1.
Ocena: 10
t-mobile uslugi Bankowe T-mobile Usługi Bankowe 2.32
na podstawie 22 opinii
Weź kredyt Porównaj
2.
Ocena: 10
Citi Bank - Kredyt gotówkowy Citi Bank 1.79
na podstawie 29 opinii
Weź kredyt Porównaj
3.
Ocena: 9.5
Santander Consumer Bank Santander Consumer Bank 1.67
na podstawie 55 opinii
Weź kredyt Porównaj
4.
Ocena: 9.5
PKP Bank Polski PKO BP 3.23
na podstawie 13 opinii
Weź kredyt Porównaj
5.
Ocena: 9
Get In Bank - Kredyt gotówkowy Getin Bank 3.44
na podstawie 36 opinii
Weź kredyt Porównaj
6.
Ocena: 9
Kredyt gotówkowy w ING Bank Śląski ING Bank Śląski 2.86
na podstawie 22 opinii
Weź kredyt Porównaj
7.
Ocena: 8.5
Milenium Bank Millennium Bank 2.67
na podstawie 21 opinii
Weź kredyt Porównaj
8.
Ocena: 8.5
Deutsche Bank - Kredyt Gotówkowy Deutsche Bank 4.35
na podstawie 17 opinii
Weź kredyt Porównaj
9.
Ocena: 8
Alior Bank - Kredyt gotówkowy Alior Bank 2.51
na podstawie 83 opinii
Weź kredyt Porównaj
10.
Ocena: 8
Eurobank Eurobank 2.33
na podstawie 30 opinii
Weź kredyt Porównaj
11.
Ocena: 7
BNP Paribas BNP Paribas 2.45
na podstawie 33 opinii
Weź kredyt Porównaj

Pierwsze miejsce w rankingu należy do T-mobile Usługi Bankowe

W majowym zestawieniu kredytów gotówkowych zwyciężył bank T-mobile Usługi Bankowe. Kredytodawca oferuje finansowanie w kwocie do 200 000 zł. Co ważne, suma ta dostępna jest bez zaświadczeń o zarobkach. Firma współpracuje jednak z bazą Biura Informacji Kredytowej, aby sprawdzić naszą wypłacalność.

Kredyt gotówkowy dostępny jest bez wychodzenia z domu. Maksymalny okres kredytowania wynosi 10 lat. Pieniądze od T-mobile Usługi Bankowe możemy odebrać na dwa sposoby: w placówce banku lub online (odbierając przelew). Regulacji zadłużenia możemy dokonać poprzez konto osobiste zlecając automatyczną spłatę, przez bankowość telefoniczną lub internet.

120 000 zł od PKO BP na dowolny cel

Drugie miejsce w rankingu zajmuje PKO BP. To firma z wieloletnim doświadczeniem, która oferuje kredyt na dowolny cel w kwocie do 120 000 zł. O dodatkowe pieniądze możemy ubiegać się online, przez aplikację, w oddziale, agencji i przez telefon.

Wypłata pieniędzy następuje nawet w 30 sekund od momentu akceptacji wniosku. Co ważne, nie musimy posiadać konta w banku PKO BP, aby wnioskować o kredyt. Czas na jego spłatę wynosi maksymalnie 96 miesięcy. Istnieje możliwość skorzystania z wakacji kredytowych. Regulację płatności możemy zawiesić nawet na 3 miesiące.

Czwarte miejsce w rankingu należy do Santander Consumer Bank

W naszym zestawieniu tuż pod podium znalazł się Santander Consumer Bank. To bank z tradycjami, która oferuje kredyt gotówkowy bez zaświadczeń. Mogą się o niego ubiegać wszystkie osoby pełnoletnie, które wykażą pozytywną zdolność kredytową. O dodatkowe pieniądze możemy aplikować w placówce banku, telefonicznie lub przez usługę bankowości elektronicznej.

Kredyt przyznawany jest w maksymalnej kwocie 150 000 zł. Czas na jego spłatę wynosi 120 miesięcy. Klienci mogą skorzystać z atrakcyjnego ubezpieczenia “Spokojny Kredyt”, który dostępny jest w dwóch wariantach. Santander Consumer Bank udziela finansowania bez poręczeń i zabezpieczeń.

Getin Bank i ING Bank Śląski od 18 lat i bez poręczycieli

Getin Bank to jeden z największych banków zarządzających polskim kapitałem. W swojej ofercie posiada on szybki kredyt online w kwocie do 200 000 zł. Co ważne, o pieniądze mogą wnioskować osoby już od 18 roku życia. Warunkiem jest wykazanie pozytywnej zdolności kredytowej.

Kredyt gotówkowy możemy przeznaczyć na dowolny cel. Dzięki elastycznemu okresowi spłaty, który wynosi 10 lat, zobowiązanie nie będzie odczuwalne dla naszego budżetu. Kredytodawca wymaga wskazania stałego źródła dochodu. Może on pochodzić z umowy o pracę, o dzieło lub zlecenia, emerytury czy renty.

Kredyt bez poręczycieli to innowacyjny produkt. Taki ma w swojej ofercie ING Bank Śląski. Klienci firmy mogą liczyć na pożyczkę od 1 000 do 160 000 zł. Nie musimy podawać celu kredytowania. Co więcej, samodzielnie wybieramy dzień spłaty zadłużenia. Kredytodawca oferuje klientom liczne promocje. Dzięki nim możemy zmniejszyć wysokość rat naszego kredytu oraz skorzystać z atrakcyjnego ubezpieczenia. Nie musi ono dotyczyć wyłącznie zobowiązania pieniężnego. Możemy sięgnąć np. po ubezpieczenie komunikacyjne lub nieruchomości.

Gwarancja Najniższego Oprocentowania w Banku Millennium

Konsumenci rynku finansowego cenią sobie przejrzyste warunki umów oraz oferty dopasowane do indywidualnych możliwości. Bank Millennium doskonale rozumie potrzeby swoich klientów. W związku z tym, kieruje do nich kredyt z gwarancją najniższego oprocentowania. Jeśli kredytobiorca w trakcie miesiąca od podpisania umowy znajdzie produkt z niższym oprocentowaniem, bank obniży koszty wcześniej udzielonego kredytu.

W Banku Millennium możemy wnioskować o kredyt do 150 000 zł. Spłata zobowiązania powinna nastąpić w okresie od 6 do 108 miesięcy.

Majówka z kredytem czy pożyczką?

Wielu z nas nie może doczekać się majówki. To czas wypoczynku na świeżym powietrzu i spotkań ze znajomymi. Niestety jest to również okres wzmożonych wydatków związanych np. z wyjazdami. Warto jest zgromadzić na ten cel gotówkę odpowiednio wcześnie. Jeśli tego nie zrobiliśmy, przyda nam się szybki zastrzyk gotówki. Dostępny jest on w wielu firmach pożyczkowych, które na okres letni oferują atrakcyjne pożyczki ratalne czy chwilówki. Aby znaleźć odpowiednią dla siebie ofertę warto przejrzeć ranking pożyczek ratalnych oraz ranking chwilówek.

Dlaczego kredyt nie sprawdzi się podczas majowych wyjazdów? Wiąże się on z wieloma formalnościami oraz wizytą w banku. Przy spontanicznych decyzjach liczy się każda minuta. Warto postawić na pożyczkę bez zaświadczeń i na dowolny cel. Pieniądze z niej znajdą się na naszym koncie nawet tego samego dnia.

“Kredyt gotówkowy to idealne rozwiązanie dla konsumentów posiadających większe wydatki. Zwiększona ilość formalności w porównaniu do pożyczek wynika z faktu, że bank chce mieć całkowitą pewność co do wypłacalności klienta. Kredyt nie zostanie udzielony osobie, która posiada zadłużenie. Jako, że wnioski rozpatrywane są indywidualnie, zawsze warto wypełnić aplikację i poczekać na decyzję.” – komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl