Firma pożyczkowa Kredyt OK należy do spółki Capital Service S.A. i od ponad 22 lat udziela pożyczek pozabankowych. Pożyczka na raty online Kredyt OK to szansa na uzyskanie od 1000 do 20000 zł. Spłatę zadłużenia można rozłożyć na 12, 24 lub 36 niskich rat. Sprawdź szczegóły oferty i dowiedz się co wyróżnia Kredyt OK!

Informacje o kosztach pożyczki w Kredyt OK

Firma Kredyt OK udziela gotówki na przejrzystych zasadach. Jak informuje pożyczkodawca ostateczne warunki udzielenia pożyczki zależą od oceny zdolności kredytowej klienta, daty wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty. Na koszty pożyczki składają się:

 • odsetki,
 • prowizja za udzielenie,
 • prowizja operacyjna.

Główny koszt uzyskania pożyczki na raty online w Kredyt OK stanowi prowizja operacyjna. Jej wysokość jest ustalana indywidualnie w głównej mierze zależy od pożyczanej kwoty oraz okresu na jaki zostanie zawarta umowa. Koszty najlepiej obrazuje przykład reprezentatywny, przygotowany przez samego pożyczkodawcę.

Maksymalna kwota pożyczki wynosi 20 000 zł. Reprezentatywny przykład: CAŁKOWITA KWOTA POŻYCZKI: 4800 zł na okres 30 miesięcy. PROWIZJA ZA UDZIELENIE POŻYCZKI: 0,00 zł, PROWIZJA OPERACYJNA: 1666,34 zł, ODSETKI: 1234,32 zł, CAŁKOWITA KWOTA DO ZAPŁATY: 7700,66 zł, RZECZYWISTA ROCZNA STOPA OPROCENTOWANIA: 48,69%, Ilość rat 30. (stan na dzień 14.11.2023 r.)

Ostateczne warunki udzielenia pożyczki zależą od oceny zdolności kredytowej Klienta, daty wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty. Udzielenie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej. W przypadku braku płatności w wyznaczonym terminie Capital Service S.A. jest uprawniona do naliczenia odsetek z tytułu opóźnienia w spłacie zadłużenia oraz do podjęcia czynności windykacyjnych.

Pożyczka na raty w Kredyt OK – kwoty i czas spłaty

Kredyt OK to firma pożyczkowa z tradycjami, która funkcjonuje nieprzerwanie od roku 1999. Pożyczkodawca specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych online i przez telefon. Aktualnie w ofercie znajdziesz pożyczkę na kwotę od 1000 do 20000 zł, udzielaną na okres 6, 11, 18, 24, 30 lub 36 miesięcy.

Celem Kredyt OK jest dostarczenie produktu wysokiej jakości do jak najszerszego grona klientów – pożyczek dla seniora, pożyczek na raty online. Oferta Kredyt OK wyróżnia:

 • Pożyczkę ratalną można uzyskać wnioskując przez Internet lub telefonicznie.
 • Kredyt OK wypłaca gotówkę na trzy sposoby: przelewem na konto, za pomocą czeku GIRO lub z dowozem do domu.
 • Przejrzyste zasady udzielania pożyczek na raty.
 • Profesjonalna obsługa klienta – dostęp do infolinii oraz opieka doradcy pożyczkowego.
 • Prosty, szybki proces wnioskowania i możliwość otrzymania pożyczki w 100% zdalnie.

Aktualne promocje i kody rabatowe

Kredyt OK nie posiada w swojej ofercie pożyczek na promocyjnych warunkach. W zamian za to firma proponuje wygodną i elastyczną pożyczkę ratalną. Klient może skorzystać z najlepszej dla niego metody wnioskowania, samodzielnie wybrać sposób wypłaty gotówki a w razie potrzeby poprosić o pomoc doradcy pożyczkowego.

Weź pożyczkę!

Warunki otrzymania pożyczki ratalnej w Kredyt OK

Wnioskować o pożyczkę w KredytOK mogą osoby fizyczne, które ukończyły 21 lat oraz posiadają polskie obywatelstwo. Kolejnym warunkiem ubiegania się o przyznanie pożyczki jest posiadanie ważnego dowodu osobistego oraz stały dochód.

Akceptowalne źródła dochodu:

 • umowa o pracę, zlecenie, o dzieło,
 • działalność gospodarcza,
 • gospodarstwo rolne,
 • emerytura,
 • renty,
 • zasiłki,
 • alimenty.

Każdy poprawnie złożony wniosek zostanie poddany weryfikacji. Decyzja o przyznaniu pożyczki online jest wydawana na podstawie analizy zdolności kredytowej. Jak zaznacza Kredyt OK, ostateczne warunki przyznania pożyczki ratalnej zależą od oceny zdolności.

Dokumenty niezbędne do wzięcia pożyczka na raty online

Kredyt OK nie wymaga dostarczania żadnych dokumentów. Jedynym dokumentem, który jest niezbędny do złożenia wniosku jest dowód osobisty. Wystarczy, że podczas wnioskowania o pożyczkę online lub o pożyczkę ratalną przez telefon podasz numer i serię dowodu oraz numer PESEL. Dokument tożsamości przyda się także do odebrania gotówki za pośrednictwem czeku GIRO i przy dowozie do domu, w celu ostatecznej identyfikacji pożyczkobiorcy. Nie musisz wysyłać dokumentów, zdjęcia czy skanu dowodu do Kredyt OK.

Jakie formy zatrudnienia akceptuje Kredyt OK?

Firma pożyczkowa Kredyt OK stara się zapewnić dostęp do pożyczek ratalnych jak najszerszemu gronu klientów. W związku z tym, pożyczkę mogą uzyskać klienci, którzy wykazują dochód z m.in.:

 • umowy o pracę, zlecenie, o dzieło,
 • działalności gospodarczej,
 • gospodarstwa rolnego,
 • emerytury,
 • renty,
 • zasiłku,
 • alimentów
 • i wielu innych.

Kredyt OK – weryfikacja w bazach dłużników

Złożenie wniosku o pożyczkę na raty w Kredyt OK wymaga wyrażenia zgody na weryfikację w bazach dłużników. Firma pożyczkowa sprawdza informacje o wnioskodawcy na temat jego historii kredytowej oraz stanu zadłużenia. Kredyt OK weryfikuje:

 • Biuro Informacji Kredytowej,
 • Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej,
 • Biuro Informacji Gospodarczej Infomonitor.,
 • ERIF Biuro Informacji Gospodarczej,
 • Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej.

Czy Kredyt OK udziela pożyczek na raty bez sprawdzania BIK?

Doradca Klienta Kredyt OK sprawdza każdego wnioskodawcę biorąc pod uwagę wpisy w Biurze Informacji Kredytowej. Historia kredytowa ma duży wpływ na decyzję o przyznaniu pożyczki na raty. Jeżeli jednak Twoja aktualna sytuacja finansowa jest stabilna możesz liczyć na uzyskanie pożyczki na raty bez BIK, tzn. pożyczki udzielanej mimo negatywnych informacji na temat historii płatności zobowiązań.

Czy Kredyt OK udziela pożyczek dla zadłużonych?

Kredyt OK daje szansę na uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej i otrzymania pożyczki na raty dla zadłużonych. Dane uzyskane w wymienionych bazach dłużników mają wpływ na analizę zdolności kredytowej, jednak negatywne informacje nie powodują odrzucenia wniosku.

Czy w Kredyt OK można wziąć pożyczkę z komornikiem?

Tak, w Kredyt OK jest to możliwe. Oczywiście decyzja o tym czy otrzymamy pożyczkę zależy od oceny zdolności kredytowej. Jeśli przejdziemy ją pomyślnie, najlepszym rozwiązaniem jest pożyczka z dowozem do domu za pośrednictwem Doradcy pożyczkowego.

Sprawdź ofertę

Jak wziąć pożyczkę online na raty w Kredyt OK – krok po kroku

Wniosek o pożyczkę ratalną w Kredyt OK możesz złożyć zdalnie na dwa sposoby:

 1. Telefonicznie – wystarczy, że zadzwonisz na infolinię 601 500 500, a Doradca Klienta Kredyt OK pomoże Ci złożyć wniosek i przeprowadzi Cię przez całą procedurę.
 2. Online – całą procedurę wnioskowania zrealizujesz samodzielnie przechodząc kolejne kroki.

Procedura wnioskowania online jest bardzo prosta. Wystarczy realizować polecenia zgodnie z wymaganiami, a pożyczkę na raty przez Internet otrzymasz nawet w 15 minut. Krok po kroku ubieganie się o pożyczkę w Kredyt OK wygląda następująco:

 1. Na stronie Kredyt OK wypełnij prosty formularz i wybierz potrzebną Ci kwotę.
 2. Wypełnij wniosek pożyczkowy podając dane osobowe, kontaktowe i finansowe.
 3. Poczekaj na sprawdzenie wniosku i decyzję o przyznaniu pożyczki – zajmie to kilka minut.
 4. Doradca Klienta zadzwoni na numer podany we wniosku w celu przeprowadzenia weryfikacji, ustalenia metody zawarcia umowy i wypłaty gotówki.
 5. Zawrzyj umowę w wybrany sposób i poczekaj na dostarczenie gotówki na konto, do domu lub udaj się do placówki pocztowej zrealizuj czek GIRO.

Weryfikacja tożsamości klienta Kredyt OK

Kredyt OK wykorzystuje tradycyjną metodę weryfikacji w trakcie rozmowy telefonicznej. Po złożeniu wniosku Doradca Klienta zadzwoni na Twój numer, zada Ci kilka pytań i przedstawi możliwości zawarcia umowy i wypłaty gotówki z pożyczki ratalnej. Dodatkową, ostateczną weryfikację przeprowadza pracownik Kredyt OK, który dostarczy Ci gotówkę lub pracownik poczty przy wypłacie za pomocą czeku GIRO.

Jeżeli nie odbierzesz telefonu od Kredyt OK, możesz oczywiście samodzielnie zadzwonić na infolinię. Pamiętaj jednak, że brak kontaktu spowoduje odrzucenie wniosku pożyczkowego.

Spłata pożyczki na raty w Kredyt OK

Nim zawrzesz umowę o pożyczkę ratalną z Kredyt OK, dokładnie sprawdź treść umowy i zapoznaj się z warunkami spłaty. Podpisz dokument tylko w przypadku, gdy będziesz pewny, że jesteś w stanie zwrócić pożyczkę w terminie.

Spłata pożyczki na raty otrzymanej w Kredyt OK jest realizowana w miesięcznych ratach, zgodnie z harmonogramem spłaty. Harmonogram zostanie wysłany na adres e-mail podany we wniosku pożyczkowym. Wystarczy, że zrealizujesz przelew na konto pożyczkodawcy. Warto rozważyć ustalenie zlecenia stałego, które pozwoli Ci na automatyczną i bezpieczną spłatę wszystkich raty pożyczki Kredyt OK.

Czy możliwa jest spłata pożyczki ratalnej przed terminem?

Firma Kredyt OK nie informuje o możliwości spłaty całości lub części pożyczki przed terminem ustalonym w umowie. W sytuacji, gdy chcesz spłacić kilka rat lub całą pożyczkę na raz zadzwoń na infolinię, pod numer 601 500 500 i zapytaj Doradcę Klienta o warunki wcześniejszej spłaty.

Wydłużenie terminu spłaty

Podobnie jak w przypadku wcześniejszej spłaty pożyczki ratalnej online w Kredyt OK, o możliwości wydłużenia terminu płatności rat należy pytać Doradcę Klienta.

Brak spłaty – co jeśli pożyczka nie zostanie spłacona na czas

W przypadku braku płatności w wyznaczonym terminie firma Kredyt OK jest uprawniona do naliczenia odsetek z tytułu opóźnienia w spłacie zadłużenia oraz do podjęcia czynności windykacyjnych.

Jak przebiega windykacja należności?

Firma Kredyt OK nie zdradza szczegółów na temat przebiegu procesu windykacyjnego. Informacje na ten temat znajdziesz w umowie pożyczki, która zostanie wysłana na Twój adres e-mail lub dostarczona przez mobilnego Doradcę Klienta.

Kolejna pożyczka w Kredyt OK

Kredyt OK nie ma przeciwwskazań w udzieleniu kilku pożyczek na raz. Każdy wniosek zostanie rozpatrzony i poddany analizie. Jeżeli wykazujesz odpowiednio wysoką zdolność kredytową, która umożliwia spłatę kolejnej pożyczki na raty online, otrzymasz ją bez problemu.

Pamiętaj! Korzystanie z pożyczek wymaga odpowiedzialnego podejścia klienta! Pożyczaj tylko w przypadku, gdy na prawdę potrzebujesz dodatkowych pieniędzy!

Logowanie do panelu użytkownika

Serwis Kredyt OK nie umożliwia logowania do serwisu online – klient nie posiada profilu użytkownika. Obsługą pożyczkobiorców zajmują się Doradcy Klienta, dostępni za pośrednictwem infolinii oraz poczty pod adresem kontakt@kredytok.pl.

Problemy z logowaniem

Korzystanie z serwisu Kredyt OK ogranicza się do możliwości złożenia wniosku – nie zalogujesz się do profilu klienta.

Zmiana danych w Profilu Klienta

Jeżeli w trakcie trwania umowy o pożyczkę na raty z Kredyt OK Twoje dane ulegną zmianie, poinformuj pożyczkodawcę o tym fakcie. Wystarczy, że zadzwonisz na infolinię i przedstawisz swoją sprawę.

Kredyt OK – Najczęściej zadawane pytania

Czy w Kredyt OK można mieć kilka pożyczek jednocześnie?

Tak, jeżeli wykazujesz odpowiednio wysoką zdolność kredytową. Kredyt OK udzieli Ci kolejnej pożyczki, jeśli Twoja sytuacja finansowa pozwala na bezpieczną spłatę rat.

Jakie są powody odrzucenia wniosku przez Kredyt OK?

Najczęstszymi przyczynami odmowy udzielenia pożyczki na raty przez Kredyt OK są:

 • Na stronie Kredyt OK wypełnij prosty formularz i wybierz potrzebną Ci kwotę.
 • Wypełnij wniosek pożyczkowy podając dane osobowe, kontaktowe i finansowe.
 • Poczekaj na sprawdzenie wniosku i decyzję o przyznaniu pożyczki – zajmie to kilka minut.
 • Doradca Klienta zadzwoni na numer podany we wniosku w celu przeprowadzenia weryfikacji, ustalenia metody zawarcia umowy i wypłaty gotówki.
 • Zawrzyj umowę w wybrany sposób i poczekaj na dostarczenie gotówki na konto, do domu lub udaj się do placówki pocztowej zrealizuj czek GIRO.

Czy w Kredyt OK dostanę pożyczkę w weekend/święto?

Pożyczkodawca Kredyt OK udziela pożyczek na raty online w godzinach pracy biura. Infolinia i adres e-mail są dostępne od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-20:00 oraz w soboty w godzinach 9:00-17:00. Godziny pracy w dni świąteczne mogą ulec zmianie.

Czy i kiedy niespłacona pożyczka online na raty w Kredyt OK trafi do sądu?

Twoja niespłacona pożyczka ratalna w Kredyt OK trafi do sądu w przypadku, gdy będziesz długotrwale unikał kontaktu z firmą. Jeżeli nie reagujesz na monity (wezwania do zapłaty), nie odpowiadasz na telefony Działu Windykacji i windykatora terenowego, możesz się spodziewać, że sprawa zostanie przekazana do sądu.

Jakie źródła dochodu akceptuje Kredyt OK?

Kredyt OK stara się dotrzeć do jak najszerszego grona klientów, umożliwiając otrzymanie dochodu pochodzącego m.in. z:

 • umowy o pracę, zlecenie, o dzieło,
 • działalności gospodarczej i gospodarstwa rolnego,
 • emerytury i renty,
 • zasiłku,
 • alimentów.

Czy Kredyt OK wymaga zaświadczenia od pracodawcy?

Nie, Kredyt OK nie wymaga przedstawiania, ani wysyłania żadnych dokumentów. Jest to pożyczka na raty na sam dowód.

Jaki długo czeka się na pożyczkę online w Kredyt OK?

Pożyczkę ratalną online Kredyt OK można otrzymać nawet w kilkanaście minut. Ostateczny czas otrzymania środków zależy od wybranej metody dostarczenia gotówki. W przypadku dowozu do domu i wypłaty za pomocą czeku GIRO, czas oczekiwania może się wydłużyć.

Czy w Kredyt OK trzeba podawać cel przeznaczenia pożyczki?

Nie, Kredyt OK udziela pożyczek na raty przez telefon i przez Internet na dowolny cel.

Co uzyskam dokonując wcześniejszej spłaty pożyczki ratalnej w Kredyt OK?

Wcześniejsza spłata pożyczki ratalnej, pozwoli Ci skrócić czas trwania umowy co spowoduje przeliczenie całkowitej kwoty do zapłaty. Im szybciej zwrócisz pożyczkę, tym niższa prowizja operacyjna zostanie naliczona.

Czy mogę wziąć pożyczkę w Kredyt OK, jeśli mam zobowiązanie w innej firmie pożyczkowej?

Tak, jeżeli spłacasz pożyczkę lub kredyt posiadany w innej instytucji w terminie, Kredyt OK udzieli Ci gotówki. Oczywiście decyzja o przyznaniu pożyczki zależy od oceny zdolności kredytowej.

Jak podpisać umowę pożyczki na raty w Kredyt OK?

Umowę pożyczki na raty możesz zawrzeć zdalnie – w trakcie rozmowy telefonicznej lub osobiście – mobilny Doradca Klienta dostarczy gotówkę wraz z umową, pod wskazany przez Ciebie adres.

Czy inna osoba może spłacić moją pożyczkę w Kredyt OK?

Tak, raty pożyczki może spłacać dowolna osoba, z dowolnego rachunku bankowego.

Na jakich zasadach można składać reklamacje w Kredyt OK?

Pożyczkobiorca może złożyć reklamację na trzy sposoby:

 • w formie ustnej – telefonicznie dzwoniąc na infolinię,
 • w formie pisemnej – na adres siedziby Capital Service S.A., ul. Korczaka 73, 07-409 Ostrołęka,
 • w formie e-mail – na adres kontakt@kredytok.pl.

KredytOK na raty - sprawdź ofertę

Kredyt OK – podsumowanie

Kredyt OK to firma pożyczkowa z tradycjami, która trafia zarówno do klientów online jak i do tych, którzy oczekują kompleksowej obsługi – dostarczenia gotówki do domu. Oferta pożyczkodawcy umożliwia podjęcie pożyczki ratalnej przez Internet oraz przez telefon. Możesz tu uzyskać od 1000 do 20000 zł. Umowę pożyczki można zawrzeć na okres 6, 11, 18, 24, 30 lub 36 miesięcy.

KredytOK - zalety

 • Przejrzysta i zrozumiała strona firmy
 • Szybka decyzja pożyczkowa
 • Infolinia czynna od poniedziałku do soboty
 • Szybki kontakt z przedstawicielami firmy
 • Pożyczka udzielana przez Internet – 100% zdalnie

KredytOK - wady

 • Weryfikacja klientów w bazach: BIK, BIG, KRD, ERIF oraz KBIG
 • Wysoka minimalna dolna granica wieku

Informacje o KredytOK

Nazwa firmy

Capital Service S. A.

Adres ul. Korczaka 73
07-409 Ostrołęka
Telefon 601 500 500
Adres e-mail kontakt@kredytok.pl
Godziny pracy Poniedziałek-Piątek: 8:00-20:00
Sobota: 9:00-17:00
Niedziela: nieczynne
Wniosek Wypełnij wniosek