1.
Ocena: 10
Citi Bank - Kredyt gotówkowy Citi Bank 1.7
na podstawie 27 opinii
Weź kredyt Porównaj
2.
Ocena: 10
Alior Bank - Kredyt gotówkowy Alior Bank 2.57
na podstawie 77 opinii
Weź kredyt Porównaj
3.
Ocena: 9
Santander Bank Polska 4
na podstawie 1 opinii
Weź kredyt Porównaj
4.
Ocena: 8
Smartney - szybka pożyczka bez dokumentów Smartney 2.91
na podstawie 22 opinii
Weź kredyt Porównaj
5.
Ocena: 8
Kasa Stefczyka SKOK Stefczyka 2.2
na podstawie 5 opinii
Weź kredyt Porównaj
6.
Ocena: 8
BNP Paribas BNP Paribas 2.45
na podstawie 33 opinii
Weź kredyt Porównaj
7.
Ocena: 8.5
PKP Bank Polski PKO BP 3.23
na podstawie 13 opinii
Weź kredyt Porównaj
8.
Ocena: 7
Kredyt gotówkowy w Credit Agricole Credit Agricole 3.13
na podstawie 15 opinii
Weź kredyt Porównaj
9.
Ocena: 7
t-mobile uslugi Bankowe T-mobile Usługi Bankowe 2.38
na podstawie 21 opinii
Weź kredyt Porównaj

Citi Handlowy wygrywa ranking kredytów gotówkowych

Citi Handlowy po raz kolejny wygrał w rankingu kredytów gotówkowych. W ofercie tego kredytodawcy znajdziemy pożyczkę gotówkową od 1 000 do nawet 150 000 zł, którą w dodatku możemy spłacić w 96 dogodnych ratach. Pożyczkobiorcy mogą liczyć na szybkie rozpatrzenie wniosku, a przede wszystkim kredyt, który jest odpowiedzią na oczekiwania potrzebujących gotówki osób. Citi, niczym Usain Bolt finansów, zapewnia ekspresowe wydanie decyzji w sprawie złożonego wniosku – nawet do godziny od momentu złożenia aplikacji.

Citi wcielił w życie nowoczesne rozwiązanie, dlatego nie musimy wychodzić z domu, aby zawrzeć umowę kredytu. Możemy dopełnić formalności na trzy sposoby: przez telefon, internet, a jeśli chcemy otrzymać umowę w formie papierowej, wysłany przez bank kurier dostarczy ją w krótkim czasie. Niezbędne do aplikacji o kredyt jest przedstawienie zaświadczenia o dochodach. Citi Bank również umożliwia przesłanie wyciągu z konta z wpływami pensji lub zaświadczenia od pracodawcy. Jeśli jesteśmy klientami Citi Handlowy, otrzymamy kredyt bez żmudnego gromadzenia i przedstawiania dokumentacji o dochodach.

Drugie miejsce dla  Alior Bank

Jeśli potrzebujemy dużej sumy pieniędzy, warto zwrócić uwagę na ofertę od Alior Bank. Instytucja finansowa udziela kredytów gotówkowych w maksymalnej kwocie sięgającej aż 180 000 zł. Dodatkowo zachęca długi okres kredytowania, czyli 60 miesięcy. Do tego wszystkiego otrzymane środki możemy przeznaczyć na dowolnie wybrany cel. W Alior Bank za każde pożyczone 1 000 zł zapłacimy 6 zł. Firma dba o klientów, dlatego możemy także skonsolidować dane zobowiązania.

Aby złożyć kredyt gotówkowy w alior bank, należy mieścić się w przedziale wiekowym od 18 do 75 lat. Oczywiście dodatkowym warunkiem jest tu posiadanie odpowiednio wysokiej zdolności kredytowej, a także stałych dochodów. Co ciekawe, wnioskodawcy nie muszą posiadać konta w Alior Bank, aby ubiegać się o kredyt na trzy dostępne sposoby: telefonicznie, online i w placówce banku.

