Pożyczka ratalna w Profi Credit Nasza ocena 8 /10

Profi Credit - opinie

4.69 z 5 Na podstawie 196 opinii
(196 opinie o Profi Credit)

Maksymalna kwota pożyczki: 25000 zł

Profi Credit – należy do Profireal Group, która udziela pożyczek u naszych południowych sąsiadów – w Czechach i na Słowacji. Profi Credit z siedzibą w Bielsku Białej, jako jedna z niewielu firm pożyczkowych dysponuje rozbudowaną siecią oddziałów, w których możemy zaciągnąć pożyczkę.

Weź Pożyczkę

Porównaj

Jak dostać pożyczkę w Profi Credit?

Profi Credit jest jedną z najbardziej doświadczonych firm pożyczkowych w Polsce. Działa na naszym rynku już od 2004 roku i do tej pory zdążyła zdobyć zaufanie dzięki indywidualnemu podejściu do każdego konsumenta. Jest to możliwe z racji konsekwentnemu systemowi obsługi klienta, który odbywa się za pośrednictwem agentów. Aby otrzymać pożyczkę na raty w ProfiCredit , należy złożyć wniosek przez stronę www, a następnie udać się do jednego z ponad stu oddziałów lub zaprosić agenta do siebie.

Pożyczka ratalna w profi credit
Agentów jest ponad 3000, więc wizyta zazwyczaj możliwa jest już następnego dnia. Profi Credit chwali się liczbą ponad 200 milionów udzielonych pożyczek oraz 20 000 podpisanych umów, z czego w Polsce udzielono ponad 72 000 pożyczek na 686 mln złotych. Ponadto, Profi Credit jest firmą, która oferuje najwyższą kwotę pożyczki, bo jest możliwość zaciągnięcia nawet 25000 zł. Oczywiście przy takiej kwocie należy spełnić szereg wymagań, które potwierdzą naszą zdolność kredytową. Do takich wymagań można zaliczyć zaświadczenie o dochodach, wystawiony rachunek na nasze nazwisko czy wyciąg z konta bankowego. O maksymalną kwotę pożyczki można starać się dopiero po ukończeniu 30 roku życia. Spłata takiego zobowiązania może być rozłożona maksymalnie na 36 miesięcy.
Na stronie Profi Credit nie znajdziemy kalkulatora pożyczek. Wszystko dlatego, że firma przygotowuje odrębną ofertę dla każdego klienta zależnie od kwoty, okresu spłaty oraz jego zdolności kredytowej. Szczegóły dotyczące wysokości raty możemy poznać po wysłaniu wniosku o pożyczkę.

Weź pożyczkę

Pożyczki dla firm w Profi Credit

Warto również dodać, że Profi Credit oferuje możliwość zaciągnięcia pożyczki dla firm na kwotę do 4000 złotych. Decyzję kredytową możemy otrzymać nawet w 30 minut, jeśli potrzebujemy stosunkowo niskiej kwoty. W przypadku gdy staramy się o maksymalna kwotę okres oczekiwania może nieznacznie się wydłużyć, maksymalnie do 24 godzin.
Pożyczka Profi Credit w pełni odpowiada nowej ustawie o kredycie konsumenckim. Wszystkie koszty, w tym także pozaodsetkowe mieszą się w granicach ustawowej normy. Co więcej, od pożyczki możemy odstąpić w ciągu 14 dni od momentu jej udzielenia. Jeśli oddamy w tym terminie pieniądze i poinformujemy pisemnie o tym pożyczkodawcę, firma nie ma prawa naliczyć nam żadnych kosztów poza oprocentowaniem, które wynosi maksymalnie 16% rocznie oraz ewentualnym ubezpieczeniem. Prowizja, opłaty przygotowawcze i administracyjne nie zostaną nam naliczone.

Wypełnij wniosek o pożyczkę w profi credit

Pożyczki dla zadłużonych w Profi Credit

Profi Credit wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Ich oferta skierowana jest także dla osób, które nie mogą starać się o pożyczkę w bankach lub innych firmach pożyczkowych ze względu na dotychczasowe zadłużenie. Profi Credit podchodzi indywidualnie do sytuacji każdego klienta i udziela pożyczek osobom z długami. Bierze pod uwagę stopień obciążenia finansowego użytkownika i ustala wysokość i ratę pożyczki, która pozwoli na komfortowe pożyczanie jak i oddawanie pieniędzy.

Spot reklalmowy Profi Credit

Profi Credit – Podsumowanie

Zalety

 • Wysoka kwota kredytu
 • Oferta pożyczek również dla firm
 • Dużo oddziałów i agentów

Wady

 • Dużo formalności

PROFI CREDIT Polska S.A.

