Kuba zapytał 2 lata temu

gdzie wystarczy sam dowod zeby dostac pozyczke? 

5 odpowiedzi
ela (2 lata ago)

Zazwyczaj potrzeba jeszcze numeru telefonu i konta bankowego, musisz poszukać np. w rankingu pożyczek, może jakaś firma udziela chwilówek tylko na dowód

Agnieszka (2 lata ago)

Z tego co wiem zawsze potrzebna jest weryfikacja klienta, dlatego na sam dowód pożyczki chyba nie dostaniesz. Trzeba jeszcze zrobić przelew weryfikacyjny albo wysłać smsa weryfikacyjnego.

Ala (2 lata ago)

Popieram, z pożyczką na sam dowód się nie spotkałam, a już trochę ich wzięłam. Formalności w przypadku szybkich pożyczek w zestawieniu z bankami są naprawdę ograniczone, ale rachunek bankowy i telefon są potrzebne we wspomnianych celach weryfikacyjnych.

marek (2 lata ago)

a w Ferratum Banku? możesz dostać pożyczkę na dłużej i 5000 zł. Bardzo mało formalności. Brałem tu i jestem zadowolony. Sprawdzona firma:P

eliser (2 dni ago)

Uzyskaj kredyt bez żadnych zmartwień cześć Będąc ofiarą oszustwa na osobiste pożyczki pieniężne kilka razy znalazłem osobę o dobrym sercu, która dała mi pożyczkę pieniędzy, której chciałem od lat i dzięki niemu Mogłem zrealizować swoje marzenia i spłacić swoje długi.Po zapłaceniu kosztu uzyskania umowy ubezpieczenia kredytu, otrzymałem kredyt na moim koncie w ciągu 72 godzin. Niech będzie pochwalony Bóg, proponuję go również dla wszystkich twoich problemów finansowych. Zostawiam ci jego e-mail, skontaktuj się z nim, a on ci pomoże. mariecervantes@financier.com Przysięgam ci, że będziesz 100/100 zadowolony Dziękuję za zrozumienie.

Twoja odpowiedź

19 + 16 =