1.
Ocena: 10
Citi Bank - Kredyt gotówkowy Citi Bank 1.77
na podstawie 22 opinii
Weź kredyt Porównaj
2.
Ocena: 10
Alior Bank - Kredyt gotówkowy Alior Bank 2.57
na podstawie 75 opinii
Weź kredyt Porównaj
3.
Ocena: 9
Santander Consumer Bank Santander Consumer Bank 1.73
na podstawie 45 opinii
Weź kredyt Porównaj
4.
Ocena: 8
Smartney - szybka pożyczka bez dokumentów Smartney 2.86
na podstawie 14 opinii
Weź kredyt Porównaj
5.
Ocena: 8
Kasa Stefczyka SKOK Stefczyka 3
na podstawie 3 opinii
Weź kredyt Porównaj
6.
Ocena: 8
BNP Paribas BNP Paribas 2.45
na podstawie 33 opinii
Weź kredyt Porównaj
7.
Ocena: 8.5
Vivus PKO BP 3.23
na podstawie 13 opinii
Weź kredyt Porównaj
8.
Ocena: 7
Kredyt gotówkowy w Credit Agricole Credit Agricole 3.13
na podstawie 15 opinii
Weź kredyt Porównaj
9.
Ocena: 7
t-mobile uslugi Bankowe T-mobile Usługi Bankowe 2.38
na podstawie 21 opinii
Weź kredyt Porównaj

Citi Bank wygrywa ranking kredytów gotówkowych

Na pierwszym miejscu w rankingu grudniowych kredytów gotówkowych znalazła się elastyczna pożyczka gotówkowa od Citi Bank. Kwoty o jakie można wnioskować wahają sią od 1 000 do 150 000 zł, co czyni kredyt idealnym rozwiązaniem na zimowe wydatki lub konsolidację posiadanych już zobowiązań. Spłata zobowiązania może być rozłożona okres od 9 do 96 miesięcy, przy czym w każdej chwili możemy dobrać dodatkowe środki lub spłacić całe zobowiązanie przed terminem.

Wniosek kredytowy można złożyć w całości online lub zostawić w formularzu dane kontaktowe i zaczekać na kontakt z doradcą banku. Przeprowadzi on weryfikację tożsamości i przyjmie wniosek przez telefon. Decyzja kredytowa jest wydawana nawet w godzinę od złożenia wniosku. Do oceny zdolności kredytowej wystarczą dane z dowodu osobistego oraz dokument potwierdzający miesięczne dochody w formie elektronicznej (wyciąg z konta lub zaświadczenie od pracodawcy). Dopuszczalny wiek kredytobiorcy to 21-75 lat. Oprocentowanie kredytu jest zmienne (od 5,97 proc.), a RRSO wynosi tylko 10,60 proc.

Na drugim miejscu rankingu Alior Bank i pożyczka gotówkowa do 200 000 zł

Na wyższe kwoty kredytu gotówkowego mogą liczyć klienci Alior Bank, którzy pożyczą nawet 200 000 zł. Podobnie jak w przypadku poprzedniego banku, Alior umożliwia konsolidację posiadanego zadłużenia. Wniosek o kredyt gotówkowy można złożyć na kilka sposobów, przy czym nie jest konieczne posiadanie konta osobistego w Alior Bank. Stali klienci Alior mogą ubiegać się o pożyczkę z poziomu bankowości internetowej, bez wychodzenia z domu czy dodatkowych formalności. Nowi klienci powinni natomiast wypełnić formularz rejestracyjny online i zaczekać na telefon konsultanta lub odwiedzić placówkę stacjonarną banku.

Alior kieruje swoją ofertę do klientów w przedziale wiekowym od 18 do 75 lat. Warunkiem uzyskania finansowania jest pozytywna ocena zdolności kredytowej, posiadanie dowodu osobistego i udokumentowanie posiadanych dochodów. Termin spłaty zobowiązania wynosi od 24 do 60 miesięcy. Ofertę wyróżnia przede wszystkim średni miesięczny koszt pożyczki. W Alior zapłacimy tylko 6 zł za każde pożyczone 1000 zł. Reprezentatywne RRSO kredytu gotówkowego wynosi 13,7 proc.

Trzeci na podium jest kredyt do 50 000 zł od Santander Consumer Bank

Na korzystne warunki kredytów gotówkowych mogą liczyć także klienci Santander Consumer Bank. Oferta pożyczki będzie idealna przy nieco mniejszych wydatkach. Kwoty dostępne dla obecnych klientów banku sięgają od 5 000 do 50 000 zł, a dla nowych klientów od 6 000 do 35 000 zł. Co ważne, nowi kredytobiorcy mogą liczyć na niższe oprocentowanie na poziomie nawet 3,99 proc. i RRSO w wysokości 10,90 proc. Przy każdej pożyczce mamy gwarancję stałego oprocentowania oraz możliwość wyboru dnia spłaty. Uregulowanie całości zobowiązania powinno nastąpić w czasie od 3 do 84 miesięcy.

Zaciągając kredyt online możemy liczyć na przelew pieniędzy w ciągu 24 godzin i pełny dostęp do dokumentacji kredytowej w formie elektronicznej. Warto jednak pamiętać, że kwoty kredytu online mogą być nieco niższe niż w przypadku kredytu w oddziale. Kredytobiorcy Santander skorzystać mogą z atrakcyjnej oferty indywidualnego ubezpieczenia na życie oraz profesjonalnego wsparcia medycznego i technicznego. Dokumentem potwierdzającym tożsamość kredytobiorcy może być m.in. dowód osobisty, paszport i karta pobytu. Santander Consumer Bank uznaje dochody z różnych źródeł, które mogą być wypłacane w walutach: PLN, EUR, GBP, USD, CZK oraz CHF.

Smartney i Kasa Stefczyka zamykają TOP 5 kredytów gotówkowych

Choć nie trafiły na podium grudniowego rankingu to nadal zasługują na uznanie. Mowa o ofercie Smartney i kredycie w Kasie Stefczyka. Co je wyróżnia? Smartney trafił do TOP 5 kredytów gotówkowych dzięki połączeniu tradycyjnej bankowości z uproszczonym systemem ubiegania się o pożyczkę. W ofercie tej instytucji znajdziemy pożyczki od 1 000 do 60 000 zł z okresem spłaty wynoszącym od 51 do 60 miesięcy. Oferta Smartney skierowana jest do osób w wieku 25-70 lat. Wypłata środków zajmuje zaledwie 30 minut, a jedynym wymaganym dokumentem jest dowód osobisty.

Kasa Stefczyka wychodzi natomiast do klientów w ofertą pożyczki w kwocie od 1 000 do aż 200 000 zł na okres 12-120 miesięcy. Reprezentatywne RRSO pożyczki wynosi 18,54 proc. Wstępna informacja kredytowa jest wydawana nawet w 15 minut, a wypłata gotówki następuje w ciągu jednego dnia. Po spełnieniu określonych warunków możliwe jest skorzystanie z wakacji kredytowych oraz programu poleceń, który pozwoli zyskać nawet 500 zł na zimowe wydatki.

Święta z kredytem czy pożyczką?

O Bożonarodzeniowym budżecie warto myśleć z dużym wyprzedzeniem. Brak pieniędzy na wymarzone prezenty czy odwiedzenie bliskich nie powinien odbierać radości z tego magicznego czasu. Świąteczne wydatki potrafią być nieoczekiwanie wysokie. Jak im sprostać? Banki cały czas ulepszają swoją ofertę kredytów gotówkowych. Obecnie można o nie wnioskować niemal tak szybko jak o pożyczki online. Największym problemem jest jednak dokładna weryfikacja zdolności kredytowej, której nie przechodzą osoby z niskim scoringiem BIK.

Pod tym względem zdecydowanie bardziej dostępne są produkty instytucji pozabankowych. W rankingu pożyczek ratalnych znaleźć można zestawienie najlepszych pożyczek na okres od 3 do 48 miesięcy. Jeśli natomiast jesteśmy pewni, że na organizację świąt wystarczy drobny zastrzyk gotówki, najlepszych ofert pożyczek dostarczy ranking chwilówek. Ich kwoty mogą wynieść od 100 zł do kilku tysięcy złotych, a termin spłaty sięga od 30 do 60 dni. Zazwyczaj nowi klienci mogą otrzymać pierwszą chwilówkę za darmo. Z promocji skorzystać można przez cały rok, nie tylko na święta.

Grudzień to dla większości z nas miesiąc większych wydatków. W radzeniu sobie z nimi pomocne mogą być kredyty gotówkowe, które pozwolą utrzymać płynność finansową na Święta i Nowy Rok. Jak w przypadku każdego produktu finansowego zachęcamy do dokładnego porównywania ofert i wybierania kredytu dopasowanego do indywidualnych potrzeb – komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl