000, więc wizyta zazwyczaj możliwa jest już następnego dnia. Profi Credit chwali się liczbą ponad 200 milionów udzielonych pożyczek oraz 20 000 podpisanych umów, z czego w Polsce udzielono ponad 72 000 pożyczek na 686 mln złotych. Ponadto, Profi Credit jest firmą, która oferuje najwyższą kwotę pożyczki, bo jest możliwość zaciągnięcia nawet 25000 zł. Oczywiście przy takiej kwocie należy spełnić szereg wymagań, które potwierdzą naszą zdolność kredytową. Do takich wymagań można zaliczyć zaświadczenie o dochodach, wystawiony rachunek na nasze nazwisko czy wyciąg z konta bankowego. O maksymalną kwotę pożyczki można starać się dopiero po ukończeniu 30 roku życia. Spłata takiego zobowiązania może być rozłożona maksymalnie na 36 miesięcy.
Na stronie Profi Credit nie znajdziemy kalkulatora pożyczek. Wszystko dlatego, że firma przygotowuje odrębną ofertę dla każdego klienta zależnie od kwoty, okresu spłaty oraz jego zdolności kredytowej. Szczegóły dotyczące wysokości raty możemy poznać po wysłaniu wniosku o pożyczkę.

Weź pożyczkę

Pożyczki dla firm w Profi Credit

Warto również dodać, że Profi Credit oferuje możliwość zaciągnięcia pożyczki dla firm na kwotę do 4000 złotych. Decyzję kredytową możemy otrzymać nawet w 30 minut, jeśli potrzebujemy stosunkowo niskiej kwoty. W przypadku gdy staramy się o maksymalna kwotę okres oczekiwania może nieznacznie się wydłużyć, maksymalnie do 24 godzin.
Pożyczka Profi Credit w pełni odpowiada nowej ustawie o kredycie konsumenckim. Wszystkie koszty, w tym także pozaodsetkowe mieszą się w granicach ustawowej normy. Co więcej, od pożyczki możemy odstąpić w ciągu 14 dni od momentu jej udzielenia. Jeśli oddamy w tym terminie pieniądze i poinformujemy pisemnie o tym pożyczkodawcę, firma nie ma prawa naliczyć nam żadnych kosztów poza oprocentowaniem, które wynosi maksymalnie 16% rocznie oraz ewentualnym ubezpieczeniem. Prowizja, opłaty przygotowawcze i administracyjne nie zostaną nam naliczone.

Wypełnij wniosek o pożyczkę w profi credit

Pożyczki dla zadłużonych w Profi Credit

Profi Credit wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Ich oferta skierowana jest także dla osób, które nie mogą starać się o pożyczkę w bankach lub innych firmach pożyczkowych ze względu na dotychczasowe zadłużenie. Profi Credit podchodzi indywidualnie do sytuacji każdego klienta i udziela pożyczek osobom z długami. Bierze pod uwagę stopień obciążenia finansowego użytkownika i ustala wysokość i ratę pożyczki, która pozwoli na komfortowe pożyczanie jak i oddawanie pieniędzy.

Spot reklalmowy Profi Credit

Profi Credit – Podsumowanie

Zalety

 • Wysoka kwota kredytu
 • Oferta pożyczek również dla firm
 • Dużo oddziałów i agentów

Wady

 • Dużo formalności

PROFI CREDIT Polska S.A.

Browarna 2
Bielsko-Biała, Śląskie 43-300
Telefon: 801 805 806
Email: info@proficredit.pl

Wejdź na poficredit.pl

Profi Credit - pożyczka na raty

Maksymalna kwota pierwszej pożyczki

25000

Maksymalna kwota kolejnej pożyczki

25000

Okres spłaty

od 6 do 36 miesięcy

Możliwość wydłużenia spłaty

TAK

Wiek pożyczkobiorcy

od 18 do 80 lat

Opinie klientów o Profi Credit

Rated 4.74 out of 5 stars
211 opinii

Dodaj opinię o Profi Credit

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 5 / 5.00

  Wzięłam u nich pożyczkę w zeszłym roku na niewielką kwotę. Szybko spłaciłam i powiem Wam że nawet nie czułam, że mam jakieś zobowiązanie finansowe.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 2. 5 / 5.00

  Szczerze to pożyczka bardzo dobrze się u mnie sprawdziła i to nie raz nie dwa, a trzy razy. Za każdym razem było wszystko okey. Myślę, że jeżeli zajdzie taka potrzeba to zajrzę tam po raz kolejny.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 3. 5 / 5.00

  Dość często pożyczam u nich pieniądze i zawsze wszystko przebiega tak jak powinno. Bardzo polubiłem tą firmę i na pewno dalej będę korzystał z ich usług

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 4. 5 / 5.00

  Profi credit to był na prawdę dobry wybór. Ja byłem mega zadowolony z ich usług. Jeżeli zastanawiacie się nad pożyczką u nich to bez obaw możecie ją brać.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 5. 5 / 5.00

  Wiecie co? Dla mnie jest to najlepsza pożyczka jaką wzięłam bo mogłam dostosować spłatę pod siebie. Dzięki takiej możliwości nawet nie odczułam spłaty :)

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 6. 5 / 5.00

  Wiele razy pożyczałam tam pieniążki i nigdy nie miałam problemu z ich pożyczkami. Dla mnie mają na prawdę fajne warunki .Ogromnym plusem jest to, że nie ma za wielu formalności :)

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 7. 5 / 5.00

  Nie raz, nie dwa brałam u nich pożyczkę i zawsze byłam z niej zadowolona. Można ją bardzo szybko otrzymać i dostosować spłatę do własnych potrzeb. Uważam, że jest to bardzo fajna opcja.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 8. 5 / 5.00

  Brałam tam kilka razy pożyczkę i nigdy się nie zawiodłam. Mają dogodne dla mnie warunki kredytowania. Wracam tam bo pożyczka mi się dobrze sprawdza i nigdy nie miałam problemów ze spłatą.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 9. 5 / 5.00

  Pożyczka jest ekspresowa, przyznawalność duża no i dość długi okres kredytowania. Fajna opcja jest też taka, że nawet pracując na umowę zlecenie macie szansę na jej otrzymanie.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 10. 5 / 5.00

  Firma godna zaufania. Nie jestem w stanie zliczyć ile razy pożyczałam tam pieniądze jednak mogę Wam powiedzieć, że za każdym razem wszystko przebiegało bezproblemowo. Bardzo chętnie do nich wracam.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 11. 5 / 5.00

  Właśnie spłaciłem pierwszą pożyczkę u nich. Nie miałem zastrzeżeń co do ich oferty. W oddziale wszystko przebiegało profesjonalnie, a spłata nie była dla mnie jakoś bardzo odczuwalna. Może jeszcze kiedyś wezmę tam pożyczkę.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 12. 5 / 5.00

  Raczej mogę ich polecić bo podczas brania pożyczki jak i jej spłacania wszystko było dobrze. Generalnie nie mam zastrzeżeń. Jeżeli szukacie czegoś na szybko to polecam.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 13. 5 / 5.00

  Wziąłem u nich kasę na telewizor. Kwota nie była zawrotna jednak postanowiłem rozłożyć to na 12 miesięcy. Generalnie to sprawdziła mi się dobrze. Na razie nie potrzebuję więcej pożyczek, ale może kiedyś jeszcze zajrzę do ich oferty.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 14. 5 / 5.00

  Polubiłam się z tą firmą między innymi dlatego, że mają ekspresowe pożyczki i nie ma za wielu formalności. Ja jestem bardzo zadowolona z ich usług. Zajrzyjcie sobie bo może będzie Wam również odpowiadać.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 15. 5 / 5.00

