Ten pożyczkodawca jest innowacyjną i nowoczesną firmą z branży finansowej, która daje konsumentom szybki dostęp do gotówki oraz gwarantuje profesjonalizm i jasne, nieskomplikowane procedury. Ponadto Profimo zapewnia bezpieczeństwo i sprawny przebieg transakcji internetowych bez zbędnej biurokracji.

Profimo – pożyczka ratalna do 3000 zł na 17 miesięcy!

Osoby, które potrzebują niedużej kwoty pieniędzy na uregulowanie pilnych opłat lub sfinansować pilne potrzeby, mogą złożyć wniosek o pożyczkę na stronie firmy Profimo. Każdy klient może zaciągnąć maksymalnie 3000 zł na okres 17 miesięcy – pod tym względem Profimo wyróżnia się na tle wielu innych pożyczkodawców, którzy cieszą się dużym zainteresowaniem na naszym rynku.

W przypadku tej oferty kluczowy jest długi okres na uregulowanie zobowiązania finansowego, dzięki temu nikt nie powinien mieć problemów ze spłatą pożyczki. Trzeba też wiedzieć, że po otrzymaniu pozytywnej decyzji pożyczkowej przelew pieniędzy realizowany jest w ciągu 15 min od momentu, gdy uruchomimy pożyczkę na swoim Profilu Klienta.

Profimo - weź pożyczkę ratalną

Planujesz zakup auta? Weź pożyczkę samochodową do 20 000 zł w Profimo

Firma pożyczkowa Profimo oprócz oferty z pożyczką ratalną proponuje jeszcze swoim klientom pożyczkę samochodową, którą można uzyskać na kwotę do 20 000 zł na okres do 36 miesięcy – to jedna z najlepszych ofert pożyczkowych na rynku dla osób, które zamierzają kupić auto.

Uzyskanie pożyczki samochodowej w Profimo podobnie, jak w przypadku ratalki jest naprawdę proste i nie wymaga poświęcenia dużej ilości czasu. Proces wnioskowania przebiega w 100 proc. przez internet i jest bezpieczny. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji pożyczkowej pieniądze powinny niezwłocznie pojawić się na naszym koncie!

Warunki uzyskania pożyczki w Profimo

Przed złożeniem wniosku o dodatkowe pieniądze od firmy pożyczkowej Profimo, najpierw należy przeanalizować wszystkie warunki, jakie trzeba spełnić. Na szczęście wymagania nie są trudne i bez problemu można się do nich zastosować. O pożyczkę ratalną na stronie tego pożyczkodawcy mogą ubiegać się osoby, które:

  • mają ukończone 18 lat,
  • posiadają udokumentowany dochód,
  • są zameldowane na terenie Polski,
  • posiadają osobisty rachunek bankowy,
  • mają ważny dowód osobisty,
  • posiadają własny numer telefonu komórkowego i adres mailowy,

Profimo może również jeszcze zweryfikować naszą historię kredytową, jeżeli jednak nie mamy negatywnych wpisów w bazach dłużników, wtedy bez problemu uzyskamy pożyczkę ratalną.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Profimo – krok po kroku

Wnioskowanie o pożyczkę ratalną na stronie internetowej Profimo jest naprawdę łatwe, dlatego każdy klient powinien sobie poradzić z tym procesem w szybki sposób! Poniżej przedstawiamy krótki poradnik krok po kroku, który pomoże uzyskać dodatkowe pieniądze w tej firmie pożyczkowej w komfortowy sposób.

  • Po wybraniu kwoty i okresu spłaty na stronie pożyczkodawcy trzeba wypełnić krótki wniosek, w którym należy podać podstawowe dane osobowe i kilka narzuconych informacji.
  • Następnie zaloguj się do rachunku podanego we wniosku poprzez system Kontomatik – dzięki temu Profimo natychmiast zweryfikuje naszą tożsamość.
  • Ostatnim krokiem będzie zapoznanie się z umową i zaakceptowanie jej. Przelew z pożyczką powinien pojawić się w ciągu 15 minut!

Proces wnioskowania o pożyczkę w Profimo odbywa się w 100 proc. online, jest bardzo prosty i w pełni zautomatyzowany – to niewątpliwie duży atut tej firmy pożyczkowej!

Profimo - weź pożyczkę ratalną

Profimo – podsumowanie