Pierwsza pożyczka gratis!
Lendon Nasza ocena 9.5 /10

LendOn - opinie

4.07 z 5 Na podstawie 471 opinii
(471 opinie o LendOn)

Darmowa pierwsza pożyczka: 2500 zł na 45 dni gratis!

Maksymalna kwota pożyczki: 5000 zł

LendOn to firma należąca do Creamfinance sp. z o.o. Warto wiedzieć, że spółka jest również właścicielem takich instytucji, jak Efino oraz Extraportfel. Podobnie jak LendOn, są one jednymi z wiodących graczy na rynku pożyczkowym.

Weź Pożyczkę

Porównaj

LendOn działa na rynku dopiero od 2013 roku. Mimo tego, zdążyła już zdobyć wielu stałych i zaufanych klientów na terenie całej Europy. Firma regularnie zajmuje wysokie miejsca w comiesięcznym rankingu chwilówek. Ze względu na różnego rodzaju innowacyjne rozwiązania, LendOn cieszy się popularnością wśród pożyczkobiorców w najróżniejszym wieku.

Lendon - darmowa pożyczką 2500 zł

LendOn – pionier na rynku pożyczkowym

LendOn jest młodą i nowoczesną firmą, oferującą szybkie oraz bezpieczne zobowiązania dla osób w wieku od 21 do 70 lat. Warunki uzyskania pożyczki są jasno określone i niezwykle przystępne dla większości wnioskodawców.
Firma oferuje standardowe pożyczki do 5000 zł. LendOn daje również możliwość zaciągnięcia pierwszego zobowiązania za darmo (do 2500 zł). Należy jednak pamiętać, że aby otrzymać najwyższą kwotę oferowaną przez firmę, musimy być stałymi klientami instytucji.
Instytucja jest również niezwykle ceniona ze względu na różnego rodzaju promocje, które pojawiają się regularnie na stronie firmy.

Weź darmową pożyczkę

LendOn – pożyczki do 5000 zł

Przy pierwszej pożyczce, największa kwota, jaką możemy otrzymać za darmo to 2500 zł (najmniejsze, możliwe do zaciągniecia zobowiązanie wynosi 100 zł). Okres kredytowania wynosi natomiast od 5 do 45 dni. Druga pożyczka jest udzielana na maksymalnie 2600 zł. Klient, który zdecyduje się na pożyczenie pieniędzy po raz trzeci, otrzyma maksymalnie 3500 zł. Górna granica kwotowa w przypadku czwartego zobowiązania wynosi 4000 zł. Jeżeli klient skorzysta z oferty firmy po raz 5., 6. lub 7., będzie mógł wnioskować o pożyczkę w wysokości 4500 zł. Od ósmej pożyczki można się starać o maksymalną kwotę, tj. 5000 zł.

Weź pożyczkę

Refinansowanie w Lendon

Jeśli nie mamy możliwości oddania pieniędzy w terminie, możemy skorzystać z tzw. pożyczki refinansującej, udzielanej przez jednego z pożyczkodawców, którzy współpracują z firmą LendOn. Okres na jaki możemy refinansować pożyczkę to 5, 10, 15, 20, 25 lub 30 dni.
W LendOn.pl mamy możliwość weryfikowania własnej historii kredytowej na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest natychmiastowe sprawdzenie rachunku bankowego oraz oszacowanie zdolności kredytowej klienta (dzięki usłudze Instantor – bez potrzeby dokonywania przelewu weryfikacyjnego). Standardowo, można się również zdecydować na weryfikację klienta za pomocą przelewu na konto pożyczkodawcy (na kwotę 1 grosza). W drugim przypadku, zwrot należności następuje po uzyskaniu zobowiązania (na wskazane w e-mailu konto bankowe).

Zniżki w Ledon

Firma często oferuje również różnego rodzaju zniżki, zauważalnie obniżające całościowe opłaty za pożyczkę. Warto śledzić najnowsze informacje na portalu LendOn, ponieważ w każdej chwili można trafić na ciekawą ofertę pożyczkową. O nowościach można się również dowiadywać przez telefon. Infolinia jest czynna 7 dni w tygodniu, od godziny 8:00 do 21:00, w weekendy natomiast od 9:00 do 18:00.

Promocje

Jak zostało wspomniane, LendOn oferuje różnego rodzaju promocje dla stałych klientów, tzn. osób, które zaciągnęły już co najmniej jedną pożyczkę w firmie. LendOn proponuje m. in. specjalne rabaty od kosztów kolejnych pożyczek. Na oferty promocyjne warto zwracać uwagę szczególnie w okresach świątecznych. Wtedy bowiem, na stronie firmy pojawiają się najciekawsze oferty.
Niejednokrotnie możemy również otrzymać korzystny rabat na zakupy (np. do sklepu Answear.com).

Sprawdź promocje w Lendon

Jak zaciągnąć pożyczkę w LendOn – krok po kroku

W celu otrzymania zobowiązania w LendOn, wnioskodawca musi wykonać jedynie kilka prostych kroków.