Browarna 2
Bielsko-Biała, Śląskie 43-300
Telefon: 801 805 806
Email: info@proficredit.pl

Wejdź na poficredit.pl

Profi Credit - pożyczka na raty

Maksymalna kwota pierwszej pożyczki

25000

Maksymalna kwota kolejnej pożyczki

25000

Okres spłaty

od 6 do 36 miesięcy

Możliwość wydłużenia spłaty

TAK

Wiek pożyczkobiorcy

od 18 do 80 lat

Dodaj opinię o Profi Credit

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 5 / 5.00

  Witam! Jestem doradcą finansowym PROFI-CREDIT S.A w województwie warmińsko-mazurskim (Powiat iławski i nowomiejski). Zainteresowanych prosze o kontakt pod nr telfonu 572-312-808.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 2. 5 / 5.00

  Witam! Jestem doradcą finansowym PROFI-CREDIT S.A w województwie warmińsko-mazurskim (Powiat iławski i nowomiejski). Zainteresowanych prosze o kontakt pod nr telfonu 572-312-808. Postaram się rozwiać wszelkie wątpliwości.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 3. 5 / 5.00

  To pożyczka godna polecenia. To już 3 raz jak u nich pożyczam. Nigdy nie miałam problemu z ich spłatą. Dla mnie ich oferta jest bardzo w porządku jak na tak małą ilość formalności. Szczerze mogę ją polecić.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 4. 5 / 5.00

  Zepsuta pralka, zalane mieszkanie to tylko część przypadłości, które mnie spotkały w tym roku. Niestety nie wyrabiałem ze wszystkim finansowo dlatego też musiałem wziąć niewielką pożyczkę. Postawiłem na profi credit bo przyznawalność jest duża. Informacje o tym, że pozytywnie rozpatrują wniosek otrzymałem przez telefon. Pieniążki był szybko na koncie więc ogromny plus.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 5. 5 / 5.00

  Zdecydowałam o otwarciu własnej firmy bo miałam troszkę oszczędności by wszystko ruszyło. Jednak nie przewidziałam dodatkowych kosztów, które się pojawiły. Zależało mi na szybkiej pożyczce i szukałam wśród różnych ofert. W ostateczności padło na profi credit. Bardzo miła obsługa, pieniążki szybko znalazły się na koncie, a spłatę mogłam rozłożyć nawet na 36 miesięcy. Mnie wystarczyło 6 miesięcy na spłacenie pożyczki i jestem z niej zadowolona

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 6. 5 / 5.00

  Ekspertem nie jestem w dziedzinie pożyczek jednak moim skromnym zdaniem ma ona bardzo dobrą ofertę jak na tak minimalną ilość formalności jaką trzeba tam złożyć. Całą pożyczkę można rozłożyć na 36 miesięcy jeżeli mamy taką potrzebę. U mnie wystarczyło 9 miesięcy jednak fajnie, że jest taka możliwość.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 7. 5 / 5.00

  Na początku nie byłam przekonana do tej pożyczki jednak znajoma powiedziała mi, że jest całkiem okey więc w ostateczności się zdecydowałam. Niesłusznie się obawiałam bo pożyczka na prawdę jest w porządku :)

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 8. 5 / 5.00

  Jak się psuje to wszystko na raz.Też tak macie? U mnie w tym roku padł już odkurzacz, laptop i samochód. Nie wiem ile musiałabym mieć oszczędności by wszystko kupić lub naprawić więc wzięłam pożyczkę. Tym razem bardzo się cieszyłam bo okres kredytowania był u nich bardzo długi. Ja wzięłam swoją pożyczkę na 15 miesięcy i mam nadzieję, ze nic mi się już nie popsuje bo nie lubię mieć jakichkolwiek pożyczek :)

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 9. 5 / 5.00

  Od dawna nie pozwoliłem sobie na jakiś mini luksus więc stwierdziłem, że warto wziąć na to pożyczkę. Myślę, że pożyczka jest okey. Co prawda mam jeszcze kilka rat do spłacenia, ale na tą chwilę jestem zadowolony.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 10. 5 / 5.00

  Postanowiłam sobie, że nie będę brała pożyczek na moje zachcianki. Tym razem wzięłam ją na rozwój osobisty, a dokładnie na kurs. Potrzebowałam szybko gotówki dlatego też szukałam czegoś co szybko i sprawnie załatwię. Profi credit sprawdził się idealnie. Myślę, że warto zwrócić na niego uwagę.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 11. 5 / 5.00

  Szybko, bez masy formalności i na dobrych warunkach. Ja jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez profi credit. Jeżeli będę ponownie potrzebowała pożyczki na pewno tam zajrzę.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 12. 5 / 5.00