  Szukałem szybkiej pożyczki bo nie mogłem pozwolić sobie na czekanie. Ta była wręcz ekspresowa. Uważam, że warto ją wziąć pod uwagę gdy zależy nam na czasie i dogodnym spłacaniu.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 16. 5 / 5.00

  Witam! Jestem doradcą finansowym PROFI-CREDIT S.A w województwie warmińsko-mazurskim (Powiat iławski i nowomiejski). Zainteresowanych prosze o kontakt pod nr telfonu 572-312-808.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 17. 5 / 5.00

  Witam! Jestem doradcą finansowym PROFI-CREDIT S.A w województwie warmińsko-mazurskim (Powiat iławski i nowomiejski). Zainteresowanych prosze o kontakt pod nr telfonu 572-312-808. Postaram się rozwiać wszelkie wątpliwości.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 18. 5 / 5.00

  To pożyczka godna polecenia. To już 3 raz jak u nich pożyczam. Nigdy nie miałam problemu z ich spłatą. Dla mnie ich oferta jest bardzo w porządku jak na tak małą ilość formalności. Szczerze mogę ją polecić.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 19. 5 / 5.00

  Zepsuta pralka, zalane mieszkanie to tylko część przypadłości, które mnie spotkały w tym roku. Niestety nie wyrabiałem ze wszystkim finansowo dlatego też musiałem wziąć niewielką pożyczkę. Postawiłem na profi credit bo przyznawalność jest duża. Informacje o tym, że pozytywnie rozpatrują wniosek otrzymałem przez telefon. Pieniążki był szybko na koncie więc ogromny plus.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 20. 5 / 5.00

  Zdecydowałam o otwarciu własnej firmy bo miałam troszkę oszczędności by wszystko ruszyło. Jednak nie przewidziałam dodatkowych kosztów, które się pojawiły. Zależało mi na szybkiej pożyczce i szukałam wśród różnych ofert. W ostateczności padło na profi credit. Bardzo miła obsługa, pieniążki szybko znalazły się na koncie, a spłatę mogłam rozłożyć nawet na 36 miesięcy. Mnie wystarczyło 6 miesięcy na spłacenie pożyczki i jestem z niej zadowolona

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Ferratum Money - pożyczka na raty

Zapisz się do naszego newslettera

Darmowe chwilówki

 • Ale gotówka Ale Gotówka
  4.32 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • MoneyMan MoneyMan
  4.39 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 61 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Net Credit Net Credit
  4.35 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Lendon LendOn
  4.01 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Kuki.pl Kuki.pl
  4.07 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 8000 zł
 • Pożyczka Plus Pożyczka Plus
  3.98 / 5.00
  Koszt pierwszej pożyczki - 10zł
  2000 zł na 45 dni Maks. kwota: 5000 zł
 • Extra portfel Extraportfel
  4.28 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Visset Visset
  3.28 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Ferratum Bank opinie Ferratum Bank
  4.06 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Polożyczka opinie POLOżyczka
  4.01 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Chwilówkomat - opinie Chwilówkomat
  3.05 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Vivus Sp. z o.o. VIVUS
  4.00 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7500 zł
 • SMART Pożyczka Smart Pożyczka
  4.09 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Filarum Filarum
  4.23 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • MiLoan - opinie MiLoan
  2.53 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Tani Kredyt Tani Kredyt
  4.14 / 5.00
  Pierwsze 3100 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6000 zł
 • Wandoo Wandoo
  4.20 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Szybka Gotówka - Chwilówka Szybka Gotówka
  3.99 / 5.00
  Pierwsze 6000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6001 zł
 • Kredyt OK KredytOK
  3.36 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł
 • Wonga WONGA
  3.94 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł za 10zł!
  1500 zł na 60 dni Maks. kwota: 10000 zł
 • VIA SMS Via SMS
  3.96 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Credit Credit
  2.56 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Łatwy Kredyt Łatwy Kredyt
  4.00 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł