Pozabankowe pożyczki dla firm to doskonałe rozwiązanie na sfinansowanie rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej. Jest to również skuteczny sposób na finansowanie rozwoju naszego przedsiębiorstwa. W wyborze najlepszej oferty zobowiązania pomoże ranking pożyczek dla firm. Kto w tym miesiącu znalazł się na podium?
FirmaDarmowa
pożyczka
Kolejna
pożyczka
Opinie klientów
1. Ocena10 AASA dla biznesu - Darmowa pierwsza pożyczka20000 złAASA dla Biznesu
4.92 /5
na podstawie 177 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
2. Ocena9 Visset 1500 zł Darmowa pierwsza pożyczka5000 złVisset
3.39 /5
na podstawie 112 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
3. Ocena9 Biznes Ratka.pl -20000 złBiznes Ratka.pl
4.86 /5
na podstawie 38 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
4. Ocena8 Autokapital -100000 złAutokapital
3.26 /5
na podstawie 77 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
5. Ocena8 GoldKredyt.pl -20000 złGoldkredyt.pl
4.67 /5
na podstawie 9 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
6. Ocena7 Caseo - opinie -25000 złCaseo
3.44 /5
na podstawie 9 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
7. Ocena6 iWoca -150000 złiWoca
4.43 /5
na podstawie 23 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
8. Ocena5Monument Fund -5000000 złMonument Fund
4.55 /5
na podstawie 32 opinii
Weź pożyczkę Porównaj

Aasa dla biznesu kolejny raz numerem jeden

Kolejny raz Aasa zostawia konkurencję w tyle, zajmując pierwsze miejsce w lutowym rankingu pożyczek dla firm. Jej atrakcyjna oferta oraz wysoki profesjonalizm wyróżnia instytucję na tle innych firm pożyczkowych.
Aasa dla biznesu oferuje pożyczki ratalne w maksymalnej wysokości 10 000 zł. Okres spłaty natomiast można rozłożyć od 1 do aż 24 miesięcy. Co warte podkreślenia, o zobowiązanie można wnioskować już chwilę po zarejestrowaniu własnej działalności gospodarczej. Aasa dla biznesu od pożyczkobiorcy nie wymaga również zbędnych formalności, tj. zabezpieczeń, poręczeń pożyczki, dokumentów rejestracyjnych czy księgowych.

Aforti Finance oraz Caseo nadal na podium

Już kolejny miesiąc z rzędu na podium, tuż za pierwszą pozycją, znalazły się Aforti Finance oraz Caseo, zajmując odpowiednio 2. i 3. miejsce.
Aforti Finance S.A. należy do Grupy AFORTI, dedykowanej zarówno średnim i mniejszym przedsiębiorstwom, jak i mikrofirmom. Pozabankowa instytucja posiada bogatą ofertę, dopasowaną do szerokiej grupy przedsiębiorców. Wnioskodawcy mogą ubiegać się o „pożyczkę gold” nawet do 100 000 zł na dowolny cel. Okres spłaty zobowiązania oscyluje w granicach od 18 do 24 miesięcy. Co więcej, w ofercie Aforti Finance znajdziemy również pożyczki hipoteczne dedykowane jednoosobowej działalności gospodarczej, Spółkom Cywilnym, Spółkom Jawnym oraz Spółkom z o.o. Decydując się na takie rozwiązanie, można wnioskować o kwoty od 100 000 do nawet 500 000 zł. Maksymalny okres spłaty wynosi do 60 miesięcy.
Firma Caseo również specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek pozabankowych klientom biznesowym. Marka ceni sobie przede wszystkim wysoki profesjonalizm obsługi, jak również minimum formalności. Maksymalna kwota oferowanej pożyczki dla firm wynosi 25 000 zł. Okres spłaty zobowiązania to 12 miesięcy.

Pożyczka dla firm bez zdolności kredytowej – gdzie wnioskować?

Również przedsiębiorcy nieposiadający odpowiedniej zdolności kredytowej mają szansą na otrzymanie zobowiązania. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest wzięcie pożyczki pod zastaw.
Autokapital.pl oferuje pożyczki gotówkowe pod zastaw samochodu w maksymalnej kwocie 100 000 zł (do 65 proc. wartości pojazdu). Zobowiązanie można rozłożyć na dogodne w spłacie raty na 12, 24, 36, a nawet 48 miesięcy. Co warte podkreślenia, pożyczka w Autokapital.pl nie wymaga przerejestrowania pojazdu. Dokonywana jest jedynie specjalna adnotacja o współwłasności w dowodzie rejestracyjnym oraz w karcie pojazdu. Dodatkowo konsultanci firmy dostępni są do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku.
Również Monument Fund oferuje pożyczki dla przedsiębiorców nieposiadających odpowiedniej zdolności kredytowej. Takie zobowiązanie można zabezpieczyć na prawie każdym rodzaju nieruchomości, tj. komercyjnych, przemysłowych, mieszkalnych, niestandardowych oraz działkach inwestycyjnych. Monument Fund oferuje pożyczki w kwotach od 50 000 zł do aż 5 000 000 zł. Tak wysoka suma proponowanej pożyczki niewątpliwie wyróżnia markę spośród pozostałych instytucji pozabankowych. Okres kredytowania może wynosić 3, 6, 13 lub w szczególnych przypadkach – 18 miesięcy.

Pożyczki na raty, chwilówki – co jeszcze znajdziemy w ofercie firm pożyczkowych?

Pożyczki dla firm to doskonały sposób na rozwój własnej działalności gospodarczej. Firmy pożyczkowe, w przeciwieństwie do banków, znacznie mniej rygorystycznie oceniają potencjalnych klientów. W związku z tym instytucje pozabankowe przyznają pożyczki dla firm nawet takim podmiotom, które nie wykazują jeszcze określonych zysków.
Osoby, które nie prowadzą własnej działalności gospodarczej, mogą skorzystać również z pozostałych propozycji firm pożyczkowych. Mowa tu o pożyczkach długo oraz krótkoterminowych przeznaczonych dla osób fizycznych. W wyborze najlepszej oferty pomoże ranking chwilówek oraz ranking pożyczek na raty.

„Pożyczki dla firm to najlepszy sposób na rozwój własnego przedsiębiorstwa, gdy nie posiadamy jeszcze określonych zysków. W wyborze najlepszej oferty pomoże niezastąpiony ranking pożyczek dla firm. Dzięki niemu z łatwością znajdziemy propozycję dopasowaną do naszych aktualnych potrzeb i możliwości finansowych” – komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl