Anonimowy zapytał(a) 5 lat ago

Rozważam wzięcie pożyczki przez internet, jak szybko mogę ją otrzymać?

2 odpowiedzi
1.
Ocena: 9
Lendon LendOn 4.19
na podstawie 613 opinii
Weź pożyczkę Porównaj
Piotrek odpowiedział(a) 4 lata ago

nawet w ciągu kilku minut możesz otrzymac decyzje o przyznaniu pożyczki. Wystarczy wypełnić wniosek online. Moge polecić ci kilka firm w których sam pozyczłem np. wonga, vivus, pozyczkaok i ratka. Te dwie ostatnie daja pożyczki na raty i dziieki temu mozesz rozłozyc sobie tak splate zeby miesieczne raty były niskie

oewonga odpowiedział(a) 7 miesięcy ago

Witam! Jako przedstawiciel wonga com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Działamy w oparciu o zasady: – przejrzystości – informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty – elastyczności – dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów – komfortu – korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: – telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub – poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej – nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Twoja odpowiedź

10 + 5 =