  Wzięłam tam pożyczkę na początku roku na kwotę 2300 zł i postanowiłam spłacić to w 6 miesięcy. Wiem, że okres kredytowania jest tam dość długi jednak mnie wystarczył krótszy czas. Dlatego jeżeli potrzebujecie pożyczki z długim okresem kredytowania to ta się sprawdzi.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 13. 5 / 5.00

  Profi credit nie wymaga za wielu formalności co mnie bardzo cieszy, nie ma problemu też z pracą na umowę zlecenie. Wszystko jest sprawnie załatwiane i pieniądze dość szybko znajdują miejsce na naszym kocie. Ja jestem zadowolona.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 14. 5 / 5.00

  Jest to jedna z nielicznych firm, która oferuje pożyczki do której wraca, Warunki bardzo mi odpowiadają i nigdy nie miałam problemów ze spłatą. Do tego jest mega wygodna forma składania wniosku bo można to robić online.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 15. 5 / 5.00

  Przez dwa lata nigdzie nie byłam więc gdy zaproponowano mi w zimie wypad na narty postanowiłam pożyczyć kasę i pojechać by troszkę się odstresować. Bardzo szybko zadziałali dzięki czemu mogłam wyjechać. Jak dla mnie to świetna pożyczka

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 16. 5 / 5.00

  Musiałem szybko spłacić inną pożyczkę, a niestety kilka awarii w domu mi to uniemożliwiło bo pieniądze poszły na naprawy.Dlatego też wziąłem u nich niewielką kwotę by nie zalegać ze spłatą. Cieszę się, że działają tak szybko bo wpłaciłem pieniądze w terminie.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 17. 5 / 5.00

  Pożyczki do tej pory brałam tylko w 2 miejscach jednak warunki się zmieniły i tym razem szukałam czegoś innego. Postawiłam na Profi Credit i muszę Wam powiedzieć, że jestem zadowolona z tej zmiany. Jak nic się nie zmieni to może za jakiś czas wezmę kolejną pożyczkę u nich.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 18. 5 / 5.00

  Według mnie ich oferta jest przyzwoita. Do tego fakt, że przyznawalność jest tak duża, a spłątę można rozłożyć aż na 36 miesięcy przemawia za tym by ją po prostu wziąć.Dla mnie warunki są świetne i wiem, ze nie ostatni raz wzięłam tam pożyczkę.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 19. 5 / 5.00

  Moja żona nie za bardzo jest za braniem pożyczki i ciężko jest ją przekonać do tego,że czasami trzeba i spokojnie można ją sobie spłacać. Tym razem doszliśmy do kompromisu i mogłem wziąć pożyczkę na mały remont. Jak się okazało nawet żona po spłacie i remoncie była zadowolona z tego, ze się na nią zgodziła. Jak dla mnie pożyczka jest dobra.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 20. 5 / 5.00

  Szybko potrzebowałem kasy i szukałem pożyczki, którą dostanę w miarę sprawnie. Widziałem w sieci, że dość szybko działa profi credit i właśnie się na ich pożyczkę zdecydowałem. Szybko i sprawnie wszystko przebiegło. Kwota nie była duża więc spłaciłem w 6 miesięcy. Ja dla mnie mają spoko pożyczki.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Super Grosz - pożyczka na raty

Zapisz się do naszego newslettera

Darmowe chwilówki

 • Ale gotówka Ale Gotówka
  4.26 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • MoneyMan MoneyMan
  4.43 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 61 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Net Credit Net Credit
  4.33 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Lendon LendOn
  4.07 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Extra portfel Extraportfel
  4.30 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Visset Visset
  3.32 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Kuki.pl Kuki
  4.00 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Polożyczka opinie POLOżyczka
  4.04 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Ferratum Bank opinie Ferratum Bank
  4.08 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Filarum Filarum
  4.25 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • MiLoan - opinie MiLoan
  2.50 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Chwilówkomat - opinie Chwilówkomat
  2.95 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Vivus Sp. z o.o. VIVUS
  4.01 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7500 zł
 • SMART Pożyczka Smart Pożyczka
  4.08 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • Tani Kredyt Tani Kredyt
  4.21 / 5.00
  Pierwsze 2100 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Wandoo Wandoo
  4.19 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Szybka Gotówka - Chwilówka Szybka Gotówka
  4.02 / 5.00
  Pierwsze 6000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6001 zł
 • Wonga WONGA
  4.01 / 5.00
  Koszt pierwszej pożyczki - 10zł
  1500 zł na 60 dni Maks. kwota: 10000 zł
 • VIA SMS Via SMS
  3.94 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Kredyt OK KredytOK
  3.35 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł
 • Credit Credit
  2.65 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Łatwy Kredyt Łatwy Kredyt
  4.02 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • Ofin.pl Ofin.pl
  4.06 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Soho Credit Soho Credit
  3.49 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł