1.
Ocena: 8
Smartney - szybka pożyczka bez dokumentów Smartney 3.31
na podstawie 32 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
2.
Ocena: 10
Citi Bank - Kredyt gotówkowy Citi Bank 1.79
na podstawie 29 opinii
Weź kredyt Porównaj
3.
Ocena: 10
Alior Bank - Kredyt gotówkowy Alior Bank 2.51
na podstawie 83 opinii
Weź kredyt Porównaj
4.
Ocena: 9
Santander Bank Polska 4
na podstawie 1 opinii
Weź kredyt Porównaj
5.
Ocena: 8
Kasa Stefczyka SKOK Stefczyka 1.86
na podstawie 7 opinii
Weź kredyt Porównaj
6.
Ocena: 8
BNP Paribas BNP Paribas 2.45
na podstawie 33 opinii
Weź kredyt Porównaj
7.
Ocena: 8.5
PKP Bank Polski PKO BP 3.23
na podstawie 13 opinii
Weź kredyt Porównaj
8.
Ocena: 7
Kredyt gotówkowy w Credit Agricole Credit Agricole 3.13
na podstawie 15 opinii
Weź kredyt Porównaj
9.
Ocena: 7
t-mobile uslugi Bankowe T-mobile Usługi Bankowe 2.32
na podstawie 22 opinii
Weź kredyt Porównaj

Citi Bank zwycięzcą rankingu kredytów gotówkowych

Pierwsze miejsce kwietniowego zestawienia kredytów gotówkowych należy do Citi Bank. Kredytodawca oferuje swoim klientom pożyczkę gotówkową w wysokości od 1 000 do 150 000 zł. Okres kredytowania wynosi 96 miesięcy. Klienci samodzielnie mogą zdecydować, na jak długo chcą nawiązać współpracę z bankiem. Wnioski zainteresowanych dodatkową gotówką rozpatrywane są błyskawicznie. Decyzję kredytową otrzymamy nawet do godziny od momentu aplikacji.

Ubieganie się o kredyt gotówkowy w Citi Bank jest bardzo proste. Wniosek o dodatkową gotówkę złożymy bez wychodzenia z domu, korzystając ze strony internetowej banku. Formalności możemy dopełnić również telefonicznie lub za pośrednictwem kuriera. Jest on zobowiązany do zweryfikowania naszej tożsamości podczas wizyty w naszym domu. Kredytodawca wymaga od klientów zaświadczenia o dochodach lub wyciągu z konta z wpływami pensji. Pozostałe formalności ograniczone są do minimum.

Alior Bank – 200 tysięcy złotych na dowolny cel

Konkurencyjną ofertę ze względu na wysoką maksymalną kwotę kredytu znajdziemy w Alior Bank. Instytucja oferuje aż 200 000 zł na dowolny cel. Gwarantuje jednocześnie niskie koszty kredytowania – maksymalnie 6 zł za każdy pożyczony 1 000 zł. Kredytobiorca może zwrócić pieniądze w okresie od 2 do 5 lat. Co ważne, w Alior Bank istnieje możliwość konsolidacji kredytów.

Aby wnioskować o kredyt gotówkowy w Alior Bank, należy spełnić kilka wymagań narzuconych przez bank. Jest to przede wszystkim wiek. Klienci muszą mieć od 18 do 75 lat. Bardzo ważna jest również pozytywna zdolność kredytowa, a także stały dochód. Musi on zostać udokumentowany. Aplikacja o dodatkową gotówkę odbywa się telefonicznie, online lub w placówce banku.

Santander Consumer Bank – kredyt bez umowy o pracę

Jeśli otrzymujemy stały dochód, ale nie pochodzi on z umowy o pracę, nadal mamy szansę na kredyt bankowy. Oferuje go Santander Consumer Bank. Klienci instytucji mogą otrzymywać dochód pochodzący z umowy o pracę, renty, emerytury czy umów cywilnoprawnych. Bank oferuje finansowanie w wysokości od 5 000 do 50 000 zł. Formalności związanych z kredytem jest bardzo mało. Możemy je dopełnić online lub w placówce banku. Co ważne, wnioskując o kredyt gotówkowy w Santander Consumer Bank przez internet, otrzymamy maksymalnie 25 000 zł.

Pieniądze z kredytu możemy przeznaczyć na dowolny cel. Ważne, abyśmy spłacili zadłużenie na czas. Mamy na to 60 lub 84 miesięce. Pierwsza opcja dotyczy nowych klientów. Druga z kolei tych, którzy od dawna współpracują z bankiem. Brak regulacji płatności będzie skutkował naliczeniem dodatkowych opłat według cennika banku.

60 000 zł online od Smartney

W ostatnim czasie dużym zainteresowaniem cieszy się pożyczka gotówkowa od Smartney. To marka należąca do francuskiej Grupy Oney Bank działającej już 35 lat na 11 rynkach na całym świecie. Firma oferuje swoim klientom kredyt w wysokości nawet 60 000 zł. Aplikacja o dodatkową gotówkę odbywa się bez wychodzenia z domu, a formalności ograniczone są do minimum.

Zanim złożymy wniosek o pożyczkę w Smartney, warto zapoznać się z wymaganiami firmy dotyczącymi pożyczkobiorców. Kluczowe jest to, aby byli oni w wieku od 25 do 70 lat i nie mieli zadłużeń wobec innych podmiotów. Zdolność kredytowa kredytobiorców zostanie zweryfikowana. Smartney gwarantuje wypłatę środków najpóźniej do 30 minut dzięki systemowi szybkich przelewów DotPay. Firma umożliwia wcześniejszą spłatę kredytu oraz podpięcie karty debetowej, co pozwoli na automatyczną spłatę rat.

Na co przeznaczyć pieniądze w kwiecień?

Wiosna jest idealnym okresem, aby przeprowadzić generalny remont w swoim domu lub mieszkaniu. Niestety, zwykle wiąże się to z ogromnymi wydatkami, które może pokryć tylko kredyt gotówkowy. Jeżeli okaże się, że koszty modernizacji poszczególnych pomieszczeń nie będą aż tak wysokie, z pewnością warto zastanowić się nad uzyskaniem mniejszego zobowiązania w postaci pożyczek. Najlepszą ofertę można znaleźć w naszym najnowszym rankingu pożyczek na raty.

Wiele osób planuje też w marcu rozpocząć małe prace remontowe w np. pokoju dla dziecka lub kuchni, których realizacja nie wymaga dużych ilości pieniędzy. W tym przypadku proponujemy skorzystanie z wybranej chwilówki online. W jakiej firmie pożyczkowej znajdziemy najlepszą ofertę? Wszelkich informacji na ten temat dowiesz się z rankingu chwilówek.

“W kwietniu witamy coraz dłuższe i cieplejsze dni. Ten miesiąc stoi także pod znakiem Świąt Wielkanocnych. Aby dobrze wykorzystać ten czas, dobrze mieć dodatkowe środki, które podreperują domowy budżet, zwłaszcza po organizacji rodzinnego, świątecznego śniadania. Kredyty gotówkowe czy pożyczki na dowód osobisty są sprawdzonym sposobem na realizację wszelkich planów finansowych. Pamiętajmy jednak, aby korzystać z dostępnych ofert w zdroworozsądkowy sposób.” – komentuje Kamil Dębski, ekspert pozyczkaportal.pl