1.
Ocena: 10
Citi Bank - Kredyt gotówkowy Citi Bank 1.79
na podstawie 29 opinii
Weź kredyt Porównaj
2.
Ocena: 10
Alior Bank - Kredyt gotówkowy Alior Bank 2.51
na podstawie 83 opinii
Weź kredyt Porównaj
3.
Ocena: 9
Eurobank Eurobank 2.33
na podstawie 30 opinii
Weź kredyt Porównaj
4.
Ocena: 9
Santander Consumer Bank Santander Consumer Bank 1.67
na podstawie 55 opinii
Weź kredyt Porównaj
5.
Ocena: 8
FinAi - weź pożyczkę FinAi 3.5
na podstawie 2 opinii
Weź kredyt Porównaj
6.
Ocena: 8
Kasa Stefczyka SKOK Stefczyka 1.86
na podstawie 7 opinii
Weź kredyt Porównaj
7.
Ocena: 8
BNP Paribas BNP Paribas 2.45
na podstawie 33 opinii
Weź kredyt Porównaj
8.
Ocena: 8.5
PKP Bank Polski PKO BP 3.23
na podstawie 13 opinii
Weź kredyt Porównaj
9.
Ocena: 7
Kredyt gotówkowy w Credit Agricole Credit Agricole 3.13
na podstawie 15 opinii
Weź kredyt Porównaj
10.
Ocena: 7
t-mobile uslugi Bankowe T-mobile Usługi Bankowe 2.32
na podstawie 22 opinii
Weź kredyt Porównaj

Citibank zwycięzcą rankingu kredytów gotówkowych

W sierpniu na podium ofert kredytów gotówkowych pierwsze miejsce zajmuje Bank Citi Bank. To globalna marka, posiadająca zaufanie około 200 mln klientów na całym świecie. Oferta kredytu gotówkowego jest świetna. W Citibanku to nawet 150 tys. zł na dowolny cel ze spłatą nawet do 8 lat i RRSO 8,83 proc. Klienci cenią sprawną obsługę klienta i możliwość otrzymania gotówki już następnego dnia.

Strona internetowa banku umożliwia samodzielne dostosowanie parametrów pożyczki do indywidualnych oczekiwań i możliwości finansowych. Dodatkowo kredyt gotówkowy charakteryzuje się minimalną liczbą formalności – wystarczy dowód osobisty, wyciąg z konta za 3 ostatnie miesiące.

Alior Bank – drugie miejsce na podium

To jeden z dłużej działających banków na Polskim rynku, od lat zajmujący wysokie miejsca w rankingach. Alior Bank w ramach kredytu gotówkowego oferuje nawet do 200 tys zł. Maksymalny okres spłaty to 5 lat. RRSO kredytu w Alior Banku wynosi 13,7 proc. Kredyt możemy zaciągnąć online, wypełniając formularz zawarty na stronie internetowej banku oraz osobiście w jednym z oddziałów. Pieniądze na koncie mogą się znaleźć już następnego dnia od daty podpisania umowy.

Pożyczkę w Alior Banku otrzymamy jeżeli spełnimy kilka wymagań,. Przede wszystkim klienci powinien posiadać odpowiednią zdolność kredytową. Po drugie musimy posiadać konto ROR w tym banku. Minimalny wiek kredytobiorcy to 22 lata.

Eurobank z trzecią pozycją w rankingu kredytów gotówkowych

Na trzecim miejscu bank z wampirami w reklamie. Online możemy pożyczyć od 500 zł nawet do 50 tys. zł na okres od 3 mies. do 60 mies. RRSO wynosi 16,58 proc. Aby otrzymać pożyczkę w Eurobanku wystarczy dowód osobisty i wyciąg z konta. Jeśli chcemy pożyczyć więcej, możemy zostawić swoje dane kontaktowe na stronie internetowej – konsultant powinien zadzwonić do nas w ciągu kilkunastu minut – podczas rozmowy umawiamy się z nim na wizytę w placówce. W ten sposób możemy pożyczyć do 120 tys. zł. Ponadto klienci mogą liczyć na liczne promocje.

Eurobank oferuje kredyt już od 18 roku życia, bank wymaga jedynie pełnej zdolności do czynności prawnych, stałych dochodów, dowodu osobistego i stałego adresu zamieszkania w Polsce. Wymaga również posiadania konta osobistego.

Na czwartym miejscu w sierpniu – Santander Bank

Tuż za podium uplasował się bank z ofertą idealnego kredytu gotówkowego. Kwota kredytu w Santander Bank Polska to nawet 150 tys zł. Jednak za pomocą strony internetowej pożyczmy maksymalnie 92 tys. zł. na okres od 3 miesięcy do 10 lat. RRSO kredytu wynosi 14,87 proc. Pieniądze mogą się znaleźć na koncie już tego samego dnia. Warto podkreślić świetną obsługę klienta.

Aby otrzymać kredyt w Santander Bank Polska musimy spełnić niewielkie wymagania kredytodawców. Jak w każdym banku, kredyt otrzymamy tylko z odpowiednią zdolnością kredytową. Pożyczkobiorca musi być osobą pełnoletnią, wykazującą zaświadczenie o dochodach.

FinAi – piąte miejsce dla sklepu z kredytami

Na piątym miejscu pod względem sprzedaży kredytów gotówkowych znajduje się FinAi. To nie bank, ale firma pośrednicząca w zaciąganiu kredytów gotówkowych. Za pomocą tej instytucji możemy pożyczyć do 50 tys. zł. Kredyt może zostać zaciągnięty od 3 rat do nawet 84 rat – maksymalny okres spłaty może więc wynieść 7 lat.

FinA współpracuje obecnie z Nest Bankiem, Inbankiem, Eurobankiem i Credit Agricole i sukcesywnie zwiększa swoją ofertę. Oprócz ofert kredytów gotówkowych możemy tam zresztą znaleźć również oferty firm pozabankowych co pozwala na ciekawą konkurencję pomiędzy różnymi typami instytucji. Dla klienta oznacza to, że jego wniosek będzie miał większe szanse akceptacji nawet przy nieco niższej punktacji w Biurze Informacji Kredytowej.Jest to krok w stronę przyszłości ponieważ coraz więcej osób decyduje się na współpracę z doradcą kredytowym.

Kasa Stefczyka wciąż cieszy się dużym zaufaniem klientów

Kolejne miejsce na liście przypada Kasie Stefczyka czyli Spółdzielczej Kasie Oszczędnościowo – Kredytowej. SKOK oferuje elastyczną pożyczkę gotówkową od 1 tys. zł do 200 tys. zł. Raty można rozłożyć nawet na 10 lat, a wstępną decyzję kredytową otrzymamy już po 15 minutach od złożenia wniosku. Pieniądze możemy otrzymać jeszcze tego samego dnia.

Kasa spółdzielcza działa na nieco innych zasadach niż bank. zakładając konto w tej instytucji stajemy się nie klientami, a członkami. Opiera się ona wyłącznie na polskim kapitale i działa dla dobra polskich rodzin oraz gospodarki krajowej. Pożyczki w tej firmie są udzielane na bardzo elastycznych zasadach. Do zalet pożyczki w tej instytucji możemy zaliczyć m.in. brak prowizji oraz niski koszt pożyczki.

BNP Paribas oferuje wysoki i tani kredyt gotówkowy

BNP Paribas to jeden z liderów w świecie bankowości nie tylko na polskim rynku. To jeden z sześciu najbardziej solidnych banków świata według rankingu Standard’s Poor’s. Obecnie obsługuje około 23 mln klientów prywatnych i korporacyjnych na całym świecie. W Polsce oferuje kilka różnych rodzajów kredytów gotówkowych. Maksymalna kwota kredytu to 200 tys. zł. na okres od 6 do 120 miesięcy. RRSO tego kredytu wynosi 10,61 proc.

Klienci banku mogą liczyć na kilka różnych ofert kredytowych w zależności od wysokości zobowiązania. Dodatkowo bank udostępnia aż 4 rodzaje ubezpieczenia kredytu do wyboru. Długi okres kredytowania pozwala na rozłożenie zobowiązania na dogodne raty, nieodczuwalne w comiesięcznych wydatkach.

PKO BP – lider wśród banków z niesamowitą ofertą kredytową

PKO BP jest obecnie najszybciej rozwijającym się bankiem w Polsce. Na rynku funkcjonuje już niemal sto lat, a w ostatnich miesiącach przewyższył pod względem wartości Deutsche Bank. Mimo wieloletniej tradycji, PKO ciągle się rozwija, m.in. inwestując w nowe technologie. Kredyt gotówkowy w tym banku to kwota od 100 zł do 200 tys. zł na okres od 1 miesiąca do maksymalnie 8 lat. RRSO wynosi 15,89 proc.

