1.
Ocena: 10
Citi Bank - Kredyt gotówkowy Citi Bank 1.85
na podstawie 20 opinii
Weź kredyt Porównaj
2.
Ocena: 10
Alior Bank - Kredyt gotówkowy Alior Bank 2.57
na podstawie 75 opinii
Weź kredyt Porównaj
3.
Ocena: 9
Santander Consumer Bank Santander Consumer Bank 1.73
na podstawie 45 opinii
Weź kredyt Porównaj
4.
Ocena: 8
Smartney - szybka pożyczka bez dokumentów Smartney 2.86
na podstawie 14 opinii
Weź kredyt Porównaj
5.
Ocena: 8
Kasa Stefczyka SKOK Stefczyka 3
na podstawie 3 opinii
Weź kredyt Porównaj
6.
Ocena: 8
BNP Paribas BNP Paribas 2.45
na podstawie 33 opinii
Weź kredyt Porównaj
7.
Ocena: 8.5
Vivus PKO BP 3.23
na podstawie 13 opinii
Weź kredyt Porównaj
8.
Ocena: 7
Kredyt gotówkowy w Credit Agricole Credit Agricole 3.13
na podstawie 15 opinii
Weź kredyt Porównaj
9.
Ocena: 7
t-mobile uslugi Bankowe T-mobile Usługi Bankowe 2.38
na podstawie 21 opinii
Weź kredyt Porównaj

Citibank zwycięża w rankingu kredytów gotówkowych

Pierwsze miejsce w rankingu kredytów gotówkowych listopada zajmuje Citibank. Oferuje on swoim klientom usługi dopasowane do ich finansowych możliwości, a także potrzeb. W ofercie banku znajdziemy kredyt gotówkowy w wysokości nawet 150 000 zł. Okres kredytowania wynosi 8 lat. Co ważne, pieniądze możemy przeznaczyć na dowolny cel.

Aby aplikować o dodatkową gotówkę w Citibank, wystarczy mieć aktualny dowód osobisty, a także wyciąg z konta za ostatnie 3 miesiące. Dokument też może mieć formę elektroniczną, ponieważ wszelkie formalności załatwiane są bez wychodzenia z domu. Umowę podpiszemy przez telefon lub internet. Możemy także skorzystać z pomocy kuriera, który dostarczy nam dokumenty pod wskazany adres.

Drugie miejsce należy do Alior Bank

Bardzo wysokie miejsce w listopadowym zestawieniu zajął Alior Bank. Czym firma zasłużyła sobie na tak wysoką pozycję? Przede wszystkim wysoką maksymalną kwotą kredytowania. Wynosi ona aż 200 000 zł. Czas na spłatę wspomnianej kwoty waha się od 2 do 5 lat. Średni miesięczny koszt pożyczki to tylko 6 zł za każdy pożyczony 1000 zł.

Środki finansowe z kredytu możemy mieć na koncie nawet w następnym dniu, po złożeniu wniosku. O pieniądze możemy aplikować na dwa sposoby: online lub osobiście w oddziale banku. Kredytodawca umożliwia skonsolidowanie kredytów, aby ich spłata przebiegała terminowo. W ofercie Alior Bank znajdują się liczne produkty dodatkowe, takie jak ubezpieczenia czy lokaty, które warto połączyć z kredytem gotówkowym.

Santander Bank zamyka podium

Na trzecim miejscu w listopadowym rankingu kredytów gotówkowych znajduje się oferta Santander Bank Polska. Kredytodawca umożliwia samodzielne wyliczenie kosztów interesującego nas kredytu za pomocą kalkulatora. Znajduje się on na stronie internetowej banku. W ramach zobowiązania możemy otrzymać nawet 300 000 zł na dowolny cel. Dzięki elastycznym ratom możemy dopasować spłatę kredytu do naszych możliwości. Bank daje nam aż 120 miesięcy na regulację zadłużenia.

Do otrzymania kredytu w Santander Bank Polska potrzebne nam będą: dane z naszego dowodu osobistego, dane pracodawcy, data zawarcia umowy o pracę, historia kredytowa z ostatnich 3 miesięcy oraz informacje dotyczące naszych innych zobowiązań finansowych.

Smartney tuż pod podium rankingu kredytów gotówkowych

Czwarte miejsce w naszym zestawieniu zajmuje Smartney. To marka francuskiej Grupy Oney Bank, która działa na rynku ponad 35 lat. W ofercie pożyczkodawcy znajdziemy kredyt konsumencki w kwocie do 60 000 zł. Produkt skierowany jest do osób w wieku od 25 do 70 lat. Warunkiem otrzymania dodatkowych pieniędzy jest również posiadanie rachunku bankowego.

Smartney sprawdza zdolność kredytową swoich klientów. Robi to za pomocą szybkiej weryfikacji konta oraz analizy uzyskanych dzięki wnioskowi danych. Osoby, które otrzymały pozytywną decyzję kredytową, mogą przeznaczyć pieniądze na dowolny cel. Kredytodawca umożliwia wcześniejszą regulację zadłużenia.

Na piątym miejscu uplasowała się Kasa Stefczyka

Kasa Stefczyka to Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa, która oferuje swoim klientom zobowiązanie w kwocie do 150 000 zł. Firma oferuje wyjątkowo długi okres kredytowania – 10 lat. Pieniądze na koncie klientów mogą pojawić się nawet tego samego dnia. Pożyczka od Kasy Stefczyka to niskie koszty dodatkowe i niewielka prowizja.

Pamiętajmy, że jeśli założymy konto w Kasie Stefczyka, automatycznie staniemy się jej członkami. Niesie to duże korzyści. Firma działa na rzecz polskich rodzin, oferując im najatrakcyjniejsze produkty na rynku.

Kolejne miejsce należy do BNP Paribas

Szóste miejsce w listopadowym rankingu kredytów gotówkowych zajął bank BGŻ BNP Paribas. To bank zmieniającego się świata. Z jego usług skorzystało już ponad 23 mln osób. Instytucja w swojej ofercie posiada nie tylko konta czy ubezpieczenia, ale także kredyty gotówkowe. Maksymalna kwota zobowiązania wynosi 200 000 zł. W celu otrzymania pieniędzy wystarczy kontakt z konsultantem. Może on być osobisty, telefoniczny lub mailowy.

Bank jest bardzo elastyczny i dopasowuje swoje działania do sytuacji finansowej klientów. Stąd w ofercie BNP Paribas kredyt konsolidacyjny łączący zadłużenia oraz opcja restrukturyzacji kredytu. Aby skorzystać ze zmiany warunków kredytowania, należy skontaktować się z bankiem.

Szczęśliwą siódemkę zamyka PKO BP

W PKO BP możemy wnioskować o kredyt gotówkowy w wysokości 120 000 zł. Czas na regulację płatności wynosi aż 8 lat. Dzięki temu, że bank obsługuje klientów od wielu lat, dobrze zna ich potrzeby oraz możliwości. Oferta instytucji jest więc indywidualnie dopasowana do wymagań kredytobiorcy.

Aby otrzymać kredyt gotówkowy w PKO BP, nie potrzebujemy posiadać tam swojego konta osobistego. Całą procedurę możemy wykonać online bądź w oddziale banku. Dużą zaletą banku PKO jest świetna obsługa klienta. Pieniądze mogą się znaleźć na naszym koncie nawet tego samego dnia.

Skąd wziąć pieniądze na niewielkie potrzeby finansowe?

Zanim sięgniemy po kredyt gotówkowy, dobrze jest przemyśleć, czy jest nam on rzeczywiście potrzebny. Jeśli nasze wydatki są niewielkie, warto pomyśleć o pożyczce. Ta oferowana jest na prostych zasadach i z minimum formalności. Pieniądze na naszym koncie znajdą się nawet w kilkanaście minut, a spłata pożyczki często nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

Gdzie znaleźć szybką pożyczkę? Wystarczy skorzystać z naszego rankingu pożyczek ratalnych oraz rankingu chwilówek.

Kredyt bankowy czy pożyczki online to zobowiązania, które wymagają regularnej spłaty. Zanim więc po nie sięgniemy, warto się zastanowić, czy rzeczywiście nas na nie stać. Konsekwencje niespłaconych pożyczek mogą być nieprzyjemne i przekreślić drogę do uzyskania kolejnych produktów finansowych oferowanych przez banki.” – komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl