1.
Ocena: 8
Smartney - szybka pożyczka bez dokumentów Smartney 4
na podstawie 0 opinii
Weź kredyt Porównaj
2.
Ocena: 9
Monedo Now Monedo Now 4.5
na podstawie 0 opinii
Weź kredyt Porównaj
3.
Ocena: 10
Citi Bank - Kredyt gotówkowy Citi Bank 1.79
na podstawie 29 opinii
Weź kredyt Porównaj
4.
Ocena: 10
Alior Bank - Kredyt gotówkowy Alior Bank 2.51
na podstawie 83 opinii
Weź kredyt Porównaj
5.
Ocena: 9
Santander Bank Polska 4
na podstawie 1 opinii
Weź kredyt Porównaj
6.
Ocena: 8
Kasa Stefczyka SKOK Stefczyka 1.86
na podstawie 7 opinii
Weź kredyt Porównaj
7.
Ocena: 8
BNP Paribas BNP Paribas 2.45
na podstawie 33 opinii
Weź kredyt Porównaj
8.
Ocena: 8.5
PKP Bank Polski PKO BP 3.23
na podstawie 13 opinii
Weź kredyt Porównaj
9.
Ocena: 7
Kredyt gotówkowy w Credit Agricole Credit Agricole 3.13
na podstawie 15 opinii
Weź kredyt Porównaj
10.
Ocena: 7
t-mobile uslugi Bankowe T-mobile Usługi Bankowe 2.32
na podstawie 22 opinii
Weź kredyt Porównaj

Smartney najlepszy w rankingu kredytów gotówkowych

Smartney to stosunkowo młoda pożyczka stworzona przez międzynarodową grupę Oney powiązaną m.in. z siecią hipermarketów Auchan. Jej warunki są na tyle atrakcyjne, że Smartney zasłużył na pierwsze miejsce w rywalizacji z ofertą banków.

W porównaniu do kredytów bankowych Smartney proponuje znacznie prostszy sposób wnioskowania o pieniądze. Wnioskowanie w całości odbywa się online. Nie jest konieczne przesyłanie żadnych dokumentów, a całość procesu zajmuje już około 15 minut. Co ważniejsze koszt pożyczki w Smartney nie jest wyższy od pożyczki w banku. Maksymalna kwota zobowiązania wynosi 60 000 zł, a okres spłaty wynosi od 24 do 60 miesięcy.

Błyskawiczna pożyczka Monedo na miejscu drugim

Monedo Now to pożyczka ratalna na okres od 6 do 24 miesięcy i kwotę od 1500 do 20 000 zł. W jaki sposób zdołała przebić ofertę banku w takim samym zakresie kwot?

Monedo Now korzysta z zaawansowanych systemów samouczących, które pozwalają oceniać pożyczkobiorców nawet bez udziału analityka. Pozwala to na spore oszczędności względem oferty banków, które wciąż zazwyczaj korzystają z drogich usług analityków kredytowych, oraz szybsze procedowanie wniosku. Wniosek w Monedo można bowiem złożyć już w 5 minut. Podobnie błyskawicznie wypłacana jest kwota z udostępnionego finansowania. Monedo współpracuje z 20 najpopularniejszymi bankami w Polsce dzięki czemu pożyczka jest wypłacana niemal natychmiast przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.

Kredyt w Citibank na podium rankingu

Kredyt gotówkowy w Citibank jest pierwszym kredytem bankowym na naszej liście. Zawdzięcza to m.in. systemowi wnioskowania zbliżonemu do dwóch pierwszych miejsc, a mianowicie całkowicie zdalnie – przez telefon lub online.

Okres kredytowania wynosi do 8 lat, a kwota pożyczki to do 150 000 zł. Citibank nie bada na co ma być przeznaczona pożyczka. Do uzyskania kredytu konieczne jest przesłanie umowy zatrudnienia lub 3 miesięcznego wyciągu z rachunku bankowego. Można zrobić to nawet poprzez e-mail dzięki czemu przetwarzanie wniosku trwa naprawdę krótko. Nowi klienci mogą tu liczyć na wyjątkowe, atrakcyjne finansowo warunki.

Miejsce czwarte przypadło Santander Bank Polska

Na miejscu czwartym znalazł się kolejny bank, a mianowicie Santander Bank Polska. Posiada jedną wadę – nowi klienci w celu uzyskania go muszą pojawić się w oddziale banku. Dotychczasowi klienci banku, którzy regularnie otrzymują wynagrodzenie na rachunek w Santanderze mogą dostać tu kredyt już nawet w 1 minutę od złożenia wniosku. Dodatkowo otrzymują oni dostęp do kredytu gotówkowego bez prowizji i z ubezpieczeniem.

Maksymalna kwota zobowiązania wynosi 92 000 zł, lub w przypadku obecnych klientów, 150 000 zł. Okres kredytowania przyjmuje od 3 miesięcy do 10 lat. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel, w tym również spłatę innych zobowiązań finansowych. Do zaciągnięcia kredytu konieczne jest podanie danych obecnego pracodawcy. Oprocentowanie przyjmuje różne wartości zależnie od wnioskowanej kwoty. Najbardziej opłaca się tu wziąć kredyt na kwotę od 4 do 5 tys. złotych.

SKOK Stefczyka na bardzo dobrym miejscu piątym

SKOK Stefczyka już od lat silnie konkuruje z bankami oferując atrakcyjne kredyty gotówkowe. Naszym zdaniem w maju kredyt w tej instytucji będzie właśnie jednym z najbardziej korzystnych. Można się tu starać o finansowanie na kwotę od 1 000 do 160 000 zł, który spłaca się przez 12 do 120 miesięcy.

By złożyć wniosek o pożyczkę wystarczy zostawić swoje dane na stronie SKOK-u Stefczyka, a konsultant skontaktuje się z nami w ciągu najbliższej godziny i omówi warunki użyczenia gotówki. Już w około 15 minut konsultant dobierze produkt idealnie dopasowany do naszych potrzeb i po dopełnieniu formalności kredyt będzie mógł zostać uruchomiony. W celu uzyskania kredytu do SKOK-u Stefczyka można również zadzwonić bezpośrednio na infolinię albo udać się do oddziału.

W maju 2020 roku warto też rozważyć ofertę pożyczek ratalnych oraz chwilówek

Dla osób poszukujących innych form finansowania niż kredyt gotówkowy, albo pożyczki gotówkowej na zasadach podobnych do kredytu bankowego mamy dobre informacje. Redakcja Pożyczkaportal przygotowuje również ranking chwilówek oraz ranking pożyczek ratalnych.

Ich zaletą w porównaniu do kredytów jest mniej surowa ocena zdolności kredytowej klienta, a w przypadku chwilówek możliwość szybkiego i taniego pożyczenia małej kwoty pieniędzy na krótki czas. Jeżeli więc szukasz dodatkowej gotówki, którą można otrzymać praktycznie od ręki to nie wahaj się sprawdzić również alternatywnych wobec kredytów metod finansowania!

Banki i firmy pożyczkowe narzekają na obostrzenia wprowadzone przez rząd. Maksymalne koszty użyczenia pieniędzy zostały ograniczone, a dodatkowo stopy procentowe wynoszą zero. Ogranicza to dostęp do finansowania klientom w gorszej sytuacji finansowej, ale też sprawia, że kredyty gotówkowe są tańsze niż kiedykolwiek. Jeżeli pożyczać to tylko teraz, zanim nie wzrosną stopy procentowe! Osoby zainteresowane kredytem gotówkowym powinny szczególnie zwrócić uwagę na oferty finansowania ze stałym oprocentowaniem, bo otrzymają wtedy gwarancję, że koszt kredytu nie wzrośnie wraz z niewątpliwie nadchodzącą podwyżką stóp procentowych. – komentuje Kamil Dębski, ekspert pozyczkaportal.pl