1.
Ocena: 0
Bank BPH Bank BPH 4
na podstawie 11 opinii
Weź kredyt Porównaj
2.
Ocena: 9
Eurobank Eurobank 2.33
na podstawie 30 opinii
Weź kredyt Porównaj
3.
Ocena: 7
Kredyt gotówkowy w Credit Agricole Credit Agricole 3.13
na podstawie 15 opinii
Weź kredyt Porównaj
4.
Ocena: 9
Get In Bank - Kredyt gotówkowy Getin Bank 3.47
na podstawie 34 opinii
Weź kredyt Porównaj
5.
Ocena: 6
Milenium Bank Millennium Bank 2.84
na podstawie 19 opinii
Weź kredyt Porównaj
6.
Ocena: 8
BNP Paribas BNP Paribas 2.45
na podstawie 33 opinii
Weź kredyt Porównaj
7.
Ocena: 6
Kredyt gotówkowy w ING Bank Śląski ING Bank Śląski 2.86
na podstawie 22 opinii
Weź kredyt Porównaj
8.
Ocena: 0
Mbank - załóż konto mBank 3
na podstawie 25 opinii
Weź kredyt Porównaj
9.
Ocena: 8
PKP Bank Polski PKO BP 3.23
na podstawie 13 opinii
Weź kredyt Porównaj
10.
Ocena: 8
BNP Paribas BNP Paribas 2.45
na podstawie 33 opinii
Weź kredyt Porównaj
11.
Ocena: 7
t-mobile uslugi Bankowe T-mobile Usługi Bankowe 2.38
na podstawie 21 opinii
Weź kredyt Porównaj
12.
Ocena: 10
Alior Bank - Kredyt gotówkowy Alior Bank 2.57
na podstawie 77 opinii
Weź kredyt Porównaj

Rekordowo niskie oprocentowania kredytów

Dzięki czemu mogą zaproponować rekordowo niskie oprocentowanie kredytów dodatkowo obecne stopy procentowe powodują, że maksymalne oprocentowanie kredytu nie może przekroczyć 10%, działa to również wstecz czyli jak wzięliśmy kredyt np. 3 lata temu z oprocentowaniem 15% to bank powinien je obniżyć do maksymalnych 10%, a co za tym idzie nasza rata spadnie.

BPH liderem rankingu kredytów gotówkowych

Wracając do najlepszych lipcowych kredytów gotówkowych to bezsprzecznie 1. miejsce zajął bank BPH, który z RRSO na poziomie 7,96% pokonał konkurencje, dla uzmysłowienia za pożyczone 10 tysięcy złotych na 5 lat, będziemy płacić ratę w wysokości jedynie 201,24 zł czyli w okresie całego kredytu spłacimy trochę ponad 20% więcej niż pożyczyliśmy, jeszcze 2 lata temu, w większości banków do spłacenia mieliśmy 2 razy więcej niż bank nam wypłacił. 2. miejsce w rankingu zajął Eurobank, który od dłuższego czasu wyróżnia się atrakcyjnymi warunkami kredytów gotówkowych, w lipcu RRSO w Eurobanku wynosi 8,93%. Ostatnie miejsce podium, ale już sporo odstające od wymienionej dwójki otrzymał Credit Agricole, przy zaciągnięciu pożyczki w tym banku miesięcznie będziemy spłacać ponad 15 zł więcej niż u lidera tego zestawienia. Pozostała oferta oscyluje poniżej 15% na uwagę zasługuje też Getin Bank, który RRSO ma poniżej 12%, ale charakteryzuje się również, dużo bardziej liberalnym podejście do klienta niż pozostałe banki. Niespodziewanie na ostatni pozycjach znalazły się Alior Bank oraz Deutsche Bank, instytucje, które zawsze przodowały w atrakcyjności oferty ratalnych kredytów gotówkowych.

Porównuj dokładnie oferty

Powyższe zestawienie pokazuje, że warto porównywać oferty banków, ponieważ różnice między nim są znaczne, a na przestrzeni kilku lat można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych. Oczywiście oferta kredytów bankowych zmienia się bardzo dynamicznie, więc za nim zdecydujecie się na zaciągnięcie pożyczki, kliknijcie w przycisk wypełnij wniosek, aby potwierdzić przedstawione propozycje u konsultanta bankowego.