1.
Ocena: 10
Citi Bank - Kredyt gotówkowy Citi Bank 1.68
na podstawie 28 opinii
Weź kredyt Porównaj
2.
Ocena: 10
Alior Bank - Kredyt gotówkowy Alior Bank 2.57
na podstawie 77 opinii
Weź kredyt Porównaj
3.
Ocena: 9
Eurobank Eurobank 2.33
na podstawie 30 opinii
Weź kredyt Porównaj
4.
Ocena: 9
Santander Consumer Bank Santander Consumer Bank 1.66
na podstawie 50 opinii
Weź kredyt Porównaj
5.
Ocena: 8
Kasa Stefczyka SKOK Stefczyka 2.2
na podstawie 5 opinii
Weź kredyt Porównaj
6.
Ocena: 8
BNP Paribas BNP Paribas 2.45
na podstawie 33 opinii
Weź kredyt Porównaj
7.
Ocena: 8.5
PKP Bank Polski PKO BP 3.23
na podstawie 13 opinii
Weź kredyt Porównaj
8.
Ocena: 7
Kredyt gotówkowy w Credit Agricole Credit Agricole 3.13
na podstawie 15 opinii
Weź kredyt Porównaj
9.
Ocena: 7
t-mobile uslugi Bankowe T-mobile Usługi Bankowe 2.38
na podstawie 21 opinii
Weź kredyt Porównaj

Citi Bank nowym liderem rankingu kredytów gotówkowych!

Citi Bank został niezaprzeczalnym zwycięzcą rankingu kredytów gotówkowych. Oferuje elastyczną pożyczkę gotówkową, dopasowaną do potrzeb i możliwości finansowych klienta. Maksymalna kwota kredytu wynosi 150 000 zł. Dług należy zwrócić w ciągu 96 miesięcy. Atutem oferty Citi Banku jest błyskawiczna decyzja kredytowa. Już w ciągu godziny dowiemy się, czy bank przyznał nam kredyt! Skutkuje to znacznym skróceniem procedury kredytowej.

O kredyt w Citi Banku ubiegamy się bez wychodzenia z domu. Możemy złożyć wniosek samodzielnie lub zostawić dane kontaktowe i telefonicznie dopełnić formalności. Bank wymaga zaświadczenia o zarobkach. Zaświadczenie możemy przesłać w formie elektronicznej. Wystarczy wyciąg z konta z wpływami z pensji lub dokument od pracodawcy

Pożyczka z Mikrokosztami Alior Banku na drugim miejscu

Alior Bank awansował z dziewiątego na drugie miejsce. Oferta Pożyczki z Mikrokosztami bez wątpienia zasłużyła na to wyróżnienie! Głównie z racji niskich kosztów kredytu. Możemy pożyczyć nawet 200 000 zł na okres od 2 do 5 lat, płacąc jedynie 6 zł miesięcznie za każdy pożyczony 1000 zł.

Otrzymane środki możemy przeznaczyć na dowolny cel. Remont? Wakacje? Nowy samochód? Decyzja należy do nas. Jeśli już jesteśmy klientami Alior Banku, składamy wniosek w bankowości internetowej. Osoby, które aplikują o pożyczkę po raz pierwszy, muszą wypełnić prosty wniosek i poczekać na telefon. Można też złożyć wniosek osobiście w jednym z oddziałów banku.

Eurobank z kredytem ze stałym oprocentowaniem zamyka podium

Trzecie miejsce należy do Eurobanku. Do najlepszej trójki trafił z dziesiątego miejsca! Udziela kredytu gotówkowego w kwocie od 500 do 150 000 zł, z czasem spłaty od 3 do 108 miesięcy. Nie pobiera opłat za wcześniejszy zwrot kredytu i pozwala zwiększyć jego kwotę, jeśli połączymy dochody z dochodami bliskiej osoby.
Ogromnym atutem tej oferty jest również możliwość obniżenia oprocentowania, pod warunkiem przelewania wynagrodzenia na konto banku. Dodatkowo po pierwszych sześciu terminowo spłaconych ratach, możemy skorzystać z wakacji kredytowych. Eurobank w 100 proc. zasłużył na awans!

Santander Consumer Bank i Kasa Stefczyka tuż za najlepszą trójką

Tuż za podium znalazły się banki Santander Consumer Bank i Kasa Stefczyka. Santander Consumer Bank oferuje kredyt do 150 000 zł, z okresem kredytowania do 120 miesięcy. O dodatkowe środki możemy starać się przez internet lub w oddziale banku. Zaletą kredytu jest niskie i stałe oprocentowanie. Niezmienna wysokość raty ułatwia planowanie budżetu domowego. W ustaleniu jej wielkości pomoże kalkulator kredytu gotówkowego. W kalkulatorze możemy też wygenerować dokładny harmonogram spłaty kredytu.

Kasa Stefczyka gwarantuje równie atrakcyjny kredyt gotówkowy z niską prowizją i na przejrzystych zasadach. Możemy pożyczyć od 1000 do 200 000 zł i spłacać raty nawet przez 10 lat. Otrzymujemy wstępną decyzję kredytową już w 15 minut, a pieniądze są przelewane w ciągu jednego dnia. Nie zapominajmy o terminowej spłacie! Nieregularne płatności mogą mieć negatywny wpływ na naszą wiarygodność kredytową.

Pożyczka online alternatywą dla kredytu gotówkowego

Pożyczki online stanowią doskonałą alternatywę dla kredytów gotówkowych. Ich niepodważalną zaletą jest możliwość uzyskania dodatkowych środków nawet w 15 minut! Nie brakuje ofert darmowych chwilówek, co więcej – pożyczki są dostępne również w weekendy. Ich kwoty są niższe, a okres kredytowania – krótszy, ale nie zawsze potrzebujemy dużego zastrzyku gotówki. Pożyczki pomagają w nieprzewidzianych wydatkach, a ich najlepsze oferty znajdziemy w rankingu chwilówek oraz rankingu pożyczek na raty.

„Zarówno banki, jak i instytucje pozabankowe weryfikują zdolność kredytową klientów. Dlatego niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na kredyt, czy pożyczkę, powinniśmy dbać o nasze finanse i nie dopuszczać do opóźnień w płatnościach. Negatywna historia kredytowa może nam utrudnić lub uniemożliwić korzystanie z oferty sektora finansowego” – komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl.