Pierwsza pożyczka gratis!
Lendon Nasza ocena 9.5 /10

LendOn - opinie

3.88 z 5 Na podstawie 601 opinii
(601 opinie o LendOn)

Darmowa pierwsza pożyczka: 3000 zł na 45 dni gratis!

Maksymalna kwota pożyczki: 5000 zł

LendOn to firma należąca do Creamfinance sp. z o.o. Warto wiedzieć, że spółka jest również właścicielem takich instytucji, jak Efino oraz Extraportfel. Podobnie jak LendOn, są one jednymi z wiodących graczy na rynku pożyczkowym.

Porównaj

LendOn działa na rynku dopiero od 2013 roku. Mimo tego, zdążyła już zdobyć wielu stałych i zaufanych klientów na terenie całej Europy. Firma regularnie zajmuje wysokie miejsca w comiesięcznym rankingu chwilówek. Ze względu na różnego rodzaju innowacyjne rozwiązania, LendOn cieszy się popularnością wśród pożyczkobiorców w najróżniejszym wieku.

Lendon - darmowa pożyczką 2500 zł

LendOn – pionier na rynku pożyczkowym

LendOn jest młodą i nowoczesną firmą, oferującą szybkie oraz bezpieczne zobowiązania dla osób w wieku od 21 do 70 lat. Warunki uzyskania pożyczki są jasno określone i niezwykle przystępne dla większości wnioskodawców.
Firma oferuje standardowe pożyczki do 6000 zł. LendOn daje również możliwość zaciągnięcia pierwszego zobowiązania za darmo (do 3000 zł). Należy jednak pamiętać, że aby otrzymać najwyższą kwotę oferowaną przez firmę, musimy być stałymi klientami instytucji.
Instytucja jest również niezwykle ceniona ze względu na różnego rodzaju promocje, które pojawiają się regularnie na stronie firmy.

Weź darmową pożyczkę

LendOn – pożyczki do 5000 zł

Przy pierwszej pożyczce, największa kwota, jaką możemy otrzymać za darmo to 3000 zł (najmniejsze, możliwe do zaciągniecia zobowiązanie wynosi 100 zł). Okres kredytowania wynosi natomiast od 5 do 45 dni. Druga pożyczka jest udzielana na maksymalnie 2600 zł. Klient, który zdecyduje się na pożyczenie pieniędzy po raz trzeci, otrzyma maksymalnie 3500 zł. Górna granica kwotowa w przypadku czwartego zobowiązania wynosi 4000 zł. Jeżeli klient skorzysta z oferty firmy po raz 5., 6. lub 7., będzie mógł wnioskować o pożyczkę w wysokości 4500 zł. Od ósmej pożyczki można się starać o maksymalną kwotę, tj. 5000 zł.

Weź pożyczkę

Refinansowanie w Lendon

Jeśli nie mamy możliwości oddania pieniędzy w terminie, możemy skorzystać z tzw. pożyczki refinansującej, udzielanej przez jednego z pożyczkodawców, którzy współpracują z firmą LendOn. Okres na jaki możemy refinansować pożyczkę to 5, 10, 15, 20, 25 lub 30 dni.
W LendOn.pl mamy możliwość weryfikowania własnej historii kredytowej na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest natychmiastowe sprawdzenie rachunku bankowego oraz oszacowanie zdolności kredytowej klienta (dzięki usłudze Instantor – bez potrzeby dokonywania przelewu weryfikacyjnego). Standardowo, można się również zdecydować na weryfikację klienta za pomocą przelewu na konto pożyczkodawcy (na kwotę 1 grosza). W drugim przypadku, zwrot należności następuje po uzyskaniu zobowiązania (na wskazane w e-mailu konto bankowe).

Zniżki w Ledon

Firma często oferuje również różnego rodzaju zniżki, zauważalnie obniżające całościowe opłaty za pożyczkę. Warto śledzić najnowsze informacje na portalu LendOn, ponieważ w każdej chwili można trafić na ciekawą ofertę pożyczkową. O nowościach można się również dowiadywać przez telefon. Infolinia jest czynna 7 dni w tygodniu, od godziny 8:00 do 21:00, w weekendy natomiast od 9:00 do 18:00.

Promocje

Jak zostało wspomniane, LendOn oferuje różnego rodzaju promocje dla stałych klientów, tzn. osób, które zaciągnęły już co najmniej jedną pożyczkę w firmie. LendOn proponuje m. in. specjalne rabaty od kosztów kolejnych pożyczek. Na oferty promocyjne warto zwracać uwagę szczególnie w okresach świątecznych. Wtedy bowiem, na stronie firmy pojawiają się najciekawsze oferty.
Niejednokrotnie możemy również otrzymać korzystny rabat na zakupy (np. do sklepu Answear.com).

Sprawdź promocje w Lendon

Jak zaciągnąć pożyczkę w LendOn – krok po kroku

W celu otrzymania zobowiązania w LendOn, wnioskodawca musi wykonać jedynie kilka prostych kroków.

 1. W pierwszej kolejności, należy wejść na stronę Lendon.pl i wybrać interesującą nas kwotę pożyczki, a także termin jej spłaty
 2. Następnie musimy wypełnić krótki formularz rejestracyjny, w którym należy podać swoje podstawowe dane. Wymagany jest m. in. PESEL, nr oraz seria dowodu osobistego, stały adres zamieszkania (w Polsce), a także e-mail i telefon kontaktowy. W ostatniej kolejności powinniśmy również uzupełnić informacje o aktualnym zatrudnieniu.
 3. W kolejnym etapie należy zapoznać się z regulaminem LendOn oraz zaakceptować go.
 4. Ostatnim krokiem jest wykonanie symbolicznego przelewu weryfikacyjnego na konto LendOn (na kwotę 1 grosza) lub potwierdzenie rejestracji za pomocą usługi Instantor.

Sprawdź, jak przejść rejestrację i wziąć pożyczkę w Lendon!

Warunki otrzymania pożyczki w LendOn

LendOn udziela zobowiązań na bardzo korzystnych warunkach. W celu otrzymania pożyczki trzeba mieć przede wszystkim skończone 21 lat (wnioskodawca nie może również przekroczyć 70. roku życia). Należy się również wykazać odpowiednią zdolnością kredytową, ponieważ firma sprawdza naszą historię w takich rejestrach, jak BIK, KRD oraz ERIF.
Ponadto, musimy być obywatelami Rzeczypospolitej i posiadać stały adres zamieszkania. Oprócz powyższych wymagań, będzie nam jedynie potrzebny dowód osobisty, telefon komórkowy oraz konto w jednym z polskich banków.

Weź pożyczkę

Lendon – Podsumowanie

Zalety

 • Częste promocje i zniżki na opłaty
 • Prosta rejestracja
 • Infolinia czynna 7 dni w tygodniu
 • Darmowa chwilówka

Wady

 • wysoka dolna granica wieku – 21 lata

Creamfinance poland Sp. z o.o.

Marcina Kasprzaka 2/8
Warszawa, Mazowieckie 01-211
Polska
Telefon: 22-388-6-444
Email: info@lendon.pl

Wejdź na lendon.pl

Lendon - pożyczka nawet do 5000 zł i 2500 za darmo!

Darmowa pierwsza pożyczka

do 3000 zł na 45 dni

Maksymalna kwota pierwszej pożyczki

3000 zł – darmowa na 45 dni

Maksymalna kwota kolejnej pożyczki

6000 zł

Okres spłaty

od 5 do 45 dni

Godziny pracy w dni powszednie

8.00 – 21.00

Godziny pracy w weekendy

9.00 – 18.00

Banki, w któych firma posiada rachunek

Alior, Milennium, WBK, Getin, Mbank, Pekao, PKO

Możliwość wydłużenia spłaty

TAK (poprzez refinansowanie pożyczki)

Bazy, z których korzysta firma

BIK, KRD, EFRIF, BIG Infomonitor

Wiek pożyczkobiorcy

Od 21 do 70 lat

Łączny koszt

23,4%

Dodaj opinię o LendOn

W trosce o wysoką jakość komentarzy włączona jest moderacja dodanych opinii. Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora.


 1. 2 / 5.00

  Pozyczka przyznawana bezproblemowo nawet
  bezrobotnym.Ja z dochodem zadeklarowanym 2500 dostałem 5000. Ale wszystko jest dobrze dopóki spłacasz jak tylko Ci się noga powinie to już tacy mili nie są. Ogólnie nie polecam są firmy z niższymi prowizjami i z ludzkim podejściem jak nie masz możliwości splaty ( można rozłożyć na raty)

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 2. 1 / 5.00

  W poniedziałek wnioskowałam o pożyczkę, mamy piątek i ani odpowiedzi ani pieniędzy. Cały czas wniosek w rozpatrzeniu. Jakaś jedna wielka katastrofa. Pieniądze były mi potrzebne na już. Nie wiem kto im te pozytywne opinie wystawia, chyba sami je piszą. Nie polecam

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 3. 5 / 5.00

  SUPER!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 4. 1 / 5.00

  porażka totana omijaj z daleka ta firme

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 5. 1 / 5.00

  Beznadziejny kontakt między klientem a firmą. Sposób w jaki klient jest traktowany to porażka. NIE POLECAM

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 6. 1 / 5.00

  Polska reklama super jelo... co z akcentem gada

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 7. 1 / 5.00

  wnioskowalem o 600 zl na 15dni przy dochodzie ok2500 tys i dostalem odmowe. Lipa.Pani na sluchawie nieprzyjemna.

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 8. 1 / 5.00

  Beznadziejna firma z Rosji. Gromadzi twoje dane np. Login do konta bankowego. Na decyzje czekasz na wet 2 dni a potem odrzucenie. Polecam vivus - szybko i bezproblemowo.

  Czy ta opinia była pomocna? 3 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 9. 3 / 5.00

  Oferta jak oferta. Bez wiekszej rewelacji. Na pieniądze musiałem czekać ponad 24h- mimo zapewnień, ze pieniądze będa tego samego dnia na koncie. A poza tym wszytsko ok. Uczciwie.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 10. 1 / 5.00

  Wnioskowałem o 100 zł. na 5dni. Zostałem odrzucony. Inne firmy nie boją się ludzi, którzy pobierają zasiłek socjalny.Nie poleczm

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 11. 3 / 5.00

  firma jak firma. bez szalu. Cennik jest raczej słaby.

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 0 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 12. 1 / 5.00

  Lendon.pl to porażka i naciagacze, proponowali mi pożyczkę 3000zl na 45dni i po dwóch dniach, z 3000 zrobiło się 500zl. Dziada to niech z siebie robią!!! Nie polecam !!!!

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • Dostałam odmowę nie wiadomo dlaczego.. Firma jest bardzo nie przyjemna w obsłudze, konsultanci, nie mili w rozmowie. Nie polecam tej firmy.

   Czy ta opinia była pomocna? 2 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 13. 1 / 5.00

  W niedzielę przelew do godziny. Gówno prawda czekam i nic. Pierdolą głupoty

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • Dobrze mówisz. Potwierdzam w 100% dziady i oszust !!!!

   Czy ta opinia była pomocna? 0 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 14. 2 / 5.00

  A moim zdaniem oferta jest dość kiepska, a firma wcale nie jest taka uczciwa i przyjemna w obyciu. Moim zdaniem firma zatrudnia ludzi średnio grzecznych, a przez co klienci są odstraszani. Do tego cennik wcale nie jest jakiś super- zdecydowanie łatwo o lepszy wsród konkurencji.

  Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 15. 5 / 5.00

  Pożyczka w Lendonie jest doskonałą opcją, szybko, sprawnie i bez problemów. Ja jestem mega zadowolona bo szybko mi jej udzielili!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 2 ludzi uważa tą opinię za pomocną
  • Chyba dla pracowników tego dziadostwa. Oszuści!

   Czy ta opinia była pomocna? 1 z 1 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 16. 5 / 5.00

  ja tam bez zastrzeżeń - pieniadze otrzymalem na czas a mialem go niewiele na pewne oplaty no i wyregulowalem pozyczke w wyznaczonym czasie. Jak dla mnie spoko.

  Czy ta opinia była pomocna? 2 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 17. 5 / 5.00

  no dla mnie to pożyczka pierwsza klasa. szczerze mówiąc jedna z lepszych i szybszych!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 18. 5 / 5.00

  ja uważam że Lendon jest bardzo dobrą i konkretną firmą, także jak brać pożyczkę to śmiało można u nich!

  Czy ta opinia była pomocna? 0 z 3 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 19. 1 / 5.00

  Ostrzegam wszystkich przed pożyczka w lendon. Jesli się spłaca wszystko ok, ale jeśli wiecie że nie zdolacie jej zwrócić na czas to jest to gwozdz do trumny. Mam najwyzsza kwotę pożyczki, zalegam z nią 5 dni po terminie, gdzie w dniu upomnienia przelalam 300zł wyrażając chęć splaty, owszem kwota się zmniejszyła co pocieszylo moje oko na chwile, bo zagladajac na profil mam prawie znów ta sama kwotę do spłaty co wyjsciowo. Upomnienie kosztuje prawie 200zł i odsetki drugie tyle. Za 5 dni. Boje się pomyśleć co będzie za 30 dni albo 60. Zastanówcie się zanim u nich nie spłacicie pożyczki(choć zycie potrafi zaskoczyc)Ja wiem jedno będę się bronić w sądzie przed takimi kosztami bo jak dla mnie to zdzierstwo w biały dzień. Juz złotówki ode mnie nie zobaczą. Komornik mi będzie to sciagal po parę gr bo na chwile obecna jestem nie ściągalna. A jak do mnie zadzwonia to ja już kuźwa im dam lekcje!

  Czy ta opinia była pomocna? 7 z 11 ludzi uważa tą opinię za pomocną
 20. 1 / 5.00

  Pożyczkę spłaciłem z nadwyżką . Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem zwrotu nadpłaty Żądając przesłania potwierdzenia przelewu otrzymałem informację , że to jest niemożliwe . Może brakuje im pieniędzy ?

  Czy ta opinia była pomocna? 4 z 4 ludzi uważa tą opinię za pomocną

Kwota:

Czas na spłatę: dni

   

Zapisz się do naszego newslettera

Darmowe chwilówki

 • Lendon LendOn
  3.88 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Extra portfel Extraportfel
  4.16 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 45 dni gratis!
  Maks. kwota: 6000 zł
 • Net Credit Net Credit
  4.43 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Ale gotówka Ale Gotówka
  4.40 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Kuki.pl Kuki.pl
  3.75 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 10000 zł
 • MiLoan - opinie MiLoan
  3.57 / 5.00
  Pierwsze 2500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Visset Visset
  3.39 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • zylion logo Zylion
  4.26 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3500 zł
 • Halo Pożyczka opinie Halo Pożyczka
  3.67 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Polożyczka Logo POLOżyczka
  3.87 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 8000 zł
 • Finbo - pierwsza promocyjna pożyczka do 3000 zł na 30 dni Finbo
  4.50 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 10000 zł
 • Tani Kredyt Tani Kredyt
  4.12 / 5.00
  Pierwsze 3100 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • VIA SMS Via SMS
  4.00 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Sloan logo Sloan
  4.38 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł
 • Modna pożyczka Modna Pożyczka
  4.67 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 2001 zł
 • Szybka Gotówka - Chwilówka Szybka Gotówka
  3.91 / 5.00
  Pierwsze 6000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Pożyczka Plus Pożyczka Plus
  3.97 / 5.00
  Koszt pierwszej pożyczki - 0 zł
  2000 zł na 30 dni Maks. kwota: 8000 zł
 • Filarum Filarum
  4.26 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • SMART Pożyczka Smart Pożyczka
  4.12 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 7000 zł
 • Kredyt OK KredytOK
  3.20 / 5.00
  Pierwsze 3000 zł na 40 dni gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł
 • Łatwy Kredyt Łatwy Kredyt
  3.93 / 5.00
  Pierwsze 1500 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 3000 zł
 • Super Grosz Supergrosz Express Pierwsze 3000 zł gratis!
  Maks. kwota: 15000 zł
 • Credilo - opinie Credilo
  2.58 / 5.00
  1200 na 30 dni gratis!
  1200 zł Maks. kwota: 3500 zł
 • Chwilówkomat - opinie Chwilówkomat
  3.38 / 5.00
  Pierwsze 2000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 5000 zł
 • Soho Credit Soho Credit
  3.55 / 5.00
  Pierwsze 1000 zł na 30 dni gratis!
  Maks. kwota: 4000 zł