1.
Ocena: 10
Monedo Now Monedo Now
Maks. kwota pożyczki: 20000 zł
4.26
na podstawie 214 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
2.
Ocena: 9
Super Grosz Super Grosz
Maks. kwota pożyczki: 15000 zł
3.89
na podstawie 135 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
3.
Ocena: 9.5
Ratado Ratado
Maks. kwota pożyczki: 20000 zł
4.53
na podstawie 19 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
4.
Ocena: 9.5
Smartney - szybka pożyczka bez dokumentów Smartney
Maks. kwota pożyczki: 60000 zł
3.31
na podstawie 32 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
5.
Ocena: 9
Wonga Wonga na raty
Maks. kwota pożyczki: 10000 zł
4
na podstawie 3 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
6.
Ocena: 8
Karta Kredytowa AXI - skorzystaj z oferty! AXI Card
Maks. kwota pożyczki: 6000 zł
3.09
na podstawie 11 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
7.
Ocena: 9
Ratka.pl - pożyczka online na raty Ratka.pl
Maks. kwota pożyczki: 10000 zł
4.78
na podstawie 175 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
8.
Ocena: 9
Łatwa Pożyczka Łatwa Pożyczka
Maks. kwota pożyczki: 20000 zł
4.92
na podstawie 52 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
9.
Ocena: 8
As Kredyt As Kredyt
Maks. kwota pożyczki: 15000 zł
4.47
na podstawie 17 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
10.
Ocena: 8
Modna pożyczka na raty Modna pożyczka na raty
Maks. kwota pożyczki: 5000 zł
5
na podstawie 1 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
11.
Ocena: 7
PożyczkaOK PożyczkaOK
Maks. kwota pożyczki: 7000 zł
4.9
na podstawie 67 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
12.
Ocena: 7
Super Kasa Super Kasa
Maks. kwota pożyczki: 15000 zł
4.42
na podstawie 36 opinii
Weź pożyczkę Porównaj

Zwycięzcą majowego rankingu pożyczek ratalnych zostało Monedo Now!

Monedo Now zajęło pierwsze miejsce w majowym rankingu pożyczek ratalnych. To duży sukces tej firmy pożyczkowej! Zwycięstwo w zestawieniu nie jest jednak przypadkowe, ponieważ pożyczkodawca gwarantuje interesującą ofertę pożyczkową, która wpisuje się w potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Ta firma pożyczkowa proponuje pożyczkę ratalną, którą możemy zaciągnąć na kwotę do nawet 20 000 zł na okres od 3 do 48 miesięcy. Dużym atutem Monedo Now jest to, że zawiera dużą akceptowalność wniosków pożyczkowych i nie wymaga przedstawienia dużej liczby formalności. Ponadto trzeba podkreślić, że pożyczkodawca zapewnia bezpieczeństwo klientom poprzez zaawansowany system ochrony danych osobowych.

Na drugim miejscu w zestawieniu znalazło się Ratado

Równie dużą popularnością wśród pożyczkobiorców cieszy się firma Ratado, która oferuje pożyczkę na raty do 20 000 zł, którą na należy spłacić najpóźniej w terminie do 48 miesięcy – to znakomita propozycja pożyczki dla wszystkich, którzy potrzebują większego zastrzyku gotówki na pilne potrzeby!

Jakie wymagania trzeba spełnić, aby uzyskać pożyczkę ratalną w Ratado? Wystarczy, że będziemy mieć ukończone 20 lat, posiadać rachunek bankowy i pozytywną ocenę zdolności kredytowej. Po złożeniu wniosku zostaniemy poinformowani o decyzji pożyczkodawcy za pośrednictwem telefonu i wiadomości mailowej. Warto też wiedzieć, że pożyczka w tej firmie jest udzielana poprzez kuriera.

Smartney zajmuje ostatnią pozycję na podium

Na trzecim miejscu majowego rankingu pożyczek ratalnych znalazł się Smartney, który jeszcze do niedawna nie był tak rozpoznawalnym pożyczkodawcą. Wysoką pozycję w zestawieniu zawdzięcza ciekawej ofercie pożyczkowej, korzystnym warunkom i profesjonalnej obsłudze klienta.

W firmie pożyczkowej Smartney możemy uzyskać pożyczkę do aż 60 000 zł – to oferta z największą kwotą, jaka jest obecnie dostępna na naszym rynku. Takie zobowiązanie trzeba spłacić maksymalnie w ciągu 5 lat. Wnioskowanie o pożyczkę odbywa się za pośrednictwem strony internetowej pożyczkodawcy – cały proces jest naprawdę prosty i nie wymaga poświęcenia dużej ilości czasu!

Jakie firmy znalazły się na czwartym i piątym miejscu?

Tuż za podium kolejno na czwartej i piątej pozycji uplasowały się firmy tj. Wonga na raty i Ratka. Pierwsza z nich proponuje pożyczkę na raty do 20 000 zł, natomiast druga do 10 000 zł. W przypadku tych firm maksymalny okres spłaty pożyczki wynosi tyle samo – 36 miesięcy, trzeba przyznać, że jest to naprawdę długi termin, który daje komfort uregulowania zobowiązania.

Trzeba wiedzieć, że zarówno Wonga na raty, jak i Ratka nie wymagają od wnioskujących spełniania dużej ilości warunków. Jeżeli posiadamy pozytywną historię kredytową i stabilną zdolność kredytową, wtedy nie powinniśmy mieć żadnych problemów z uzyskaniem pożyczek w tych firmach.

Sprawdź, który pożyczkodawca zamyka pierwszą dziesiątkę rankingu

Szóste i siódme miejsce w rankingu pożyczek ratalnych zajęły kolejno Łatwa Pożyczka i As Kredyt. Zachęcamy do zapoznania się z ofertami pożyczkowymi tych dwóch firm pożyczkowych! Na ósmej pozycji w zestawieniu znalazł się Kwikmoney, a na dziewiątej Modna pożyczka na raty. Pierwszą dziesiątkę zamyka PożyczkaOK.

Jesteśmy pewni, że w firmy pożyczkowe, które znajdują się w pierwszej dziesiątce naszego rankingu, sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów! Każda z tych ofert pożyczek ratalnych zawiera interesujące warunki i jest dostosowana do możliwości wnioskujących. Wybierz najlepszą propozycję pożyczki i wykorzystaj dodatkowe pieniądze na dowolny cel!

Na co można przeznaczyć pożyczkę ratalną?

Pożyczka ratalna jest produktem pozabankowym przeznaczonym dla wszystkich osób, które potrzebują większego zastrzyku gotówki. W przypadku takiej pożyczki uzyskane pieniądze możemy przeznaczyć na dowolny cel, czyli np. zakup używanego samochodu, sfinansowanie remontu mieszkania lub opłacenie wyjazdu wakacyjnego. W obecnej sytuacji spowodowanej epidemią koronawirusa z pewnością również przydadzą się dodatkowe środki na pilne potrzeby.

Jeżeli jednak nie będziemy potrzebowali dużej kwoty pieniędzy, wtedy lepszym rozwiązaniem będzie złożenie wniosku o pożyczkę krótkoterminową. Oferty z takim rodzajem pożyczki możemy znaleźć w najnowszym rankingu chwilówek, który zawiera wiele interesujących treści!

Majowy ranking pożyczek ratalnych w porównaniu do zeszłego miesiąca zmienił się w dość dużym stopniu. To pokazuje, że na naszym rynku pożyczkowym cały czas mamy do czynienia z dużą rywalizacją, która objawia się wśród pożyczkodawców nieustanną pracą nad dostosowaniem oferty do zmieniających się potrzeb klientów. Chciałbym też zachęcić do przeanalizowania naszego zestawienia, które z pewnością pomoże podjąć właściwą decyzję w kwestii wyboru najlepszej ratalki – komentuje Kamil Dębski, ekspert pozyczkaportal.pl