Santander Consumer Bank – kredyt na podstawie wielu źródeł dochodów

Gdy obawiamy się, że na podstawie naszego zatrudnienia banki mogą nie udzielić nam kredytu, naprzeciw wychodzi Santander Consumer Bank. Ten kredytodawca przeznaczył swoją ofertę dla wszystkich, którzy otrzymują stały kieruje swoją ofertę do wszystkich tych, którzy otrzymują stały dochód – bez znaczenia, czy uzyskiwany jest on na podstawie umowy o pracę, emerytury, renty czy umów cywilnoprawnych.

Wnioskodawcy mogą ubiegać się o kwotę od 5 000 do 50 000 zł. Niezbędnych formalności można dokonać przez internet lub bezpośrednio w placówce banku. W przypadku wypełniania wniosku przez internet maksymalna udzielana kwota to 25 000 zł.Otrzymane już środki można przeznaczyć na dowolny cel, np. wyjazd w góry. Dużą zaletą są w tym przypadku niskie i stałe raty. Korzystne są również okresy kredytowania – 60 miesięcy dla nowych kredytobiorców i 84 miesiące dla stałych klientów.

Nawet 60 000 zł przez internet od Smartney

Na równie atrakcyjnych warunkach, choć dużo niższą sumę, możemy pozyskać od Smartney. Marka ta należy do francuskiej Grupy Oney Bank działającej już 35 lat na 11 rynkach na całym świecie. W tej ofercie Smartney proponuje nawet 60 000 zł przez internet. Kredyt dostępny jest dal wnioskodawców w wieku od 25 do 70 lat. Aby się o niego ubiegać, należy posiadać aktualny dowód osobisty oraz rachunek bankowy.

Smartney gwarantuje wypłatę środków najpóźniej do 30 minut dzięki systemowi szybkich przelewów DotPay. Przy korzystaniu z oferty tej firmy możemy także wcześniej spłacić zobowiązanie i podpięcie karty debetowej. Firma umożliwia wcześniejszą spłatę kredytu oraz podpięcie karty debetowej, co pozwoli na automatyczną spłatę rat.

Elastyczna kasa w Kasie Stefczyka

Kiedy wczesnowiosenne wydatki nas przerastają, dobrze jest zainteresować się ofertą elastycznego kredytu od Kasy Stefczyka. W jego ramach można ubiegać się o elastyczne finansowanie nawet w wysokości 200 000 zł. Raty kredytu mogą być rozłożone nawet na 10 lat, a harmonogram spłat jest ustalany indywidualnie.

Ubieganie się o kredyt gotówkowy w tej firmie jest bardzo proste. Jedyne, co trzeba zrobić, to wypełnić formularz podstawowymi danymi i przesłać go do banku. Po pewnym czasie zadzwoni do nas konsultant, aby przedstawić proponowane warunki. Oferta zostanie sporządzona na podstawie informacji dotyczących rodzaju naszego zatrudnienia i wysokości dochodów. Jeśli zdecydujemy się na takie finansowanie, należy udać się z przygotowanym dowodem osobistym do placówki banku Skok Stefczyka i dopełnić formalności.

Na co przeznaczyć pieniądze w marcu?

Marzec to także okres, kiedy pojawia się coraz więcej nowych ofert motoryzacyjnych. Jest to więc dobry czas, aby zrealizować swoje plany kupna nowego pojazdu. Niestety, nie każdy może sobie pozwolić na kredyt w banku ze względu na wymagania i zdolność kredytową. Jeśli nie wiesz, która oferta jest najbardziej korzystna sprawdź najlepsze oferty w rankingu pożyczek na raty.

Początek wiosny stoi także pod znakiem nieco mniejszych wydatków np. nowego roweru czy akcesoriów sportowych. Do tego kuszą atrakcyjne wyprzedaże z okazji nowego sezonu w galeriach handlowych, co jest dobrym powodem do odnowienia własnej garderoby. Ważne jest tu szybkie otrzymanie stosunkowo niskich kwot. Dlatego w tym rankingu chwilówek znajdziemy krótkoterminowe rodzaje finansowania, które możemy dopasować do własnych potrzeb.

Pierwszy kwartał tego roku wiąże się z niespodziewanymi wydatkami obciążającymi domowy budżet. W tym czasie pojawiają się nowe oferty związane z procesem standaryzacji rynku pożyczkowego, które są dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów. ” – komentuje Kamil Dębski, ekspert pozyczkaportal.pl