Mutum.pl świadczy najwyższej jakości usługi finansowe, które są dopasowane do indywidualnych potrzeb, a także możliwości klienta. Wszystko po to, aby produkt oferowany przez firmę sprostał największym oczekiwaniom pożyczkobiorcy. Serwis gwarantuje szybkie pożyczki online w wysokości od 1000 do 20000 zł. Okres kredytowania trwa od 2 do aż 40 miesięcy. Wystarczy, że złożysz wniosek, a problemy z finansami staną się przeszłością!

Mutum.pl - Pożyczka z kurierem do 20000 zł

Wniosek o pożyczkę w Mutum.pl ograniczony do minimum

W Mutum.pl procedura wnioskowania o pożyczkę ograniczona jest do minimum, tak samo jak formalności. To bardzo ważne zwłaszcza dla osób młodych, jak i starszych, które zwykle miewają trudności podczas wypełniania dużej ilości dokumentów. Ponadto firma nie wymaga od nas dokonania przelewu weryfikacyjnego, a sprawdzanie danych odbywa się podczas dostarczenia dokumentów przez pracownika z firmy kurierskiej. Cały proces trwa zaledwie kilka minut!

Warto podkreślić, że Mutum.pl jest odpowiedzialną instytucją finansową o czym świadczy między innymi zagwarantowanie bezpieczeństwa danych klientów, które podamy we wniosku czy na stronie internetowej firmy. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych certyfikatów bezpieczeństwa możemy być pewni, że nasze dane nie dostaną się w niepowołane ręce.

Spłacanie równie proste, jak wnioskowanie

Spłacanie pożyczki w Mutum.pl jest tak samo łatwym procesem, jak procedura wnioskowania. Firma oferuje wygodne raty dopasowane do naszych możliwości finansowych, które mogą być regulowane w wyznaczonym terminie. Dzięki temu nie przeoczymy żadnej płatności. W tym miejscu warto podkreślić, że pożyczka w serwisie Mutum.pl jest dużo prostsza do otrzymania niż kredyt gotówkowy . Pamiętaj, pożyczka skrojona na miarę potrzeb raty jest niezwykle komfortową usługą finansową i przede wszystkim nie nadwyręży Twojego budżetu domowego!

Wejdź na mutum.pl i sam się przekonaj

Jakie warunki trzeba spełnić, by ją dostać?

W serwisie Mutum.pl możemy maksymalnie wziąć pożyczkę w wysokości 20 000 zł, minimalnie 1000 zł. Firma nie będzie wymagać określenia celu, na który potrzebujemy pożyczyć pieniądze, ponieważ darzy ogromnym szacunkiem prywatność i komfort klientów. Spłata pożyczki może trwać od 12 do 36 miesięcy. Tylko od nas zależy, w jakim przedziale czasowym uzupełnimy zaległości finansowe względem pożyczkodawcy.

Aby otrzymać pożyczkę w Mutum.pl wystarczy, że:

  • masz polskie obywatelstwo i mieszkasz na stałe w Polsce,
  • jesteś w wieku od 20 do 80 lat,
  • masz stały dochód,
  • posiadasz aktywny rachunek bankowy,
  • posiadasz pozytywną historię kredytową,
  • posiadasz zdolność do spłaty zaciągniętej pożyczki.

W jaki sposób przebiega procedura ubiegania się o pożyczkę w Mutum.pl?

Wystarczy wejść na stronę internetową pożyczkodawcy i za pomocą specjalnych suwaków wybrać interesującą nas kwotę pożyczki oraz czas jej trwania. Następnie należy uzupełnić prosty wniosek. Trzeba jednak pamiętać, żeby zrobić to właściwie, ponieważ błędne dane w formularzu o pożyczkę mogą ostatecznie pozbawić możliwości otrzymania dodatkowych środków. Po wysłaniu wniosku do obsługi firmy Mutum.pl będziemy musieli poczekać na jego rozpatrzenie. Gdy pożyczkodawca uzna, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby udzielić nam pożyczki, wtedy możemy spodziewać się w naszym domu wizyty kuriera, który dostarczy umowę do podpisania i przy okazji zweryfikuje naszą tożsamość.

Weź pożyczkę w Mutum

Przykładowy koszt pożyczki w Mutum.pl

Jeśli przykładowo weźmiemy w firmie Mutum.pl pożyczkę w wysokości 5000 zł na okres 23 miesięcy to jej rzeczywista roczna stopa oprocentowania będzie wynosić 79,09%, rata miesięczna 381,88 zł, roczna stopa oprocentowania, czyli stopa stała 10%, odsetki od kwoty pożyczki 537,04 zł, opłata przygotowawcza (jednorazowa) 3140 zł. W ten sposób całkowita kwota do zapłaty przez będzie kosztować pożyczkobiorcę 8677, 04 zł. Całkowite maksymalne RRSO dla pożyczki wynosi 247,64%. Minimalny okres spłaty wynosi 180 dni, a maksymalny okres spłaty pożyczki to 732 dni.

Mutum.pl - Pożyczka z kurierem do 20000 zł

Mutum.pl – podsumowanie