Karta kredytowa AXI to unikalny produkt pozabankowy, który został stworzony z myślą o konsumentach, którzy są zmęczeni skomplikowanymi procedurami bankowymi i wolą korzystać z innowacyjnych i nowoczesnych rozwiązań finansowych. Właścicielem tego produktu jest instytucja Easy Payment Services LTD.

Posiadacze karty AXI mogą nią płacić za zakupy zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych na całym świecie. Dużym atutem tego produktu finansowego jest to, że obejmuje indywidualną pomoc account managera dla każdego klienta mającego wątpliwości lub problem dotyczący użytkowania karty.

Warto podkreślić, że kartę kredytową AXI można uzyskać w zdecydowanie łatwiejszy i prostszy sposób niż w tradycyjnym banku, co niewątpliwie jest jednym z największych i atutów tego produktu pozabankowego.

Karta Kredytowa AXI - skorzystaj z oferty!

Karta AXI – oferta

Ten produkt finansowy jest kartą kredytową MasterCard Standard, która zawiera opcję płatności zbliżeniowej. Limit na karcie przyznawany jest w zależności od zdolności kredytowej klienta. Maksymalna kwota limitu to 6000 złotych. Minimalna kwota spłaty wynosi 15% przyznanego limitu kredytowego i nie może być większa od całkowitej sumy zobowiązań znajdujących się na karcie.

Warto wiedzieć, że w sytuacji, gdy klient będzie chciał spłacić jedynie kwotę minimalną w pierwszych 5 dniach miesiącach, wtedy oprocentowanie zgodnie z warunkami umowy będzie wynosić 0,75 proc. miesięcznie, natomiast prowizja administracyjna osiągnie wysokość 5,25 proc. miesięcznie.

Co ważne, kartę kredytową AXI możemy otrzymać bez konieczności przelewu weryfikacyjnego potwierdzającego autentyczność danych osobowych oraz konta bankowego konsumenta.

AXI Card – jak zwiększyć limit kredytowy?

Decydując się na produkt finansowy od Easy Payment Services LTD trzeba zdawać sobie sprawę, że istnieje ewentualna możliwość zwiększenia limitu kredytowego. W sytuacji, gdy uzyskamy niski limit kredytowy możemy po trzech miesiącach zaaplikować o wyższy limit kredytowy. Warunkiem skorzystania z tego rozwiązania jest terminowa spłata dotychczasowych zobowiązań.

Limit na karcie AXI można zwiększyć poprzez poinformowanie o tym obsługi klienta. Gdy wniosek o zwiększenie limitu zostanie zatwierdzony przez instytucję finansową, wtedy nasze saldo na karcie kredytowej zostanie automatycznie zaktualizowane.

Skorzystaj z oferty

Karta AXI – proces wnioskowania

Wnioskowanie o kartę kredytową AXI jest dość prostym procesem, który nie wymaga od nas podawania skomplikowanych informacji i wypełniania wielu niezrozumiałych dokumentów. Uzupełnianie wniosku na stronie internetowej tej instytucji trwa zaledwie kilka minut – to znakomita wiadomość dla wszystkich konsumentów, którzy nie lubią tracić czasu na załatwianie tego typu spraw. Poniżej przedstawiamy poradnik krok po kroku, który w szczegółowy sposób wyjaśni, jak uzyskać ten produkt finansowy.

 • złożenie wniosku na stronie internetowej AXI Card,
 • wypełnienie formularza i oczekiwanie na kontakt od konsultanta,
 • podpisanie umowy, którą wraz z kartą dostarcza kurier.

Pozytywna decyzja kredytowa i uzyskanie określonego limitu kredytowego na karcie AXI zależy od następujących kwestii:

 • dochody miesięczne osoby ubiegającej się o zobowiązanie finansowe na karcie AXI, nie mogą być mniejsze niż 1500 złotych,
 • spłaty posiadanych zobowiązań finansowych w różnych instytucjach finansowych muszą być przez konsumenta uregulowane w terminie, a ewentualne opóźnienie w spłacie może wynosi maksymalnie 30 dni.

AXI Card – warunki

Trzeba wiedzieć, że w procesie wnioskowania o kartę kredytową AXI, mogą wziąć udział tylko i wyłącznie osoby, które spełnią warunki wyznaczone przez Easy Payment Services LTD. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ w każdej instytucji finansowej występują określone wymagania względem konsumenta, który chce uzyskać zobowiązanie finansowe. Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać ten produkt pozabankowy? Poniżej wskazujemy ich pełną listę:

 • ukończone 21 lat,
 • zarobki minimalnie 1500 złotych miesięcznie,
 • zaświadczenie o dochodach,
 • aktualny dowód osobisty,
 • brak negatywnej historii kredytowej.

Karta Kredytowa AXI - skorzystaj z oferty!

Karta Kredytowa AXI – podsumowanie

AXI Card - zalety

 • wysoka kwota zobowiązania finansowego,
 • prosty proces wnioskowania,
 • szybka decyzja kredytowa,
 • brak przelewu weryfikacyjnego,
 • indywidualne podejście do klienta.

AXI Card - wady

 • z oferty mogą skorzystać osoby, które ukończyły 21 lat.

Informacje o AXI Card

Nazwa firmy

Easy Payment Services Sp. z o.o.

Adres Żurawia 22
00-515 Warszawa
Telefon 22 270 70 30
Adres e-mail help@axi-card.pl
Godziny pracy poniedziałek-piątek 9:00-17:00
Wniosek Wypełnij wniosek