Pożyczka ratalna w Profi Credit Nasza ocena 8 /10

Profi Credit - opinie

4.72 z 5 Na podstawie 254 opinii
(254 opinie o Profi Credit)

Maksymalna kwota pożyczki: 25000 zł

Profi Credit – należy do Profireal Group, która udziela pożyczek u naszych południowych sąsiadów – w Czechach i na Słowacji. Profi Credit z siedzibą w Bielsku Białej, jako jedna z niewielu firm pożyczkowych dysponuje rozbudowaną siecią oddziałów, w których możemy zaciągnąć pożyczkę.

Weź Pożyczkę

Porównaj

Jak dostać pożyczkę w Profi Credit?

Profi Credit jest jedną z najbardziej doświadczonych firm pożyczkowych w Polsce. Działa na naszym rynku już od 2004 roku i do tej pory zdążyła zdobyć zaufanie dzięki indywidualnemu podejściu do każdego konsumenta. Jest to możliwe z racji konsekwentnemu systemowi obsługi klienta, który odbywa się za pośrednictwem agentów. Aby otrzymać pożyczkę na raty w ProfiCredit , należy złożyć wniosek przez stronę www, a następnie udać się do jednego z ponad stu oddziałów lub zaprosić agenta do siebie.

Pożyczka ratalna w profi credit
Agentów jest ponad 3000, więc wizyta zazwyczaj możliwa jest już następnego dnia. Profi Credit chwali się liczbą ponad 200 milionów udzielonych pożyczek oraz 20 000 podpisanych umów, z czego w Polsce udzielono ponad 72 000 pożyczek na 686 mln złotych. Ponadto, Profi Credit jest firmą, która oferuje najwyższą kwotę pożyczki, bo jest możliwość zaciągnięcia nawet 25000 zł. Oczywiście przy takiej kwocie należy spełnić szereg wymagań, które potwierdzą naszą zdolność kredytową. Do takich wymagań można zaliczyć zaświadczenie o dochodach, wystawiony rachunek na nasze nazwisko czy wyciąg z konta bankowego. O maksymalną kwotę pożyczki można starać się dopiero po ukończeniu 30 roku życia. Spłata takiego zobowiązania może być rozłożona maksymalnie na 36 miesięcy.
Na stronie Profi Credit nie znajdziemy kalkulatora pożyczek. Wszystko dlatego, że firma przygotowuje odrębną ofertę dla każdego klienta zależnie od kwoty, okresu spłaty oraz jego zdolności kredytowej. Szczegóły dotyczące wysokości raty możemy poznać po wysłaniu wniosku o pożyczkę.

Weź pożyczkę

Pożyczki dla firm w Profi Credit

Warto również dodać, że Profi Credit oferuje możliwość zaciągnięcia pożyczki dla firm na kwotę do 4000 złotych. Decyzję kredytową możemy otrzymać nawet w 30 minut, jeśli potrzebujemy stosunkowo niskiej kwoty. W przypadku gdy staramy się o maksymalna kwotę okres oczekiwania może nieznacznie się wydłużyć, maksymalnie do 24 godzin.
Pożyczka Profi Credit w pełni odpowiada nowej ustawie o kredycie konsumenckim. Wszystkie koszty, w tym także pozaodsetkowe mieszą się w granicach ustawowej normy. Co więcej, od pożyczki możemy odstąpić w ciągu 14 dni od momentu jej udzielenia. Jeśli oddamy w tym terminie pieniądze i poinformujemy pisemnie o tym pożyczkodawcę, firma nie ma prawa naliczyć nam żadnych kosztów poza oprocentowaniem, które wynosi maksymalnie 16% rocznie oraz ewentualnym ubezpieczeniem. Prowizja, opłaty przygotowawcze i administracyjne nie zostaną nam naliczone.

Wypełnij wniosek o pożyczkę w profi credit

Pożyczki dla zadłużonych w Profi Credit

Profi Credit wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Ich oferta skierowana jest także dla osób, które nie mogą starać się o pożyczkę w bankach lub innych firmach pożyczkowych ze względu na dotychczasowe zadłużenie. Profi Credit podchodzi indywidualnie do sytuacji każdego klienta i udziela pożyczek osobom z długami. Bierze pod uwagę stopień obciążenia finansowego użytkownika i ustala wysokość i ratę pożyczki, która pozwoli na komfortowe pożyczanie jak i oddawanie pieniędzy.

Spot reklalmowy Profi Credit

Profi Credit – Podsumowanie

Zalety

 • Wysoka kwota kredytu
 • Oferta pożyczek również dla firm
 • Dużo oddziałów i agentów

Wady

 • Dużo formalności

PROFI CREDIT Polska S.A.

Browarna 2
Bielsko-Biała, Śląskie 43-300
Telefon: 801 805 806
Email: info@proficredit.pl

Wejdź na poficredit.pl

Profi Credit - pożyczka na raty

Maksymalna kwota pierwszej pożyczki

25000

Maksymalna kwota kolejnej pożyczki

25000

Okres spłaty

od 6 do 36 miesięcy

Możliwość wydłużenia spłaty

TAK

Wiek pożyczkobiorcy

od 18 do 80 lat

Opinie klientów o Profi Credit

Rated 4.72 out of 5 stars
254 opinie

Dodaj opinię o Profi Credit

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 1 / 5.00

  LUDZIE NIE DAWAJCIE SIĘ NACIĄGAĆ ja wziołem 4.000zł a muszę oddać niecałe 15.000zł zdzierstwo

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 2. 1 / 5.00

  Witam,wlasnie biore sie za ta niby firme w kwesti udostepniania danych osobowych innym firmom i ludziom postronnym,na podstawie artykulu 55 o ochronie danych osobowych!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 3. 5 / 5.00

  Ile ludzi tyle opinii, dlatego najlepiej sprawdzić na sobie. W Profi Credit początkowo pożyczyłam 1000zł , kiedy bez problemu udało mi się spłacić tą pożyczkę , to zdecydowałam się na dużo większą. I tutaj również nie miałam żadnych problemów. Grunt to bardzo dokladnie czytać umowy, wtedy nic nas nie zaskoczy.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 4. 5 / 5.00

  Zanim wzięłam pożyczkę w Profi Credit przeczytałam wiele opinii. Były naprawdę różne, pochlebne i te negatywne. Mimo to zdecydowałam się na niewielką pożyczkę. Dokładnie przeczytałam umowę, więc wiedziałam co podpisuję. Nie mogę powiedzieć złego słowa. Raty spłacałam w terminie. Obiektywnie i z własnego doświadczenia mogę polecić.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 5. 5 / 5.00

  W Profi Credit wzięłam 3 tysiące na mały remont mieszkania. Byłam przed wizytą przyszłych teściów mojej córki, a są to bogaci ludzie. Dlatego też zależało mi na zrobieniu dobrego wrażenia. I udało się. A co do pożyczki to jej spłata przebiegła bezproblemowo.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 6. 5 / 5.00

  Pożyczka na bardzo dobrym warunkach. Jestem w stanie nawet powiedzieć, że to najlepsza pożyczka z jaką miałam doczynienia. Bardzo dobre podejście do klienta, duża przyznawalność, mało formalności. Osobiście polecam.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 7. 5 / 5.00

  Na Profi Credit zdecydowałam się z tego względu, że nie sprawdzają BIKu a ich przyznawalność pożyczek jest bardzo wysoka. Trochę bałam się oprocentowania i spłaty rat, ale bez potrzeby. Wszystko dostosowana indywidualnie do mojej sytuacji materialnej. Bardzo dobra firma i ich podejście do ludzi.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 8. 5 / 5.00

  Mogę śmiało przyznać, że trochę już mam wiedzy na temat różnych firm udzielających pożyczki, bo naprawdę sporo czasu spędziłam na przeglądaniu ofert i rozmawianiu z doradcami. Zdecydowanie to, co mnie przekonało w tej firmie, to uczciwość i jasno podane zasady, zdecydowanie wolę wziąć pożyczkę, gdzie wiem, ze firma działa już kilka lat z powodzeniem na rynku, do tego wykłada od razu wszystkie warunki pożyczki i posiada jeszcze wykwalifikowanych doradców, którzy są w stanie odpowiedzieć na każde pytanie, więc to dla mnie jak najbardziej jest na ogromny plus.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 9. 5 / 5.00

  Ja miałam okazję porównać oferty kilku firm i faktycznie, jeśli chodzi o to, od kiedy firma jest na rynku i jakie ma doświadczenie w tym zakresie, to utrzymuje się w czołówce. Warunki kredytu według mnie są jasne i przejrzyste, jednak jeśli macie jakieś wątpliwości, to nie bójcie się zadzwonić do doradcy, oni są po to, aby Wam pomóc i na pewno odpowiedzą na wszystkie pytania. Wiadomo, że lepiej znać każdy szczegół takiej pożyczki zanim ją weźmiemy niż zastanawiać się nad tym po fakcie. Szczególnie, że firma udziela pożyczek nawet na kwoty takie jak 25 tys. zł.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 10. 5 / 5.00

  Pierwszy raz o Profi Credit usłyszałam od koleżanki w pracy. Po jakimś czasie, kiedy nasz zakład pracy zlikwidowano – również potrzebowałam szybkich pieniędzy. Zgłosiłam się do siedziby PC , tam doradcy klienta przedstawili mi całą ofertę. Miła obsługa, a przede wszystkim dobra oferta.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 11. 5 / 5.00

  Pierwszy raz brałam pożyczkę w takiej firmie, Profi Credit zasługuje na zaufanie. Obsługa jest bardzo życzliwa, traktują klienta bardzo personalnie, wyjatkowo. Są uprzejmi, konkretni. Szybkość załatwiania formalności na ogromny plus po pierwsze za jakość i za ilość, po drugie za konkretne informacje,

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 12. 5 / 5.00

  Pierwszy raz brałam pożyczkę w takiej firmie, Profi Credit zasługuje na zaufanie. Obsługa jest bardzo życzliwa, traktują klienta bardzo personalnie, wyjatkowo. Są uprzejmi, konkretni. Szybkość załatwiania formalności na ogromny plus po pierwsze za jakość i za ilość, po drugie za konkretne informacje,

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 13. 5 / 5.00

  Dobra firma, dobra pożyczka, dobra obsługa.Polecam

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 14. 5 / 5.00

  Jeśli spłacasz raty w terminie nigdy nie ma żadnego problemu! Ja brałam kilka pożyczek, zawsze spłacam na czas. Gdyby nie Profit Credit nie miałabym szans na pożyczkę, bo pracuję na umoe zlecenie, a w bankach takich umów nie honorują.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 15. 5 / 5.00

  Wiele z moich znajomych korzysta z Profi Credit. Niewiele się zastanawiając też wzięłam pożyczkę, bo akurat potrzebowałam opłacić wakacje swojej córki. Każdą niejasną kwestię w umowie (niestety nie jestem zbyt dobra w papirologii), przedstawiciel firmy bez pośpiechu mi wyjaśnił. Raty dostosowano do moich możliwości. Jestem zadowolona, polecam!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 16. 5 / 5.00

  Firma bardzo profesjonalna. Pracownicy indywidualnie podchodzą do każdego klienta, osobiście poświęcono mi tyle czasu ile potrzebowałam. Wszystko dokładnie wyjaśnione, bez żadnego pośpiechu. Czarno na białym. Polecam!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 17. 5 / 5.00

  Przeczytałam wiele negatywnych opinii na temat firm pożyczkowych. Nie wiem jak z innymi firmami, ale ja 3 razy w życiu korzystałam z usług Profi Credit. Zawsze bez problemu, obsługa bardzo miła. Dostosowali raty do moich możliwości. Szczerze polecam.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 18. 5 / 5.00

  Profi Credit to jedyna firma, która bez problemu udzieliła mi pożyczki. Wszystkie formalności szybkie i na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolona.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 19. 5 / 5.00

  Rodzina odradzała mi pożyczkę, niestety nie miałam wyboru ponieważ bank mi odmówił. Cieszę się, że trafiłam na profi credit. Wzięłam u nich 3 razy pieniądze. Za każdym razem pełen profesjonalizm, najlepsza obsługa. Szczerze polecam!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 20. 5 / 5.00

  Zawsze byłam negatywnie nastawiona dla różnych pożyczek. Niestety przychodzą w życiu takie momenty, na które nie mamy wpływu. Potrzebowałam pieniędzy na już. Bank to wiele formalności i jeszcze więcej czasu.. nie mogłam sobie na to pozwolić. Skorzystałam z Profi Credit i jestem usatysfakcjonowana, to najlepszy wybór!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Zapisz się do naszego newslettera

Darmowe chwilówki

 • Ale gotówka Ale Gotówka
  4.29 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Wandoo Wandoo
  4.24 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • MoneyMan MoneyMan
  4.44 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 61 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Net Credit Net Credit
  4.36 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Lendon LendOn
  3.94 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • SMART Pożyczka Smart Pożyczka
  4.08 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Extra portfel Extraportfel
  4.17 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Visset Visset
  3.34 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Pożyczka Plus Pożyczka Plus
  3.98 / 5.00
  Koszt pierwszej pożyczki - 10zł
  2000 zł na 45 dni Maks. kwota: 5000 zł
 • Łatwy Kredyt Łatwy Kredyt
  3.98 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • Kuki.pl Kuki.pl
  3.77 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 8000 zł
 • Chwilówkomat - opinie Chwilówkomat
  3.17 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • MiLoan - opinie MiLoan
  2.45 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Vivus Sp. z o.o. VIVUS
  3.96 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7500 zł
 • Szybka Gotówka - Chwilówka Szybka Gotówka
  3.93 / 5.00
  Pierwsze 6000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6001 zł
 • Tani Kredyt Tani Kredyt
  4.15 / 5.00
  Pierwsze 3100 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6000 zł
 • Filarum Filarum
  4.24 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Modna pożyczka Modna Pożyczka
  4.58 / 5.00
  Pierwsze 500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • VIA SMS Via SMS
  3.96 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Ofin.pl Ofin.pl
  4.06 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Kredyt OK KredytOK
  3.31 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł
 • Credit Credit
  2.61 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Wonga WONGA
  3.84 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł za 10zł!
  1500 zł na 60 dni Maks. kwota: 10000 zł