Mutum oferuje pożyczki do nawet 20 000 zł na okres spłaty do 60 miesięcy na bardzo korzystnych warunkach. Poznaj prosty proces wnioskowania, zobacz szczegóły oferty i porównaj ją z innymi.

Informacje o kosztach pożyczki w Mutum

Serwis Mutum oferuje pożyczki o oprocentowaniu 7.2% niezależnie od ich wielkości i czasu spłaty. Dokładne przewidywania kosztów można zobaczyć, wykorzystując kalkulator na stronie głównej portalu.

Mutum.pl - Pożyczka z kurierem do 20000 zł

Pożyczka na raty w Mutum – kwoty i czas spłaty

Korzystając z usługi pożyczkowej Mutum można otrzymać od 2000 do aż 20 000 zł! Serwis oferuje pożyczki na okres spłaty od 6 do 60 miesięcy, zależnie od potrzeb klienta. Pożyczkobiorcy mogą mieć tylko jedną pożyczkę w serwisie Mutum na dany moment, ale można ją bezproblemowo uzyskać niezależnie od istniejących już zobowiązań finansowych u innych firm pozabankowych i bankach. RRSO chwilówki od Mutum wynosi 235,01%.

Dzięki swojej korzystnej ofercie usługa Mutum charakteryzuje się:

 • Możliwością otrzymania do 20 000 zł.
 • Okresem kredytowania nawet do 60 miesięcy
 • Oprocentowaniem 7.2%
 • Szybkim i bezproblemowym procesem wnioskowania

Aktualne promocje i kody rabatowe

Obecnie Mutum nie posiada w swojej ofercie dodatkowych promocji czy kodów rabatowych.

Weź pożyczkę!

Warunki otrzymania pożyczki ratalnej w Mutum

Pożyczka ratalna w Mutum jest dostępna niemal dla każdego. Wystarczy spełniać kilka prostych warunków:

 • Wiek od 20 do 80 lat
 • Numer PESEL
 • Stały adres zamieszkania na terenie Polski
 • Brak negatywnej historii w bazach dłużników BIK i BIG

Dokumenty niezbędne do wzięcia pożyczki na raty online

Aby wziąć pożyczkę w Mutum wystarczy dowód osobisty. Podczas wypełniania wniosku o pożyczkę należy przepisać z niego wskazane informacje, które posłużą do weryfikacji tożsamości klienta.

Jakie formy zatrudnienia akceptuje Mutum?

Forma zatrudnienia wnioskodawcy nie ma wpływu na ocenę jego zdolności kredytowej. Tak długo, jak klient jest w stanie wykazać stały przychód, który pozwoli mu na spłatę pożyczki, może bezproblemowo korzystać z oferty Mutum.

Mutum – weryfikacja w bazach dłużników

Firma współpracuje z Biurem Informacji Kredytowej oraz Biurem Informacji Gospodarczej. Jeżeli klient posiada negatywną historię kredytową w BIK lub BIG, nie będzie mógł skorzystać z usług Mutum.

Czy Mutum udziela pożyczek na raty bez sprawdzania BIK?

Informacje o klientach Mutum są sprawdzane zarówno w BIK, jak i BIG. Wobec tego niemożliwe jest uzyskanie pożyczki na raty bez BIK w serwisie Mutum.

Czy Mutum udziela pożyczek dla zadłużonych?

Osoby występujące jako zadłużone w serwisach BIK oraz BIG nie otrzymają pożyczki w ramach usługi Mutum. Posiadanie wpisów w innych bazach dłużników nie wpłynie na ocenę zdolności kredytowej klienta.

Czy w Mutum można wziąć pożyczkę z komornikiem?

Niestety, w większości przypadków zadłużenie komornicze spowoduje odrzucenie wniosku o pożyczkę ratalną w Mutum.

Sprawdź ofertę

Jak wziąć pożyczkę online na raty w Mutum – krok po kroku

Wnioskowanie o pożyczkę w Mutum zajmuje tylko chwilę, a pieniądze pojawiają się na naszym koncie już w 15 minut. Proces składa się z następujących kroków:

 1. Wskaż interesującą cię sumę pieniędzy i czas spłaty w kalkulatorze na stronie głównej, następnie wciśnij przycisk “wnioskuj”
 2. Wypełnij prosty formularz podając dane kontaktowe oraz niezbędne szczegóły z dowodu osobistego, które pozwolą na dalszą weryfikację twojej tożsamości.
 3. Potwierdź swoją tożsamość używając aplikacji weryfikacyjnej
 4. Odbierz wiadomość e-mailową z proponowaną przez Mutum umową pożyczkową. Zaakceptuj ją, a pieniądze pojawią się na twoim koncie w kilka minut!

Weryfikacja tożsamości klienta Mutum

Mutum wykorzystuje do weryfikacji klienta specjalną aplikację internetową, która sprawdza istotne dane na naszym koncie bankowym bez konieczności przeprowadzania przez klienta przelewu weryfikacyjnego.

Spłata pożyczki na raty w Mutum

Pobierając pożyczkę z pomocą Mutum, klient otrzyma umowę od pożyczkodawcy w której znajdzie harmonogram spłat oraz dane przelewowe, które należy wykorzystać do regulacji zadłużenia.

Czy możliwa jest spłata pożyczki ratalnej przed terminem?

Zgodnie z prawem finansowym klienci Mutum mają możliwość przedterminowej spłaty zadłużenia, co pozwala zaoszczędzić na odsetkach, które przewidywał harmonogram.

Wydłużenie terminu spłaty

Jeżeli pojawią się problemy z terminową spłatą raty pożyczki należy nawiązać kontakt z biurem obsługi klienta Mutum za pomocą formularza na stronie internetowej. Pracownicy firmy pomogą nam wynegocjować rozwiązanie korzystne dla obu stron.

Brak spłaty – co jeśli pożyczka nie zostanie spłacona na czas

W wypadku pojawienia się zaległości w spłacie, pożyczkobiorca zostanie obciążony dodatkowymi kosztami za zwłokę. Jeśli sytuacja się nie poprawi, rozpocznie się proces windykacyjny, a następnie sprawa trafi do sądu.

Jak przebiega windykacja należności?

W trakcie trwania procesu windykacyjnego pożyczkodawca ma możliwość kontaktu z dłużnikiem drogą telefoniczną, jak i osobiście, odwiedzając klienta pod jego adresem. Firma pożyczkowa często wysyła również monity listowne.

Proces windykacyjny nie musi być przeprowadzany osobiście przez firmę pożyczkową. Zamiast tego, może ona go zlecić innej, wyspecjalizowanej w tym celu firmie.

Kolejna pożyczka w Mutum

Wniosek o kolejną pożyczkę w Mutum można wypełnić już po spłacie poprzedniej. Proces ubiegania się o pożyczkę wygląda za każdym razem tak samo.

Logowanie do panelu użytkownika

Mutum nie posiada funkcji panelu użytkownika w swoim serwisie. Jeżeli pożyczkodawca skieruje wnioskodawcę do specjalnego konta użytkownika, szczegóły na ten temat znajdą się w umowie.

Problemy z logowaniem

W wypadku problemów z logowaniem na konto należy skontaktować się z biurem obsługi klienta Mutum lub firmy pożyczkowej, z którą zawarliśmy umowę.

Zmiana danych w Profilu Klienta

Aby zaktualizować swoje dane w profilu należy najpierw sprawdzić, czy szczegóły tego procesu nie zostały wyjaśnione w indywidualnej umowie, którą zawarliśmy w ramach pożyczki. Jeżeli nie zawiera ona odpowiedzi na problem klienta, następnym krokiem jest kontakt z biurem obsługi firmy pożyczkowej lub serwisu Mutum.

Mutum – Najczęściej zadawane pytania

Czy w Mutum można mieć kilka pożyczek jednocześnie?

Na ten moment Mutum udostępnia pobieranie tylko jednej pożyczki do czasu jej spłaty.

Jakie są powody odrzucenia wniosku przez Mutum?

Najczęstszą przyczyną odrzucenia wniosku są źle podane dane osobowe podczas rejestracji lub próba jego weryfikacji za pomocą konta bankowego, które nie jest osobistą wartością klienta. Mutum może również odrzucić wniosek o pożyczkę, jeżeli zdolność kredytowa klienta wzbudza obawy co do zdolności spłaty zadłużenia. Może to być spowodowane niskim dochodem w porównaniu z obecnymi zadłużeniami lub obecnością w bazach dłużników BIK oraz BIG.

Czy w Mutum dostanę pożyczkę w weekend/święto?

Usługa Mutum dostępna jest o każdej godzinie w dowolny dzień tygodnia. Jedynym wyjątkiem są święta państwowe, podczas których firmy pożyczkowe nie przyjmują nowych wniosków. W takim wypadku nasz wniosek zostanie rozpatrzony wczesnym rankiem następnego dnia roboczego.

Czy i kiedy niespłacona pożyczka online na raty w Mutum trafi do sądu?

W większości przypadków, gdy klient zalega z płatnościami, najpierw zostaje wszczęty proces windykacyjny. Jeżeli nie będzie on przynosił efektu, klient może dostać ostrzeżenie o planach skierowania jego sprawy do sądu. O faktycznym pozwie dłużnik zostaje poinformowany drogą pocztową.

Jakie źródła dochodu akceptuje Mutum?

Wnioskując o pożyczkę w Mutum klient musi wykazać stały dochód umożliwiający mu spłatę pożyczki. Źródło tego dochodu nie gra roli w osądzie jego zdolności kredytowej. Tak długo, jak wnioskodawcę stać na spłatę zadłużenia, Mutum udzieli pomocy w uzyskaniu niezbędnych funduszy.

Czy Mutum wymaga zaświadczenia od pracodawcy?

Nie. Aby uzyskać pożyczkę, wystarczy mieć pod ręką dowód osobisty. W trakcie składania wniosku będzie on potrzebny do podania pewnych danych niezbędnych do weryfikacji klienta.

Jak długo czeka się na pożyczkę online w Mutum?

Pożyczka może pojawić się na naszym koncie już w 15 minut! Czas oczekiwania na pieniądze będzie zależał głównie od banku, który musi zaksięgować przelew.

Czy w Mutum trzeba podawać cel przeznaczenia pożyczki?

Nie. Uzyskane dofinansowanie możemy przeznaczyć na dowolne cele, bez konieczności informowania o tym firmy.

Co uzyskam dokonując wcześniejszej spłaty pożyczki ratalnej w Mutum?

Poprzez wcześniejszą spłatę pożyczki na raty klient może zaoszczędzić na koszcie odsetek, który poniósłby w przypadku przeprowadzania spłat zgodnie z harmonogramem. Istnieje również możliwość wynegocjowania zmniejszenia kosztów rat dzięki częściowej nadpłacie pożyczki.

Czy mogę wziąć pożyczkę w Mutum, jeśli mam zobowiązanie w innej firmie pożyczkowej?

Tak. W chwili, gdy Mutum pozwala na uzyskanie tylko jednej pożyczki w serwisie na dany moment, posiadanie odpowiedzialności finansowych w ramach pożyczek z innych serwisów lub banków nie stoi na przeszkodzie w wykorzystaniu oferty Mutum.

Jak podpisać umowę pożyczki na raty w Mutum?

Dzięki Mutum umowę o pożyczkę zawrzesz całkowicie przez internet, bez wychodzenia z domu. Jej treść uzyskasz elektronicznie na swoją skrzynkę e-mailową. Gdy ją zaakceptujesz, po chwili otrzymasz obiecane pieniądze.

Czy inna osoba może spłacić moją pożyczkę w Mutum?

Tak. Szczegóły dokonania spłaty pożyczki przez osobę trzecią będą zawarte w umowie. Po odpowiedź na dodatkowe pytania należy skierować się do biura obsługi klienta.

Na jakich zasadach można składać reklamacje w Mutum?

Użytkownik korzystający z serwisu może zgłosić reklamację drogą elektroniczną, na adres kontakt@mutum.pl. W treści reklamacji musi się znajdować:

 • Imię i nazwisko klienta
 • Adres korespondencyjny
 • Opis problemu, który jest podstawą reklamacji

Firma zobowiązuje się rozpatrzyć reklamację w ciągu 30 dni od momentu jej otrzymania. Jeżeli to nie nastąpi, klient zamiast tego otrzyma wyjaśnienie powodu zwłoki oraz przewidywany termin udzielenia odpowiedzi.

Mutum.pl - Pożyczka z kurierem do 20000 zł

Mutum – podsumowanie

Mutum to idealna okazja na bezproblemową pożyczkę od 2000 do 20 000 zł na dogodny czas trwania od 6 do 60 miesięcy. Dzięki ofercie serwisu składanie wniosku jest bardzo proste, a pieniądze trafiają na nasze konto już w 15 minut.

Mutum.pl - zalety

 • Pożyczka do 20 000 zł,
 • Okres spłaty do 60 miesięcy,
 • Do otrzymania pożyczki wystarczy dowód,
 • Weryfikacja bez konieczności wykonywania przelewu,
 • Oferta dostępna nawet dla osób w wieku 80 lat.

Mutum.pl - wady

 • Brak ofert promocyjnych,
 • Pożyczki dostępne dopiero od 20 lat.

Informacje o Mutum.pl

Nazwa firmy

Money Beat Sp. z o.o.

Adres Aleje Jerozolimskie 123A
02-017 Warszawa
Telefon
Adres e-mail
Godziny pracy
Wniosek Wypełnij wniosek