NOWOROCZNE ŻYCZENIA POŻYCZKOWE

W nowym roku życzylibyśmy branży pożyczkowej rozwoju oferty pożyczek pozabankowych na raty, zarówno uatrakcyjnienia oferty, jak i większej konkurencji w tym segmencie. W rankingu pożyczek na raty styczeń 2015 znalazło się miejsce dla 10 firm, jest to znacznie mniej, niż w branży chwilówkowej.

RANKING POŻYCZEK NA RATY STYCZEŃ 2015

Zachęcamy do zapoznania się z rankingiem, bo i tu różnice między najlepszą, a najsłabszą ofertą są znaczne. Kolejny raz na pierwszym miejscu znalazł się In Creditdzięki prostemu wnioskowi, szybkiej decyzji, dużej przystępności oraz kwocie nawet 5000 zł. In Credit swoją ofertą otwiera zestawienie pożyczek na raty online. Kolejne miejsca do Zaimo oraz Zaplo (w tym miesiącu zamieniły się miejscami), obie firmy również działają całkowicie online, dzięki czemu pożyczkę możemy dostać szybko i bez zbędnych formalności.

SPADKI W RANKINGU – AASA I GOTÓWKA NATYCHMIAST

Poza podium znalazły się Gotówka Natychmiast oraz Aasa, które należą do tej samej firmy, a ich oferta jest bardzo podobna. Koszty tych pożyczek są bardzo przystępne, jednak, nie są to rozwiązania dla osób, które liczą na błyskawiczną decyzję. Dobrze w naszym zestawieniu radzi sobie Daily Credit, którego oferta obejmuje pożyczkę na raty i możliwość pożyczenia na kilkanaście dni. W zestawieniu znalazło się miejsce dla Providenta– jest to jednak pożyczka stacjonarna, a w internecie możemy jedynie zamówić kontakt od doradcy, który przygotuje nam całą umowę i plan spłat.

Na początku 2015 roku proponujemy kilka dobrych pożyczek ratalnych bez BIK, liczymy jednak, że za rok o tej porze ich liczba przynajmniej się podwoi