1.
Ocena: 10
t-mobile uslugi Bankowe T-mobile Usługi Bankowe 2.32
na podstawie 22 opinii
Weź kredyt Porównaj
2.
Ocena: 10
Citi Bank - Kredyt gotówkowy Citi Bank 1.79
na podstawie 29 opinii
Weź kredyt Porównaj
3.
Ocena: 9.5
Santander Consumer Bank Santander Consumer Bank 1.67
na podstawie 55 opinii
Weź kredyt Porównaj
4.
Ocena: 9.5
PKP Bank Polski PKO BP 3.23
na podstawie 13 opinii
Weź kredyt Porównaj
5.
Ocena: 9
Get In Bank - Kredyt gotówkowy Getin Bank 3.44
na podstawie 36 opinii
Weź kredyt Porównaj
6.
Ocena: 9
Kredyt gotówkowy w ING Bank Śląski ING Bank Śląski 2.86
na podstawie 22 opinii
Weź kredyt Porównaj
7.
Ocena: 8.5
Milenium Bank Millennium Bank 2.67
na podstawie 21 opinii
Weź kredyt Porównaj
8.
Ocena: 8.5
Deutsche Bank - Kredyt Gotówkowy Deutsche Bank 4.35
na podstawie 17 opinii
Weź kredyt Porównaj
9.
Ocena: 8
Alior Bank - Kredyt gotówkowy Alior Bank 2.51
na podstawie 83 opinii
Weź kredyt Porównaj
10.
Ocena: 8
Eurobank Eurobank 2.33
na podstawie 30 opinii
Weź kredyt Porównaj
11.
Ocena: 7
BNP Paribas BNP Paribas 2.45
na podstawie 33 opinii
Weź kredyt Porównaj

T – Mobile Usługi Bankowe wygrywa ranking kredytów gotówkowych!

Kolejny miesiąc z rzędu zaszczytne pierwsze miejsce przypadło T – Mobile Usługi Bankowe z ofertą kredytu gotówkowego do 200 000 zł. Wnioskodawca ma szansę na otrzymanie pieniędzy nawet w jeden dzień od chwili zawarcia umowy kredytowej. Złożenie wniosku o kredyt gotówkowy nie wymaga wychodzenia z domu.

Kredytobiorca może przeznaczyć otrzymane środki na dowolny cel. Maksymalny okres kredytowania wynosi 10 lat. Kredyt gotówkowy nie wymaga zaświadczeń o dochodach. Kredytodawca weryfikuje jedynie obecność wnioskodawcy w BIK.

Citi Bank –  na drugim miejscu z kredytem gotówkowym od 18 roku życia

Drugie, równie ważne miejsce w czerwcowym zestawieniu zajmuje Citi Bank. Kredytodawca oferuje finansowanie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. O dodatkowe pieniądze mogą się ubiegać osoby, które ukończyły 18 rok życia. Ważne jest, aby wykazały one pozytywną zdolność kredytową.

W City Bank możemy wnioskować o kredyt bez wychodzenia z domu. Kredytodawca nie wymaga zaświadczeń o zarobkach. W ramach oferty firmy możemy pożyczyć nawet 150 000 zł z okresem kredytowania sięgającym 120 miesięcy. Każdy klient może liczyć na atrakcyjną ofertę ubezpieczeniową w ramach oferty “Bezpieczna rata”.

Santander Consumer Bank na ostatnim miejscu podium

Santander Consumer Bank ponownie uplasował się na trzeciej pozycji z ofertą kredytu gotówkowego do 150 000 zł. Kredytobiorca ma możliwość samodzielnego ustalenia wysokości miesięcznej raty.Okres kredytowania wynosi 120 miesięcy.Pieniądze może otrzymać przelewem, w oddziale banku lub za pośrednictwem przekazu pocztowego.

Kredytobiorca może skorzystać z dodatkowych usług oferowanych przez Santander Consumer Bank przy kredycie gotówkowym. Może na przykład zdecydować się na Raport BIK Pass Plus. To wydruk, który otrzyma raz na 12 miesięcy. Dokument zawiera kwotę kredytu, wysokości rat oraz scoring punktowy BIK.

120 000 zł w PKO BP już w 30 sekund

W czerwcowym rankingu kredytów gotówkowych tuż poza podium znalazł się PKO BP z kredytem gotówkowym do 120 000 zł. Kredytobiorca ma szansę na otrzymanie dodatkowych środków już w 30 sekund od momentu akceptacji wniosku. Maksymalny okres kredytowania wynosi 12 miesięcy.

O kredyt gotówkowy można wnioskować online, telefonicznie, przez aplikację IKO lub w oddziale banku. Kredytodawca nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu. Nie wymaga również posiadania konta w PKO BP. O kredyt gotówkowy mogą wnioskować nowi klienci.

Getin Noble Bank z kredytem gotówkowym do 200 000 zł już od 18 lat

Piąte miejsce w naszym zestawieniu zajmuje Getin Noble Bank. Kredytobiorca może wnioskować o kredyt gotówkowy do 200 000 zł. Maksymalny okres kredytowania wynosi 10 lat. Bank nie wymaga określenia celu kredytowania.

O kredyt gotówkowy mogą ubiegać się osoby, które ukończyły 18 lat. Wystarczy, że posiadają zdolność oraz wiarygodność kredytową. Kredytodawca wymaga również stałego dochodu. Może on pochodzić z różnych źródeł, m.in. z umowy o pracę, umowy zlecenie/o dzieło, z renty lub emerytury.

ING Bank Śląski z kredytem do 160 000 zł na dowolny cel

ING Bank Śląski oferuje kredyt gotówkowy w maksymalnej wysokości 160 000 zł z okresem kredytowania do 8 lat. Kredytobiorca nie ma obowiązku określenia celu kredytowania. Wystarczy, że przedstawi zaświadczenie o dochodach. Wynagrodzenie może otrzymywać nawet z umowy zlecenia lub o dzieło.

Kredyt gotówkowy w ING Bank Śląski to oferta szczególnie korzystna dla stałych klientów banku. Środki finansowe znajdą się na ich koncie zaraz po podpisaniu umowy kredytowej. Kredytobiorca może dopasować raty kredytu do swojej aktualnej sytuacji finansowej. Wnioskodawca ma również możliwość zwrotu otrzymanych pieniędzy w całości bez dodatkowych kosztów.

Kredyt czy pożyczka – co wybrać na wakacje?

Wakacje to nie tylko czas odpoczynku, relaksu i oderwania się od codziennej rzeczywistości, ale również wiele wydatków. Jeżeli tegoroczne wakacje zamierzamy spędzić za granicą, szybki zastrzyk gotówki może okazać się przydatny. Warto wówczas rozważyć zaciągnięcie pożyczki. Propozycje instytucji pozabankowych można porównać przy pomocy rankingu chwilówek lub rankingu pożyczek ratalnych.

Kredyt gotówkowy w tej sytuacji może nie być dobrym rozwiązaniem. Zazwyczaj wiąże się z większą ilością formalności niż w przypadku pożyczki ratalnej. Warto zatem zdecydować się na produkt finansowy bez zbędnych zaświadczeń. Środki można otrzymać nawet tego samego dnia, a proces wnioskowania odbywa się znacznie szybciej niż w przypadku produktów bankowych.

Kredyt gotówkowy jest produktem finansowym skierowanym do osób, które potrzebują znacznie większej gotówki niż w przypadku pożyczki ratalnej. Banki sprawdzają zdolność oraz historię kredytową wnioskodawcy. Płynność finansowa klienta ma dla nich duże znaczenie  – komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl