1.
Ocena: 10
Citi Bank - Kredyt gotówkowy Citi Bank 1.68
na podstawie 28 opinii
Weź kredyt Porównaj
2.
Ocena: 10
Alior Bank - Kredyt gotówkowy Alior Bank 2.57
na podstawie 77 opinii
Weź kredyt Porównaj
3.
Ocena: 9
Santander Bank Polska 4
na podstawie 1 opinii
Weź kredyt Porównaj
4.
Ocena: 8
Smartney - szybka pożyczka bez dokumentów Smartney 3
na podstawie 23 opinii
Weź kredyt Porównaj
5.
Ocena: 8
Kasa Stefczyka SKOK Stefczyka 2.2
na podstawie 5 opinii
Weź kredyt Porównaj
6.
Ocena: 8
BNP Paribas BNP Paribas 2.45
na podstawie 33 opinii
Weź kredyt Porównaj
7.
Ocena: 8.5
PKP Bank Polski PKO BP 3.23
na podstawie 13 opinii
Weź kredyt Porównaj
8.
Ocena: 7
Kredyt gotówkowy w Credit Agricole Credit Agricole 3.13
na podstawie 15 opinii
Weź kredyt Porównaj
9.
Ocena: 7
t-mobile uslugi Bankowe T-mobile Usługi Bankowe 2.38
na podstawie 21 opinii
Weź kredyt Porównaj

City Bank z kredytem gotówkowym na pierwszym miejscu w rankingu

City Bank po raz kolejny zyskał najwyższe miejsce w rankingu kredytów gotówkowych. W ofercie kredytodawcy znajdziemy pożyczkę gotówkową od 1 000 do 150 000 zł. Zobowiązanie możemy spłacić w 96 dogodnych ratach. Klienci mogą liczyć na ofertę dopasowaną do ich potrzeb, a także błyskawiczne rozpatrzenie wniosku. Bank zapewnia, że wyda decyzję nawet do godziny od momentu złożenia aplikacji.

Istotne jest to, że umowę kredytową możemy zawrzeć bez wychodzenia z domu. Dostępne są trzy opcje dopełnienia formalności: przez telefon, internet, a także z pomocą kuriera. Niezbędne do aplikacji o kredyt jest przedstawienie zaświadczenia o dochodach. City Bank umożliwia przesłanie wyciągu z konta z wpływami pensji lub zaświadczenia od pracodawcy. Jeśli jesteśmy klientami City Handlowy, otrzymamy kredyt bez przedstawiania dokumentacji o dochodach.

200 000 zł od Alior Bank z minimum formalności

Jeśli zależy nam na uzyskaniu wysokiego kredytu, warto zainteresować się ofertą Alior Bank. Firma udziela finansowania w maksymalnej kwocie sięgającej aż 200 000 zł. Pieniądze możemy przeznaczyć na dowolny cel i zwrócić nawet do 5 lat. W Alior Bank za każde pożyczone 1 000 zł zapłacimy 6 zł. Kredytodawca umożliwia konsolidację zobowiązań.

Aby wnioskować o kredyt gotówkowy w Alior Bank, należy mieć od 18 do 75 lat. Niezbędne jest również posiadanie pozytywnej zdolności kredytowej, a także udokumentowanie stałego dochodu. Co ważne, klienci Alior Bank nie muszą posiadać w nim konta, aby móc wnioskować o kredyt. Wnioskowanie o dodatkowe pieniądze odbywa się telefonicznie, online oraz stacjonarnie.

Santander Consumer Bank – kredyt na podstawie dowolnego zatrudnienia

Jeśli zależy nam na kredycie dostępnym dla osób z różnymi formami zatrudnienia, warto skorzystać z oferty Santander Consumer Bank. Instytucja kieruje swoją ofertę do wszystkich tych, którzy otrzymują stały dochód. Może on pochodzić z umowy o pracę, umów cywilnoprawnych, renty, emerytury, prowadzenia własnej działalności gospodarczej czy rolnej.

Klienci mogą wnioskować o 5 000 – 50 000 zł. Wniosek można złożyć online lub stacjonarnie. Warto jednak pamiętać, że aplikując o dodatkowe pieniądze przez internet, otrzymamy maksymalnie 25 000 zł. Pieniądze możemy przeznaczyć na dowolny cel. Spłata zobowiązania odbywa się z niskich i równych ratach. Okres kredytowania to 84 miesiące dla stałych klientów oraz 60 miesięcy dla nowych klientów.

Smartney na czwartym miejscu w rankingu kredytów gotówkowych

Nieco mniej, ale na równie atrakcyjnych warunkach, pożyczymy w Smartney. To nowa marka francuskiej Grupy Oney Bank, która działa od 35 lat na 11 rynkach. W ofercie Smartney znajdziemy kredyt w wysokości 60 000 zł. Dostępny jest od dla osób w wieku 25-70 lat. Aby móc o niego wnioskować, należy posiadać aktualny dowód osobisty oraz rachunek bankowy.

Smartney współpracuje z systemem szybkich przelewów DotPay, który gwarantuje wypłatę środków oraz zaksięgowanie ich w kilka minut na koncie odbiorcy (najpóźniej w ciągu 30 minut). Firma umożliwia wcześniejszą spłatę kredytu oraz podpięcie karty debetowej, co pozwoli na automatyczną spłatę rat.

Elastyczny kredyt w Kasie Stefczyka

Jeśli wydatki w lutym przerastają nasze możliwości, warto zainteresować się ofertą firmy Kasa Stefczyka. Dlaczego? Ponieważ w ramach niej możemy wnioskować o elastyczną pożyczkę gotówkową w wysokości nawet 200 000 zł. Harmonogram spłat dopasowany jest do indywidualnych możliwości klienta. Raty kredytu możemy rozłożyć na 10 lat.

Wnioskowanie o kredyt w Kasie Stefczyka jest bardzo proste. Wystarczy, że wypełnimy danymi osobowymi formularz i prześlemy go do banku. Następnie otrzymamy telefon od konsultanta, który przedstawi dostępną ofertę. Zostanie ona sporządzona na podstawie informacji dotyczących naszego zatrudnienia. Jeśli któraś z propozycji przypadnie nam do gustu, wystarczy udać się z dowodem osobistym do placówki Skok Stefczyka i podpisać odpowiednie dokumenty.

Na co przeznaczyć pieniądze w nowym roku?

Gdy już otrząsnęliśmy się po świątecznych wydatkach i odbudowaliśmy nasz domowy budżet, warto pomyśleć o realizacji swoich noworocznych planów. Luty to świetny czas na wyjazdy zagraniczne do krajów, w których trwa aktualnie sezon. Popularnymi kierunkami są Kuba, Dominikana czy Tajlandia. Kredyt gotówkowy sprawi, że nasz wyjazd będzie taki, o jakim zawsze marzyliśmy.

Jeśli w planach mamy zakup samochodu czy motocykla, nie warto ich dłużej odkładać. Mimo że zimą ofert na rynku motoryzacyjnym jest nieco mniej niż latem, ceny pojazdów są znacznie niższe. Jeśli mimo to brakuje nam pieniędzy na zakup dwóch czy czterech kółek, warto przejrzeć ranking pożyczek ratalnych oraz ranking chwilówek. Znajdziemy w nich różnego rodzaju finansowanie, które możemy dopasować do własnych potrzeb. Pożyczki dostępne są od ręki.

“Luty to czas ferii zimowych, a także realizacji zaległych urlopów. Aby czas z bliskimi był przyjemny i w pełni wykorzystany, warto zadbać o domowy budżet. Pomoże nam w tym kredyt gotówkowy oraz pożyczki dostępne na dowód osobisty. Bez względu na to, który rodzaj finansowania wybierzemy, zadbajmy o to, aby pożyczyć odpowiedzialnie.” – komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl