1.
Ocena: 10
Citi Bank - Kredyt gotówkowy Citi Bank 1.68
na podstawie 28 opinii
Weź kredyt Porównaj
2.
Ocena: 10
Alior Bank - Kredyt gotówkowy Alior Bank 2.57
na podstawie 77 opinii
Weź kredyt Porównaj
3.
Ocena: 9
Santander Consumer Bank Santander Consumer Bank 1.66
na podstawie 50 opinii
Weź kredyt Porównaj
4.
Ocena: 8
Smartney - szybka pożyczka bez dokumentów Smartney 3
na podstawie 23 opinii
Weź kredyt Porównaj
5.
Ocena: 8
Kasa Stefczyka SKOK Stefczyka 2.2
na podstawie 5 opinii
Weź kredyt Porównaj
6.
Ocena: 8
BNP Paribas BNP Paribas 2.45
na podstawie 33 opinii
Weź kredyt Porównaj
7.
Ocena: 8.5
PKP Bank Polski PKO BP 3.23
na podstawie 13 opinii
Weź kredyt Porównaj
8.
Ocena: 7
Kredyt gotówkowy w Credit Agricole Credit Agricole 3.13
na podstawie 15 opinii
Weź kredyt Porównaj
9.
Ocena: 7
t-mobile uslugi Bankowe T-mobile Usługi Bankowe 2.38
na podstawie 21 opinii
Weź kredyt Porównaj

Kredyt na co chcesz w Citi Bank – do 150 tys. zł z możliwością konsolidacji

Styczniowe wydatki cię przerastają? Kredyt gotówkowy w Citi Bank zdecydowanie może pomóc. Klienci banku mogą wnioskować o pożyczki w wysokości od 1 000 do 150 000 zł, a w ramach przyznanego początkowo limitu można w każdej chwili dobrać dodatkową kwotę. Spłatę kredytu można rozłożyć na nawet 96 rat, a w przypadku pożyczki konsolidacyjnej nawet na 120 rat. Gotówkę można przeznaczyć na dowolny cel, również konsolidację innych zobowiązań kredytowych.

Konsolidacja ułatwi pozbycie się długów i podniesie naszą zdolność kredytowa, co zdecydowanie przyda się w nowym roku. Wnioskowanie i podpisanie umowy kredytowej nie wymaga wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić formularz online na stronie banku, a konsultanci załatwią resztę. W przypadku klientów posiadających już kredyt w Citi Handlowy, nie będzie konieczne przedstawianie dokumentów dochodowych. Decyzję o przyznaniu finansowania otrzymamy w nawet godzinę od złożenia wniosku. Wiek kredytobiorcy powinien mieścić się w przedziale 21-75 lat.

Alior Bank – noworoczna pożyczka gotówkowa z mikrokosztami do 200 tys. zł

Nowy rok klienci Alior Bank powitać mogą z pożyczką do nawet 200 000 zł z opcją konsolidacji posiadanych już kredytów. Spłata zobowiązania może być rozłożona na okres od 24 do 60 miesięcy. Ofertę wyróżnia przede wszystkim jasno określony koszt pożyczki. W Alior Bank zapłacimy 6 zł za każde pożyczone 1000 zł. Do złożenia wniosku nie trzeba posiadać konta w Alior.

Stali klienci mają szansę na ograniczenie formalności i ubieganie się o pożyczkę z poziomu bankowości online. Osoby, które do tej pory nie korzystały z usług banku, mogą natomiast odwiedzić placówkę stacjonarną lub wypełnić formularz rejestracyjny online i zaczekać na telefon konsultanta. Od klientów wymagana jest zdolność kredytowa oraz podanie danych osobowych oraz udokumentowanie regularnych miesięcznych dochodów. Wymagany wiek kredytobiorcy wynosi od 18 do 75 lat.
.

Santander Consumer Bank – kredyt do 50 tys. zł, który bez problemu spłacisz

Im łatwiejsze wnioskowanie o kredyt, tym chętniej pożyczamy więcej niż potrzebujemy. W przypadku Santander Consumer Bank oferta kredytowa umożliwia finansowanie od 5 000 do 50 000 zł dla obecnych klientów banku oraz od 6 000 do 35 000 zł dla nowych kredytobiorców z gwarancją niskiego oprocentowania. Czy o kredyt można wnioskować online? Tak, jednak maksymalna kwota kredytu, z jakiej można skorzystać przy zawieraniu umowy bez wychodzenia z domu, wynosi 25 000 zł dla obecnych klientów i 15 000 dla nowych klientów banku od 18 roku życia.

Kwoty nie wydają się imponujące, ale właśnie kredyt w Santander Consumer Bank sprawdzi się przy nieco niższych styczniowych wydatkach. Przy każdej pożyczce bank zapewnia stałe oprocentowanie oraz możliwość wyboru dnia spłaty, który będzie najwygodniejszy dla klienta. Okres kredytowania to 84 miesiące dla stałych klientów oraz 60 miesięcy dla nowych klientów. Minimalny dochód do kredytu to tylko 2500 zł przy czym bank uznaje różne źródła dochodów w walutach PLN, EUR, GBP, USD, CZK, CHF.

Smartney – kredyt przez internet do 60 tys. zł na dowód osobisty

Smartney to oferta finansowania łącząca w sobie zalety pożyczki online i tradycyjnego kredytu bankowego. Instytucja umożliwia zaciągnięcie pożyczki w wysokości od 5 000 zł do aż 60 000 zł. Termin spłaty uzależniony jest od pożyczonej kwoty i maksymalnie może wynieść 60 miesięcy. Pożyczkę można otrzymać bez zaświadczeń o dochodach i bez dodatkowych zabezpieczeń, co jest wyjątkowo wygodne w okresie poświątecznym. Wystarczy odpowiednia zdolność kredytowa oraz konto w dowolnym banku działającym w Polsce.

Na uwagę zasługuje fakt, że Smartney pozwala “przetestować” pożyczkę przez 60 dni zupełnie za darmo. Oferta promocyjna działa jak typowa pierwsza pożyczka bez opłat. Oznacza to, że jeśli klientowi uda się uregulować zobowiązanie w terminie nieprzekraczającym 60 dni, całkowity koszt kredytu zostanie w całości anulowany i wynosił będzie 0 zł. Jeśli 60 dni na spłatę okaże się niewystarczającym terminem, możliwe będzie uregulowanie zobowiązania zgodnie ze standardowym harmonogramem i kosztami. Z pożyczki w Smartney skorzystać mogą osoby w wieku od 25 do 70 lat.

Duża kasa w Kasie Stefczyka – pożyczka do 200 tys. zł na 120 miesięcy

Kasa Stefczyka w styczniu oferuje elastyczną pożyczkę gotówkową od 1 000 do 200 000 zł. Dlaczego elastyczną? Bo harmonogram spłat dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Kasa Stefczyka daje możliwość ustalenia dnia regulowania miesięcznej raty oraz rozłożenie spłaty na maksymalnie 10 lat. W razie pogorszenia sytuacji finansowej możliwe jest skorzystanie z wakacji kredytowych, jednak decyzja o ich przyznaniu uzależniona jest od ocene zdolności kredytowej klienta.

W przypadku wnioskowania o tę pożyczkę wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na stronie pożyczkodawcy, a następnie zaczekać na telefon od konsultanta. Przeprowadzi on weryfikację tożsamości i zada kilka rutynowych pytań o sytuację materialną. Wstępną informację kredytową otrzymujemy w zaledwie 15 minut, a na wypłatę gotówki możemy liczyć tego samego dnia. Co ważne, środki wypłacane są w placówce Kasy Stefczyka. O pożyczkę wnioskować wszyscy pełnoletni klienci, którzy pozytywnie przejdą ocenę zdolności kredytowej.

Gdzie szukać gotówki na noworoczne plany?

Styczniowe postanowienia mogą sporo kosztować. Wiele osób decyduje się wyjechać na poświąteczny urlop, zacząć wymarzony remont mieszkania czy zainwestować w samorozwój. Niezależnie od tego co postanowimy, dodatkowa gotówka zawsze się przyda. Zwolennicy kredytów gotówkowych doceniają wygodę wnioskowania z poziomu bankowości internetowej i wysokie maksymalne kwoty kredytów. Dostępne obecnie kredyty gotówkowe pozwolą sfinansować dowolny cel, jednak nie są dostępne dla każdego.

Przy nieco niższej zdolności kredytowej, alternatywą sposobem finansowania mogą być ratalne pożyczki pozabankowe. Zależnie od wybranej oferty ich kwota może sięgać od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Spłata powinna nastąpić w terminie nieprzekraczającym 48 miesięcy, ale pożyczkodawcy często dają możliwość wydłużenia tego terminu. Najmniej wymagające oferty pożyczek krótkoterminowych znajdziemy w rankingu chwilówek online. Tutaj kwoty zobowiązania nie przekraczają kilku tysięcy złotych, których spłata ustalana jest na 30, 45 lub 60 dni. Rozwiązanie polecane jest przede wszystkim osobom, które potrzebują mniejszego wsparcia finansowego i są pewni, że uregulują dług w terminie.

Styczniowe wydatki potrafią mocno nadwyrężyć domowy budżet. Doraźnym rozwiązaniem może być pożyczka w banku lub firmie pozabankowej. Niezależnie od tego co wybierzemy, oferta powinna być dopasowana do realnych potrzeb i możliwości finansowych klienta. Dzięki temu oszczędzimy sobie niepotrzebnego stresu w nowym roku – komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl