Karta kredytowa AXI to unikalny produkt pozabankowy, który został stworzony z myślą o konsumentach, którzy są zmęczeni skomplikowanymi procedurami bankowymi i wolą korzystać z innowacyjnych i nowoczesnych rozwiązań finansowych. Właścicielem tego produktu jest instytucja Easy Payment Services LTD.

Posiadacze karty AXI mogą nią płacić za zakupy zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych na całym świecie. Dużym atutem tego produktu finansowego jest to, że obejmuje indywidualną pomoc account managera dla każdego klienta mającego wątpliwości lub problem dotyczący użytkowania karty.

Warto podkreślić, że kartę kredytową AXI można uzyskać w zdecydowanie łatwiejszy i prostszy sposób niż w tradycyjnym banku, co niewątpliwie jest jednym z największych i atutów tego produktu pozabankowego.

Karta Kredytowa AXI - skorzystaj z oferty!

Karta AXI – oferta

Ten produkt finansowy jest kartą kredytową MasterCard Standard, która zawiera opcję płatności zbliżeniowej. Limit na karcie przyznawany jest w zależności od zdolności kredytowej klienta. Maksymalna kwota limitu to 6000 złotych. Minimalna kwota spłaty wynosi 15% przyznanego limitu kredytowego i nie może być większa od całkowitej sumy zobowiązań znajdujących się na karcie. RRSO dla karty Axi Card wynosi 169,5%. Nowi klienci AXI Card otrzymają przelew 60% Fast Cash nawet w ciągu 15 minut od podpisania umowy online. Automatyczne przelewy działają również w weekendy i święta!

Co ważne, kartę kredytową AXI możemy otrzymać bez konieczności przelewu weryfikacyjnego potwierdzającego autentyczność danych osobowych oraz konta bankowego konsumenta.

Przykład reprezentatywny

Przykład reprezentatywny dla produktu – kredyt konsumencki na karcie AXI CARD w ramach Promocji „30 dni bez żadnych kosztów”: Rzeczywista roczna stopa procentowa (RRSO) 0% przy założeniu: całkowita kwota wykorzystanego limitu 2 900,00 zł za pomocą transakcji bezgotówkowych pierwszego dnia miesiąca, całkowita kwota do spłaty pierwszego dnia kolejnego miesiąca: 2 900 zł, w tym: kapitał 2 900,00 zł, odsetki 0,00 zł, Prowizja za udzielenie Limitu Kredytowego 0,00 zł). Oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu: 0 zł. Spłata w terminie 30 dni od dnia aktywacji Karty lub uruchomienia Limitu w ramach usługi „Przelew z rachunku Karty”, w przypadku skorzystania z tej usługi przez Pożyczkobiorcę. Szczegóły dostępne w Regulaminie Promocji na stronie www.axi-card.pl/promocje.

Przykład reprezentatywny dla produktu Prime – kredyt konsumencki na karcie AXI CARD: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 167,7% całkowita kwota wykorzystanego Limitu Kredytowego 2 900,00 zł, całkowita kwota do spłaty 4 762,43 zł (kapitał 2 900,00 zł, odsetki 270,37 zł, Prowizja za udzielenie Limitu Kredytowego 1 592,06 zł), oprocentowanie stałe 19%, spłata całości zobowiązania w terminie 12 miesięcy od dnia wykorzystania Limitu Kredytowego w równych miesięcznych ratach. Warunkiem udzielenia Limitu Kredytowego jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Oferta AXI CARD Prime dedykowana jest dla osób o najwyższej zdolności kredytowej. Stan na 07.09.2023. Limitu Kredytowego na karcie płatniczej udziela Easy Payment Services OOD (Spółka z o.o.) – instytucja pieniądza elektronicznego licencjonowana przez Narodowy Bank Bułgarii, wpisana do rejestru spółek TRGOVSKI RIEGISTR pod numerem 204112059, z siedzibą w Sofii (Bułgaria) przy Jawaharlal Nehru Blvd. 28, lok. 40-46, kapitał zakładowy 14 500 000 BGN, NIP – BG204112059.

AXI Card – jak zwiększyć limit kredytowy?

Decydując się na produkt finansowy od Easy Payment Services LTD trzeba zdawać sobie sprawę, że istnieje ewentualna możliwość zwiększenia limitu kredytowego. W sytuacji, gdy uzyskamy niski limit kredytowy możemy po trzech miesiącach zaaplikować o wyższy limit kredytowy. Warunkiem skorzystania z tego rozwiązania jest terminowa spłata dotychczasowych zobowiązań.

Limit na karcie AXI można zwiększyć poprzez poinformowanie o tym obsługi klienta. Gdy wniosek o zwiększenie limitu zostanie zatwierdzony przez instytucję finansową, wtedy nasze saldo na karcie kredytowej zostanie automatycznie zaktualizowane.

Skorzystaj z oferty

Karta AXI – proces wnioskowania

Wnioskowanie o kartę kredytową AXI jest dość prostym procesem, który nie wymaga od nas podawania skomplikowanych informacji i wypełniania wielu niezrozumiałych dokumentów. Uzupełnianie wniosku na stronie internetowej tej instytucji trwa zaledwie kilka minut – to znakomita wiadomość dla wszystkich konsumentów, którzy nie lubią tracić czasu na załatwianie tego typu spraw. Poniżej przedstawiamy poradnik krok po kroku, który w szczegółowy sposób wyjaśni, jak uzyskać ten produkt finansowy.

 • złożenie wniosku na stronie internetowej AXI Card,
 • wypełnienie formularza i oczekiwanie na kontakt od konsultanta,
 • podpisanie umowy, którą wraz z kartą dostarcza kurier.

Pozytywna decyzja kredytowa i uzyskanie określonego limitu kredytowego na karcie AXI zależy od następujących kwestii:

 • dochody miesięczne osoby ubiegającej się o zobowiązanie finansowe na karcie AXI, nie mogą być mniejsze niż 1500 złotych,
 • spłaty posiadanych zobowiązań finansowych w różnych instytucjach finansowych muszą być przez konsumenta uregulowane w terminie, a ewentualne opóźnienie w spłacie może wynosi maksymalnie 30 dni.

AXI Card – warunki

Trzeba wiedzieć, że w procesie wnioskowania o kartę kredytową AXI, mogą wziąć udział tylko i wyłącznie osoby, które spełnią warunki wyznaczone przez Easy Payment Services LTD. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ w każdej instytucji finansowej występują określone wymagania względem konsumenta, który chce uzyskać zobowiązanie finansowe. Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać ten produkt pozabankowy? Poniżej wskazujemy ich pełną listę:

 • ukończone 21 lat,
 • zarobki minimalnie 1500 złotych miesięcznie,
 • zaświadczenie o dochodach,
 • aktualny dowód osobisty,
 • brak negatywnej historii kredytowej.

Karta Kredytowa AXI - skorzystaj z oferty!

Karta Kredytowa AXI – podsumowanie

AXI Card oferuje kartę kredytową na bardzo prostych zasadach! Przede wszystkim jest to propozycja łatwej do uzyskania pożyczki, która jest dostępna w ramach limitu – nie korzystasz nie płacisz za pożyczkę! Karta AXI jest powszechnie akceptowana: zapłacisz nią w sklepie za zakupy stacjonarne, za usługi oraz za zakupy online! Co więcej, możesz także wypłacić gotówkę – darmowe bankomaty w Polsce i w krajach Europejskiego Obszaru Gospodarczego!

AXI Card - zalety

 • pierwsze 30 dni korzystania z limitu AXI Card za darmo,
 • wysoka kwota zobowiązania finansowego,
 • darmowe wypłaty gotówki z bankomatów na terenie całej Polski i krajów EOG
 • odnawialny limit kredytowy - bez składania kolejnego wniosku,
 • prosty proces wnioskowania,
 • szybka decyzja kredytowa,
 • brak przelewu weryfikacyjnego,
 • indywidualne podejście do klienta.

AXI Card - wady

 • z oferty mogą skorzystać osoby, które ukończyły 21 lat.

Informacje o AXI Card

Nazwa firmy

Easy Payment Services Sp. z o.o.

Adres Żurawia 22
00-515 Warszawa
Telefon 22 270 70 30
Adres e-mail help@axi-card.pl
Godziny pracy poniedziałek-piątek 9:00-17:00
Wniosek Wypełnij wniosek