kinia zapytał 2 lata temu

Zastanawiam się nad wzięciem pożyczki na raty. Na ile maksymalnie rat mogłabym rozłożyć spłatę?

4 odpowiedzi
kuba (2 lata ago)

Z tego co widzialem maksymalny okres splaty to 36 miesiecy, np. w Profi Credit. Mozesz wziac nawet 25 tys., o ile masz wiecej niz 30 lat.

olek (2 lata ago)

Najlepiej jest rozłożyć spłatę na tyle rat, abyś mogła komfortowo je spłacać. Najbardziej popularny okres to 12 bądź 24 miesiące, ale tak naprawdę od Ciebie zależy, jak długo będziesz oddawać pożyczkę, o ile zmieścisz się maksymalnie w 36 miesiącach, tak jak jest to w Profi Credit. Wybieraj sprawdzone pożyczki, a na pewno się nie zawiedziesz i będziesz chciała wziąć kolejną.

kat (2 lata ago)

w ferratum banku możesz pożyczyć 5000 zł na 24 raty. pożyczka u nich jest naprawdę bezpieczna. trzeba tylko pamiętać o terminowej spłacie. zresztą tak jest wszędzie. ja byłam zadowolona z tej pożyczki. 

eliser (2 dni ago)

Uzyskaj kredyt bez żadnych zmartwień cześć Będąc ofiarą oszustwa na osobiste pożyczki pieniężne kilka razy znalazłem osobę o dobrym sercu, która dała mi pożyczkę pieniędzy, której chciałem od lat i dzięki niemu Mogłem zrealizować swoje marzenia i spłacić swoje długi.Po zapłaceniu kosztu uzyskania umowy ubezpieczenia kredytu, otrzymałem kredyt na moim koncie w ciągu 72 godzin. Niech będzie pochwalony Bóg, proponuję go również dla wszystkich twoich problemów finansowych. Zostawiam ci jego e-mail, skontaktuj się z nim, a on ci pomoże. mariecervantes@financier.com Przysięgam ci, że będziesz 100/100 zadowolony Dziękuję za zrozumienie.

Twoja odpowiedź

3 + 13 =