Klienci banku zachwalają fachową obsługę klienta i niskie koszty przy pierwszym kredycie. To świetna opcja zwłaszcza jeśli potrzebujemy pieniędzy szybko pożyczyć niewielką kwotę – do 24 tys. zł możemy tam pożyczyć całkowicie bez zaświadczeń.

Crédit Agricole – świetna oferta dla każdego

W naszym rankingu znalazła się również jedna z największych światowych grup finansowych. Bank Crédit Agricole obsługuje obecnie około 52 mln osób w 49 krajach na całym świecie. Posiada on bardzo szeroki wachlarz usług kredytowych, a w tym kredyt gotówkowy od 1 tys. zł do nawet 255 550 zł (online pożyczymy 150 tys. zł). Strona internetowa banku pozwala na dobranie parametrów pożyczki do własnych potrzeb. Możemy również zdecydować czy chcemy kredyt ubezpieczyć, czy też nie.

Klienci banku mogą liczyć na promocje i premie. Bank charakteryzuje się świetną obsługą klienta. Formalności ograniczono tutaj do minimum a cały proces przebiega sprawnie. Kredytobiorca może otrzymać pieniądze już następnego dnia od złożenia wniosku. Bank wymaga jedynie posiadania dowodu osobistego i stałego źródła dochodu.

T-Mobile Bank z dużym zaufaniem wśród klientów

T-Mobile to firma, która łączy usługi telekomunikacyjne i bankowe od 2014 roku. Jest następcą banku internetowego Alior Sync. Za produkty finansowe odpowiada Alior Bank, co sprawia że pożyczanie w T-Mobile Usługach Bankowych jest bezpieczne, oparte o instytucję cieszącą się dużym zaufaniem polskich klientów. Możemy tu pożyczyć od 100 zł do 200 tys. zł. na okres od 1 miesiąca do nawet 10 lat. RRSO wynosi 16,52 proc.

Dużą zaletą usług bankowych T-Mobile Wszystkie formalności możemy załatwić online. Jeśli chcemy pożyczyć kwotę do 20 tys zł, umowę zawrzemy już podczas rozmowy telefonicznej. W tej sytuacji dokumenty do podpisania zostaną nam dostarczone przez kuriera.

Kredyt gotówkowy czy pożyczka pozabankowa?

Banki działają w oparciu o ustawę o kredycie konsumenckim. Dlatego zaciągnięcie kredytu w takiej instytucji to jedna z najbezpieczniejszych form pożyczania pieniędzy. Ustawa narzuca m.in, szereg obowiązków informacyjnych – klient musi wiedzieć ile będzie go kosztował kredyt przed jego zaciągnięciem. Co więcej, zgodnie z rekomendacją T , która weszła w życie w 2010 roku, kredytodawca ma obowiązek sprawdzenia klienta pod kątem jego zdolności kredytowej czyli zdolności do spłacenia zobowiązania. Brak odpowiedniego dochodu oraz zbyt duże wydatki stałe (rachunki, inne zobowiązania finansowe) mogą spowodować, że uzyskamy kredyt niższy bądź nie uzyskamy go w ogóle. Bank może również odrzucić wniosek kredytowy, jeśli nie posiadamy historii kredytowej.

Jeśli z jakichś powodów nasz wniosek o kredyt gotówkowy został odrzucony przez bank, możemy poszukać innych źródeł finansowania. Wiele firm pozabankowych oferuje pożyczki nawet do 20 tys. zł. Przy wyborze odpowiedniej firmy warto skorzystać z naszego rankingu pożyczek ratalnych. Pożyczka z instytucji pozabankowej to świetne rozwiązanie, które może pomóc nie tylko w sfinansowaniu pilnych wydatków, ale też w poprawieniu naszej historii kredytowej. Jeśli potrzebujemy mniejszej kwoty, dobrym rozwiązaniem jest pożyczka na niższą kwotę. W tym przypadku warto sprawdzić ranking chwilówek. To najszybszy sposób na uzyskanie zastrzyku gotówki – pieniądze możemy mieć na koncie już po kilku minutach od decyzji pożyczkodawcy. Większość firm pożyczkowych oferuje pierwszą chwilówkę całkowicie za darmo nawet na 60 dni.

Pożyczając pieniądze z banku bądź firmy pozabankowej pamiętajmy, aby uważnie przeczytać umowę przed jej podpisaniem. Jeśli mamy jakieś wątpliwości – pytajmy konsultantów, którzy powinni jasno przedstawić ofertę. Przed złożeniem wniosku warto też samodzielnie sprawdzić swoją zdolność kredytową, oraz historię w BIK. – komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl