Kredyt OK proponuje pożyczkę do 7000 zł!

W tej firmie pożyczkowej możemy liczyć na wysoką kwotę pożyczki, która wynosi aż 7000 zł, zobowiązanie można spłacić najpóźniej w ciągu 4 miesięcy. W tym miejscu należy podkreślić, że po spłacie trzech rat pożyczkobiorcy będą mieli możliwość wnioskowania o kolejną pożyczkę – to duży atut tego pożyczkodawcy, który wyróżnia go na tle wielu innych firm działających na naszym rynku.

Pożyczkę od Kredyt OK można zaciągnąć w szybki i co najważniejsze prosty sposób. Wystarczy, że złożymy wniosek na stronie internetowej firmy i wybierzemy ofertę podczas rozmowy z konsultantem – to bezpieczny proces, który gwarantuje uzyskanie potrzebnych środków bez konieczności wychodzenia z domu!

Jakie warunki trzeba spełnić, aby uzyskać pożyczkę w Kredyt OK?

Warunki uzyskania pożyczki online w firmie pożyczkowej Kredyt OK nie są wymagające, dlatego nikt nie powinien mieć problemu, aby się do nich zastosować. To normalna procedura, która występuje w przypadku wszystkich pożyczkodawców, którzy udzielają pożyczek przez internet.

Pożyczkę w Kredyt OK mogą uzyskać osoby, które:

  • są w wieku od 21 do 82 lat,
  • mają dowód osobisty,
  • są zameldowane na terenie Polski,
  • posiadają źródło dochodu,
  • mają własny numer telefonu komórkowego i adres mailowy,
  • posiadają osobisty rachunek bankowy.

Jak wziąć pożyczkę w KredytOK?

Wystarczy, że złożymy wniosek na stronie pożyczkodawcy. Podczas tego procesu niezbędny będzie dowód osobisty, numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail. Wypełniając formularz online należy podać podstawowe dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, adres korespondencyjny oraz numer konta bankowego.

W następnym etapie skontaktuje się z nami konsultant, z którym wybierzemy ofertę pożyczki dostosowaną zarówno do naszych potrzeb, jak i możliwości. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji Kredyt Ok wyśle pieniądze przelewem na konto, czekiem GIRO na poczcie lub za pośrednictwem mobilnego doradcy. To wszystko!

Kredyt OK – podsumowanie