 1. W pierwszej kolejności, należy wejść na stronę Lendon.pl i wybrać interesującą nas kwotę pożyczki, a także termin jej spłaty
 2. Następnie musimy wypełnić krótki formularz rejestracyjny, w którym należy podać swoje podstawowe dane. Wymagany jest m. in. PESEL, nr oraz seria dowodu osobistego, stały adres zamieszkania (w Polsce), a także e-mail i telefon kontaktowy. W ostatniej kolejności powinniśmy również uzupełnić informacje o aktualnym zatrudnieniu.
 3. W kolejnym etapie należy zapoznać się z regulaminem LendOn oraz zaakceptować go.
 4. Ostatnim krokiem jest wykonanie symbolicznego przelewu weryfikacyjnego na konto LendOn (na kwotę 1 grosza) lub potwierdzenie rejestracji za pomocą usługi Instantor.

Sprawdź, jak przejść rejestrację i wziąć pożyczkę w Lendon!

Warunki otrzymania pożyczki w LendOn

LendOn udziela zobowiązań na bardzo korzystnych warunkach. W celu otrzymania pożyczki trzeba mieć przede wszystkim skończone 21 lat (wnioskodawca nie może również przekroczyć 70. roku życia). Należy się również wykazać odpowiednią zdolnością kredytową, ponieważ firma sprawdza naszą historię w takich rejestrach, jak BIK, KRD oraz ERIF.
Ponadto, musimy być obywatelami Rzeczypospolitej i posiadać stały adres zamieszkania. Oprócz powyższych wymagań, będzie nam jedynie potrzebny dowód osobisty, telefon komórkowy oraz konto w jednym z polskich banków.

Weź pożyczkę

Lendon – Podsumowanie

Zalety

 • Częste promocje i zniżki na opłaty
 • Prosta rejestracja
 • Infolinia czynna 7 dni w tygodniu
 • Darmowa chwilówka

Wady

 • wysoka dolna granica wieku – 21 lata

Creamfinance poland Sp. z o.o.

Marcina Kasprzaka 2/8
Warszawa, Mazowieckie 01-211
Polska
Telefon: 22-388-6-444
Email: info@lendon.pl

Wejdź na lendon.pl

Lendon - pożyczka nawet do 5000 zł i 2500 za darmo!

Darmowa pierwsza pożyczka

do 2500 zł na 30 dni

Maksymalna kwota pierwszej pożyczki

2500 zł – darmowa na 45 dni

Maksymalna kwota kolejnej pożyczki

5000 zł

Okres spłaty

od 5 do 45 dni

Godziny pracy w dni powszednie

8.00 – 21.00

Godziny pracy w weekendy

9.00 – 18.00

Banki, w któych firma posiada rachunek

Alior, Milennium, WBK, Getin, Mbank, Pekao, PKO

Możliwość wydłużenia spłaty

TAK (poprzez refinansowanie pożyczki)

Bazy, z których korzysta firma

BIK, KRD, EFRIF, BIG Infomonitor

Wiek pożyczkobiorcy

Od 21 do 70 lat

Łączny koszt

23,4%

Dodaj opinię o LendOn

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 5 / 5.00

  Ja czekałam bardzo krótko na przelew pieniędzy . Nie wiem czemu tak się stało. U mnie wszystko poszło sprawnie .Wniosek został wysłany , odpowiedź też szybko dostałam z informacją o weryfikacji

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 2. 1 / 5.00

  Oni chyba komuś płacą za pisanie tych bzdur! LendOn to straszni oszuści i wyłudzacze danych osobowych- przestrzegam wsyztskich przed tą firmą.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 3. 1 / 5.00

  A ja się mocno zawiodłam na firmie. Mimo zapewnień na pieniądze musiałam czekać 3 dni- chyba nie muszę mówić, że zależało mi na czasie Do tego jak dzwoniłam na infolinie to opryskliwa pani mnie zbyła- już nawet nie chodzi o to, że nie dostałam pieniędzy na czas, mimo zapewnień ale jeszcze o to chamstwo i nieprzyjemny ton pani. Czuję się źle potraktowana i z pewnością więcej z ich usług nie skorzystam! Nie polecam.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 4. 1 / 5.00

  Szkoda, że wbrew zapewnieniom o szybkim przelewie kasy nie było na koncie przez prawie 3 dni! Mimo wielu telefonów cały czas byłem oszukiwany, że pieniądze zostały wysłane. Szkoda, bardzo się na nich zawiodłem i już nigdy nie skorzystam z ich usług.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 5. 1 / 5.00

  Zdecydowanie jedna z najdroższych ofert na rynku!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 6. 5 / 5.00

  Szybka bez problemowo Polecam :) Dziękuje

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 7. 5 / 5.00

  Szybko, miło, bezproblemowo, w 30 minut były pieniądze na koncie. Jeśli chodzi o małe pożyczki na pilne potrzeby to Lendon jest w porządku. Jak najbardziej polecam.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 8. 5 / 5.00

  Beznadzieja? Czemu piszesz wyłudzacz danych osobowych ? Jak składasz wniosek online to chyba logiczne ,ze musisz podać dane .Jak zakładasz konto np w banku też drogą online, to też musisz podać dane .Wiec nie rozumiem tutaj twojego oburzenia.Następna sprawa .Wprawdzie z Lendona korzystałam tylko raz, ale wiem jedno ,ze gdybym była w sytuacji podbramkowej , to na pewno ponownie bym skorzystałam znowu z ich oferty .

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 9. 1 / 5.00

  Wyłudzacze danych osobowych!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 10. 1 / 5.00

  Fatalna obsługa i cennik bardzo wysoki.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 11. 1 / 5.00

  Strasznie długo kazali czekać na kase- można to liczyć w dniach, a nie godzinach.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 12. 5 / 5.00

  Z lendona korzystałam dwa razy . I w obu przypadkach byłam zadowolona . Z początku miałam problem troche ze spłatą , ale dzięki refinansowaniu wszytsko sie udało spłacić . Za drugim razem spłaciłam wszytsko w terminie ;)

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 13. 5 / 5.00

  hej Piotrze . Wiesz , moze uznali ,ze nie masz aż takiej zdolności kredytowej , więc przyznali ci mniej .Ja dostałam pożyczkę tego samego dnia . wszytsko zależy o której puszczą przelew .Oni chyba puszczają przez system elixir , czyli w niektórych przypadkach pieniądze na twoim koncie moga być zaksięgowane na następny dzień . Ja dostałam tak jak wspomniałam , szybko . I lendona oceniam na 5 zplusem

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 14. 1 / 5.00

  DROGO i bardzo długi okres oczekiwania na pieniądze- a jak sie do nich dzoni to zamiast przeprosić zwalają na innych- system, bank, jakieś niedopatrzenie, niemożliwe itd.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 15. 1 / 5.00

  Wcale nie jest tak miło i bezproblemowo jak inni tu pisali. Może miałem niefarta ale ja trafiłem na wyjątkowo niemiłą osobę, do tego na pieniądze czekałem w sumie kilka dni (i to nie tyle o ile wnioskowałem)

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 16. 1 / 5.00

  Brak chęci ugodowej spłaty, nachodzenie w domu, sms na grabicy gróźb karalnych.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 17. 5 / 5.00

  alina i janusz , to opiszcie dokaądnie sytuacje , jakież to chamstwo było ze strony lendona :D Bo widzicie , ja korzystałem z lendona ze 3 razy . I jakoś na żadne chamstwo sie nie natknąłem . A wręcz przeciwnie . Aaa i raz musiałem skorzystać z refinansowania . I jak dla mnie jest wszystko w porządku .

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 18. 2 / 5.00

  Kolejna oferta, która zdecydowanie nie zachwyca, a mimo to jest wysoko w rankingach. Nie rozumiem. Nie jest ani tanio ani szybko ani przyjemnie.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 19. 2 / 5.00

  oferta zdecydowanie nie powala- w przeciwienstwie do chamstwa obslugi klienta!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną

 20. 5 / 5.00

  Ktoś tu pisał ,ze dzwonią tydzień przed spłatą . Sory , ale to jest normalna procedura . Tydzień przed i w tym samym dniu . Wg mnie bardzo dobra opcja . Spóźnianie się o jeden dzień : Jeżeli wiedziałeś ,zę sie spóxnisz to trzeb było się skontaktowac , porozmawiać , jest też możliwość refinansowania pozyczki .Sorry , ale jak pożyczasz to oddajesz. Pieniądze miałam zawsze na czas .

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Super Grosz - pożyczka na raty

Zapisz się do naszego newslettera

Darmowe chwilówki

 • Ale gotówka Ale Gotówka
  4.26 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • MoneyMan MoneyMan
  4.43 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 61 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Net Credit Net Credit
  4.33 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Lendon LendOn
  4.07 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Extra portfel Extraportfel
  4.30 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Visset Visset
  3.32 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Kuki.pl Kuki
  4.00 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Polożyczka opinie POLOżyczka
  4.04 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Ferratum Bank opinie Ferratum Bank
  4.08 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Filarum Filarum
  4.25 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • MiLoan - opinie MiLoan
  2.50 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Chwilówkomat - opinie Chwilówkomat
  2.95 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Vivus Sp. z o.o. VIVUS
  4.01 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7500 zł
 • SMART Pożyczka Smart Pożyczka
  4.08 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • Tani Kredyt Tani Kredyt
  4.21 / 5.00
  Pierwsze 2100 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Wandoo Wandoo
  4.19 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Szybka Gotówka - Chwilówka Szybka Gotówka
  4.02 / 5.00
  Pierwsze 6000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 6001 zł
 • Wonga WONGA
  4.01 / 5.00
  Koszt pierwszej pożyczki - 10zł
  1500 zł na 60 dni Maks. kwota: 10000 zł
 • Kredyt OK KredytOK
  3.35 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł
 • VIA SMS Via SMS
  3.94 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Credit Credit
  2.65 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Łatwy Kredyt Łatwy Kredyt
  4.02 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • Ofin.pl Ofin.pl
  4.06 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Soho Credit Soho Credit
  3.49 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł